XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Znovuobnovení trestu smrti

 

Znovuobnovení trestu smrti

Znovuobnovení trestu smrti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Já jsem pro. A co vy?
Množí se okolo nás mraky trestných činů a některé, hlavně poslední dobou, jsou dost závažné na to, že lidé opět začínají mluvit o obnovení trestu smrti. Já osobně jsem se v životě už též setkal s jedinci, kteří by si ho bezvýhradně zasloužili. Na druhou stranu je ale něco na názoru, že justice je omylná a že doživotí je horší než pár minut bolesti. Jenže některé případy (Fritzl v Rakousku například) jsou tak jasné, že tam prostě nelze pochybovat....v takovém případě by trest smrti nebyl nic špatného....například ale v případě Kajínka by nemohl být uplatněn, protože tam je hodně otazníků. A opět náš heparinový vrah Zelenka by ho v klidu mohl dostat, protože ten je "prostě jasnej."
Nicméně tábory příznivců a odpůrců jsou oba velmi silné a byť já jsem pro, tak mě napadla ještě jedna věc.
Trest smrti by se dostával jako možnost. Daný jedinec by dostal doživotí na nucených pracech s možností po 30 letech o trest smrti požádat. Tak by si spousta lidí nemohla stěžovat, že režim zabíjí lidi a zároveň by tu možnost trestu smrti byla. Je otázkou, jak moc by byl využíván. Jako celá společnost si asi přejeme, aby hlavně nevznikaly důvody k jeho používání, ale víme zároveň, že to je utopie.
Dle mě bychom měli mít možnost se takového jedince umět zbavit či alespoň dát najevo, co mu přejeme, byť už bude na něm, zda to využije či zda se dál bude hodlat upracovat až do smrti. Co vy na to? Tenhle nápad je můj a zde ho nějak více rozepisuji prvně. Mám za to, že za pokus by to rozhodně stálo a bylo by to jistou úlitbou jak lidem podporujícím trest smrti, tak lidem, co jsou proti....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 21 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 20.04.2010 23:48:31 ... (158/208)
Re (7): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 20.04.2010 07:47:48: Kdo chtěl,mohl jít.A kdo nechtěl,musel taky...A že za to Češi nemohli,je tvá obehraná a falešná (dodávám) písnička.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 20.04.2010 07:47:48 ... (157/208)
Re (6): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 18.04.2010 20:51:31:
Ty zas trpíš představou že za vyhnání němců můžou češi, a přitom s tim naše politika měla jen málo společného. Kdo chtěl mohl jít. a divoké odsuny a vraždy jsou smutnej následek války ...
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 18.04.2010 20:51:31 ... (156/208)
Re (5): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 18.04.2010 18:59:27:

O tomhle jsem nic nepsal, trpis docela silnou paranoiou zda se. Navic pouzivas argumenty milionkrat vyvracene a zpochybnene i ceskymi historiky. Navic do nemecka odesla i cela rada cesek a cechu ze smisenych manzelstvi. Nejenom 'nacku' nebo 'nemcu' jak si to mozna predstavujes. Pojmy, dojmy..
__________
:Harvest Red
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 18.04.2010 18:59:27 ... (155/208)
Re (4): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 16.04.2010 18:46:21:
Ty svoje sudeťácký náckovský a ukřivděný kecy si nech na doma! Když se ti tady nelíbí tak táhni někam jinam, aspoň tu bude o jednoho nácka míň!
Hlavně že se němci před začátkem války chovali v pohraničí líp co??! O době protektorátu nemluvě. Dostali co zasloužili a že umřel někdo nevinej? koho to zajímá? Zajímalo někoho po válce kolik zabili náckové nevinejch lidí? Taková byla prostě doba!
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 16.04.2010 18:46:21 ... (154/208)
Re (3): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 16.04.2010 15:51:11:

A kdy budou z vrazdy obvineni cesi, kteri vrazdili a okradali nemecke civilisty po skonceni WW2? A co rodiny, ktere byly odsunem rozetnuty ve dvi? Nektere otazky zda se nemaji odpovedi.. ;-)

Sice nejsem uplne priznivcem trestu smrti, ale cekat ze ho nekdo zavede tady se proste neda. V narode vrahu, zlodeju a zbabelcu, kteri utoci zasadne ze zalohy, tohle nikdy nemuze projit. Cim by se pak zivila polovina republiky? Sice kazdy nadava na cikany, ale kradou cesi a delali to vzdycky.

__________
Only Allah, glory to his name, can judge me, not you!
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 16.04.2010 15:51:11 ... (153/208)
Re (2): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od napoletana z 11.04.2010 20:30:46:
A co kdyby byl nekdo z Tve rodiny nepravem obvinen z vrazdy?
guest Muž Joe73 ... 12.04.2010 08:57:43 ... (152/208)
Re (2): Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od napoletana z 11.04.2010 20:30:46: A o trestech smrti by rozhodovala ta vychcaná a nelogicky uvažující prasata.Tudíž je moc dobře,že trest smrti nemáme.
guest Muž napoletana ... 11.04.2010 20:30:46 ... (151/208)
Re: Trest smrti - ne---ale ano
Odpověď na příspěvek od ThunderBoy z 11.12.2009 07:09:30:
MYSLIM ZE KDYBY TI VRAH ZABIL NEKOHO Z RODINY,ZE BY JSI TAKHLE NEMLUVIL....JSEM PRO TREST SMRTI A KDYBYCH TO MELA DOVOLENE,TAK TOHO VRAHA USMRTIM SAMA.ZA TO BYCH SE NESTYDELA A UZ VUBEC BYCH SE NECITILA HORSI NEZ JE TEN VRAH...MYSLIM TIM VRAZI,KTERI JDOU S UMYSLEM ZABIT..KRIMINALITA BY KLESLA.JELIKOZ V NASI REPUBLICE SI TEMER KAZDY MUZE DELAT CO CHCE (KROME CHUDYCH),TAK TO PODLE TOHO VYPADA....NASE VLADA BOHUZEL NEUMI NIC ,JEN SE ZADLUZIT A HRABAT DO VLASTNICH KAPES...PROTO NENI NA NIC A NIKDY NEBUDE,POKUD TAM BUDOU TAK VYCHCANY A TAK NELOGICKY UVAZUJICI PRASATA.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 17.12.2009 18:32:35 ... (150/208)
Re: Trest smrti - ne
Odpověď na příspěvek od ThunderBoy z 11.12.2009 07:09:30:
Máš naprostou pravdu. Jen já sem pro to aby se trest smrti obnovil, ačkoliv to z důvodu našeho členství v EU nejde. Trest smrti a jeho vykonání je sice dražší než doživotní trest a je tu pravděpodobnost justičního omylu který už nejde vrátit, ale i přesto se v naší společnosti nachází spousta lidí kteří by si ho zasloužili a možná by to pro ně byl ještě mírný trest ...
guest Muž ThunderBoy ... 11.12.2009 07:09:30 ... (149/208)
Trest smrti - ne
Já jsem proti trestu smrti. Pokud budeme vrahy vraždit nebudeme o nic lepší, než jsou oni. Zároveň však souhlasím s tím, že dneska jsou tresty nastaveny hodně směšně. Díky finanční stránce se úplně vytrácí původní princip vězení - a to ochrana lidské společnosti před zrůdami, které nejsou schopné se do společnosti začlenit a ohrožují její členy. Díky rádoby demokratům, kteří bojují za práva vězňů, je dnes věznění jednoho člověka velmi drahé a proto se také příliš netrestá a hranice trestů jsou nastaveny úplně jinak, než říká běžná logika.
Pokud někdo někoho zabije a není to při obraně sebe nebo svých milovaných, pak nemá v naší společnosti co dělat a měl by hnít za mřížemi do konce svého života, aby nestalo to, co se dnes děje běžně, že vrahy propustí a oni vraždí znovu. Není se pak čemu divit, že společnost volá po trestech smrti. Ale je to jenom důsledek neschopnosti našeho státu skutečně efektivně vymáhat právo a spravedlnost. To se bohužel nezlepší tím, že se zavede trest smrti.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 21 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: