XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 50 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Patrik193 (Phofmann193@gmail.com) ... 16.01.2022 03:16:49 ... (498/498)
Miluju mazlit pořádně zpocené tělo
Nejdříve chci nechat kluka nebo holku cvičit na rotoped, doufám, že se nebojí pořádně vypotit. Miluju, když pot teče po těle mé holky nebo kluka. Už z toho, jak pozoruju, jak se můj miláček potí při cvičení, jsem pořádně vzrušený. A konečně můj chlapec docvičil. Cítím šílené vzrušení, když vidím, jak se úplně koupe potu. A má krásné tělo. A já ho začínám hladit, mazlit jeho vypocené tělo a samozřejmě mu taky pomůžu k slastnému orgasmu. Ocas mi stojí jako sloup, když mazlím klukovi potící se tělo. Vnímám vůni jeho těla po extrémním pocení a cítím silnou rozkoš .Po 30 minutách kluk kňučí a stříká. Já už jsem tak vzrušený, že namířím svůj ocas na tělo kluka a po pár pohybech řvu slastí a stříkám záplavu semene na klukovo zpocené tělo.
Já už jsem to zkusil s 2 kluky i holkou, a pokaždé to byla pořádná rozkoš a všechny jsem pořádně vypotil. A ta holka měla tak silný vrchol, že o sobě skoro nevěděla. Ještě jsem neviděl tak zpocenou holku a její tělo mě maximálně vzrušila. A po jejím vrcholu přišel můj orgasmus a teda, té jsem postříkal skoro celé tělo. Doufám, že brzo někoho najdu a užiju si zase pořádnou rozkoš. Prostě zpocené tělo mě vzruší extrémně.
guest Muž Frajirek93 ... 12.03.2021 09:44:10 ... (497/498)
Nohy
Mne se strašně líbí a rajcuje mne když mi holka líže chodidla,mezi prstama a nebo prsty cucá. Je to pecka
guest Muž Hot.Samantha (hot.samantha@yahoo.com) ... 01.01.2020 19:38:18 ... (496/498)
Kalhotky, ponožky, botičky..
Prodám své kalhotky, ponožky, botičky, punčochy, pyžamo.. Cokoliv, na čem se spolu domluvíme 😉
guest Muž Patrik3838 (patrik3838@gmail.com) ... 14.05.2019 23:40:02 ... (495/498)
S kámoškou po cviceni
Ukecal jsem ji a ona se fakt pořádně vypotila při běhání na pásu, pak jsem ji unavenou mazlil až do jejího orgasmu a pak jsem ji znovu mazlil tělo na tělo a pak ji celou pocákal,
Miluju holky i kluky, když se vypotí prľi cvičeni.
guest Muž Plenkar (babyholka@gmail.com) ... 16.03.2019 09:07:13 ... (494/498)
Plenky s dám.pradlem
Muž 60l.tloustik,bisex.rad nosím plenky s dám.pradlem.najde se někdo koho to zajima muž,žena,pár,i v seniorskem věku.praha.
guest Muž Patrik3838 (Patrik3838@gmail.com) ... 24.12.2018 08:50:31 ... (493/498)
Možná úchylka, ale nepopsatelná rozkoš
Začalo to tak, že 17 letý syn naši hotelové uklizecky, moc sympatický kluk, který se jmenoval Kevin se jednou zastavil u své matky v práci. Já jsem to ani nevěděl a otevřel jsem dveře naši úklidové místnosti a vidím Kevina, jak je úplně červený v obličeji a otírá si osuškou své tělo po delším běhu v horku. Měl jsem co delat, abych zamaskoval, jak mě vzrušil úsek jsem odejít. Asi po hodině jsem se vrátil a naše uklízečka ani Kevin uź tam nebyli, ale videl jsem, že tam zapomněli tričko, co měl Kevin na těle a které propotil, že se dalo ždímat. Vzal jsem ho a zamknul se do svého pokoje. Pomalu jsem si ho honil a představoval si, jak toužím si ho vysvléct a vidět jeho nahé tělo, ten kluk se musel koupat v potu. Vzal jsem jeho mokré tričko a dal si ho k obličeji. Napětí bylo čím dál silnějši, cítil jsem Kevinovo tělo, jeho klučičí vůni po poŕádném pocení a to už jsem nezastavil. Rozkoš v celém těle a výstřik za vystrikem dopadal na me tělo.
Možná by se měl kluk v 39 letech více ovládat, ale takovou slast bych přál každému. Díky Kevine
guest Muž Fionka2211 (onail@centrum.cz) ... 29.11.2018 18:01:05 ... (492/498)
prádlo
Zdravím hezké téma :-) já s přítelem máme v oblibě používání jakýchkoliv podvazků nebo košilek. Akorád to neradi nakupujeme osobně, proto dáváme přednost eshopu. A nejvíce objednáváme tady: https://lingerie-outletcz.com . Teď chceme v nejbližší době zkusit korzet :-D
guest Muž Latex.sex (Latex.sex@centrum.cz) ... 20.08.2018 01:29:23 ... (491/498)
Re: Fetiš v pvc
Odpověď na příspěvek od Dolnik ( plastenakmodry@tiscali.cz ) z 12.10.2017 14:37:43:
Taky jsem milovníkem pláštěnek a věci z PVC.. Pokud by se tu našla nějaká dívka nebo žena z okolí a měla by zájem ať napíše..
guest Muž VelkyTrochanter (VelkyTrochanter@seznam.cz) ... 01.02.2018 01:00:08 ... (490/498)
Polotajné sledování
Docela rád bych našel pár, který má rád to vzrušení, když je při sexu může někdo nachytat. Co kdyby jste si to chtěli rozdat zrovna ve chvíli, kdy máme puštěný na skypu videohovor a Vy na to "zapomenete"? :-D
guest Muž VelkyTrochanter (VelkyTrochanter@seznam.cz) ... 01.02.2018 00:56:53 ... (489/498)
Na holou
Ahoj, za pár dnů bude vysvědčení / půlka semestru a Ty jistě tušíš, že by to mohlo být lepší, než to bylo, ale že k tomu potřebuješ správnou motivaci pro druhou polovinu školního roku / semestru. Hledám dívku z Královehradecka, ve věku 18-30let, která by si chtěla vyzkoušet dostat naholou. Žádné rákosky, žádná krev, jen se mi přehnout přes koleno a nechat si dlaní zadeček zabarvit do červena. Já 28, VŠ, najdu Tě? P.S.: Vysvědčení s sebou ;-).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 50 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: