XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 50 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž sambal (nolf.osc@seznam.cz) ... 12.02.2012 17:22:59 ... (438/498)
Pozvánka na fetiš stránky
Ahoj všem "úchylákům",

dovolte mi, abych vás pozval na fetiš stránky zaměřené na tématiku Adult Baby a Diaper Lover. Stránka se také věnuje okrajově tématikám jako je Travesty / Sissy / Piss a Scat.

Těším se na Vaši návštěvu

http://www.abdl-klub.cz
guest Muž victor-spanker (victor-spanker@centrum.cz) ... 02.01.2012 03:58:55 ... (437/498)
výprask cikánce
dneska jsem sbalil na cejlu 16 letou cikánku a za 500 kč ji dal výprask
guest Muž sido ... 27.12.2011 21:55:03 ... (436/498)
Re: muj nazor
Odpověď na příspěvek od HITALL ( mailto:loaderbycracker@gmail.com ) z 02.05.2011 21:02:45:
No tak vsem zenam to nevadi ale vetsine ano ale v zahranici je Foot fetish normalni sexualni praktika tak proc se to u nas bere jako uchylka?
guest Muž Patrikbikluk (patrik.hofmann@email.cz) ... 25.11.2011 06:47:00 ... (435/498)
Pocení a slast
Já myslím, že lidi by měli být k sobě tolerantní. Že člověka vzrušuje něco, co většina nechápe, to toho člověka nezmění ani mu nepomůže. Pokud ta tzv. úchylka nikoho neomezuje nebo neohrožuje, tak to nikomu vadit nemusí. A teď o mě. Já jsem bi, už podle nicku, a mám "úchylku" v tom, že mě úplně maximálně vzruší, když se můj kluk nebo holka v průběhu našeho mazlení pořádně vypotí. Samozřejmě před mazlením je třeba se důkladně osprchovat, já jsem dost na hygienu, bez toho bych do toho nešel, ale pak chci tělo mého miláčka pěkně koupat v potu. Jednak mě vzrušuje koukat se to, jak z těla mého partnera lije pot, a ta druhá věc je, že každý člověk má svou přirozenou vůni, která je vlivem silného pocení intenzivnější. A ta mě už párkrátr dovedla skoro k bezvědomí, úplná exploze slasti v celém těle.
Jestli to čte nějaký kluk nebo holka, co to má podobně jako já, tak budu moc rád, když se mi ozvou, Já už bych chtěl partnera na stálo, ani nevím, jestli holku nebo kluka, ale vidím, jak je ta "úchylka" silná. Tak hledám holku nebo kluka, pro kterého bude vypocení součást našich tělesných slastí.
A všem mladším s jakoukoli "úchylkou" radím, aby pochopili, že to nezmění, a užívali si. Já jsem se dost dlouho za svou "úchylku" styděl, snažil se myslet na něco "normálního" a určitě se tím ochudil o spoustu nádherných orgasmů.
guest Muž Age5 ... 21.11.2011 00:36:36 ... (434/498)
brnacku
ahoj sem switch z brna. pokud je tu Brnacka kterou laka takovy kluk co je rad panem anebo se prepne a rad liba zene,holce nozky,tak at mi napise do vzkazu. BRNO - pokecame a uvidime:)
cyberider Muž cyberider (nebojse@napismi.to) ... 19.07.2011 01:33:23 ... (433/498)
Autofelace
Autofelace, autoorální sex nebo kouření sám sobě. Je proto mnoho výrazů. Hledám holku/ženu, kterou to zajímá a chce si o tom psát. Těším se na tvůj email. :-)
guest Muž HITALL (loaderbycracker@gmail.com) ... 02.05.2011 21:02:45 ... (432/498)
muj nazor
jsem blazen do foot fetish,ale bohuzel vsem zenam to vadi a nechapou to.proto jsem dosud svobodny a budu kvuli tomu asi zrejme cely zivot.ale jinak kazdy z nas ma urcite nakou uchylku,ale skoro nikdo se k tomu nikdy neprizna nebo si nalhava ze je to normalni.
guest Muž Roboslav ... 01.12.2010 22:35:29 ... (431/498)
Nohy
Hrozně rád lížu chodidla,cucám prsty na nohou,líbám atd.
guest Muž mmilda (Milan1177@seznam.cz) ... 22.08.2010 15:11:45 ... (430/498)
Má úchylka
Má úchylka jsou dominy svazování a věci s tím spojené a musím říct že si člověk aspoň při tom vyčistí hlavu. :-)
guest Muž HOT-DOG35 (kocicak100@gmail.com) ... 11.07.2010 11:39:39 ... (429/498)
Úchylománie*47*
Kdo je bez úchylky,nechť po mně hodí šutr*3* Vážení,úchylové jsme v podstatě všichni,když né skutkem,tak aspoň ve svých snech.Takže se divím,proč úchyly tak houfně zavírají,vždyť už Eva v ráji byla těžkou úchylačkou včetně Adama,bo to byli sourozenci.A dle Bible jsme přeci všichni bratři a sestry,čili celosvětový incest jak prase*3* Ano,pocházíme všichni z Adama and Evy a ti byli sourozenci,takže co jiného můžeme být my?Možná na tuto krutou pravdu Církev příjde,nebo už o ní dávno ví,jen taktně radši drží hubu.Takže ůchylujte všichni vesele dál,však vám to pak někdo už spočítá*161* Jo a na závěr ještě dodatek: já sám jsem úchyl jak to prase,denně koukám totiž na svůj ksicht,neboť co člověk může mít nejraději než sám sebe?*47*-(pozn.redakce: prachy,ty vole*3* )

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 50 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: