XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / JaneDowe plkárna

 

JaneDowe plkárna

JaneDowe plkárna

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
experimentální fórum zvědavé Jane
Dobrý den, po přečtení různých fór, zejména stálých místností a osobních, jsem se rozhodla založit fórum jako takový malý experiment, jakým směrem se vyvine nějaká debata tady a zda-li se tu něco vyvine, pozitivní či negativní, hezké, nebo ošklivé. Sama jsem velice zvědavá.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 5 | » | Poslední

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 07.09.2010 09:58:33 ... (5/45)
JaneDowe plkárna
Ahoj.
Zaujal mne tvůj proslov v úvodu.
Myslím , že debata na tomto tvém foru se bude ubírat jen tím směrem, jaký ty sama připustíš. Pokud to má být opravdu jen plkárna, tak jako když se sejde pár ženskéjch u kafe, je to opět jedno tuctové forum, jakých je tu mnoho. Na poklonkování a přitakávání je tu také dosti prostoru.
Ale opravdových for, co jsou skutečně jen o debatě a rozebírání nějakých závažných problémů, je zde pohříchu dost málo. Lidé jsou v dnešní době taknějak uspěchani, vystrašeni a bojej se veřejně říci svůj skutečnéj názor, né tak ještě s někým o tom diskutovat a přít se.
Tedy ti zde přeji mnoho úspěchů v tom nezávazném a nic neřešícím poplku. Mnoho štěstí *2187**1*
guest Muž JaneDowe ... 06.09.2010 19:41:39 ... (4/45)
Podle očekávání
Dopadlo to podle předpokladu. Nedozvěděla jsem se nic. Ještě 8mého uvidíme. Dnes se pouze ozvala známá, o které jsem už ani nevěřila, že ještě kdy napíše.
guest Muž JaneDowe ... 02.09.2010 17:56:27 ... (3/45)
Datum
Šestého září je důležité datum. Zasvěcený ví. Den napětí, očekávání, strachu i naděje.
guest Muž JaneDowe ... 30.08.2010 21:12:11 ... (2/45)
vzkazy a události
Dostávám různé vzkazy, ošklivé, hezké, erotické i nádherné. Dnešek byl překvapivě příjemný a tomu také odpovídali vzkazy. Jsem ráda, že můžu napsat něco pozitivního a hezkého. Navíc přece jenom se ukazuje, že za tu krátkou dobu co chodím na chat (po víc jak 5ti leté pauze) mám hodné lidí, které ráda čtu a kteří rádi čtou mně, ať už máme jakoukoliv náladu, dobrou anebo špatnou. Je to hrozně dobře.
guest Muž JaneDowe ... 23.08.2010 19:22:03 ... (1/45)
Fórum otevřeno
Tak přece jen jsem se dočkala otevření plkárny a hned se mi po dnešku chtělo sem dát past vzkazu co jsem dnes dostala od později zablokovaného nicku, ale říkám si že by to nebyl hezký začátek a snad sem někdo písne něco zajímavé. Budu se snažit stranit a nereagovat aby to dostalo vlastní průběh. Písmo je jako oheň, dobrý služebník, ale zlý pán, tak uvidím.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 5 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: