XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž subroe (switchinka@email.cz) ... 17.06.2009 21:36:27 ... (Strom/Strom)
switch
Najdu tady muze switch?Napis,tesim se.(Severni Morava) Reninka
guest Muž standoslav ... 18.06.2009 06:26:58 ... (Strom/Strom)
Re: switch
Odpověď na příspěvek od subroe ( mailto:switchinka@email.cz ) z 17.06.2009 21:36:27:
-mohla by jsi to upřesnit? je to cizí slovo a např. já nevím co to znamená.
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 18.06.2009 09:07:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): switch
Odpověď na příspěvek od standoslav z 18.06.2009 06:26:58:

Překlad je "přepínat" .Jsou lidi kteří jsou čistě sub, lidi kteří jsou čistě dom a pak switchové, kteří ty role střídájí.
guest Muž standoslav ... 18.06.2009 20:35:37 ... (Strom/Strom)
Re (3): switch
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 18.06.2009 09:07:09:
-díky kovovko za dokonalou odpoved .Jsem tedy mimo jine i swith,a zalezelo by s kym bych byl, a za jakych okolnosti.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: