XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Ekonomika a finance / Finanční ústavy

 

Finanční ústavy

Finanční ústavy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O službách našich finančních ústavů; jejich výhody atd.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 9 | 7 | 8 | 9 | » | Poslední

 

Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 23.11.2007 09:34:05 ... (32/82)
Re (11): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 22.11.2007 19:51:43:

Volksbank je i mimo Prahu, i když jen ve velkých městech. Teď se snaží nabízet své služby ve stáncích v nákupních centrech.

UniCredit vznikla sloučením Živnobanky a HVB Bank, ta by u vás teoreticky mohla být.

GE má pověst dražší banky, ale když se zvolí účet GEnius Aktiv, kde za 119 Kč máš embosovanou kartu pro sebe i partnera, tedy cca (2x40 Kč měsíčně), internetovou kartu pro platby na netu (20 Kč měsíčně), internetbanka, gsmbanka, kontokorent, výběr z bankomatu, příchozí, odchozí platby, SIPO, nastavení, změny, rušení trvalých příkazů zdarma, tak de facto dostaneš více, než zaplatíš. Samozřejmě za předpokladu, že využiješ co nejvíce nabízených služeb. Pro někoho může být výhodnější balíčkový systém.
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 22.11.2007 20:58:49 ... (31/82)
Re (7): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 22.11.2007 10:52:57:

Naprosto souhlasím. Mám teď právě nově otevřený účet u KB a zděsil jsem se, když sem se dostal k zaregistrování internetového bankovnictví. To mi samozřejmě na pobočce řečeno nebylo, že se jde přihlásit jen přes IE a že jejich systém je natolik zastaralý a to nejenom designově, ale i funkčně. Nepřehledné, nevkusné a zdlouhavé. Přihlášení pouze přes speciální certifikát, který u sebe musíš neustále nosit, jinak se k IB nedostaneš. Navíc, stejně tak mi při založení nebylo řečeno, že minimální výběr z bankomatu je 500kč, což je opravdu stupidní systém, zejména pro mě jako studenta, jelikož většinou vybírám mnohem nižší částky. To, že je výběr na pobočce zpoplatněn závratnými 60kč, jsem věděl, nicméně sem nepočítal s omezením i v bankomatu. Před KB jsem měl účet v ČSOB a v GE. Všechny studentské. Oba sem zrušil. GE kvůli nevýhodným podmínkám a ČSOB kvůli katastrofálnímu přístupu jejich personálu. Nebudu blíže specifikovat o co šlo, ale s takhle špatným chováním jsem se v žádné instituci již dlouho nesetkal. Absolutně si neváží drobných klientů, které by jim v budoucnu mohli přinést zisk. To je dle mého velmi špatná politika. A to i přesto, že ČSOB má bezkonkurenčně nejvýhodnější studentský účet. Kde máte vedení účtu, výběr z bankomatu, příchozí i odchozí platby, i-bakovnictví, výpisy, embosovanou platební kartu apod - zdarma. Mají také nejmodernější a nejkvalitnější právě internetové bankovnictví. Nicméně to všechno se smaže jejich bohužel právě tím jejich přístupem. A pak nastala otázka, kde si otevřít nový účet. Jako nejlepší kompromis se mi zdál právě účet KB, dokud sem nezjistil výše zmíněné nuance, které mě z tohoto dojmu rychle vyvedly. Pro mě je zásadní kvalitní, propracované a především bezplatné internetové bankovnictví. A to mi bohužel KB nenabízí (příchozí platba 2kč, odchozí 3kč). Není to moc, ale při častém využití, jako v mém případě, to vydá na nějakých 100kč měsíčně a plus 20kč za vedení, tak už to vychází jako bych měl běžný účet, což mi nepřijde zrovna OK.
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 22.11.2007 20:37:40 ... (30/82)
Re (11): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 22.11.2007 20:16:33:

diky;)urcite az budu mit casik,tak vse na netu proctu a porovnam..Urco to nebude lehke,ale snad se nejak prokousu;)
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 22.11.2007 20:16:33 ... (29/82)
Re (10): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 22.11.2007 19:18:01:
No tak v tom případě je potřeba ošetřit El. bankovnictví. Je důležité aby jsi doma mohla provádět veškeré operace. Pokud jsi z malého města je to těžká rada protože když vybereš banku která má u vás dostatek poboček (bankomatů) můžeš zase prodělat na poplatcích. A jak říkáš můžeš mít smůlu a někdo tě zase rozpláče. ;-( V tomhle případě je snad jen jedna rada zaměř se na multibrandingové Banky... Nebo na banky které jsou již sloučené vzhledem k poplatkům za výběr z bankomatu. A vem v úvahu internetové bankovnictví. Já jsem také z menšího města a vyřešil jsem to jinak. V České Lípě máš problém s pobočkou Raiffeisen Bank. Není tam ;.) Ale pro mou práci má nejvhodnější podmínky... Takže mám účet u ní a využívám E. Bankovnictví... A pro výběr z bankomatu mám Komerční banku kde mám také účet. A tem mě zároveň slouží jako spořící i když tak není veden. Řekneš si že je to přece hodně poplatků... No ale není. Protože u Raifky jsem si zřídil bezhotovostní účet ze kterého jen převádím peníze z internetu. A mám to tedy levné. Je to taky řešení. ;-) Ale tobě bych doporučil tzv. Mbanku... Začne fungovat od příštího roku a jedná se čistě o internetové bankovnictví. A tím pádem ušetříš mnoho prostředků za výběry vzhledem k tomu že nebude hrát velkou rol v jakém bankomatu vybereš. ;-) A co se týče té Spořky tak má i jiné zajímavé účty. Doporučuji Exklusiv konto kde dostáváš slevy na nákup kartou a bonusy ve formě bodů za které se dávají zajímavé ceny. Je více podobných účtů ale je třeba důkladně je prostudovat. A hlavně porovnat.
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 22.11.2007 19:51:43 ... (28/82)
Re (10): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 22.11.2007 15:01:22:

GE neni spatna..Ty dalsi 2 jsou snad jen pro Prazany,ne?
guest Muž p.u.n.k.a.n.g.e.l (p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz) ... 22.11.2007 19:18:01 ... (27/82)
Re (9): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 22.11.2007 13:42:01:

tady nad temi bankami jsem uvazovala,ale jsem s maleho mesta a bankomat ci pobocka je jen v Teplicich.13km ode mne,tudis,bych prodelala na poplatcich...A sporka?Ta neni spatna,ale skolacka fakt uz nejsem;)
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2007 15:08:53 ... (26/82)
Re (8): ČSOB
Odpověď na příspěvek od p.u.n.k.a.n.g.e.l ( mailto:p.u.n.k.a.n.g.e.l@centrum.cz ) z 22.11.2007 12:50:26:

Řada lidí má účty v bance jen proto, že k tomu byli donuceni zaměstnavatelem a mohou mít nějaké výhodnější sazby, pokud si založili účet ve stejné bance jako jejich zaměstnavatel. Ale to se týká dřívější éry, kdy se přecházelo na bezhotovostní styk. A pro dnešní generaci je podle mě internetové bankovnictví důležité a nejen pro ni, i moji rodiče ho s oblibou používají, šetří čas i peníze. Samozřejmě, že mohou jít na pobočku, vystát si frontu a pořádně pak danou operaci zaplatit, ale proč mrhat časem a penězi, když to jde mnohem snadněji. Někomu jistě stačí dát účet zaměstnavateli, nastavit si SIPO, zařídit si kartu, zjistit nejbližší bankomaty a víc ho nemusí zajímat, ale pokud se platí kartou, na internetu, různé objednávky na dálku, bezhotovostní pravidelné platby se stejnou či rozdílnou sazbou, už je absence internetového bankovnictví znát. A to nemluvím o tom, že do bank, na úřady nebo k doktorovi nerado chodí hodně lidí včetně mě.
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2007 15:01:22 ... (25/82)
Re (9): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 22.11.2007 13:42:01:

A co třeba Volksbank a její nové konto, nebo UniCredit, GE, .... těch bank pro běžné klienty je snad více.
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2007 14:59:58 ... (24/82)
Re (7): ČSOB
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 22.11.2007 13:46:37:

To tedy nevím, jak souvisí bezpečnost karty s jejím obnovováním, jen jsem psal o tom, že v eBance bylo možné na stránkách zatrhnout, že nechci, aby se mi obnovila. Ale to neznamená, že dál platila. Prostě došla platnost a karta byla nefunkční. Já jsem měl karty k jiným účtům, takže jsem si ji nenechal obnovit.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 22.11.2007 13:46:37 ... (23/82)
Re (6): ČSOB
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 22.11.2007 10:48:53:
Obnovování karty je z důvodu bezpečnosti a záleší na tom zda máš Embosovanou či NEembosovanou. (S čipem nebo bez něj) Nezáleží při tom na tom zda se jedná o Visa či Maestro D. Club a další. Dále záleží na tom jaký máš Účet. Ale standartně se karta po několika letech ničí a vystavuje se nová. Platnsot karty je uvedena na jejím Rubu. ;-) / Z důvodu bezpečnosti doporučuji čipovou kartu/ ;-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 9 | 7 | 8 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: