XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Chtěli byste vrátit čas?

 

Chtěli byste vrátit čas?

Chtěli byste vrátit čas?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Udělali jste v minulosti něco, co byste chtěli změnit? Vrátit se tam a nedopustit, aby se to stalo...pište pište :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 23 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 15.05.2009 14:09:09 ... (99/229)
Re: Ani náhodou!
Odpověď na příspěvek od Obrain z 09.05.2009 14:43:29:

A co když jsem udělala nějaké rozhodnutí, kterého teď lituji a nevidím na něm jedinou dobrou věc? Co když všechno, co jsem pro někoho udělala se ve zlo proti mne obrátilo a já nevím, jak dál, aby mi nebylo stále a stále ubližováno? I tehdy bych si měla říct "Buď ráda, že jsi tady a teď." ??


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Obrain ... 09.05.2009 14:43:29 ... (98/229)
Ani náhodou!
Buďme rádi že jsme teď a tady. Ano hodně hezkých chvil v minulosti je ale jsou tam i ty špatný.

Money, power, respekt
guest Muž mattonkaa (mattonkaa@centrum.cz) ... 03.05.2009 14:01:47 ... (97/229)
Zlaté časy
Hledám co jsem ztratila, chci napravit co jsem zhatila. Nemám sílu už jít dál, chci najít to co mi čas vzal. Moje dušička trpí jako zvíře, proč tu smrdím v téhle díře. Už není nic jen prázdnota, jen mě obklopuje samota *12*
guest Muž Ruzenka31 (maruskapetrasova@seznam.cz) ... 28.04.2009 15:30:52 ... (96/229)
Jednou nahoře, jedno dole.
Na druhou stranu jsem zažila chvíle, který bych nezažila kdybych se nerozhodla tak jak jsem se rozhodla. A některý opravdu stály za to. Otázkou je zda bych zažila ještě lepší okamžiky kdybych se rozhodla jinak.
guest Muž Ruzenka31 (maruskapetrasova@seznam.cz) ... 28.04.2009 15:18:15 ... (95/229)
Jednou nahoře, jednou dole.
Člověk si nevybere. Na jednu stranu bych čas vrátit chtěla, mám pocit že dříve se mi žilo snáž. Taky bych se v některých záležitostech rozhodla jinak. Otázkou je, jaký události by nadešly, kdybych vše mohla změnit.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 24.04.2009 18:53:17 ... (94/229)
Konec
Je čas jít dál....s fory na xchatu končím. Berte tohle jako rozloučení a informační příspěvek pro všechny, kdo by snad kdy po mě chtěli nějakou odpověď. Zde se ji už nedočkáte. ... Díky: všem, s kým diskuse měla nějaký smysl ... Nepřátelům: Snad jednou zmoudříte ... Přátelům: Hodně štěstí

Nekro*1023*
guest Muž Rostamobil ... 19.03.2009 01:01:45 ... (93/229)
Laska
Chtel Bych vrátit čas z jednoho důvodů, chodil jsem s holkou byli jsme spolu necelé 2 roky ale poslední dobou jsme se hádají a tak jsem Se s ní rozešel ale jak už už tak bývá člověk si uvědomí co měl až když už to nemá. A já teď strašně lituju že jsem to udělat a doufám že se ke mě moje láska vrátí a nepustí mi to.
guest Muž basani (baya@seznam.cz) ... 30.12.2008 22:51:08 ... (92/229)
Pomozte prosím...
Ahoj lidi ♥ já bych chtěla vrátit čas jen na jedem okamžik...souvisí to i s mou prosbou...
Tak začnu takhle: v létě jsem byla na brigádě v brně a měla jsem 2 super spolupracovníky.Moc jsme si rozumněli. No a pak jsem nahle musela odjet domů a nevzali jsme si na sebe kontakt...a to jsme si slibovali, ze si budeme vsichni psat a ze budeme skvela parta...Strasne me to mrzi
Proto bych se chtela zeptat, jestli neznate někdo Tomáše Grossa z Brna. Mělo by mu být 16
POkud ho aspoň trošku znáte nebo víte, o koho se jedná, napiště vzkazík na xchat. Klidně pokud máte někoho, kdo by mohl vědět, kdo to je, oznamte mu to...
Strašně ráda bych chtěla kvůli nim vrátit čas...aspoň na ten jeden den...kdy jsem náhle musela odjet...
Prosím pomozte mi!!!
Bára
guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 11.12.2008 22:14:11 ... (91/229)
ne
Ja bych cas vratit nechtela ... Byli jiste chvile, ktere staly za to, aby si je clovek zopakoval, ale verim tomu, ze uz by nikdy nebyly stejne jako byvaly. Cas bezi dal, lide se meni a pro me je dulezite, aby me to, co se stalo nakopavalo stale dopredu. Ohlizim se zpatky, ale ne proto, abych zila vcerejsek.

zooz
guest Muž sLadoucky.boNbonek (Sladoucky.Bonbonek@centrum.cz) ... 11.12.2008 22:02:55 ... (90/229)
blm
I já bych chtěla vrátit čas, stačilo by ho vrátit o pár dní nazpátek, kdy jsem měla rozhovor s jednou osůbkou. Bylo mi řečeno, že je hezké umět mlčet, ale je také dobré umět promluvit v době, kdy je to třeba. A v tomhle měla ta osůbka pravdu a to je to, co bych chtěla vrátit. Ale co se stalo to se stát mělo a nikdo s tím bohužel nic neudělá.


*1271* Blm *1271*
<---------------------------------------->
Jsem ta nejhorší holka pod sluncem. *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 23 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: