XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 60 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 14.09.2012 22:16:05 ... (553/593)
Re (4): cikáni
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 08.09.2012 05:07:35:
My se píše s y, což ví i mnohý cikán:)A že jsme bojovali,tak leda tak za císařepána,pak už prdlajs.
guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 08.09.2012 17:00:14 ... (552/593)
Re: #
Odpověď na příspěvek od Prc3k z 08.09.2012 16:06:25:

Máš mé plné zastání a téměř naprostý souhlas. Proč téměř? Protože na ty asiaty mam jiný pohled ae nebojuji proti nim viz moje reakce na cizinci.
Dneska skutečně nemůžes svobodně říct cikány prostě nesnáším protože okamžitě si ve společnosti považován za rasistu nácka apod,ale ty nejsi rasista z důvdu že prostě jen tak chceš a dokonce nejsi ubec rasista. Ty jen prostě se snažíš uplně o to samé co já a to je to že chceš z naší republiky odehnat to zlo kteří představují všichni cikáni a to bez výjimky jsou nebezpeční pro každého českého občana bez výjimky. At uz je to zavádení sem svojí kultury a drancování naší apod. dyt dneska nepřevychováváme cigany my aby byly jako češi ale právě oni nas abychom byly jako oni! coz je hnus a pak se nemuze nikdo divit ze k tomu nekdo muze mit obrovsky odpor. Je to přesně jak ty říkáš musíme skoncovat s jejich etnikem v naší zemi do posledního! Netvrdím že nasilnou cestou i kdyz mozna ani nic jineho nezbude...a pokud nekdo rekne a ty hazis vsechny do jednoho pytle upe se ve mě vaří voda i když samozřejmě se snažim se krotit nebot ja respektuji svobodný názor každýho. Ale tedy to žádám i od druhých lidí. Proto je tak duležité aby čím dál víc lidí si tohle začlo uvědomovat a pak nám žádný cigáni nebudou poroučet bude jich tu jak šafránu a budou takhle malinký. Proč proboha po roce 89 obrovské oslavy prostě T.G.M ale co hlásal? četl někdo někdy jaké opatření udělal proti cikánům? doporučuji přečíst. No tak to musíme respektovat a nenechat si sem nasrat nejakou humanitu tajnou co je tady podporuje a parazituje naší společnost ja říkám kameny klacky hole a české vlajky a na ně! čím víc protestů proti nim tím líp. At jsou třeba každej den a po celé vlasti já za sebe je podpořím jak nejvíc to pujde.
Prc3k Muž Prc3k ... 08.09.2012 16:06:25 ... (551/593)
#
Nesnášim, když vyjádřim svůj názor na cikány a někdo mi začne oponovat, že všichni nejsou stejní, že někteří jsou hodní, chodí do práce, do školy a umí se chovat. Ale upřímně. Vezete kamion plný brambora víte že 89% brambor je plesnivých, ale budete to přebírat? K nesnášení cikánů mam svoje důvody a nezmění se to ani kdyby předemně někdo postavil 100 bezproblémových cikánů.

#

Nebojuju proti asiatům,nebojuju proti černochům,nebojuju proti židům.Bojuju proti cigánům a proto nebojuju proti lidem.
guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 08.09.2012 15:12:51 ... (550/593)
Re (4): cikáni
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 08.09.2012 14:05:34:

No právě většina lidí je prostě tady nechce a je to názor bezprostředně většiny to je myslím opravdu jasné s tím nikdo nic neudělá musíme jen čekat než se zase náš národ k něčemu odhodlá chvilku to vypadalo dobře viz. Warndsdorf a ted je zase ticho.
A pokud jde o ty pracující cizince ano proto říkám že cizince co zde budou na tyhle práce prospěšné a budou se chovat slušně tu samozřejmě zustat mužou protože jsou prospěšní...a oni makaj protože vědí že když makat nebudou je odsud vyhodí a budou muset třevba žít na pokraji společnosti nebot ekonomika těchto státu je opravdu někde na bodu mrazu nehledě k tomu ze v jejich zemích př. (moldavie,ukrajina..) jim prostě nezaplatí třeba kolikrát za práci nebo tak málo že to je sotva na jídlo. Ale jak říkám je třeba je opravdu přísněji a opatrněji sem pouštět tak abychom kdykoliv mohli říct odejděte teď vás nepotřebujeme a oni by šly. A né prostě aby čech nenašel ani pokladní pozici třeba v globosu a pak tam jde a tam samej cizinec to je všechno uplně špatně. A ona skutečně většina z nich sem jen přijede vydělat peníze a vrátí se zpět do svého rodného státu kde mají rodinu atd...sem byl svědkem že posílají domu peníze a rodina oma buduje barák žije atd. a to vše z jednoho dělnického platu cizince tudíž tady je vidět na jaké urovni asi jsou. Netvrdím že to je u všech tak. Ale stejně pokud čech bude chtít dělat tu práci co nedělá šlechta jak ty říkáš tak musí mít vždy přednost před cizincem! vždy! A co se týče té Eu v souvislosti s tou migrační politikou to jsou tak nebezpečné zákony když sem si tak namatkou četl o čem to je a pochopil sem o co jim ve skutečnosti jde že sem se až zhrozil do čeho sme zase vstoupili protože tohle nejde dělat plošně to si prostě každý stát musí sám řídit a rozhodovat a nikdo nemá právo z jaké koliv země nám do toho co kecat protože všde není stejná situace každý stát prostě potřebuje svojí vlastní politiku takhle to nikdy nemůže fungovat tohle je právě utopie.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 08.09.2012 14:05:34 ... (549/593)
Re (3): cikáni
Odpověď na příspěvek od renxi ( mailto:renxi@seznam.cz ) z 08.09.2012 13:13:13:
S těma cikánama to by sme se tady mohli bavit donekonečna.
Ale úplně stačí že každej tady má na ně zhruba stejnej názor. Nezažil sem snad nikoho kdo by je obhajoval nebo se jich zastával z nějakýho rozumnýho důvodu.
A s těma cizincema nemáš tak úplně pravdu. Dělám v jedný fabrice kde jich je většina, my češi sme tam menšina,ale zase šlechta. Ale to jen proto, že oni dělaji takovou práci kterou by si ty ani já nedělali ani za poslaneckej plat. Jsou pracovitý a tahle příšerná práce jim nevadí a nebejt jich mohli by to zavřít.
Imigrační politiku nám ale bohužel určuje naše zkázonosná macecha evropská unie.
guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 08.09.2012 13:13:13 ... (548/593)
Re (2): cikáni
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 06.09.2012 21:45:00:

No já osobně si myslím že tak dlouho zase jak každej říká to trvat nebude. Jelikož je jich tu čím dál víc a krize se prohlubuje hloub a hloub tak nastane doba že mi ani nebudeme mít na to je živit... resp. náš stát je nebude už moct živit (z našich pěněz) přesně jak říkáš přišli sem vysávat pracující lid,a v ten moment je právě ta chvíle kdy je potřeba proti nim prostě tvrdě jít jestli chceme se jich zbavit a mít se lépe i třeba za cenu že to někteří lidé budou kritizovat a řvát rasismus stejně je nikdo v tu dobu nebude poslouchat kazdej bude rád ze o cikána mene. Neuděláme li to právě v tento moment můžeme si být jístí že dopadneme hodně špatně..tak je potřeba se zbavit tohodle samozřejmě s cizincema co sem jezdí za prací je to jiné tu většinou nemusíme vyhánět pouze postačí jim neprodlužovat víza a povolení k pobytu a nebo pokud jsou prospěšní jsou potřeba nikomu neberou pracovní pozice tedy našim lidem pak je možné za přísných podmínek je tu nechat tzn. budou platit daně,budou se hlásit pravidelně na cizineckou policii a budou moc pracovat pouze podle zakoníku práce tedy budou muset né odvádět soc.dan ale cizineckou daň která bude samozřejmě vyšší a samozřejmě zdravotní ale zárověn budou mít i právo na dovolenou podle počtu odpracovaných hodin a proplacené státní svátky a zdravotní péči nebot budou normalni zamestnanci. Takže tohle je naše východisko proč to sem píšu aby ste si za pár let na tyto slova každej vzpoměl :) a že se na ty chvíle těšim
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 08.09.2012 12:05:30 ... (547/593)
Re (4): cikáni
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 08.09.2012 05:07:35:

precti si parkrat po sobe, co jsi napsal a jestli ti nic nedojde, tak nemuzu nez nevyjadrit uprimnou soustrast tobe i cele rodine.. :/ v tomhle veku je to fakt na povazenou. :/
__________
:Harvest Red
Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 08.09.2012 05:07:35 ... (546/593)
Re (3): cikáni
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 07.09.2012 23:29:55:
mi jako narod cesky sme tu doma a je to nase zem kterou sme po dlouha staleti branili svou krvi a obdelavali svym potem*5*mi nejsme zadni privandrovali kocovnici jako cigosi a ukacka*tak nevim co to tu meles*34*


milovník muttů*5151*obdivovatel draků*1686*
guest Muž Joe73 ... 07.09.2012 23:29:55 ... (545/593)
Re (2): cikáni
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 06.09.2012 21:45:00:
My jsme sem taky přišli z východu,tak to můžem jít kus cesty s nima:)
Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 06.09.2012 21:45:00 ... (544/593)
Re: cikáni
Odpověď na příspěvek od renxi ( mailto:renxi@seznam.cz ) z 06.09.2012 20:07:34:
jj presne tak meli by se vratit z5 do indie odkud pred staletimi prisli okupovat evropu a vysavat pracujici lid jako obri nenasitny parazit*901*ale obavam se ze mi se toho dne asi uz nedozijem*901*


milovník muttů*5151*obdivovatel draků*1686*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 60 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: