XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 60 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 12.05.2011 02:28:28 ... (513/593)
Re (8): :)
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 10.05.2011 08:20:45:
Zabilo se pár němců a hned se nad tím budeme rozčilovat a rmoutit??Budeme zlostně zatínat pěsti,jakže zle jsme to s těmi němci zacházeli??Chceme jim u Dobrušky postavit pomník...Ptám se:Staví němci zbytečně zavražděným čechům nějaké pomníky??Ale po nás se chce,abychom prokázali trochu piety?Komu?Padlým tyranům?Pamětníkům bez Alzheimra zhořkne v ústech,těm s Alsheimrem se vyjasní...Pokud jsou češi takoví podlejzači,snad abych se začal za takový národ stydět...Je mi z vás špatně...Těm,co se nad námi povyšovali 300 let,podceňovali nás,vytlačovali nás z našich domů,těm se ted budeme omlouvat za křivdy,kterých jsme se na nich dopustili??Děte do hajzlu
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 10.05.2011 08:20:45 ... (512/593)
Re (7): :)
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 09.05.2011 17:44:49:
Není pravda že neuznáváme masakry po skončení války. Měli by sme se za to stydět, ale pachatelé jsou dávno po smrti a těm co to jako pamětníci zažili se o tom mluvit nechce,a neni se co divit.
Dělo se to v Polsku, na Slovensku, Maďarsku prostě všude kde němci za války něco spáchali a lidi sem jim za to pak mstili, i když většinou těm co za to nemohli. RG byli sebranka zlodějů a vrahů, a nejde jejich konání spojovat s celkovým smýšlením čechů o osudu němců po konci války.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 09.05.2011 17:44:49 ... (511/593)
Re (6): :)
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 08.05.2011 20:45:05:

a platí to i obráceně, nejhorší jsou zaslepení češi kteří odmítají uznat že poválečné masakry spoluobčanů hovořících jiným jazykem. Ale co, člověk už si zvykl. Němci měli židy, češi měli němce, je to prašť jako uhoď.

Jestli jsi alespoň trochu inteligentní tak jistě víš, že v Grónsku s výjimkou hl. města téměř neexistuje silniční síť, takže tvoje doporučení mírně postrádá logiku. ;)
__________
:Harvest Red
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 08.05.2011 20:45:05 ... (510/593)
Re (5): :)
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 07.05.2011 21:51:39:
Žádný sudety už nejsou, a už nikdy nebudou. Ale koukám že pořád je dost nácků který si to naivně myslí ...
Když se ti tady nelíbí, tak táhni s tim svym "pěknym autíčkem" někam kde ti ho neobjedou klíčem, třeba do grónska.
Zamindrákovaný suděťáci s vrozenou nenávistí ke všemu českýmu ty sou nejlepší ...
Ebisek Muž Ebisek ... 08.05.2011 17:09:07 ... (509/593)
Re (15): Zpátky
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 22.03.2011 23:03:13:

Kdyby jsi to bral jako "ne všichni", tak by jsi nikdy nic nerozhodnul, protože by se vždycky našel někdo, kdo by byl proti rozhodnutí. Nikdy by nebyly možné volby, protože vždycky je nějakých 13% pro koministy. Já ti nevím, ale měl jsem za to, že demokracie je o svobodné volbě každého jedince a pak uplatňování názoru většiny jako názoru celku :-)

To skoro jako kdyby jsi po volbách říkal, že vítěz voleb volby nevyhrál, protože ne všichni je volili *18*
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 07.05.2011 21:51:39 ... (508/593)
Re (4): :)
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 20.03.2011 15:44:53:

Ze ti zatraceni cesi kradou v obchodech je jedna vec. Ze to delaji i u nas v Sudetech druha. Znepokojivejsi je jeste jina vec:
Udelal jsem si dneska vylet heim ins reich do Zitavy, a behem jizdy byl svedkem nejmene ctyr pokusu o svou vrazdu. V drtive vetsine se v takovych pripadech jedna o zeny (genderova rovnost stranou, tohle je proste fakt) nebo duchodce (nejlepe ve slamaku na sve plesi). Nikdy se mi nestalo, ze by treba nejaky rom jel prostredkem, resp. po opacne strane silnice nebo predjizdel cyklistu v neprehledne zatacce pri naprosto prehnane vysoke rychlosti. Nemluve o tom ze by vyjizdel z polni cesty par metru prede mnou ani se nepodival do zpetneho zrcatka.. tohle proste umi jenom cesi. A mozna polaci, ale tak ti sem jezdi jedine krast po povodnich a nicit nase narodni parky hlavne po nocich, takze je clovek na silnicich bezne nepotkava tak casto.

A ted jeste premyslim kam to nove pekne auticko zaparkovat pri cestach do mesta nebo do prace. Verim ze pulce tohohle smesnaroda s jeho pulstoleti starejma skodovkama by udelalo radost objet mi to klicem nebo to aspon odrit pri nepovedenem parkovani. :)
__________
:Harvest Red
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 01.05.2011 19:12:04 ... (507/593)
Tábor v Letech.
Nedávno jsem se byl podívat v dnes už legendárních Letech u Písku. Na místě kde stál údajný "koncentrační tábor" pro cikány. Že se nejednalo o koncentrační ale o internační tábor je celkem jedno. Že jeho působení bylo jen pár let a že většina zemřelých si za svou smrt mohla sama nedodržováním dostatečné hygieny je taky vedlejší. (vzpomeňme na relativně časté zprávy v našich médiích o výskytu žloutenky u dětí, vždy se jedná o naše cikánské "spoluobčany") Leckterý bezdomovec je čistotnější než oni, a námitky typu že žijí v nevyhovujcích podmínkách neobstojí.
Co mě ale naprosto zarazilo je, kolik peněz se nesmyslně a zbytečně vyhodilo na "úpravu" tohoto rádoby pietního místa. Přírodní amfiteátr, parkoviště, jakási naučná stezka, informační cedule typu: Lidice 125km a podobě. Člověku zajímajcímu se trochu o tuto problematiku z toho musí být zákonitě zle. Z Let se stal politický problém na kterém se spousta lidí chtěla zviditelnit, a tímto rádoby projevem vstřícnosti a soucítění se ten problém jen prohloubil.
Je to sice hezký způsob jak "zacpat hubu" různým občanským sdružením a antidiskriminačním nótám z evropské unie, ale bohužel ža naše peníze.

Stovky českých odbojářů i obyčejných lidí popravených a umučených za války nacisty, se musí v lepším případě spokojit s opršenou bronzovou deskou na tom nebo onom domě které si skoro nikdo nevšimne.
Ale jakou zásluhu na boji proti nacismu měli oni že je dnes všichni tak strašně litují a staví jim pomníky za miliony?
V květnu 1995 prohlásil V. Havel při pietním aktu v Letech ned hroby umučených romů a sintů:
"nacistický útok proti romům byl útokem proti lidským bytostem, proti lidskosti, proti právu každého člověka na život. Zapomenout na tábor v Letech
nebo v Hodoníně, (proč se nemluví také o něm?) by znamenalo zapomenout na tento zločinný útok, a tím i na hodnoty, proti nimž byl veden."

Pravda to sice je, ale copak cikáni byli jediní lidé které nacisté perzekuovali? Jen proto že byli po židech hned druzí v žebříčku vyhlazování jsou něco víc než všichni ostatní a proto si zaslouží okázalejší pomníky, více publicity a více lítosti?
Kdo četl knihu "A nikdo vám nebude věřit" od Markuse Papeho, a něco o této problematice ví, tak poznal že kniha je psána tak trochu zaujatě, byť se dřží dobových faktů a skutečností.
Samozřejmě nechci nijak zlehčovat utrpení nebo zmaření životů obyvatel tábora v Letech. Ale to že se utrpení jedné skupiny lidí nadřazuje nad utrpení všech ostatních jen proto že mají jinou mentalitu a barvu kůže mi prostě vadí a vadit bude pořád.
Myslím že se tomu dnes říká pozitivní diskriminace ...
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 22.03.2011 23:03:13 ... (506/593)
Re (14): Zpátky
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 21.03.2011 20:19:02:
Ne vsichni, to je nutni zduraznit.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 21.03.2011 20:19:02 ... (505/593)
Re (13): Zpátky
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 21.03.2011 18:18:50:
Bohužel to je a pořád bude jen společenství "lidí" parazitujcích na naší společnosti a jejím sociálním systému.
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 21.03.2011 18:18:50 ... (504/593)
Re (12): Zpátky
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.03.2011 01:50:41:
Mas recht, asi jsem to spatne slysel to info.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 60 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: