XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Velká islámská revoluce

 

Velká islámská revoluce

Velká islámská revoluce

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse o tomhle nebezpečí aneb co vlastně Usáma chce. Tato diskuse by neměla podporovat terorismus nebo mučení či jiné zločiny proti lidskosti.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 30 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 13.02.2010 10:45:48 ... (267/297)
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 01.11.2009 03:29:14 ... (266/297)
Re (2): Presunuta diskuze z fora Historie tematu Arabsko-izraelské války (islam) - PRISPEVEK SAID5 a ADRIANA.ANN
Odpověď na příspěvek od said5 z 01.11.2009 01:01:10:

To že Pákistánsá vláda tvrdí že Indie dodává zbraně a peníze Talibanu neznamená že tomu tak skutěčně je. Navíc to nedává smysl , protože Taliban a další teroristické organizace se navzájem podporují , takže by byli sami proti sobě.
guest Muž said5 ... 01.11.2009 01:01:10 ... (265/297)
Re: Presunuta diskuze z fora Historie tematu Arabsko-izraelské války (islam) - PRISPEVEK SAID5 a ADRIANA.ANN
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann z 01.11.2009 00:50:29: Jak jses vsimla tak tam jsem daval odkaz jak vasi demokraticke a humanisticke zemi dodavali zbrane,porusujici svoji embarga.Tak ze radej pocitej zlociny vasich zemi.A taky vic popatrej ve zpravodajstvu z Pakistanu,kde jeho vlada vini Indiu ze dodava Talibanu penizy a zbrani.Tak ze mate dost svych zlocinu-"svatousi".
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 01.11.2009 00:50:29 ... (264/297)
Presunuta diskuze z fora Historie tematu Arabsko-izraelské války (islam) - PRISPEVEK SAID5 a ADRIANA.ANN
said5 ... 01.11.2009 00:39:20 ... (2081/2084)Re (6): Sionismus=nacismus.
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( adriana.ann@gmail.com ) z 01.11.2009 00:35:04: Jo tak nezapomen ji fandit kdyz znovu bude valcit s Indii.A taky fandi ji at vic dodava zbrani Kasmirskim povstalcum.

Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 01.11.2009 00:44:43 ... (2083/2084)Re (7): Sionismus=nacismus.
Odpověď na příspěvek od said5 z 01.11.2009 00:39:20:

Pořád je to menší zlo. Jaké zločiny muslimských zemí chceš ještě prozradit?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 24.04.2009 20:22:03 ... (263/297)
Konec
Je čas jít dál....s fory na xchatu končím. Berte tohle jako rozloučení a informační příspěvek pro všechny, kdo by snad kdy po mě chtěli nějakou odpověď. Zde se ji už nedočkáte. ... Díky: všem, s kým diskuse měla nějaký smysl ... Nepřátelům: Snad jednou zmoudříte ... Přátelům: Hodně štěstí

Nekro *1023*
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 22.04.2009 10:14:29 ... (262/297)
Presunuta odpoved z fora Historie tematu !Pracovní té,a (islam a terorismus)
Re (4): A co?
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( Karliiisek@seznam.cz ) z 09.04.2009 14:30:40:

Tohle napsala LadyLucy:

"Ahoj, promin ze trochu odbocim, ale nedalo mi to abych Ti nenapsala. Cetla jsem nektere Tve prispevky v sekci Politika, uz prave nevim, jestli to bylo na tema o Iranu nebo Velka Islamska revoluce. Ale musim reagovat na dva prispevky, ktere jsem si tam precetla, a nemuzu rict, ze by se to tady vylozene nehodilo. Jinak pokud na tom budes trvat tak ty prispevky vyhledam.
Tak za prve jsi psal, ze muslimove si spravne nemaji dolovat na krestany nebo zidy, protoze maji napsano v Koranu nabozenstvi, ze jejich vira vychazi z Zidovstvi a Krestanstvi. Tak jako to za prve zidy a krestany nedela svatymi, a za druhe kdyz je tedy takto kritizujes, to v druhe svetove valce, co delalo tvoje krestanstvi zidum na to jsi asi zapomel, ze takhle soudis...??? A o jinych cinech nemluve.
A ted k druhemu, co jsi psal. Ze teroriste atd. nevi nic o Islamu.. tak to si nemyslim. Drtiva vetsina ho zna, protoze u nich verit lide prakticky musi znat Islam. A to ze se chovaji jak se chovaji at je to jakkoliv odsouzenihodne, neznamena, ze znaji o Islamu prd, jak ty pises. Nebo si snad myslis, ze cirkev, ktera behem druhe svetove valce mlcela, nebo kde si vsude prectes, ze farar zneuzival devcata, ze snad o krestanstvi nic nevedeli, a stali se sluzebniky cirkve jen tak??? Ze nekdo neni dobry muslim nebo krestan, to je neco jineho, ale to ze nekdo udela neco spatneho, neznamena, ze nezna sve nabozenstvi, pouze v ne asi tak treba neveril.
Promin, ale musela jsem na tohle reagovat, protoze me uplne nektere Tve nazory prekvapuji"

Fpoho, jen se ptej :) Vyhledavat to nemusis, protoze si to pamatuji a vim o co jde. Nevim, zda v danych prispevcich to nebylo vytrzene z kontextu, ale je i mozne, ze jsem se spatne vyjadril.
1. Napsal jsem, ze muslimove by nemeli valcit proti Zidum a krestanum, protoze jim to rekl Mohammed, ktery hovoril o muslimskych korenech, ze vsechna tri nabozenstvi maji spolecne koreny. Tohle jsme slysel na prednasce dr. Dršky, ale zatim jsem nesehnal zadne citace k tomuto tvrzeni. Svym zpusobem se to da dokazat, jake "svobody" meli krestane a Zide na muslimskem uzemi, kdy meli pravo si zachovat vlastni nabozenstvi (a to dokonce i "hereticke" krestanske cirkve). Muslimsky svet byl daleko pred tim krestanskym v pojetim svobody, kdy napr. v katolcikem Spanelsku byli vrazdeni muslimove, ci Zide. To me puvodni tvrzeni smerovalo k muslimskym fundamentalistum, kteri przni (promin za ten vyraz) islam a davaji mu uplne jinou tvar nezli ma. Jinak mas samozrejme pravdu, ze to ze Zidum a krestanu nedela svate, protoze i oni maji hodne masla, resp. krve na sobe. Jinak nekritizoval jsem muslimy obecne, pouze ty fanatiky. Jinak odsuzuji i fanaticke krestany (viz mnou zminene katolicke Spanelsko) ci jak jsem kdysi zminil zidovsky terorismus (zabiti Jicchaka Rabina). Chovani krestanu behem wwii je rozporuplne, jak Ti odpovidal Joe73 existovala papezska encyklika, ktera odsuzovala nacismus, take v Italii pro Zidy cirkev otevirala klastery, aby byli schovani, na druhou stranu si myslim, ze mohl byt papez duslednejsi v opozici vuci Hitlerovi.
2. Samozrejme ze i fanaticti muslimove znaji Koran, tak jako fanaticti krestane znaji Bibli, ale oni zamerne vytrhavaji z kontextu jednotlive verse, kterymi se ohaneji. A takovehle zpusoby diskredituji tato nabozenstvi pred celym svetem.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.03.2009 18:40:40 ... (261/297)
Re (51): Age of Islamic Reformation
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:policieCR@ministerstvovnitra.cz ) z 07.03.2009 13:56:12:

Odpověď je na novém foru k tématu daniken, kreacionismus, atd...
guest Muž snowwily (policieCR@ministerstvovnitra.cz) ... 07.03.2009 13:56:12 ... (260/297)
Re (50): Age of Islamic Reformation
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.03.2009 15:47:17:

Tak jsem se schválně zeptal bývalých spolužáků, kamoš co chodí na obchodku - vůbec nebrali a dvě spolužačky z gymplu - u jedněc taky nebrali a u té druhé řekli že jsou tři názory: 1. Náboženská 2. Darwinova a o třetí se nikdo nezmínil... :D Tak nevím kde je bordel... :)
______________________
http://cz.iq-test.eu/?d=18300
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.03.2009 15:47:17 ... (259/297)
Re (49): Age of Islamic Reformation
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:policieCR@ministerstvovnitra.cz ) z 06.03.2009 14:26:58:

No tak to nevim, co jsi to měl za školu, ale jako evidentně to nebude nic moc extra, když vás učej totok zatímco vědci po celým světě z tý teorie vycházej......pořádek by se v tom měl udělat, ale to je spíš záležitost tý vaší školy.
guest Muž snowwily (policieCR@ministerstvovnitra.cz) ... 06.03.2009 14:26:58 ... (258/297)
Re (48): Age of Islamic Reformation
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.03.2009 02:57:55:

Mno každopádně by se v tom měl udělat pořádek... :)
Ne.. :)) můžu tě ujistit že chemická průmyslovka se náboženství vyhýbá.... :)))
______________________
http://cz.iq-test.eu/?d=18300

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 30 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: