XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 26 | 24 | 25 | 26 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.06.2008 15:18:35 ... (33/253)
Re (3): Kousnu
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 17.06.2008 13:00:47:

Nikdo na to nekašle, protože každej to v podvědomí nějak má a každej to nějak vnímá a nějak se k tomu staví a nějak to na něj působí a že mučednická smrt dokáže silně člověka ovlivnit nepopřeš ani kdybyses rozkrájela.....copak někdo říká, že to ale každej musí vnímat stejně?...však si to vnímej jak chceš.....a já to taky neobdivuju, jen říkám, že je to trošku složitější než to tady rozepisuješ, tak tady přestaň laskavě hysterčit.....
guest Muž bes-tie ... 17.06.2008 13:00:47 ... (32/253)
Re (2): Kousnu
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.06.2008 12:17:41:

Cituji tě: jsi naprosto mimo, když píšeš, že na to každej kašle.......
A teď mi napiš KDO na to nekašle? Kdo nad nimi pláče,kromě těch nejbližších,kdo "ocení" jejich gesto,protože nic jiného než gesto to není....A zajdu ještě dále a klidně mi napiš,že jsem cynická svině,JÁ na to kašlu,nevidím v tom žádný smysl.Tohle neobdivuji a obdivovat nikdy nebudu,znám spoustu lidí,kteří si zaslouží obdiv a nemusí se kvůli tomu upalovat......Jsou to nenápadní človíčci a nepotřebují "potlesk"......tihle vytvářejí hodnoty. Ale my je nevidíme,nechce se nám,nejsou na netu nebo v novinách v tučných titulcích,jako ti,kteří "umírají za naši vlast".Proboha!


I hid my feeling behind a smile... *71*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.06.2008 12:23:08 ... (31/253)
K úvodnímu příspěvku......
O tom činu skutečně nic nevím a je mi to celkem u řiti, protože i když tady situace stojí za hovno, tak jsme pořád země, která je mnohokrát bohatší a blahobytnější než velká část zbytku světa a pořád se taky můžeme označit za jednu z nejsvobodnějších zemí na světě, byť si tak často připadat nemusíme, protože nás tady každou chvilku někdo naštve..........takže s těma apokalyptickejma vizema bych se trošku mírnil a hlavně je naprosto směšné psát o nějakém nezávislém československu....nevšiml jsem si, že jsme na sovětském svazu, RVHP a podobnejch xindlech byli nezávislí.....a nesvéprávní zatím taky zase tak nejsme, byť plně souhlasím, že s tímhle to jde silně do řiti, ale v dnešní době nám například zachránili (snad) krk Irové, když odmítli lisabonskou dohodu, která nás skutečně silně suverenity zbavuje.....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.06.2008 12:17:41 ... (30/253)
Re: Kousnu
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 17.06.2008 07:32:24:

Uvědom si jednu věc - hrdinské činy a mučednické smrti působí na obří množství lidí skutečně doslova až s magickými účinky a jejich dosah je veliký a jsi naprosto mimo, když píšeš, že na to každej kašle.......na druhou stranu pak musím souhlasit, že z hlediska individuálního je to kravina, protože tady šáhneme na naprostej základ našeho jednání a totiž život (teď mluvím o mučednické smrti konkrétně, ne o hrdinství, protože u hrdinství člověk zemřít nemusí), který, ač mu můžeme dát přednost před jinými hodnotami, je stále podmínkou pro to, aby vůbec nějaké hodnoty mohly existovat......tady se ale dostáváme k dilematu, protože v životě jsou hodnoty velice důležité a mučednickou smrtí sice život popíráme, ale zase vytváříme ony hodnoty, bez kterých si ten život prostě nelze představit.........
guest Muž Da-Mi ... 17.06.2008 08:12:38 ... (29/253)
a ještě....
ještě mně šíleně štvou tresty za vraždu.......
nějakej maniak zabije a znásilní dítě...dostane 10-15 ůlet...??!! t je výsměch tohleto....čermáková....své dítě zabila, zahrabala, vyhlásila pátrání, prosila o pomoc a pak vyšlo najevo, že to udělala ona..?! dostala 3,5 roku, to už si snad znás dělají srandu...?? Kajinek..věčně propíraná kauza...údajně zabil dva lidi, což nikdy nebylo prokázáno, nicméně sedí...na doživotí....tak kde to sme sakra...?

ale jinak mám svou vlast moc ráda....

*166* Sestrička Da-Mišška*166*
*1564* a važte si toho zdraví...máte jen jedno...
(to ostatní se dá koupit *261* )
guest Muž Da-Mi ... 17.06.2008 08:09:33 ... (28/253)
...
ehm *1564* nic proti...ale taky Vám jaksi vadí svědci jehovovi...?!Mně štve, že nám v púravidelných intervalech zvoní na zvonky a snaží se nám bud vykecat díu do hlavy nebo se nám snaží nacpat jejich supr výrobky.....takže ....už jim neotvíráme......

*166* Sestrička Da-Mišška*166*
*1564* a važte si toho zdraví...máte jen jedno...
(to ostatní se dá koupit *261* )
guest Muž Da-Mi ... 17.06.2008 08:06:45 ... (27/253)
Re: Kousnu
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 17.06.2008 07:32:24:

Naprosto souhlasím....hrdinský čin..?! spíš zbabělost....myslím, že i kdyby se jich tam upálilo/otrávilo deset tak to s naším systémem nehne.....život si sami nedali, nemají právo si ho brát *1065* akorát tim udělali bolest svým rodinám.....

*166* Sestrička Da-Mišška*166*
*1564* a važte si toho zdraví...máte jen jedno...
(to ostatní se dá koupit *261* )
guest Muž bes-tie ... 17.06.2008 07:43:48 ... (26/253)
Re (3): °°
Odpověď na příspěvek od Da-Mi z 15.06.2008 18:36:53:

NE údajně! *4* Můj syn je věčně někde v cizině a když se vždycky vrátí,sedneme si někde na pivo a on mslně pokukuje po holkách a říká - "mami,Češky jsou stejně nejkrásnější ženy na světě":-) Tvrdí,že v různých zemích mají holky buď krásné postavy a hnusné tlamy anebo naopak.*3*
S tím co jsi napsala o zdraví,naprosto souhlasím,ale bohužel si ho lidé neváží,považují zdraví za samozřejmost. Ale byla jsem stejná do té doby než mi to zdraví "odešlo".A koupit se opravdu nedá :-(
guest Muž bes-tie ... 17.06.2008 07:32:24 ... (25/253)
Kousnu
do "kyselého jablka" a můžete mě pak ukamenovat :-) Zatím nikdo nereagoval na to,co je vlastně napsáno v úvodu tohoto fóra....chápu,že se do toho nikomu moc nechce,protože každá smrt je tragická a u mladých lidí obzvlášť,ale......nechápu to,chápu zoufalství a bezmoc,ale brát si život? Budu upřímná,ti mladí lidé,kteří tohle dělají jsou určitě psychicky velmi labilní. Kdyby se měl upálit každý,kdo cítí bezmoc a zoufalství ať už kvůli tomu co se děje v naší zemi nebo kvůli nešťastné lásce,ztráty zaměstnání,vážné nemoci atd.,tak tady zůstane hrstka lidí.
Protest,hrdinství ? Nic takového,aspoň ne z mého pohledu,nic se tím nezmění,jen způsobí tímto činem bolest svým nejbližším a jinak je to každému ukradené,zní to krutě,ale je to tak:-(
A na závěr - život je dar,je vzácný a je krásný i když občas stojí za hovno Ale tohle bohužel pochopí člověk až když kouká smrti "do ksichtu" :-(

No a pusťte se do mě kvůli tomu,že si nevážím lidí,kteří jsou "hrdinové a padli za vlast".
guest Muž Da-Mi ... 15.06.2008 18:36:53 ... (24/253)
Re (2): °°
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 08.06.2008 22:46:33:

na to že sou tu nejhezčí holky *261* údajně *1564*

na pivo také...radegast proč ne....ale spíš gambáče či plzničku *1100*

k té víře...ať si každej věří čemu chce ale ať to jak již bylo psáno nikomu nevnucuje...*1564*
*166* Sestrička Da-Mišška*166*
*1564* a važte si toho zdraví...máte jen jedno...
(to ostatní se dá koupit *261* )

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 26 | 24 | 25 | 26 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: