XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Diskuze a názory

 

Diskuze a názory

Diskuze a názory

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debaty ohledně XChat.cz a dění na něm.
Diskutujeme:)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž zelezny-brod (fajxovi@gay.cz) ... 07.04.2019 02:05:26 ... (Strom/Strom)
Profilove fotografie / Avatari na foru
Ahoj Xchate,

stale mluvim s uzivateli bez fotek v profilu (100% uzivatelu v mistnosti) a tak jsem si rekl, ze si tam dam fotografii bez hlavy - kdyz je situace takova.
Dostal jsem nize uvedenou odpoved... s tim, ze tlacitko odpovedet nefunguje, tak jsem si rekl, ze se o tuto situace podelim tady.... a pri vstupu na me kouka knizka, tucnaci, ufoni, kozel, pes....

O podminky mi vazne nejde... treba to jednou projde mozkovym trustem xchatu a fotka se schvali sama od sebe....

Jeste jednou vas zdravim a preji xchatovemu teamu hodne xchatove zabavy.

Mirek Fajx


Ahoj, jedna z tebou uploadovaných fotek do profilu byla kvůli svému obsahu bohužel zamítnuta. Jednalo se o osobní fotku.
Osobní fotka v profilu by nadále měla být opravdu osobní, tedy mělo by být snadné pro ostatní rozpoznat uživatele na fotografii. Tebou nahrávaná fotka toto bohužel pravděpodobně nesplňovala, prosím, nahraj si novou. Přesné podmínky zveřejňování fotografií najdeš v nápovědě.
XChat Team.
Angel8ladyČerná hvězdička Žena Angel8lady (angel8lady@centrum.cz) ... 16.04.2019 14:10:28 ... (Strom/Strom)
Re: Profilove fotografie / Avatari na foru
Odpověď na příspěvek od zelezny-brod ( fajxovi@gay.cz ) z 07.04.2019 02:05:26:

Ahoj,

pokud jsi neměl na fotce hlavu, důvod zamítnutí je zřejmý. Zde je odkaz - https://www.xchat.cz/help/index.php?root=110#help_317, na kterém se dočteš nejčastější důvody zamítnutí osobní fotky. Jinak volnější pravidla jsou pro fotoalba, takže si tuto fotku můžeš nahrát tam.

Pěkný den.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: