XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Kovovamince

Aktualizuj

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 50 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

Patrik3838 Muž Patrik3838 (patrik3838@gmail.com) ... 14.05.2019 23:40:02 ... (495/495)
S kámoškou po cviceni
Ukecal jsem ji a ona se fakt pořádně vypotila při běhání na pásu, pak jsem ji unavenou mazlil až do jejího orgasmu a pak jsem ji znovu mazlil tělo na tělo a pak ji celou pocákal,
Miluju holky i kluky, když se vypotí prľi cvičeni.
Plenkar Muž Plenkar (babyholka@gmail.com) ... 16.03.2019 09:07:13 ... (494/495)
Plenky s dám.pradlem
Muž 60l.tloustik,bisex.rad nosím plenky s dám.pradlem.najde se někdo koho to zajima muž,žena,pár,i v seniorskem věku.praha.
Patrik3838 Muž Patrik3838 (Patrik3838@gmail.com) ... 24.12.2018 08:50:31 ... (493/495)
Možná úchylka, ale nepopsatelná rozkoš
Začalo to tak, že 17 letý syn naši hotelové uklizecky, moc sympatický kluk, který se jmenoval Kevin se jednou zastavil u své matky v práci. Já jsem to ani nevěděl a otevřel jsem dveře naši úklidové místnosti a vidím Kevina, jak je úplně červený v obličeji a otírá si osuškou své tělo po delším běhu v horku. Měl jsem co delat, abych zamaskoval, jak mě vzrušil úsek jsem odejít. Asi po hodině jsem se vrátil a naše uklízečka ani Kevin uź tam nebyli, ale videl jsem, že tam zapomněli tričko, co měl Kevin na těle a které propotil, že se dalo ždímat. Vzal jsem ho a zamknul se do svého pokoje. Pomalu jsem si ho honil a představoval si, jak toužím si ho vysvléct a vidět jeho nahé tělo, ten kluk se musel koupat v potu. Vzal jsem jeho mokré tričko a dal si ho k obličeji. Napětí bylo čím dál silnějši, cítil jsem Kevinovo tělo, jeho klučičí vůni po poŕádném pocení a to už jsem nezastavil. Rozkoš v celém těle a výstřik za vystrikem dopadal na me tělo.
Možná by se měl kluk v 39 letech více ovládat, ale takovou slast bych přál každému. Díky Kevine
Fionka2211 Žena Fionka2211 (onail@centrum.cz) ... 29.11.2018 18:01:05 ... (492/495)
prádlo
Zdravím hezké téma :-) já s přítelem máme v oblibě používání jakýchkoliv podvazků nebo košilek. Akorád to neradi nakupujeme osobně, proto dáváme přednost eshopu. A nejvíce objednáváme tady: https://lingerie-outletcz.com . Teď chceme v nejbližší době zkusit korzet :-D
Latex.sex Muž Latex.sex (Latex.sex@centrum.cz) ... 20.08.2018 01:29:23 ... (491/495)
Re: Fetiš v pvc
Odpověď na příspěvek od Dolnik ( plastenakmodry@tiscali.cz ) z 12.10.2017 14:37:43:
Taky jsem milovníkem pláštěnek a věci z PVC.. Pokud by se tu našla nějaká dívka nebo žena z okolí a měla by zájem ať napíše..
guest Muž VelkyTrochanter (VelkyTrochanter@seznam.cz) ... 01.02.2018 01:00:08 ... (490/495)
Polotajné sledování
Docela rád bych našel pár, který má rád to vzrušení, když je při sexu může někdo nachytat. Co kdyby jste si to chtěli rozdat zrovna ve chvíli, kdy máme puštěný na skypu videohovor a Vy na to "zapomenete"? :-D
guest Muž VelkyTrochanter (VelkyTrochanter@seznam.cz) ... 01.02.2018 00:56:53 ... (489/495)
Na holou
Ahoj, za pár dnů bude vysvědčení / půlka semestru a Ty jistě tušíš, že by to mohlo být lepší, než to bylo, ale že k tomu potřebuješ správnou motivaci pro druhou polovinu školního roku / semestru. Hledám dívku z Královehradecka, ve věku 18-30let, která by si chtěla vyzkoušet dostat naholou. Žádné rákosky, žádná krev, jen se mi přehnout přes koleno a nechat si dlaní zadeček zabarvit do červena. Já 28, VŠ, najdu Tě? P.S.: Vysvědčení s sebou ;-).
Patrik3838 Muž Patrik3838 (Patrik3838@gmail.com) ... 25.11.2017 04:08:54 ... (488/495)
To stalo za to
Nedavno jsem si uzil s kamoskou, ktera prede mnou behala na pasu v dost teple mistmosti a potila se tak, ze po 20 minutach jsem ji da napit s sundal tricko a ona behala jeste 10 minut a mne uz stal jako sloup kdyz ji pot tekl po tele. Pak jsem ns ni skocil a drazdil ji a hladil jeji telo, vzrusovslo ke byt u ni, vnimat jak se poti a citit vuni jejiho cisteho tela po tak intenzivnim poceni Uz jsme bli blizko a rekla ze me chce v sobe, udelals se po 4 prirazech, pozoroval jsem, ze ma poradne silny orgasmus a temi stahy to na me prislo taky a dlouho jsem nezazilmtkovou slast a ctyri proudy semene pekne pocakaly jeji telo.
Bohuzel kamoska je vdana a ja potrebuju takovou pritelkyni, tak treba mi nekdo napiste holky
guest Muž mimco (vladimirvalencik31@gmail.com) ... 26.10.2017 13:22:33 ... (487/495)
plenkova uchylka
Jamuz59l.miluji noseni plenek s damskym pradlem.rad se ukazuji vtom masturbuju.rad bych nasel spriznenou dusi k me uchylce,na nezavazna stretka,nekde v praze zazemi nemam.casem dopoledne.na veku nezalezi,muz,zena,par.jen praha,muzeme zajit nekam na pivo dopoledne a domluvime se.pa.mimco
guest Muž karel4877 ... 17.10.2017 07:49:19 ... (486/495)
Nahota,exhibice
Rad se svlekam, ale zatim pouze o samote. Vzrusuje me predstava a doufam ze nekoho na to najdu, ze pred zenou, muzem, skupinkou chodim nahy, hraju si se sebou, necham se fotit, na verejnosti, nebo pred spoustou lidi. Nekdy si do mesta vezmu delsi bundu a podni nic. A doufam ze me nekdo nacape. Kdyby se nekdo podobny nasel at se ozve. Na veku nezalezi od 18 do 80let.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 50 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: