XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 26 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.08.2008 11:35:50 ... (63/253)
Re (18): kecas
Odpověď na příspěvek od Leveja z 19.08.2008 10:37:03:

Přiznal jsem pouze to, že občas opravdu ztrácím čas s odpadem a v dobré víře házím perly sviním a ano, můžu rozdělovat, kdo je odpad a kdo ne. A já? Já jsem pravej opak toho odpadu....
guest Muž Leveja ... 19.08.2008 10:37:03 ... (62/253)
Re (17): kecas
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.08.2008 01:43:36:
Jsem moc ráda,že jsi to konečně přiznal,je to jen pro tvé dobro. Jsi snad vládce světa,že můžeš rozdělovat kdo je odpad a kdo jsi ty?Posílat mě pryč? Ale no tak příteli! Chovej se trochu pozemštěji :cD
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.08.2008 01:43:36 ... (61/253)
Re (16): kecas
Odpověď na příspěvek od Leveja z 18.08.2008 23:12:55:

Mno, asi máš pravdu, že občas zbytečně reaguju....například když se bavím s odpadem jako jsi ty v naději, že pochopí byť jenom jediný moje slovo, ale konec házení perel sviním.....běž už raději..tohle fakt nemá cenu.
guest Muž Leveja ... 18.08.2008 23:12:55 ... (60/253)
Re (15): kecas
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.08.2008 21:32:04:
tak klidně plač, mě tím ůsměv nezkazíš. týpek napsal že "hodne kecas" to je rozdil. ze se nedokazes povznest? to je k placi. ze ti mam napsat prirucku o tom,jak smis psat sve nazory? proc bych to delala,delej si co chces,ja ti jen napsala,ze to zbytecne okecavas. tys na to nemusel reagovat vubec,kdyz to neni pravda ne? budes reagovat na to ze ti nekdo rekne ze ti je 99 a mas fialove vlasy? budes jak koukam :cD
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.08.2008 21:32:04 ... (59/253)
Re (14): kecas
Odpověď na příspěvek od Leveja z 18.08.2008 19:13:58:

Aha, takže stačí jenom plně souhlasit s tím, co říkáš a nemít vlastní názor na věc a vše bude v pohodě...no to je fajn, že se to vysvětlilo:)))))))...a neokecávám nic. To sis tady vylhala. Však už jsem ti ale psal, že neznáš rozdíl mezi okecáváním něčeho a rozvíjením něčeho.....Jde ti jenom o rejpání a o to, abyses proti mě postavila. To samý nyreda. U tý mi už přijde, že ta hledá kde píšu a kdykoliv něco napíšu, tak se snaží stát na druhý straně i kdyby se měla upsat ďáblovi....Z toho mimo jiné plyne, že jsi nenapsala fakt, ale blbost...A ano, potřebuju se plně projevit...proč bych jako neměl?....Můžeš mi prosím napsat nějakou příručku o tom, jaké své názory psát smím a ne?....děkuji moc:))))
A ano, takové nekonstruktivní debaty mě taky nebavěj a když odejdeš, tak skutečně nebudu proti.....jo a zklamu tě...ten někdo další si nevšiml žádného okecávání. On napsal, že kecám, to je vše. Zbytek sis tady vyfantazírovala, abysis nepřipadala sama se svým lehce vyvratitelným názorem.
A že mi chybí schopnost se povznést nad věci????...no hahaaaaaaaaaaaa:))))))))))))...a prej to chybí každému filosofovi:))))))))))...tak teď jsi tomu dala korunu:)))))))))))...běž už prosimtě, fakt to přestává bejt směšný a naopak to začíná bejt k pláči.....
guest Muž Leveja ... 18.08.2008 19:17:11 ... (58/253)
Re (14): kecas
Odpověď na příspěvek od Leveja z 18.08.2008 19:13:58:
Ale jsem člověk,tak přiznám chybu,kdybych napsala, ano souhlasím s tím,co píšeš ale sem rada ze si nekdo dalsi všiml,že to moc okecáváš,tak by asi nic z tohodle nezvniklo.. chybí ti schopnost se nad věcí povznést.. ale to asi každému filozofovi..
guest Muž Leveja ... 18.08.2008 19:13:58 ... (57/253)
Re (13): kecas
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.08.2008 14:38:11:
ehm. myslela jsem to tak, že na to co jsem napsala, třeba ani neni NUTNE SE BRaNit čímkoli.. proste rict jo,okecavam to,a co jako? stačí ne? ale tim jak to okecavas,ze to okecavas(uz se me ani hacky nechcou psat) tak to vypada jako obrana,proti pravde,coz je.. trochu divny ne.. nevadí mi to, jen jsem to napsala. napsala jsem fakt,tak me za to zbijte :CD tten rozdíl právě vidím, vidím, že se potřebuješ projevit do poslední kapičky a co na nejvyšší ůrovni tady na skle .. takže nevím co mě radíš, ale jo příště až uvidím dlouhý vzkaz ktery bych v hlave dokazala zkratit na polovinu a pak ho teprv napsat,aby to lidi zajimalo, tak budu držet hubu .c) Jsi tak ponořen do všeho ,že už ani nevíš do čeho. ... bla bla. necháme to tak jo? moc okecáváš a tvoje reakce je,ze neokecavas a co je me do toho. ok souhlas, takove nekonstruktivní debaty me nebavi.. a vzniklo to jednou větou hih.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.08.2008 14:38:11 ... (56/253)
Re (12): kecas
Odpověď na příspěvek od Leveja z 18.08.2008 12:42:03:

Aha, tak já jako nemám čím se bránit, jo?....A to chceš jako nakecat komu?....A co je ti po tom, že věci rozvíjím? Vadí ti to moc? Závidíš, že na to nemáš? Jestli tě to štve, tak tady být nemusíš. Nikdo tě přeci nenutí, ne?....Ale pokud chceš psát svoje názory, tak si je klidně piš, ale nediv se reakcím....Že něco okecávám až moc - nesouhlas. Schopnost věci rozvíjet a uvažovat nad nima není okecávání. Až se naučíš poznat rozdíl, bude se ti taky líp diskutovat. To je zase rada ode mě. Jinak ano, do určité míry jste si podobné, ale zase musím uznat, že tak hluboko jako ona jsi zatím ještě neklesla.
guest Muž Leveja ... 18.08.2008 12:46:11 ... (55/253)
Re (11): kecas
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.08.2008 23:44:57:
a at nedojde k hromadne hadce, co se tyce honeni si ega,tak to byl muj vyrok,ne Nyredin,takze esli to chapu spravne,ze me s ni srovnavas tak to je me lito,ja nevim jak bych si upozornenim na to ze nekdo moc keca mohla zvysovat sebevedomi.zas takovy chudak nejsem teda..
guest Muž Leveja ... 18.08.2008 12:42:03 ... (54/253)
Re (11): kecas
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.08.2008 23:44:57:
nevím o čem tady meleš příteli, četla jsem si tvůj příspěvěk ohledně té mučednické smrti těch dvou lidí.. a pak i ty další a pak ten poslední dlouhý, souhlasím s tím co píšeš a říkám si,proč to probůh tak zbytečně okecáváš a vidím,že mě někdo předběhl a taky ti to napsal. já to myslím jako RADU o ano zasměj se,ja se taky směju, že příliš okecáváš. potrefená husa je,když si někdo rýpne do toho druhého a trefí se a ten se pak brání ač nemá čím. takže když to bereš jako rytí,proč ne, uvědom si,že tím ale leda tak dáváš najevo,že si uvědomuješ, že někdy příliš okecáváš. což je dobře. já po tobě žádnou změnu nechci jen sem si dovolila napsat tady můj názor na tvoje psaní. tak.a už okecávám taky. stačí? :CD

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 26 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: