XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / JaneDowe plkárna

 

JaneDowe plkárna

JaneDowe plkárna

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
experimentální fórum zvědavé Jane
Dobrý den, po přečtení různých fór, zejména stálých místností a osobních, jsem se rozhodla založit fórum jako takový malý experiment, jakým směrem se vyvine nějaká debata tady a zda-li se tu něco vyvine, pozitivní či negativní, hezké, nebo ošklivé. Sama jsem velice zvědavá.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 5 | 5 | » | Poslední

 

guest Muž JaneDowe ... 12.10.2010 05:14:32 ... (15/45)
Štěstí a ještě štěstí v neštěstí
Děvčata, děkuju Vám moc všem za podporu a přání štěstí, vše je na dobré cestě. Navíc mě kromě šťastného pořízení potkalo štěstí v podobě pomoci, doslova celodenního doprovodu a upokojení dříve spopínané přítelkyně, čímž ji chci hrozně moc poděkovat, protože bych bez ní byla naprosto ztracena, zoufalá a bezmocná. *48**48**48*

PS: Andílka i svíčku jsem si dala k hlavě u postele*6*
guest Muž JaneDowe ... 09.10.2010 17:32:22 ... (14/45)
Před cestou
Zítra v noci vyrážím. Mám ukrutný strach. Kéž by to všechno dopadlo podle mých největších přání, ale mám ukrutný strach.
guest Muž JaneDowe ... 07.10.2010 02:41:22 ... (13/45)
Soukromá dramata a události v Brně
Teprve teď jsem si uvědomila co se doopravdy odehrálo v Brněnské fakultní nemocnici u Svaté Anny. Je to natolik silné kafe, že jestli nastávající peklo přežiju mělo by to zajímat reportéry pořadů typu Soukromá dramata. Bohužel kontakt nemám k dispozici. Máte ho někdo?

Nebudu se teď zde rozepisovat co a proč, ale je to co se tam odehrálo byla prakticky vědomá vražda.
guest Muž JaneDowe ... 20.09.2010 11:22:04 ... (12/45)
vzkazy
Dneska jsem zapla xchat a zasvítila na mě zpráva, že mám nový vzkaz. Po jeho přečtení mi úzkostné sevření kolem srdce povolilo a zase jsem chvíli mohla volně dýchat i když se mi čas pekelně krátí. Děkuju za ten vzkaz plný optimizmu a víry v dobrý konec. Děkuju Lenko.*48*
guest Muž JaneDowe ... 19.09.2010 11:21:12 ... (11/45)
odysea
Čeká mě dlouhá cesta plná bolesti a strachu. Netuším jak dopadne ale nedá se ji vyhnout a strach? Ten mám už teď. Dobrá přítelkyně se mi nabídla, že část cesty bude sdílet se mnou. Snad ji nebudu na obtíž. Kdy tohle peklo zkončí proboha?
guest Muž JaneDowe ... 13.09.2010 17:21:06 ... (10/45)
Re: pondělí
Odpověď na příspěvek od JaneDowe z 13.09.2010 09:06:32:
Zase nevím na čem jsem a jak to dopadne
guest Muž JaneDowe ... 13.09.2010 09:06:32 ... (9/45)
pondělí
Dneska je další den plný očekávání a naděje ale hlavně ukrutného strachu, protože tuším jak to asi proběhne, co mi bude řečeno a jak to celé dopadne. Kdyby mě netýral aspoň ten hrozný strach, bylo by všechno mnohem snesitelnější a třeba by se to projevilo pozitivněji i na tom zdraví.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 08.09.2010 12:26:30 ... (8/45)
Re (2): JaneDowe plkárna
Odpověď na příspěvek od JaneDowe z 08.09.2010 08:58:02:

Jasně, vždy je lepší hledět do budoucna s optimismem a nadějí, nežli se trápit černéjma myšlenkama.
Pokud to dokážeš, máš i napůl vyhráno. Jistě máš spousta přátel, co ti v tom pomohou a nenechají tě trápit.
Nevím sice o co kráčí, ale doufám, že ti vše dobře dopadne. Držím ti palečky .... ahoj :-)
guest Muž JaneDowe ... 08.09.2010 08:58:02 ... (7/45)
Re: JaneDowe plkárna
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 07.09.2010 09:58:33:
Děkuju za přání štěstí, budu ho opravdu moc potřebovat. Nechci zde nastolit konkrétní téma, které mám na mysli, protože mi zdravotní stav nedovoluje číst případné útočné vzkazy. Je zcela pravděpodobné, že pokud štěstí mít nebudu, brzo JaneDowe zcela zmizí. Do té doby budu nějak zabíjet čas, například tím plkáním.
guest Muž JaneDowe ... 08.09.2010 08:52:52 ... (6/45)
zdraví
Můj zdravotní stav se velice zhoršil. Zhoršil se natolik, že dnes jdu do špitálu a v krátké době podstoupím tu mrzačící operaci. Zůstanu mrzákem, otázkou je zda-li stojí za to žít pár let navíc jako mrzák, anebo zemřít hned. Nevím, obojí nestojí za nic.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 5 | 5 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: