XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bio životní styl

Bio životní styl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
povídání o bioproduktech, ekologii, ekofarmách a prostě o všem co s biospotřebitelstvím souvisí
Myslím, že se řady bio spotřebitelů rozrůstají, takže budu ráda, když se seznámím se stejně zaměřenými lidmi. Obecně pod pojmem BIO lidé chápou, zrní, nechutné až nepoživatelné jídlo. Bohužel osvěta chybí, protože kdyby byla, tak si každý hned nemyslí že konzument BIO je makroBIOtik, nebo vegetarián. Chtěla bych, aby se to změnilo a proto založení tohoto fóra. (pozn. autora :-) - BIO = vypěstováno či chováno (jako zvíře:-) v rámci ekologického zemědělství, žádná chemie, zvířata za svého života poznají co je to tráva, slunce a vůbec normální život na zemi a ne jen klec či umělé osvětlení. Tak jo, to by zatím asi bylo všechno. Moc se na všechny stejně "ťahlý" lidi těším. Zatím pa tzetze

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 18.05.2008 10:18:02 ... (150/210)
Nuda
To je kopa nesmyslů, to se jen tak nevidí *1* Ingkachna to dovádí až k dokonalosti. Dokonalý demagogii.

Vždycky mě fascinujou lidi, který žádnýho vegetariána, natož vegana, neznaj, a v životě neviděli, ale dovedou o jejich nedostatcích tělesných i duševních vykládat celý hodiny. Což, to klidně můžou, i diskuze s takovym člověkem je někdy zajímavá, ale měli by si zjistit alespoň těch pár základních informací, a nedělat ze sebe hlupáky... Dokonalý hlupáky. Protože pak zajímavá neni, ale vysoce nudná a je taky vysoce neužitečný a nesmyslný se do ní zapojovat.

A o tom, jak zvířata trpí, bych si taky něco zjistil, než to začnu jako sebestřednej pán (žena) tvorstva zesměšňovat. Vysoce ubohý. Takovej koncentrák by bodlo na takovejch lidech pár dní vyzkoušet, je to přece skoro jako pětihvězdičkovej hotel, a pak to podříznutí, vykolení a vykrvení za plnýho vědomí, no, přímo slast, taková krásná smrt - a to jenom pro nekonečnou tupost a demenci tvora, říkajícího si člověk rozumný!
guest Muž kaish (Kaish@napis.to) ... 17.05.2008 15:49:26 ... (149/210)
Re (15): Nechápu
Odpověď na příspěvek od ingkachna ( mailto:FrimlovaK@seznam.cz ) z 17.05.2008 15:44:33:
dobrou chuť.
guest Muž ingkachna (FrimlovaK@seznam.cz) ... 17.05.2008 15:44:33 ... (148/210)
Re (14): Nechápu
Odpověď na příspěvek od kaish ( mailto:Kaish@napis.to ) z 17.05.2008 15:12:39:
A tak mi vysvětli z čeho bereš vápník ma podobně,ano v jídelně jim prostě to co zrovna je,jako mám umřít hlady nebo jako co? a ty si jídlo jako vyrábíš doma sama??? že víš tak dobře co v tom je, to spíš ty se nech vyšetři a pak tady mel takovýhle nesmysli. A že to neni zdraví tak to neni!
No nic du si s kámošema grilovat plátky šílenýho zhormonovanýho masa asi si k tomu dám pivko,a pak to završím cigárem, tak kdy by si mi to tu vysvětlovala a já ti nepoděkovala tak se asi mrtvá :-D A fakt je že se na to stejně těším
guest Muž kaish (Kaish@napis.to) ... 17.05.2008 15:12:39 ... (147/210)
Re (13): Nechápu
Odpověď na příspěvek od ingkachna ( mailto:FrimlovaK@seznam.cz ) z 17.05.2008 14:54:56:
a v jídelně nejíš zvířata,kterejm by dávali hormony,atd.?zajmavé,to bych chtěla vidět.myslíš si,že když je člověk vegan,tak jí jenom zeleninu?že nemám vyváženou stravu?že mlíko pro telata je vlastně určený lidem?že krávy jsou přecpaný mlíkem,takže jsou vlastně nadšený z toho,že ho můžou dávat lidem,který na něj stejně ve většině případů nemaj přizpůsobenej organismus?to spíš já pochybuju o tvé inteligenci.o mlíku a vůbec o veganství zřejmě mnoho nevíš,takže bych to tu neorzebírala,protože akorát bude vidět,že mluvíš o něčem o čem víš pramálo.vlastně slečno,nejdřív si o něčem zjisti pár faktů a pak se choď do fór hádat a přesvědčovat lidi,že jsou vlastně hloupí,takhle totiž děláš hlupáka akorát ze sebe
guest Muž ingkachna (FrimlovaK@seznam.cz) ... 17.05.2008 14:54:56 ... (146/210)
Re (12): Nechápu
Odpověď na příspěvek od kaish ( mailto:Kaish@napis.to ) z 17.05.2008 14:48:20:
A ty jako víš co obsahuje to co žereš ty???? A mlíko je hodně potřebná věc a ty mi budeš tvrdit že je zdraví ho do sebe nedostávat?? Zeleninu slepice a králíky máme vlastní, tak pochybuju že jim naši míchaj nějaký pochybný směsy, nechaj je chcípnout a pak mi jedaj na talíř.! Tak že ty v podstatě žereš jen zeleninu a podobně a chceš mi tvrdit že je to v pořádku?! V tvý stravě musí chybět takovejch složek, ne tvá inteligence je fakt na facku
guest Muž kaish (Kaish@napis.to) ... 17.05.2008 14:48:20 ... (145/210)
Re (11): Nechápu
Odpověď na příspěvek od ingkachna ( mailto:FrimlovaK@seznam.cz ) z 17.05.2008 14:02:14:
ano,chci ti tvrdit,že nejim mléčný výrobky,vajíčka a nepiju mlíko.vegan reich!:)))no a jak už tu kochanski psala,tak jak soja nemá chuť,tak jí nemá ani maso.a já do sebe šrot necpu,to ty do sebe cpeš zdechliny:)
guest Muž ingkachna (FrimlovaK@seznam.cz) ... 17.05.2008 14:02:14 ... (144/210)
Re (10): Nechápu
Odpověď na příspěvek od kaish ( mailto:Kaish@napis.to ) z 17.05.2008 13:25:31:
Hlavně že ty víš,čim sou šplejchanej ten šrot co ty do sebe cpeš. A chceš mi tvrdit že nepiješ ani mlíko a nejíš mléčné výrobky a podobně...?! A měprosztě soja a podobný věci prostě nechutnaj tak nevim jako jestli kvůli tomu mám přestat jíst,nebo co, a navíc se stravuju v jídelně tak na takovýhle výmysly fakt nemám nárok a o výkendu pro změnu čas.
guest Muž kaish (Kaish@napis.to) ... 17.05.2008 13:25:31 ... (143/210)
Re (9): Nechápu
Odpověď na příspěvek od ingkachna ( mailto:FrimlovaK@seznam.cz ) z 17.05.2008 12:02:00:
cituji: "já radši umřu v 70 na pořádnej žvanec, než ve 100 s tim že se za celej život pořádně nenajim".reagovala jsem na tohle.jinak maso člověk nikdy nepotřeboval kvuli zdraví,to jsou jen vaše konspirační teorie.je mi to fuk,jezte si maso,ale nemějte kecy o tom,že je to uplně normální,člověk je masožravec,bez masa se pořádně nenajíš a stejně potom umřeš,protože to neni zdravý nejíst maso.za prvé proč tedy po světě běhá tolik vegetariánů?a za druhé uvědomuješ si co za nemoci přináší jezení masa?ale máš pravdu,soja a to ostatní opravdu nemá to co je v tom mase a to jsou hormony,kterýma bylo to zvíře dopovaný,aby bylo větší a mohlo se toho víc prodat.a ty potom do sebe ty hormony taky cpeš.no nezbejvá mi než ti popřát dobrou chuť.tímto jsem skončila
guest Muž ingkachna (FrimlovaK@seznam.cz) ... 17.05.2008 12:02:00 ... (142/210)
Re (8): Nechápu
Odpověď na příspěvek od kaish ( mailto:Kaish@napis.to ) z 17.05.2008 01:10:45:
Porsim te nech se vyšetřit,napsala sem tam že člověk maso potřebuje a myslim tim kvůli zdraví... soja a všelijaký tyhle pitominy nemaj to co je v tom mase. Co sem za člověka? Normální, jim to co bylo k jídlu určeno, a neřikám že bych se cpala jen masem ale prostě ho jim taky
guest Muž kochanski (tereza@bezmasa.kvalitne.cz) ... 17.05.2008 11:45:53 ... (141/210)
Re (9): Nechápu
Odpověď na příspěvek od ingkachna ( mailto:FrimlovaK@seznam.cz ) z 17.05.2008 00:31:00:
Člověk jako takový ho ze zdravotního hlediska fakt nepotřebuje ( http://www.blisty.cz/2005/9/19/art25066.html)
btw... vždycky mě udivuje, když lidé tvrdí, že bez té chuti nemohou být, protože maso samo o sobě žádnou chuť nemá a poživatelné je až když se obohatí rostlinnými zdroji. Vem si takový guláš - jeho chuť mu dává cibule, sladká paprika, kmín, pepř, majoránka - maso je jen ochucená hmota, takže se tam místo něj dá vrazit cokoliv, co má podobné vlastnosti (ať už sojové kostky nebo tofu)
PS: zvířata se nepěstují, ale chovají.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: