XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

x-men Muž x-men (posta@u-elfa.eu) ... 18.01.2022 12:43:20 ... (Strom/Strom)
rád se oblékám a chovám jako malý školáček, hledám někoho, kdo mě tak bude brát
Tak tohle je text, neustále psaný nickem Chub120 v místnosti Kluci s kluky. Dle vyjádření adminky Sissi je to vpořádku a prý to není ani na vyhazov.
Podle mě jestliže se někdo chce chovat v místnosti kde není problém narazit na pedofila jako malý školáček a hledá někoho, kdo ho takto bude brát, tak to skutečně není na vyhazov, ale rovnou na blok.
Takže prosím adminy o názor. Prozatím dotyčného vyhazuji a dávám do klíčů.
danlop1 Muž danlop1 ... 13.04.2022 16:37:49 ... (Strom/Strom)
Re: rád se oblékám a chovám jako malý školáček, hledám někoho, kdo mě tak bude brát
Odpověď na příspěvek od x-men ( posta@u-elfa.eu ) z 18.01.2022 12:43:20:
uchylka kdy člověk ma sve choutky je v pořadku, pokud nevyhledava děti k svemu uspokojení, nejedna se o delikt, nejedna se o pedofilii, je to tzv fetiš,, jsou lide co přez den chodí v obleku a jsou na vysokých pozicích ale v soukromí se nechavaj krmit a obstaravat v převleku za mimino, dale on nikde nehleda dítě či nikoho nenutí, podle te věty hleda někoho kdo si v jeho sexualní fantasii bude lebedit jako on,,, takže neděla nic špatneho, že je podle nastavení společnosti uchyl nic neznamena, fetiš není protizakonný, sex taky ne, čili pokud do toho nikoho nenutí, nikomu to nevnucuje a nehleda za partnera dítě, tak co je na tom špatně?
guest Muž Woody_Panenka (24herbs@seznam.cz) ... 30.05.2022 12:53:10 ... (Strom/Strom)
Re (2): rád se oblékám a chovám jako malý školáček, hledám někoho, kdo mě tak bude brát
Odpověď na příspěvek od danlop1 z 13.04.2022 16:37:49:
Ahoj
http://fotoalba.cz/fotky/27832728
Vyřeší se už konečně tenhle problém? Jsem věřící a tyhle prasárny mě chodí denně. Fakt mě to nezajímá....
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 06.06.2022 14:45:23 ... (Strom/Strom)
Re (3): rád se oblékám a chovám jako malý školáček, hledám někoho, kdo mě tak bude brát
Odpověď na příspěvek od Woody_Panenka ( 24herbs@seznam.cz ) z 30.05.2022 12:53:10:

Ty věci se řeší denně :)
Nemusí to zajímat ani ateisty.
Snad nevěříš, že děti nosí čáp :)

*44*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: