XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 26 | 25 | 26 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 07:48:25 ... (23/253)
Snad teď někteří konečně pochopěj....
http://www.novinky.cz/clanek/142168-c...brani-v-potratu.html
Čtětě pozorně, vážení křesťané i nekřesťané. Tohle je přesně důvod, proč flanďáky nemám rád a jako jedinou možnou víru vyznávám víru osobní, která je na úrovni pocitů, nikoliv na úrovni ideologie (jako je tomu u křesťanství)....Takhle přesně to probíhá......Když maj pánbíčkáři moc, tak ji zneužívaj jak jen můžou....jsou jako mor, kterej se nezastaví dokud naprosto všechno nepohltí a nerozloží.......my, ČR, máme to ohromné štěstí, že patříme mezi nejateističtější země světa a tady se pánbíčkářům každej leda tak tlemí do xichtu a přesně proto tady nemaj moc a můžou si leda tak omílat někde v kostelíku svoje modlitbičky a vědomí, že nic nemohou ovlivnit......Zlatej českej ateismus!...Važme si toho, lidé, neboť v něm máme dar nevýslovné hodnoty!
guest Muž bes-tie ... 08.06.2008 22:46:33 ... (22/253)
Re: °°
Odpověď na příspěvek od Pusinka.Z ( mailto:Pusinka.Z@centrum.cz ) z 08.06.2008 18:19:36:

To já taky. *845* A na jaké konkrétně?:-)Já to mám složité,nejvíc mi chutná Radegast,ale mám po něm střevní potíže,slušně řečeno:-D
guest Muž Pusinka.Z (Pusinka.Z@centrum.cz) ... 08.06.2008 18:19:36 ... (21/253)
°°
na pivo *845*

______________
*4259* ZuZiČkA *3575*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.06.2008 13:43:11 ... (20/253)
Re (11): Ateismus
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 07.06.2008 09:38:21:

Krásně řečeno....a hlavně přesně o to vnucování by se jednalo, kdyby tady pánbíčkáři dostali zase nějakou moc. Mě osobně bohatě stačej flanďáci v parlamentu...lidi by neměli zapomínat, že jak křesťanství, tak třeba islám, jsou misionářská náboženství. Tedy náboženství, která mají permanentní tendenci se šířit......a jak to chodí, na to máme ideální příklady z celé jejich historie včetně dob jejich začátků......křesťané nejdříve byli upalováni. To se oháněli mírem, rovností, bratrstvím, láskou a podobnejma věcma....poté, co byli uznáni Konstantinem velikým jim stačilo pár let na to, aby přišel zákaz vyznávání ostatních náboženství a začlo vyhlazování lidí, kteří nesouhlasili.....a takhle se to s křes´tanstvím táhne celou historii....přijdou s tvářemi andělů a šíří smrt, utrpení a toleranci ve jménu lásky, pochopení a míru........dostat znovu církev moc nad vším, tak je jen otázkou času než začnou hořet čarodějnice......a islám?....o tom ani nemluvě...ten se mečem a ohněm šířil už od svého začátku a je pěknej kec, že je to mírumilovná víra. Ano, dají se najít jak citáty pro mírumilovnost, tak citáty pro válku, ale když si člověk přečte Korán a trošku si zjistí, jak prorok žil, tak mu i logicky musí dojít, že když on šířil islám mečem a ohněm, tak maj dost pravdy i ti, kteří z muslimů tvrdí, že islám vždy byl sepjatý s politikou a proto tomu tak má být i teď.....krom toho ani nejumírněnější muslimové nemohou přijmout demokracii jako možnost vládnutí, protože v demokracii vládne člověk, kdežto správně by měl vládnout bůh, tedy jediný možný je muslimský řád řídící se svatou knihou. To samé by defakto udělali i křesťani, jenže na to nemaj moc a to je jen a jedině dobře.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.06.2008 13:33:56 ... (19/253)
Re (2): Ateismus
Odpověď na příspěvek od China0 z 07.06.2008 07:35:19:

Tohle je tak trošku daň za to, že jsme se vyhrabali z hnoje organizovaných náboženství......další věc je ta, že to asi máš kolem sebe špatný lidi docela, protože víra tak, jak jsi ji popsala, nevadí prakticky nikomu a celkem by to brala i spousta oněch ateistů, včetně třeba mě. Lidem akorát prostě vadí hlášení se k organizovanejm náboženskejm systémům a je to jedině dobře a já to podporuju seč můžu, protože tahle nenávist nám jednou zachrání prdel před muslimama, kteří jsou pro nás aktuální hrozbou.......jinak s tím Německem - ano, oni tam tohle už neřešej a díky tomu tam začínaj mít stále větší problémy s muslimama a různejma menšinama......jinak Němci též nejsou jako národ zrovna oblíbení. To asi žádnej národ, protože každej národ je nejšťastnější, když není smíšenej s jinejma národama (to mimochodem cituju Komenskýho teď)........
guest Muž China0 ... 07.06.2008 10:03:44 ... (18/253)
Re (3): Ateismus
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 07.06.2008 09:27:4 Nekolik let jsem zila v Nemecku a tam jsem mela stesti na lidi, tam nikdo me nazory neresil a uz vubec me za ne neodsuzoval, bohuzel z rodinnych duvodu jsem se musela na cas vratit. Nerikam, ze jsou vsichni Cesi spatni, kazdy narod ma sve chyby a klady.
guest Muž bes-tie ... 07.06.2008 09:38:21 ... (17/253)
Re (10): Ateismus
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 06.06.2008 18:09:54:

Proč se zajímat o víru? "Svou" víru by měl člověk nosit v sobě.....není třeba vyřvávat ji do světa ,aby všichni viděli jaký jsem skvělý:-) Ať si každý věří čemu chce,hlavně ať mi to nevnucuje.*4*




That you know my NAME doesn´t mean that you know ME... *3048*
guest Muž bes-tie ... 07.06.2008 09:27:42 ... (16/253)
Re (2): Ateismus
Odpověď na příspěvek od China0 z 07.06.2008 07:35:19:

Nechci ti brát iluze,ale co očekáváš v jiné zemi?:-)*4* Jinak já se nestydím za to,že jsem Češka a netajím se tím ani v cizině,nevím proč,nic špatného nedělám,já jsem já a že někteří Češi např. kradou? Ale no tak,jsou snad Češi jediní.....Fakt "miluji" jak dokážeme shazovat naši zem...je to moje vlast a já a ani ty nezodpovídáme za to,že se tady najdou hajzli,kteří jsou kupodivu na celém světě.:-)Odmítám krčit nosánkem nad svou vlastí a naříkat,jak jsme hrozní.....




That you know my NAME doesn´t mean that you know ME...*3048*
guest Muž China0 ... 07.06.2008 07:35:19 ... (15/253)
Re: Ateismus
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.06.2008 16:46:0 No vidis, a to je treba to, co me na tomhle narode mrzi, ja jsem verici, moje rodina ciste ateisticka a divaji se na me jako na nejaky odpad. A podotykam ze nejsou sami. Proto se v tomhle state necitim dobre a hned jak to okolnosti dovoli, rada bych se odtud odstehovala. Nejsem typicky nabozensky zalozeny clovek, nemam potrebu chodit pravidelne do kostela ani se denne hodiny nemodlim, dokonce se ani nehlasim k zadnemu konkretnimu nabozenstvi, ale vira je pro me proste dulezita, a nemyslim si, ze je na tom neco spatneho.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.06.2008 18:19:49 ... (14/253)
Re (10): Ateismus
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 06.06.2008 18:09:54:

Zatím nekonfrontuješ vůbec. A ohledně víry jsem se už rozepisoval. Víra jako taková je princip, který nás doprovází celý život a který je k jeho žití dokonce nutný, protože ona je tím absolutním bodem, kdy se rozhodneme konat. Ona je tím bodem, kdy překročíme pomyslnou relativitu všeho a uděláme absolutně nějaký krok, který se opět ukáže jako relativní. Bez víry bychom nemohli žít, protože rozum by jenom hledal a hledal, ale právě víra je ten okamžik, kdy se rozhodneme...ať už dobře nebo blbě.....tedy pozor.....já víru jako princip uznávám a nijak nepopírám....ale opět musím dodat - zde nemluvím o víře náboženské, zde mluvím o víře jako takové....to, na co jsme hrdý, že jsme zahodili jako Češi, je právě ona organizovaná náboženská víra. Ne víra jako taková. Ta zahodit ani nejde. I když já tobě píšu nebo ty mě píšeš, tak v tu chvíli musíme věřit, že to je to nejlepší, co můžeme napsat a to i přesto, že to tak být nemusí a dokonce i přesto, že o tom i při tom psaní můžeme pochybovat. Přesto ale píšeme. To je ta víra. Tedy znova - víru jako princip takto definovaný nepopírám. Popírám a odmítám ale organizovaná náboženství. Jestli chce člověk věřit, může to dělat jedině sám ve své hlavě a ve svém srdci. Toto se nedá a hlavně nesmí organizovat. Pak už to není víra, ale obyčejná ideologie a opět říkám - jsem velmi rád, že jsme tu křes´tanskou odmítli do té míry, že zde prakticky ztratila jakékoliv možnosti o něčem rozhodovat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 26 | 25 | 26 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: