XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Diskuze a názory

 

Diskuze a názory

Diskuze a názory

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debaty ohledně XChat.cz a dění na něm.
Diskutujeme:)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 298 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 11.03.2016 23:56:29 ... (2965/2975)
Re: admini a jejich činnost
Odpověď na příspěvek od starsichlap53 ( mailto:fanda.auticek@seznam.cz ) z 11.03.2016 19:11:36:

Nevidim jediny duvod, proc hodit vsechny lidi, kteri chodi do sexu, do jednoho pytle a rict o nich, ze jsou to nejaci vyvrzenci nebo uchylaci. Samozrejme tu existuje skupina lidi, kteri nechteji dodrzovat pravidla a zakony a ti by tu nemeli byt a my se chceme zamerit na to, aby se tu necitili, jako by na ne nikdo nemohl, ale spousta dalsich lidi si jde proste pokecat o vecech, ktere nejsou pro deti. Urcite chceme vratit lidi i do ostatnich kategorii, ale neexistuje jediny duvod, proc se snazit zaroven zlikvidovat ty, kteri navstevuji kategorie okolo sexu.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 11.03.2016 23:53:34 ... (2964/2975)
Re (2): Xchat skončil na 11-tém místě
Odpověď na příspěvek od Lingali z 11.03.2016 19:40:10:

Dovolim si nesouhlasit. Myslim si, ze jsme jiz ukazali, byt na drobnych zmenach, ze s to s vyvojem myslime vazne. Migrace je krok nutny, kteremu se vyhnout neda a zaroven tak dulezity, ze neni vhodne jej kombinovat s nejakymi vetsimi zmenami.

Navic to, jake to tu je je ciste o lidech. My muzeme dodavat system, ale to, jak bude sluzba vypadat tvori obsah, ktery tvori lide. Pokud ti nebudou mit zajem se normalne bavit a fungovat, pak muzou byt napady jakekoliv.
guest Muž PeterLog ... 11.03.2016 20:52:56 ... (2963/2975)
smutna realita
Bohuzel je to tak. Kdyby prestali prasata chodit do sexu a neresti tak ma xchat o vice jak polovinu mensi navstevnost. Normalnich lidi tu pomalu ale jiste ubyva :-/
Lingali Muž Lingali ... 11.03.2016 19:40:10 ... (2962/2975)
Re: Xchat skončil na 11-tém místě
Odpověď na příspěvek od FajnMilan z 11.03.2016 18:38:09:

Tohle není snaha oživit,ale snaha prodloužit to utrpení ještě o několik let.

Scénář

Teď je v kurzu říkat,že tehdá se s tím nic dělat nemohlo ( vše bylo na tehdejším vedení )
Pak bude v kurzu říkat,že se nedá nic dělat ( migrace )
Později se řekne,že nejsou prachy ( víc reklam a k tomu je potřeba víc lidí = ještě větší ráj úchyláků )

Řešení

Dokud někdo z nynějšího "vedení" nepřijde s revoluční myšlenkou,pak to tu lepší nebude a bude to tu jen p o z v o l n a u p a d a t . . .


*924*
guest Muž starsichlap53 (fanda.auticek@seznam.cz) ... 11.03.2016 19:11:36 ... (2961/2975)
admini a jejich činnost
Nedá mě to abych nenapsal co si myslím o práci ,,tzn" adminů.že je xchat rájem pedofilů a různých individuí, skypové žebroty tak toho si admini málokdy všimnou a něco dělají.když zjistí že dotyčného vyhodí tak se tím dál nezabývají.zablokovat Ip adresu je dle nich nemožné ale zablokovat někoho že napíše možnost nastěhování tak toho dotyčného dokáží zablokovat nadobro.už nemluvě o tom že se tady ,,toulají" i 12,14,17letý děti které admini i přesto že to vědí s tím nic nedělají a ani mu nezablokují přístup.to co se děje na xchatu mě připomíná trapný konec starých Lidé.cz.mám tu plno známých a díky kvalitní práci adminů se bohužel k nim nemůžu dostat jelikož mě admini nick zablokovali a myslím si že za takový prohřešek někoho blokovat je absurdita.takový to admini jsou tady k ničemu a že neodvádějí svou práci tak jak mají si nemyslím jenom já ale i plno jiných lidí kteří kvůli jejich přístupu raději odešli na jiné servery.pokud majitel má takový to dozor nad děním xchatu tak mu přeji hodně štěstí jestli tenhle chat udrží.ale je to věc majitele a myslím si že by se konečně měl zamyslet nad tím komu svěřuje dozor nad děním xchatu.
guest Muž FajnMilan ... 11.03.2016 18:38:09 ... (2960/2975)
Xchat skončil na 11-tém místě
Pokud to dnes vzal někdo do svých ruk že Xchat oživí, tak budiž mu země lehká. Xchat projel své šance, je tu ráj úchyláků a sexmaniaků. Admini jsou zaslepení pravidly které sami neumí řešit. Normální lidi se přestěhovali na jiné weby a Xchat si prožije své předsmrtné cukání. Je to jen volání do lesa, a něco se zas ozve. A tak tu žijem. Fajnmilan
Ebisek Muž Ebisek ... 11.04.2015 01:26:55 ... (2959/2975)
Re (4): Kopie z fora pro stížnosti: Pedofilie
Odpověď na příspěvek od Textr z 10.04.2015 22:53:35:

Tak fakt, že SSka mají často hvězdičky nepovažuju vůbec za něco podivného. Hvězda přidává funkce a správci prostě z toho chtějí dostat maximum (řádky, sledování...). Obecně si ji pořizují většinou lidé, co tady bývají hodně, jelikož, jak by se dalo čekat, se jim to prostě vyplatí (sdílejí tady fotky z akcí atp).

Co se provozu týká, tak ano, jsou to poplatky za energie, konektivitu a správu serverů. Jen tak pro zajímavost, měsíc hostování managed serveru stojí cca 6000Kč. Spolu s Fotoalby to zadarmo nebude. A jako součást hvězdy je například to, že si do alb můžeš natlačit 2GB měsíčně, které ti uloží *navždy*. Nemám ale ponětí, kolik se ročně prodá hvězd, každopádně s tou cenou 130kč ročně to taky nebude žádná hitparáda, která by to tady celé spasila. Na druhou stranu, výhody hvězdičky by mohly být lepší, například míň reklamy. *38*

Jen tak pro zajímavost, propad návštěvnosti XChatu se zastavil. Rok 2015 začíná stejně jako rok 2014. Průměrně 15 tisíc návštěv za den. Největší propad je mezi lety 2011(ke 30 tisícům návštěv) a 2012. Po stránce pageview je rok 2015 o nějakých cca 15% lepší než rok předchozí. Stejně tak doba strávená na stránkách je v tomto roce nejdelší za posledních 5 let. Lidí je sice míň, ale zato tady jsou více.
guest Muž Textr ... 10.04.2015 22:53:35 ... (2958/2975)
Re (3): Kopie z fora pro stížnosti: Pedofilie
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.12.2014 11:09:50:

Takže to znamená že někdo nebudu konkrétní si zaplatí za modrou hvězdičku kterou si platí hlavně SS což je zajímavé. A když už ten člověk ty prachy do té služby dá tak některé napadne otázka kam asi ty peníze směřují? Dočkáš se odpovědi že na provoz xchatu a když budeš hodně rejpavej ptáš se provoz xchatu je jako co? Jsou to poplatky za ceny energií provozovatele? Nebo snad za lidi IT kteří už 10 let na xchatu spíš chatují a radí lidem? Asi tak nějak to bude protože o pokroku v posledních 10ti letech nebyla ani myšlenka až na placení modré hvězdičky *3* Pak někdo napíše radu a provozovatel dík nemám zájem. Možné poučení neplatit za blbosti *4* zatím mi to příjde jak veřejné záchodky kde si zaplatíš a zjistíš že jsou ve stavu že sednout si zašpiníš se taky a vedle sedí uklizečka a na stížnost reáguje že se na úklid fakt nechystá *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 17.12.2014 11:09:50 ... (2957/2975)
Re (2): Kopie z fora pro stížnosti: Pedofilie
Odpověď na příspěvek od DexSK ( mailto:dex-sk@seznam.cz ) z 17.12.2014 01:46:33:

Tak třeba já to četl ještě týž den, ale co na to mám asi tak říci *40*

Já osobně jsem navrhoval jisté změny, které by tohle dokázaly celkem dobře zredukovat. Stejně tak jako tapety a jiné prudiče. A šlo to po ose já -> červený admin -> Provozovatel. Zmíněné změny ovšem vyžadovaly implementovat pár řádků kódu (zaplatit programátora) a trochu přehodnotit strategii. A od provozovatele se vrátila odpověď, že se nic takového implementovat nechystá. *40*

Věc uzavřená.

Možností je mnoho, ochotných lidí něco dělat taky, ale pokud to neproleze přes provozovatele, tak tady můžeme dál bušit pěstí do skály. Spíš se běž zeptat Bakaly, jestli by z těch miliard nemohl dát pár tisíc programátorovi, který upraví "adminské API" aby například mohlo být možné importovat blacklisty. *40*
guest Muž DexSK (dex-sk@seznam.cz) ... 17.12.2014 01:46:33 ... (2956/2975)
Re: Kopie z fora pro stížnosti: Pedofilie
Odpověď na příspěvek od DexSK ( mailto:dex-sk@seznam.cz ) z 04.12.2014 16:37:20:
koukám totální ignor, to pak nemaj mít peďouři na tomhle chatu volné pole.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 298 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: