XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 z 26 | 23 | 24 | 25 | 26 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.06.2008 13:05:28 ... (43/253)
Re (2): Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 23.06.2008 07:42:18:

Velmi krásně napsáno...mohu pouze souhlasit:).....a to hlavně s tím hraním na city...."Krásní a mladí lidé" versus "Brutální a nelidský režim.".....
guest Muž bes-tie ... 23.06.2008 07:42:18 ... (42/253)
Re: Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od hubertus4 z 21.06.2008 10:53:52:

Reakce už tady proběhla,stačí jít trochu dozadu.*4* Nechápu ale,proč je tak zdůrazňováno to krásní,mladí ,kdyby byli oškliví,tak by to nebylo pro tebe šokující? :-) Nestačí napsat prostě - dva lidé ? Hra na city.....souhlasím s Nekrotroll,nevíme co roupama,stačí se jen podívat do jiných zemí (raději na mapě a přečíst si co se tam děje),ale to není zajímavé viď? Budeme se hrabat v našich "sračkách" a naříkat,jak jsme na to blbě. A s tím - brutálním,nelidským atd. to nepřeháněj,víš kulové o tom,co je OPRAVDU brutální a nelidské.
Jo souhlas,jsou to prostě magoři,neurotici,takoví by spáchali sebevraždu tak jako tak,on by se důvod vždycky našel,ale tohle je "působivější"...a taky jednodušší,nebylo by prospěšnější a smysluplnější NĚCO dělat....pro druhé lidi? Moc to prožíváš,nevidíme pozadí,neznáme myšlení těch,kteří tohle udělali,vsadím se,že měli spoustu osobních problémů,možná stačila psychoterapie.
V té hektické a opravdu hrozné době,kdy tohle udělal Palach,to jsem schopná ještě jaktakž pochopit,bezmoc a zoufalství cítil CELÝ národ.......ale dnes?
Btw: ty nepatříš k českému národu? *4* Já ano a nestydím se za to.



I hid my feeling behind a smile...... *4737*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.06.2008 12:22:04 ... (41/253)
Re: Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od hubertus4 z 21.06.2008 10:53:52:

Tak já ti na to zareaguju - že je to tady na pyču je pravda, ale pořád patříme mezi nejsvobodnější a nejbohatší země světa a oproti drtivé většině toho zbylého světa tady máme blahobyt a žijeme si jako prasata v žitě, takže když někdo spáchá v takové době protestní sebevraždu, tak ho vidim spíš jako magora....
guest Muž hubertus4 ... 21.06.2008 10:53:52 ... (40/253)
Dobrá otázka
Šokující, zarážející , smutné je Marwart , že zatím nevidím žádnou reakci na tvou informaci o dobrovolné samovraždě dvou krásných mladých lidí na československých hranicích na protest proti brutálnímu , nelidskému , zaprodanému , zrádcovskému a lokajskému režimu v ČR . Hanba ! Ještě jednou hanba konzumenti a spotřebitelé , kteří si říkáte český národ.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.06.2008 22:42:32 ... (39/253)
Re (3): Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od Leveja ( mailto:nevis.co@seznam.cz ) z 20.06.2008 19:38:17:

Ano, i tou se může zlepšovat....počítá se naprosto cokoliv....od recyklace až po nacionalistická ideologická kázání:))))
guest Muž Leveja (nevis.co@seznam.cz) ... 20.06.2008 19:38:17 ... (38/253)
Re (2): Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.06.2008 12:35:24:
recyklace? :cD
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.06.2008 12:35:24 ... (37/253)
Re: Dobrá otázka
Odpověď na příspěvek od leonkavalo z 20.06.2008 08:45:54:

Tak teď přemejšlim, jestli jsi nacista nebo komunista:))).......rozhodně s tebou souhlasím, že v dnešní době fungují všemožné vyplachovače mozků....nicméně ty fungovaly naprosto vždy...i za toho tvého milovaného Československa......A že je důvod se za spoustu věcí stydět?...Ano, je....ale pořád je to naše země, sakra....náš domov....domov, o kterej se musíme starat......nadávat umí každej, co takhle něco zlepšit?
guest Muž leonkavalo ... 20.06.2008 08:45:54 ... (36/253)
Dobrá otázka
Dobrá otázka Markwart , ale velmi jednoduchá odpověď - Nejsem hrdý na NIC !!!!
Naopak stydím se , stydím se za zmrzačený roztržený stát , stydím se zdivočelou společnost , stydím se hulvátského , mamlasa , chachara premiéra Topolánka , stydím se za slizkého , ostudu dělajícího Čunka , stydím se za bláznivou nahou starou herečku Bohdalovou běhající po balkoně hotelu nahá ................atd. , atd. ... no je to prostě a jednoduše řečeno Běs, hrůza a hnus , co , jako že "vítězní" komedianti , šašci , pseudodramatici a všechna tato verbež , společenská spodina ,která se zradou žida Gorbačova , naverbovaného židoamerickou zločineckou organizací dostala k moci , udělala s mojí milovanou republikou Československou .

Ovšem zásadně jiná věc by byla Markwart, kdyby jsi položil otázku Na co jsem byl hrdý v minulosti ! Pane to by byla jiná . Jenže , to by vydalo na jednu publikaci .
Vypíchnu jen právě věc aktuální . Padesáté výročí Expo 58 - světová výstava v roce 1958 v Bruselu a fenomenální celosvětový úspěch československé expozice . Zachytil jsem , že i největší státní vypatlávačka a vymývačka mozků - Česká televize o tomto výročí něco žvanila , ale nevěděla jak se s toho vymotat , jak to správně ideologicky podat , přesněji jak to ideologicky otrávit , pošpinit , aby snad živočišný konzument , který si rád říká občan , nezačal používat vlastní mozek a nezačal si klást otázku : Ale jak je to možné ? Vždyť to bylo přesně deset let po komunistickém "puči " v Československu .
Tak buď zdráv Markwart a zase trochu popřemýšlej . Jen si dávej moc velký pozor na novodobé zločince , kteří tě chtějí zbavit vlastního rozumu , aby se s Tebe stal jen tupý konzument smradlavého masa a otráveného ovoce , který tvoří snadný zisk nadnárodním velkoburžoazním lupičům .
A dobrá rada na závěr : Nesleduj Českou televizi , nebo přijdeš o vlastní rozum ! Ahoj .
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.06.2008 16:51:23 ... (35/253)
Re (5): Kousnu
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 17.06.2008 16:50:06:

Jo, to samé dělám také až na to, že já naštěstí děcka žádná nemám:)))))......a jinak tohle obětování se je právě jednou z forem mučednické smrti...smrti pro nějakou ideu.....
guest Muž bes-tie ... 17.06.2008 16:50:06 ... (34/253)
Re (4): Kousnu
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.06.2008 15:18:35:


Ano máš pravdu,mučednická smrt rozhodí i mě,možná někdy více než je zdrávo,ale zdůrazňuji - mučednická.....ne tohle. Nad tímhle jen zakroutím nechápavě hlavou a jedu dál. A nikdy nehysterčím,jen mám dva syny,je třeba k tomu něco dodávat ? :-) *1037* A jasně,že všechno je složitější,já to podávám svým (doufám) zdravým,selským rozumem:-)


I hid my feeling behind a smile... *71*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 z 26 | 23 | 24 | 25 | 26 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: