XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Ekonomika a finance / Finanční ústavy

 

Finanční ústavy

Finanční ústavy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O službách našich finančních ústavů; jejich výhody atd.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 

guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 20.11.2007 09:48:10 ... (12/82)
Re (2): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 18.11.2007 22:03:15:

Jasně to mohu,ale přijde mi zbytecne ho ted měnit,kdyz zbýva půl roku ke konci platnosti.Nemam sílu ani náladu si sednout k nějake tlusté a nepříjemné paní za přepážkou a rušit účet.Měla bych pak akorát zkažene Vánoce co přicházeji *550* možná namítneš,že jsem pohodlná..V tomto ano,bo CSOB mi vzala v tomto smeru celkove chut neco menit..Že by to byla jejich taktika?*1* otravit klienty??!
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 18.11.2007 22:03:15 ... (11/82)
Re: ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 18.11.2007 20:06:59:

Jak ti bude končit účet? Měl jsem za to, že účet si mohu zrušit kdykoli.
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 18.11.2007 20:06:59 ... (10/82)
ČSOB
Tak sem to tady pročetla a musím říci,že jak slyším o bance jménem CSOB ci Postovni sporky,tak mi stoupaj chloupky po telě.Ješte nikdy me nikdo a nic nedohnalo k pláči jak rozhovor s operátorkou,ktera by se mela řídit heslem " Náš zákazník,náš pán " nicméně se mnou bylo mluveno jak s největším póvlem,ani nemluvím,že v té chvíli sem si i myslela,ze penize o kterých je řeč snad ANI NEJSOU MÉ ALE PANI OPERÁTORKY.Takze me az bude pristi rok u nich koncit učet,tak papáá CSOB *78*
guest Muž hitman (MichalJankovic@email.cz) ... 13.11.2007 11:05:45 ... (9/82)
Re (5): Nejhorší banka na trhu ...
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 12.11.2007 21:08:24:

1000 je málo *40*
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 12.11.2007 21:08:24 ... (8/82)
Re (4): Nejhorší banka na trhu ...
Odpověď na příspěvek od hitman ( mailto:MichalJankovic@email.cz ) z 01.11.2007 15:16:00:
Takové banky si váží klientů... Ale jen těch co mají víc jak 1000 zaměstanců. ;-)
guest Muž hitman (MichalJankovic@email.cz) ... 01.11.2007 15:16:00 ... (7/82)
Re (3): Nejhorší banka na trhu ...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 08.09.2007 18:39:14:
V tomhle s tebou Ropíku musím souhlasit neboť dobře vím, že získat od ČSOB úvěr nebo mít stroj ujejí leasingové společnosti je velice náročné a to i pro firmy s obratem který má 8 míst. Banky takovéholke ražení a "židovské" politiky by měli dostat jakou si lekci a začít si svých klientů vážit.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 14.09.2007 18:27:52 ... (6/82)
Re: Přejmenování
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 14.09.2007 09:34:00:
Tak já tě celkem chápu.... Ale tím jsi defakto zrušila předmět fora které jsem založil. To se má týkat ČSOB o tom to téma bylo. A samozřejmě to neznamená že se k němu nemůže vyjádřit i člověk který s oním finančním ústavem nemá co dočinění. A samozřejmě je vítán i názor klientů jiných bank máme demokracie podu vím že? :-)) Jinak aby jsi chápala proč toto téma bylo zaměřené na ČSOB tak právě proto že je to multi-brandingová společnost zaměřená na korporáty. KB se zaměřuje zase na střední podnikatele tede SME a retail.... A předmětem fora mělo být zda by se právě ČSOB neměla zaměřit už jen výhradně na institucionální klientelu či korporáty. A to právě i z důvodu který píšeš ty... že laicky řečeno pro střední třídu je drahá. JINAK PRO TEBE MÁM RADU !!! Pokud nechceš opuštět řady ČSOB ale je pro tebe zatím drahá bude pro tebe nejvýhodnější varianta tato. Jsi asi ještě dost mladá slečna takže spadáš pod klasifikaci Junior což je opravdu výhodné vzhledem k poplatkům. Doporučuji tedy si uzavřít účet v Poštovní spořitelně jako Junior. Ale protože Poštovní spořitelna patří skupině ČSOB tak v momentě kdy ti skončí junior můžeš svůj účet bez toho že by jsi ho rušila převézt na ČSOB a to bude už výhodnější pro tebe nemluvě o krásném bonusu. :-) Jinak přeji mnoho zdaru a dost korunek na účtu. :-))
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 14.09.2007 09:34:00 ... (5/82)
Přejmenování
Zdravím,

přejmenovala jsem fórum ČSOB na Finanční ústavy. Lepší bude obecnější název, kde má možnost se vyjádřit více lidí a nemusí se to týkat jenom jedné banky. Děkuju za pochopení *18*.


-----

U ČSOB bych zůstala *40*. Jsem člověk, kterýho ovlivňuje reklama a když jsem viděla v televizi, že existuje věc "image karta", tak jsem si najela na stránky téhle banky a zjistila jsem, že si o ni může nechat jenom zdát *3*. Nevydělávám tolik, kolik bych měla, abych měla na tu kartu nárok *19*. Takže zatím si nechávám posílat peníze na účet mamky.


*4220* Hagriďátko, Mitch Buchannonová Potterová Cíbová *4652*
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 08.09.2007 21:11:08 ... (4/82)
Re (3): Nejhorší banka na trhu ...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 08.09.2007 18:39:14:
No to jedno procento jak říkáš je ale vskutku to nejdůležitější. Banky jako Amro, Wolksbank a podobně se samozřejmě soustředují na SME nebo Retail... Ale ČSOB a třeba KB jsou na to moc velký. A proč ČSOB? Právě proto že ptaří do skupiny KBC která má největší podíl na trhu v EU a proto se korporátům vyplatí mít účet zde. Je to pro ně tím pádem flexibilnější a levnější, proto nemění.
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 08.09.2007 18:39:14 ... (3/82)
Re (2): Nejhorší banka na trhu ...
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 30.08.2007 17:19:18:

jo jasně ... a k čemu mi je že banka má čistý zisk jako kráva? Vim že se orientuje na velké zákazníky ... ale to je 1 % bankovního trhu co se týče počtu klientů ... a ani pro velké klienty není to nejvýhodnější banka ... spíš je tu problém s tím, že velké firmy jen tak nezmění banku ...
--------------------
Awe lama *109*
Jsem mailto:Rop :-)
Jsem mladý, krásný, inteligentní :-)
Jsem nejšukéznější Xchat user :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: