XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 50 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž master.john (master.john@centrum.cz) ... 28.07.2009 17:41:34 ... (419/499)
subinku, otrokyni
subinka nebo otrokyne bez prav pro dominantniho zkuseneho Pana? Vice v profilu
guest Muž mvpradle ... 02.07.2009 08:44:36 ... (418/499)
Re (2): fetis
Odpověď na příspěvek od NOSIM_SILONKY ( mailto:HKEY@POST.SK ) z 01.07.2009 16:13:13:
-se mnou je to podobné,punčocháce,punčochy mne vzrušují také,ale na těle mi nesedí,potim se v nich a v zimě je v nich zajímavý chlad.Prioritou u mne jsou asi od 14ti podprsenky.Casem pribyly kalhotky(nikoliv vsak tanga) a korzety.Take jsem se sveho konicka chtel zbavit,nikdy to netrvalo dlouho!
guest Muž NOSIM_SILONKY (HKEY@POST.SK) ... 01.07.2009 16:13:13 ... (417/499)
Re: nylon sex
Spoveď jedného muža..jeho tajomstvo. Poprvé jsem si punčocháče oblékl v 9 letech, když jsem je našel položené na poličce v koupelně. Něco uvnitř mě zatoužilo přiblížit se ženským pocitům. Začal jsem si je prohlížet, byly to tenké tmavě tělové matčiny silonky. Natáhl jsem si je na nohy a vychutnával si ten nový neznámy pocit, kdy tenký přilnavý materiál obklopoval moje tělo. Ovládlo mě natolik silné vzrušení, že mě donutilo k masturbaci. Od té doby jsem vždy čekal, až budu doma sám. Ráno jsem si natahoval budík o hodinu dříve než obvykle, kdy celá rodina odcházela z domu a já měl dostatek času než půjdu do školy. Zamířil jsem do ložnice, k zásuvce s punčochami. Jedny použité si vybral, ale musel jsem si dávat pozor, abych je nijak nepoškodil a vrátil je v pořádku zpět. Jednou jsem si zkusil i matčino spodní prádlo, boty a ze zvědavosti i šaty. Její šatník mi vydržel do 15 let. Tehdy jsem si koupil své první vlastní punčocháče. Bylo to na podzim, většina žen nosila černé neprůhledné punčocháče, takže bylo jasné, po čem jsem zatoužil. Zašel jsem do malého obchůdku, kde mi prodavačka vybrala 50DENové černé Ela Daniela. Byl jsem z nich nadšený a nemohl jsem se dočkat, až budu doma zase sám a budu si je moci vyzkoušet. Začal jsem chodit do internetové kavárny, kde jsme si stahoval obrázky a vyhledával stránky s fetišistickým obsahem. Tam jsem narazil na české stránky www.volny.cz/puka . Při čtení autorova životopisu jsem si připadal, jako kdybych četl svůj vlastní. Vzpomínal jsem na své zážitky a to mi přineslo takovou rozkoš, že jsem skončil s mokrým rozkrokem. Naštěstí to nebylo vidět, nejspíš si toho nikdo ani nevšiml :-)) Kupoval jsem si další punčocháče a rozšiřoval svůj šatník. I když se to nemusí zdát, tak nakupování mě vzrušovalo a vzrušuje stejně jako samotné nošení. To, že jsem se oblékal do punčocháčů nejspíš uspokojovalo moji touhu poznat, jaké to je být ženou. Tahle touha mě ovládala ale jen do té doby, než ze mě moje vzrušení vystříklo ven. Když bylo po všem, nepřál jsem si nic jiného, než všechno vrátit. Chtěl jsem přestat být fetišistou. Jednou jsem se dokonce rozhodl, že s tím skoncuji nadobro, zbavil jsem se téměř veškerého prádla, nechal jsem si jen několik prvních párů silonek (na památku :-). Vydržel jsem to asi jen půl roku a vše bylo zpátky. Dlouho neukájená touha poznání pocitů ženy o sobě dala vědět a nezbylo mi nic jiného, než udělat to, co si žádala. Zjistil jsem, že je to něco, čeho se nezbavím. Po půlročním vztahu, jsem shodou okolností prozradil tohle tajemství své dnes již bývalé přítelkyni. Byla prvním člověkem, který se o mé zálibě dověděl. Byl to bezesporu jeden z nejdůležitějších mezníků v mém vztahu k punčochám a punčocháčům. Přestože náš vztah trval přes rok a půl, rozchodu nejspíš nešlo zabránit. Důvodem však nebyly punčocháče.
guest Muž NOSIM_SILONKY (HKEY@POST.SK) ... 01.07.2009 16:12:19 ... (416/499)
Re: nylon sex
Emancipácia naopak: Páni, nehanbite sa za svoje nohy!
Britský neziskový projekt s príznačným názvom e-Mancipace! sa snaží presvedčiť pánov, že pančuchy nie sú len doménou žien.
Jeden z 2 000 mužov nosí pančuchy pravidelne, tvrdia na svojej webovej stránke iniciátori projektu. „Odhadujeme zároveň, že jeden z piatich mužov mal pančuchy na sebe aspoň raz v živote, napríklad pri lyžovačke. A obliekol by si ich znova za určitých okolností," píše sa na stránke.Muži ich nosia zo zdravotných dôvodov, pri športe, ale môžu ich pokladať aj za módny doplnok. „Milujem pančuchy rovnako ako veľa iných mužov, pretože zbožňujem ich mäkký príjemný materiál, spevňujú mi nohy a sú veľmi praktické," udáva jeden z organizátorov akcie.Aj takto môže vyzerať rovnosť pohlaví... Ani muži sa vraj nemusia hanbiť ukazovať svoje nohy.Obliekanie je zábava a chlapi by sa mali tiež odviazať. Aj pomocou pestrofarebných pančúch.Obliekanie je zábava a chlapi by sa mali tiež odviazať. Aj pomocou pestrofarebných pančúch. Autor: www.e-mancipate.net
Pančušky pre mužov
Preč sú časy, keď sa počas treskúcej zimy pančuškami mohli zahrievať iba ženy a chlapi museli hrdinsky mrznúť. Hitom západnej Európy a Spojených štátov amerických sú pančucháče pre mužov. Pozor, nevravíme o klasických neforemných bavlnených spodkoch, ale o silonových pančuškách, ktoré sú ideálne napríklad pod vypasované džínsy. Čoraz viac mužov obľubuje tento kus odevu a tento trend zachytili aj firmy vyrábajúce pančuchový tovar. Napríklad spoločnosť Levee začala produkovať unisex pančušky, ktoré oblečú aj muži. Mnohé však majú v portfóliu produkty určené výhradne mužom. Z farieb prevláda čierna a tmavomodrá a veľkosti sú prispôsobené mužským proporciám. Okrem pančušiek sa veľkej obľube najmä vo Fínsku a v ďalších severských krajinách tešia aj pančuchy zo špeciálnych termovláken určené predovšetkým na športové účely, aké vyrába napríklad Ergee Climaxx. K dispozícii sú dokonca samodržiace pančuchy pre mužov.V mestskom štýle, vhodné na voľný čas a s dôrazom na pohodlie - také sú tri hlavné línie pančúch určených špeciálne pre mužov, ktoré začala vyrábať francúzska firma. Údajne tak reaguje na rastúci dopyt mužov po tomto tovare. Páni tak budú môcť odložiť klasické bavlnené spodky a vybrať si medzi nepriesvitnými, pavučinkovými alebo saténovými modelmi. Pančuchy vo veľkostiach od S po XL sa prispôsobili aj stavbe mužského tela - okrem iného majú napríklad širší pás ako dámska verzia. Niektorí ľudia považujú mužské pančucháče za zženštenosť, pritom muži začali nosiť pančuchy už niekedy v 11. storočí.
Prevzaté články autor:
http://www.tvtip.sk/zaujimave/tema/4412-len-pre-muov.html
www.e-mancipate.net
http://www.sme.sk/c/3151606/su-tu-pancuchy-pre-muzov.html
guest Muž NOSIM_SILONKY (HKEY@POST.SK) ... 01.07.2009 16:10:26 ... (415/499)
nylon sex
TENTO A ĎALŠIE ČLÁNKY PRÍBEHY NÁJDETE V ČASOPISE TABU..(Odkaz skopíruj do vyhľadávača..) http://tabu.btsolution.sk/index.php?I...ontent&task=view

Som čitateľkou Vášho časopisu a môj príspevok je možno aj tip pre tých, čo radi skúšajú niečo nové. Mám dlhoročného priateľa a naše spoločné chvíle v spálni si spestrujeme, čím sa len dá. Nie sme konzervatívny pár zameraný iba na klasický sex bez rôznych pomôcok. Vlaňajšiu zimu nás známi nahovorili na karneval. Vymyslela som prevleky a tešili sme sa na zábavu. Súčasťou masiek boli okrem iného aj dámske pančušky-silonky, ale priateľ ich predtým na sebe nikdy nemal, tak som mu pri ich obliekaní pomáhala a on sa pri tom veľmi vzrušil... žeby moja blízkosť, dotyky? Naše obliekanie sa predĺžilo...Nevenovala som tomu extra pozornosť, „rýchlovky“ mávame často a vôbec ma nenapadla súvislosť s pančuškami. Až dobrá priateľka mi objasnila túto skutočnosť. Povedala, že použitie pančušiek pri sexe či stimulácii nie je nič nezvyčajné a vraj pančušky patria medzi bežné sexuálne pomôcky. Posadila ma k internetu a ukázala mi stránky typu „sex in pantyhose“. Bola som veľmi prekvapená, čo som videla. Obrázky nielen žien samotných, ale sex medzi mužom a ženou v pančuškách. To, či veľké vzrušenie môjho priateľa spôsobili okrem iného aj silonky, som si neskôr overila. Navrhla som, že to skúsime obaja na ostro oblečení iba v pančuškách. Môžem povedať, že už vzájomné maznanie bolo mimoriadne vzrušujúce, a nielen pre priateľa. Cítili sme sa úžasne, keď sme si natiahli na hladko oholené nohy jemné pančušky, keď som sa mu šúchala rozkrokom o jeho stehno a pritom mu hladkala tvrdý penis uväznený v silonkách, alebo som na ňom sedela a zadkom sa trela o jeho rozkrok. Sme spolu 7 rokov, skúšali sme už všeličo, ale ja viem, že ak je priateľ veľmi unavený, zo sexu nebýva nič. Keď som mu však takto zničenému obliekla pančušky, bol ako pokropený živou vodou. Mnohí výrobcovia ponúkajú pánske silonky na bežné nosenie, tak som môjmu partnerovi poradila, aby ich nosil v zime pod nohavice a veru teraz, keď je tak chladno, aj to skúsil. Pochvaľuje si, nie je mu zima na nohy, pri predstave, čo ho v nich večer čaká, je celý deň v miernom vzrušení a keď si spod pančušiek vyzlečie slipy, jeho erekcia sa v momente znásobí ako na povel. Skúšali sme aj pančušky s otvorom. Pri samotnom sexe je to super, ale pri vzájomnej stimulácii nám práve ten vzájomný kontakt cez pančušky na pohlavie chýbal. Viem, že toto, čo píšem, nie je nič pre konzervatívnych ľudí a zástancov klasického sexu, veď pre niekoho je už len použitie vibrátora či sexi oblečenia odchýlka či úchylka... ale aj keby, deje sa to za dverami našej spálne, prináša nám to vzrušenie a obohacujeme si tým náš sexuálny život.
http://www.hkey1.weblahko.sk
BOLIA VÁS NOHY? MÁTE KŔČOVÉ ŽILY ? MÁM PRE VÁS RIEŠENIE ZDRAVOTNÉ SILONKY NA NEROZOZNANIE OD KLASICKÝCH PRE MUŽOV A ŽENY ZA SUPER CENY OD FIRIEM ARIES ARIADNE A LOANA??
guest Muž standoslav ... 18.06.2009 20:35:37 ... (414/499)
Re (3): switch
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 18.06.2009 09:07:09:
-díky kovovko za dokonalou odpoved .Jsem tedy mimo jine i swith,a zalezelo by s kym bych byl, a za jakych okolnosti.
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 18.06.2009 09:07:09 ... (413/499)
Re (2): switch
Odpověď na příspěvek od standoslav z 18.06.2009 06:26:58:

Překlad je "přepínat" .Jsou lidi kteří jsou čistě sub, lidi kteří jsou čistě dom a pak switchové, kteří ty role střídájí.
guest Muž standoslav ... 18.06.2009 06:26:58 ... (412/499)
Re: switch
Odpověď na příspěvek od subroe ( mailto:switchinka@email.cz ) z 17.06.2009 21:36:27:
-mohla by jsi to upřesnit? je to cizí slovo a např. já nevím co to znamená.
guest Muž subroe (switchinka@email.cz) ... 17.06.2009 21:36:27 ... (411/499)
switch
Najdu tady muze switch?Napis,tesim se.(Severni Morava) Reninka
guest Muž martas111 (martas111@centrum.cz) ... 12.06.2009 09:28:26 ... (410/499)
ahojda
sympatak hleda fajn stihlou subinku z Prahy a okoli. Muzes byt i nezkusena. Tesim se.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 50 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: