XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Ekonomika a finance / Finanční ústavy

 

Finanční ústavy

Finanční ústavy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O službách našich finančních ústavů; jejich výhody atd.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 9 | 8 | 9 | » | Poslední

 

guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 22.11.2007 13:42:01 ... (22/82)
Re (8): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 22.11.2007 12:50:26:
Tak za prvé ČSOB má jedinou výhodu. Má unikátní systém bezpečnosti o kterém se nebudu šířit ale zaručuje jí to první místo v bezpečnosti bezhotovostního platebního styku. Komerční banku ti nedoporučuji. Není sice zaměřená na Korporáty ale její paritou jsou střední podnikatelé kterým poskytuje individuální finanční služby. Jsou sice v pohodě ale pro tebe to není výhodné protože sazebník KB je orientován na potřeby podnikatelů takže ty jako FO nevyužiješ výhod které KB poskytuje. Pokud jsi student doporučuji Českou spořitelnu a studenstké konto. http://www.csas.cz/banka/menu/cs/lide..._lide_nds_6_prod_111 Pokud jsi pracující může pro tebe být naprosto výhodná Raiffeisenbank
která poskytuje kvalitní služby a kultivovaný přístup jediná chybka je menší počet poboček a bankomatů, to se lae záhy změní díky sloučení s Ebankou. http://www.rb.cz/ Tak si to projdi a poznáš sama. ;-)
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 22.11.2007 12:50:26 ... (21/82)
Re (7): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 22.11.2007 10:52:57:

hmm,nevim,ale pak by si 70% lidi nemelo kam nechavat posilat penize..A ten net,vetsine lidem je to uplne suma fuk,bo tem co chodi penize na ucet max 2 krat mes,vedi kdy tam jsou,a vse ostatni zvladnou na pobocce za asistence nekoho mileho..Tak to vidim ja..
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2007 10:52:57 ... (20/82)
Re (6): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 22.11.2007 09:39:07:

Komerčka bude u mě špatná banka do doby, než bude mít pořádné internetové bankovnictví fungující v pořádných prohlížečích i alternativních operačních systémech. Zatím akorát několik let slibují a výsledky nikde. Uvidíme, zda splní poslední slib, že to bude do konce roku. Na druhou stranu se mi líbí jejich nově otevírané pobočky v obchodních centrech. Komerčku chápu spíš jako pro firmy, movité lidi, podobně jako ČSOB, než pro běžné střádaly.

Windows XP Service pack 3 a Vista Service pack 1
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2007 10:48:53 ... (19/82)
Re (5): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 21.11.2007 17:06:20:

Vidíš, to mě nenapadlo, u spořitelny jsem měl obyčejnou VISA Electron a tam po mně nic nechtěli a u druhého v eBance jsem si kartu neobnovoval.

Windows XP Service pack 3 a Vista Service pack 1
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 22.11.2007 09:39:07 ... (18/82)
Re (5): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 21.11.2007 17:06:20:

ahoj,presne toto jsem myslela.Vim,ze ten mesic,co mi tam uz neprijdou penize tam nejake poplatky naskacou,ale to uz je banalita,kterou pak zaplatim bud pri ruseni ci zmrazeni uctu,jak ty rikas..Dekuji za radu,jsi hodny..Vim,ze placem si nepomuzes,ale je to takovej prutok emoci,kdyz si clovek versus CSOB pripada jak nicka...Nevim,ale dle soudu bych jako nej povazovala KB,prijde mi od ni ze o sve klienty pecuje a vzdy ochotne vyslechne a pomuze.Hold rozdilne vedeni.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 21.11.2007 17:06:20 ... (17/82)
Re (4): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 21.11.2007 11:19:09:
Nejde o platnost účtu ale o platnost karty s účtem spojené. Vždy když se vydává nová karta je účet a její Embos blokován dokud ho uživatel neaktivuje. Pokud to neudělá účet jde buď do debetu nebo zamrzá. Zpravidla se jedná o 2 roky či 4. Účet není na dobu určitou pouze karta. A slečna má na mysli že počká do doby kdy skončí platnost platební karty a dále nebude již využívat účet. Bez nutnosti kartu blokovat na které se vztahuje poplatek dle sazebníku banky.
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 21.11.2007 11:19:09 ... (16/82)
Re (3): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 20.11.2007 09:48:10:

Nenamítám, že jsi pohodlná, jen poprvé slyším o situaci, kdy se účet zakládá na dobu určitou. Já jsem si v životě zakládal pět účtů a ani u jednoho si na nějakou zmínku o konci účtu nepamatuji.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 20.11.2007 21:23:46 ... (15/82)
Re (5): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 20.11.2007 20:37:41:
No stížností nic nevyřešíš... Ba dokonce zhoršíš. Pokud mohu doporučit pokud má někdo takovej problém nevolat linku Info ale zajít na pobočku nebo na ní zavolat. Eventuélně volat přímo Help Desk nemají to sice rádi ale vždycky pomůžou. Nemá cenu plakat není to osobní. Co se týče peněz ČSOB je banka která nemůže tuto službu provozovat z vlastního oddělení Lidských zdrojů. Nejde o peníze ale o nařízení ČNB. A ČSOB nebude přijímat vlastní zaměstnance paradoxně by to vyšlo na daleko více peněz když uvážíš že jeden pracovník bude brát 15 000 č. a platíš odvody a daně plus zařízení a provoz a počet lidí. Dále se to musí zahrnout do flexi společnosti. Takže by to vyšlo asi tak na stejno. Takže se prostě jenom zbaví starostí na úkor klienta. Jinak co se týče Poštovky není se čemu divit... Zde mají účty sociálně slabí občané a poštovka na tom rejžuje obrovské peníze protože se právě zaměřuje na tuhle skupinu obyvatel. Nízké poplatky... Ale to je zcela vše. No a ČSOB zajímají jen Korporáty... Ale právě problém je v tom že zde chybí jaksi něco uprostřed. Jinak ti doporučuji účet nerušit jenom zmrazit. ;-) Vyplatí se to s ohledem na to pokud si budeš někdy chtít vzít Úvěr budeš mít snadnější Proskórování....
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 20.11.2007 20:37:41 ... (14/82)
Re (4): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 20.11.2007 11:45:09:

ahoj,naprosto s tebou souhlasim..Toto jsem nevedela..Hmm,pokud nato maji,tak proc nevyhodit penize tam kde nemaji co delat..Myslim,ze i obychejna učeňka nejake SOU eko by dokazala poradit a nebyla u toho neprijemna tak,ze nekoho dokaze rozplakat..Tenkrat sem si mela stezovat!Hold hloupost a lenost je vecna;)
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 20.11.2007 11:45:09 ... (13/82)
Re (3): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 20.11.2007 09:48:10:
Problém je v tom že telefonickou Linku pro klienty nezajišťuje Sama ČSOB ale smluvní Firma... Což je obrovská chyba protože ti lidé kašlou na nějaké klienty ČSOB... Sama banka pak platí asi 30 000 000 korun měsíčně nejmenované Firmě za tuto službu. A ještě horší je to v podání Poštovní spořitelny u které na Info - linku nepotřebujete ani žádné zkušenosti či vzdělání. Takže tam vám nedokáží v podstatě nikdy ani poradit. V tom je zakopanej pes. Ale proč někde nevyhodit peníze za něco co si můžu dělat sám. :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 9 | 8 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: