XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Diskuze a názory

 

Diskuze a názory

Diskuze a názory

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debaty ohledně XChat.cz a dění na něm.
Diskutujeme:)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 298 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 18.07.2020 08:05:59 ... (2975/2975)
Re: Historie
Odpověď na příspěvek od ARAVER z 16.10.2019 20:06:12:
No, já jsem aktivní jen tak napůl. Občas se tu podívám ale už dávno tu není, co to tu bývalo. Tehdy se dalo diskutovat o něčem, dnes jak to tu pozoruju, se diskutuje pouze o ničem, teda s výjimkou sexu, ale ten já raději prakticky provádím, než bych o něm diskutoval. Před dvaceti lety jsem si rozuměl i s mladou generací, dnes už to neplatí. Oni totiž nerozumí sami sobě, natož aby rozuměli někomu jinému, nebo někdo rozuměl jim.
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 24.01.2020 09:49:34 ... (2974/2975)
Re: Historie
Odpověď na příspěvek od ARAVER z 16.10.2019 20:06:12:

23 let *3*
ARAVER Muž ARAVER ... 16.10.2019 20:06:12 ... (2973/2975)
Historie
Dnes jsem 20 let na Xchatu - je tu ještě někdo déle aktivní?
hrdinoveNOVEfronty Žena hrdinoveNOVEfronty (romaa.k@seznam.cz) ... 26.05.2019 08:32:18 ... (2972/2975)
fotky v albu
nechápu,proč mažete obrázek typu obraz od Salvadora Daliho,nebo jiný...a že je holka v kazajce a z huby jí leze ruka?no a co?rozhodně lepší než fotky kund v plavkách v různých polohách a BEZ ZÁMKU...

nj někdo může a jinej nemůže

HNF
Angel8ladyČerná hvězdička Žena Angel8lady (angel8lady@centrum.cz) ... 16.04.2019 14:10:28 ... (2971/2975)
Re: Profilove fotografie / Avatari na foru
Odpověď na příspěvek od zelezny-brod ( fajxovi@gay.cz ) z 07.04.2019 02:05:26:

Ahoj,

pokud jsi neměl na fotce hlavu, důvod zamítnutí je zřejmý. Zde je odkaz - https://www.xchat.cz/help/index.php?root=110#help_317, na kterém se dočteš nejčastější důvody zamítnutí osobní fotky. Jinak volnější pravidla jsou pro fotoalba, takže si tuto fotku můžeš nahrát tam.

Pěkný den.
guest Muž zelezny-brod (fajxovi@gay.cz) ... 07.04.2019 02:05:26 ... (2970/2975)
Profilove fotografie / Avatari na foru
Ahoj Xchate,

stale mluvim s uzivateli bez fotek v profilu (100% uzivatelu v mistnosti) a tak jsem si rekl, ze si tam dam fotografii bez hlavy - kdyz je situace takova.
Dostal jsem nize uvedenou odpoved... s tim, ze tlacitko odpovedet nefunguje, tak jsem si rekl, ze se o tuto situace podelim tady.... a pri vstupu na me kouka knizka, tucnaci, ufoni, kozel, pes....

O podminky mi vazne nejde... treba to jednou projde mozkovym trustem xchatu a fotka se schvali sama od sebe....

Jeste jednou vas zdravim a preji xchatovemu teamu hodne xchatove zabavy.

Mirek Fajx


Ahoj, jedna z tebou uploadovaných fotek do profilu byla kvůli svému obsahu bohužel zamítnuta. Jednalo se o osobní fotku.
Osobní fotka v profilu by nadále měla být opravdu osobní, tedy mělo by být snadné pro ostatní rozpoznat uživatele na fotografii. Tebou nahrávaná fotka toto bohužel pravděpodobně nesplňovala, prosím, nahraj si novou. Přesné podmínky zveřejňování fotografií najdeš v nápovědě.
XChat Team.
kol.kol.pet Muž kol.kol.pet (velky.dracek@seznam.cz) ... 18.03.2018 21:50:35 ... (2969/2975)
Jedinečná zábava!
Chcete se pobavit a zažít jedinečnou zábavu na Xchatu? Založte si svou místnost a čekejte... Dočkáte se neopakovatelné zábavy v podobě X hodin prázdné místnosti, do které vám nevejde ani noha. A když už se čirou náhodou stane, že do ní někdo vstoupí, tak je to nějaký vtipálek, který si jen dělá legraci nebo ho vyhodí nějaký povedený admin, který zrovna nemá na práci nic víc, než otravovat lidi a buzerovat na základě nepodložených domněnek či na základě nesmyslných a na hlavu postavených pravidel. Takže všem přeji úžasnou, jedinečnou a neopakovatelnou zábavu v prázdné místnosti!
Lingali Muž Lingali ... 15.03.2016 01:01:37 ... (2968/2975)
Re (5): Xchat skončil na 11-tém místě
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( mailto:gymjwm@jaw.cz ) z 12.03.2016 11:30:44:

Nevim,kde je tady jaká osobní urážka?
Zrovna čtu fórum vedle..demagog,diletant,rasisto,ignorant e..
Já že někoho urážím??? *3093*

O lidech je vždycky všechno..na dlaždičky se zpravidla nikdy nic nesvádí.

"Jsem toho názoru..proto jsme zvolili.. "

Dobře,teď už víme,kdo tu rozhoduje.Jen je škoda,že člověk má zpravidla jen jednu šanci dokázat,že ta volba byla správná.

Toliko vše z plodné debaty.Hodně zdaru


*924*
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 12.03.2016 11:30:44 ... (2967/2975)
Re (4): Xchat skončil na 11-tém místě
Odpověď na příspěvek od Lingali z 12.03.2016 09:31:48:

Osobni urazky sem rozhodne nepatri.

Jsem toho nazoru, ze velke zmeny lidi spatne vnimaji. Proto jsme zvolili zmenu postupnych zmen a uprav, nehlede na to, ze kazda uprava nejaky cas zabere. Co se tyce psani o XChatu, treba lupa o tom psala: http://www.lupa.cz/clanky/xchat-a-fot...omia-sluzby-prodala/

Co se tyce lidi, to jsem tu psal... ale neni to jen o adminech, je to o vsech lidech.
Lingali Muž Lingali ... 12.03.2016 09:31:48 ... (2966/2975)
Re (3): Xchat skončil na 11-tém místě
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( mailto:gymjwm@jaw.cz ) z 11.03.2016 23:53:34:

Holé nesmysl

Nezpochybňuju nutnost přetáhnout to z jednoho serveru na druhej,ale..když už,tak tomu rovnou dát novej kabát.
Je to stejný,jak když dlouholetá prosperující firma pomalu upadá,přijde tedy novej majitel a co udělá?Pokud to myslí vážně,tak s velkou pompou rozjede oživení ruku v ruce s nějakou velkou změnou.
Nejsem si jistej,zda-li se o tom,že o Xchatu teď rozhodujete vy,někde psalo,ale pokud přece jen ano,tak to byla vaše příležitost,rovnou ohlásit,že chcete vstát z popela.
Vždyť to je reklama jako prase a hlavně zadarmo!

Navíc to,jaké to tu je,je čistě o lidech,kteří nad tím dohlížejí ( nebo mají dohlížet) ,nikoliv o samotném uživateli.Pokud potřebuju online pomoc,často tu žádná není a pokud přece jen je,řekne,že tohle neřeší,na tohle nemá práva nebo pro jistotu nenapíše vůbec.O dvojích pravidlech snad mluvit nemusim.Těmhle drobnostem vděčíte za to,kde je Xchat právě teď.

A kdo ví..třeba to bylo v plánu.Nechat to upadat,zdevalvolat fórum Ebískem *78* ( od tý doby,co se ví o převedení přestal psát ty srance sem ) a tím pádem snížit dost podstatně renomé a tím i cenu..

kdo ví..


*924*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 298 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: