XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Chtěli byste vrátit čas?

 

Chtěli byste vrátit čas?

Chtěli byste vrátit čas?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Udělali jste v minulosti něco, co byste chtěli změnit? Vrátit se tam a nedopustit, aby se to stalo...pište pište :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 23 | » | Poslední

 

BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 21.01.2008 15:12:56 ... (9/229)
zajímavé téma..
nechci vracet čas... vše co jsem prožila mě buď nakopalo prdel, nebo pošouplo dál.... Je toho hodně, co jsem zvorala.. je toho hodně co mi ublížilo.. teď se taky postupně topím ve svý depce z toho jak jsem naivní kravka.. ale niv bych neměnila.. všechno co jsem kdy udělalo mělo v daný okamžik nějaký smysl..
guest Muž mr-kyvka (bendve@seznam.cz) ... 19.01.2008 17:58:18 ... (8/229)
Re (2): :o))
Odpověď na příspěvek od Nick.iE ( mailto:nick.ie@atlas.cz ) z 19.01.2008 09:39:51:
Jj já vím ... sem ted docela ráda, že jsem už starší a snad rozum aj mám*3**18**20*
Nooo tak já nevím asi až si to někdo tady přečte bude se smát nebo ták ... ae jelikož jí to auto přejelo celou nohu *71* a pak mylsím etě měla nějaký ty věci ohledně toho, že jí tekla krev z pusy atd ... nooo tak dodnes má jednu nohu o něco kratší špatně jí to srostlo a trochu kulhá no, smaozřejmě pošklebky od ostatních hodně slýcháá *52**20**20*...

[ ... *100* Thiery2 *100* ... ]
guest Muž M-eKi (M-eki@centrum.cz) ... 19.01.2008 10:38:23 ... (7/229)
:-P
Ja bych se chtela vratit tak o 4-5 let, kdy jsem udelala obrovskou chybu, ktera bolela hodne lidi a vzdycky bolet bude. Nebyl to muj zamer, ale i pres to si to vycitam, protoze jsem ublizila nejenom jinym, ale taky sobe a udelalo to ze me to, co jsem ted, coz si hodne lidi umi predstavit :-P Zmenit jeden pitomej den, jednu pitomou hadku a muj zivot by se odvijel jinym smerem a ja bych mozna aspon obcas premyslela srdcem. Byla bych lepsi clovek, aspon pro ostatni.

Bohuzel cas se vratit neda, tak me tu mate jakou me mate; bezcitnou a nesimpatickou sfini *40**18*


Zrzavá 17°
People see wath they want to see
>> Uživatelská fóra / Osobní / Mekinky jeskyňka
Nick.iE Žena Nick.iE (nick.ie@atlas.cz) ... 19.01.2008 09:39:51 ... (6/229)
Re: :o))
Odpověď na příspěvek od mr-kyvka ( mailto:bendve@seznam.cz ) z 18.01.2008 16:42:46:

*9* no teda... ale koukni, bylo ti 12.. to je nejhorší věk, člověk je nejchytřejší a ví všecko nejlíp a chce aby mu dali sourozenci a rodiče pokoj...
Muselo být těžké se s tím vyrovnat :/ ještě jesli se můžu zeptat *72* sestra z toho vyšla s vážnými zraněními (*72*)?? jakými?
Jinak děkuji *18*

> Linduška< *3528*
To, že jsem paranoidní neznamená, že po mě nejdou...
guest Muž mr-kyvka (bendve@seznam.cz) ... 18.01.2008 16:42:46 ... (5/229)
:o))
> Jenom, tak na úvod - zajímavé forum *85**18*:D <

No tak já bych ho vrátila hnedka *52*... Někdy si to říkám každý den. *20* Člověk si mylsím dělá v životě spoustu chyb, kterých pak lituje a čas by vrátil, aby je třeba neudělal nebo ták :( Ae abyhc byla konkrétní chtěla bych ho vráti upa do jedné doby *71* Dyž sem byla menší ( cca 12 let mi bylo ), tak sem ani nedoufala, že by se něco tkaového MĚ mohlo stát *20* Šli sme jednou s mojí mladší sestrou ze školy, pamtuji si, že mě tehdy naštvala už přesně nevím čím a v tu chvíli sem jí řekla ať jde domů sama ( i přesto, že vždy měla chodit ze školy se mnou ) Šla kousek za mnou a dyž sem pak byla na druhé straně chodníku v tom strašnááááááá rána *71* Ano mojí sestru porazilo auto *19* *20* ... Dodnes má následek za který vím, že nesu vinu *71*

Možná, že mě asi chápete, proč tak NEPOPSATELNĚ bych čas vrátila *20* Říkám si " K éž bych zrovna udělala tohle a tamto atd . :( " Ae pozdě už se stalo *20* Ae jendo vím, ŽE SI TO NIKDY NEODPUSTÍM *2271* *71*


[ ... *100* Thiery2 *100* ... ]
Blimakr Muž Blimakr (blimakr@seznam.cz) ... 18.01.2008 10:15:21 ... (4/229)
Aspoň...
...tak o 20 let *712* *261*

Bli*3956*vič*2162* - hrozba národa *18*
*12* 29.1.2008 *12*
Nick.iE Žena Nick.iE (nick.ie@atlas.cz) ... 18.01.2008 08:23:33 ... (3/229)
Re: Tak já začnu, i když s maličkostí :)
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 17.01.2008 22:16:25:

Mě to vůbec nepřijde jako kravina... Ono.. slova způsobují stejnou bolest jako kdybys vrazila do někoho nůž a zase ho vytáhla..omluvíš se on(a) ti odpustí, ale rána zůstane...
Te hezkej příběh.. mě se to stalo taky, ale asi víckrát... říct něco a pak toho litovat, na to jsem expert *40*

> Linduška< *3528*
To, že jsem paranoidní neznamená, že po mě nejdou...
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 17.01.2008 22:16:25 ... (2/229)
Tak já začnu, i když s maličkostí :)
Celou dlouhou dobu, co tu tak sedím ( asi čtyři hodiny ) přemýšlím, jestli jsem někdy v životě udělala něco, čeho lituju. Promítám si v hlavě, jestli jsem za těch 22 let udělala něco, co bych chtěla vrátit. Na nic jsem ale nepřišla. Snad jen, a to se mi možná budete smát, když jsem jako malá holka ( cca 10 let ) řekla dědovi něco, co ho zranilo. Nikdy jsem ho neviděla naštvanýho. Jen jednou, když jsme byli na takovým výletě a on udělal všem vnoučatům sladkou večeři. Měl z toho radost, dělal výlet pro nás a já řekla: "Ten blivajz jíst nebudu..". Říkáte si možná, že je to kravina, co píšu, ale ten pohled v jeho očích mi zůstává v paměti do dnes a mrzí mě to. Tehdá jsem šla i za dveře *20*. Ale poučilo mě to a dědy si vážím, protože málokdo dokázal tolik věcí, co on :-).

PS: Samozřejmě, že se někdy staly situace, u kterých bych byla radši, kdyby se neodehrály vůbec, ale to je život.

Zkušenost mě naučila, že to nejdůležitější je neudělat chybu, ale i když to člověk posral, neztratit glanc. A jít do toho znova. (Jiří Voskovec)


*4220* Hagriďátko, Mitch Buchannonová Potterová Cíbová Šimánková *4652*
Nick.iE Žena Nick.iE (nick.ie@atlas.cz) ... 17.01.2008 16:51:13 ... (1/229)
1
Takže ? vrátit? o kolik? a proč? a jak byste to chtěli změnit?

> Linduška< *3528*
To, že jsem paranoidní neznamená, že po mě nejdou...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 23 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: