XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 50 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Patrik3838 (Patrik3838@gmail.com) ... 25.11.2017 04:08:54 ... (488/498)
To stalo za to
Nedavno jsem si uzil s kamoskou, ktera prede mnou behala na pasu v dost teple mistmosti a potila se tak, ze po 20 minutach jsem ji da napit s sundal tricko a ona behala jeste 10 minut a mne uz stal jako sloup kdyz ji pot tekl po tele. Pak jsem ns ni skocil a drazdil ji a hladil jeji telo, vzrusovslo ke byt u ni, vnimat jak se poti a citit vuni jejiho cisteho tela po tak intenzivnim poceni Uz jsme bli blizko a rekla ze me chce v sobe, udelals se po 4 prirazech, pozoroval jsem, ze ma poradne silny orgasmus a temi stahy to na me prislo taky a dlouho jsem nezazilmtkovou slast a ctyri proudy semene pekne pocakaly jeji telo.
Bohuzel kamoska je vdana a ja potrebuju takovou pritelkyni, tak treba mi nekdo napiste holky
guest Muž mimco (vladimirvalencik31@gmail.com) ... 26.10.2017 13:22:33 ... (487/498)
plenkova uchylka
Jamuz59l.miluji noseni plenek s damskym pradlem.rad se ukazuji vtom masturbuju.rad bych nasel spriznenou dusi k me uchylce,na nezavazna stretka,nekde v praze zazemi nemam.casem dopoledne.na veku nezalezi,muz,zena,par.jen praha,muzeme zajit nekam na pivo dopoledne a domluvime se.pa.mimco
guest Muž karel4877 ... 17.10.2017 07:49:19 ... (486/498)
Nahota,exhibice
Rad se svlekam, ale zatim pouze o samote. Vzrusuje me predstava a doufam ze nekoho na to najdu, ze pred zenou, muzem, skupinkou chodim nahy, hraju si se sebou, necham se fotit, na verejnosti, nebo pred spoustou lidi. Nekdy si do mesta vezmu delsi bundu a podni nic. A doufam ze me nekdo nacape. Kdyby se nekdo podobny nasel at se ozve. Na veku nezalezi od 18 do 80let.
Dolnik Muž Dolnik (plastenakmodry@tiscali.cz) ... 12.10.2017 14:37:43 ... (485/498)
Fetiš v pvc
Ahoj lidi už od dětství jsem miloval a rád nosil pvc pláštěnky,v tu dobu od Fatry.Moje záliba přerostla v sexuální ukájení v pláštěnkách.Mám i jiné pvc oblečení,ale pláštěnky vyhrávají.Pláštěnky už mě stáli částečně jeden rozvod,ale nelituji,ted si dokáži v pláštěnkácha pvc věcech užívat mnohem více.rád v nich chodím i ven,ale chybí mi spřízněná duše,která pláštěnky ráda nosí,tak snad jí brzy najdu.Pokud se někdo ozve budu moc rád.
Pvc v duši ;)
guest Muž darecek (stirecek10@seznam.cz) ... 20.08.2017 11:53:58 ... (484/498)
vasen
Holky napište mi o postevakovi.
guest Muž keramm (intre@centrum.cz) ... 05.04.2017 16:25:05 ... (483/498)
Wrestling,lift carry,svaly
Líbí se mi od mala až do součastnosti,když mě někdo zvedá,nosí nebo si mě třeba vezme na záda a dělá dřepy,nebo mě jen tak nese třeba lesem.
Nejlepší je když kluk kterýho by to bavilo je i subík a poslouchal by mě.
Jinak já jsem spíš opak svalouše -spíš drobnej a dost slabej... asi mě taky i přitahuje ten rozdíl.
Kdyby to nějakýho siláka bavilo,můžem praktikovat spolu + i jiné věci...
guest Muž Patrik3838 (Patrik3838@gmail.com) ... 01.02.2017 11:16:34 ... (482/498)
Nevím, jestli to je přímo uchylka, ale je to silnější než já
Asi jsem se tak narodil, ale vždycky mě přitahovali kluci i holky při sportování, hlavně ti, kteří se přitom pořádně vypoti tělo. Dlouho jsem o tom jenom snil a styděl jsem se, ze moje predstavy nejsou " normální ". Až když mi bylo 25 roku, začal jsem chodit s Davidem, skvělým klukem, moc hezkým a krásným tělem.. pak jsem ho videl po náročném běhu v horku, tělo meho kluka vykoupané v potu. Ještě ten den jsem mu zavolal a řekl, že mě jeho tělo tak vzrušilo, že jsem se musel udělat. Za pár dnů jsem si poprvé užil Davidovo tělo a pekne ho postříkal.
Po Davidovi jsem si jeste užil s dalšími dvěma kluky a dvemi holkami a vim, jak jsem řval slastí, když jsem stříkal.
A dneska jsem musel jet vecer do nejbližšího města a napadlo mě stavit se do jednoho mensiho fitka, kde už jsem několikrát byl. V posledni době jsem skoro vůbec necvicil, tak fyzička šla hodně dolů, ale 3x 20 minut na rotopedu jsem zvládl, pot ze mě tekl proudem, tak jsem pak relaxoval ve sprše asi 25 minut. Pak jsem se vratil znovu do fitka, do druhé místnosti, kde je občerstvení, abych částečně doplnil vypocené tekutiny a videl jsem vzadu jediného člověka. Šel se blíž a uz vidim, že je to hezká holka, blondýnka s kratšími vlasy. Otřela si ručníkem pot z obliceje a usmála se na mě. Ta holka se uplne koupala v potu a ja jsem začal toužit po jejím těle. Mavnul jsem na ni a usmál se, ona se taky usmála. Pozdě vecer jsem dojel domů, šel se hned zavřít do soukromí a predstava mazleni jejího těla skončila silným orgasmem. Ale nejak se mi zdá, že na ni nemyslím jen sexuálně

Tak to bylo něco o mojí " uchylce "
Ebisek Muž Ebisek ... 10.01.2016 01:17:47 ... (481/498)
Za nájem platí sexem, bojí se reakce okolí
Možnost bydlení zdarma či za směšně nízkou částku vypadá celkem lákavě, má to ovšem i svá úskalí. Své o tom ví i třicetiletá Lucie, která rok platila svému bytnému místo penězi tělem. Zhruba před pěti lety se ocitla ve finanční tísni. Nemohla sehnat stálou práci a k tomu si musela ještě hledat nové bydlení. Nakonec našla dobrou nabídku v novinách. Když se s majitelem bytu sešla, mezi řečí se zmínil o možnosti, že by mu místo penězi platila jinak. *3**3**3*

http://www.novinky.cz/domaci/390673-z...se-reakce-okoli.html

Zkusím si najít nějaký byt taky.... *3*
guest Muž radim.wehowsky ... 30.08.2015 02:35:01 ... (480/498)
fetišismus
Slišeli jste aji někdy o tom že chlapy pouuživají damské vložky a tanga kalhotky za učelem uspokojení ?? O tomhle tady nikdo nepíše a přitom tohle je dost provozována uchylka
Ebisek Muž Ebisek ... 31.01.2015 19:52:00 ... (479/498)
Re (5): tvl
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@centrum.cz ) z 31.01.2015 02:30:56:

Je to starý případ z roku 2006. Dneska už ty zkoušky raději nikdo nedělá, protože je lepší nevědět.. jak se říká. *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 50 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: