XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE, ELfkaM

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 657 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

danlop1Modrá hvězdička Muž danlop1 ... 27.11.2018 22:55:39 ... (6569/6569)
Re (3): Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od opiFka ( opifka@centrum.cz ) z 27.11.2018 22:48:34:
to je pravda*3* ja osobně to vím že to je marný, ale když se rozepíšu už to nejde zastavit*3*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (opifka@centrum.cz) ... 27.11.2018 22:48:34 ... (6568/6569)
Re (2): Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od danlop1 z 24.11.2018 13:52:40:

Myslím si, že tuhle diskuzi nemá smysl dál rozvádět. Ne s lidmi, co mají nachatováno devět hodin a pletou si zábavní stránky s politickým hnutím :D

*5645* opY *5644*
danlop1Modrá hvězdička Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:52:40 ... (6567/6569)
Re: Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od Mythos z 21.11.2018 17:40:21:
protest místnost si klidně zakladej jak chceš,,Vip je placena služba takže pokud všem co jej maj vyplatíš celkovou častku s transakčním poplatkem tak se o tom da uvažovat, protože zrušit předplacenou službu je rozvázaní smlouvy proti podepsaným podmínkam a z právního hlediska by se jednalo o trestný čin podvod, obohacování se, dale tu píšeš politické agitační vzorce, ja na xchat chodim od roku 2001 od roku 2005 mam změnu nicku system který tu funguje byl sepsan pravnim oddělenim centrumu holdings, a majitele bylo centrum, tehdy tato pravidla pro tuto volbu byla sepsána v souladu se zakonem o socialních sítích, dnešní změny pravního precedentu jsou vyhrazeny zakonem GDPR ktere nedovolují některé opatřen ktera byla na xchatu nastavena před vznikem tohoto zákona..
zrušit ss? proč, nemužeš mít funkci tak ani nikdo jiný? Volební system na xchatu? trošku paranoa, tady není politické ani jine hnutí, navíc tyhle kecy a agitace mi dost připomínají eru komunismu, připomínají mi Drahoše a Havla. Celý tvuj navrh se da v pravnim systemu nazvat jako podněcování k nepokojum, dá se i dost přirovnat k schyzofrenímu jednání pomateneho jedince a k pražské kavárně, Taky mi to hodně vnucuje myšlenku že tady ma být diktatura jakož si ji představuje frau Merkel.

co se týče adminu a jejich volby, volba je dle jistých kriterii, ta volba už funguje od založení xchatu. vzít lidem černé hvězdy? proč, zavidíš jim je? post admina je dobrovolně vykonávaná činnost bez naroku na mzdu, většina těch co tu hvězdu mají ji nemají jen za adminství ale za celkový přínos, a nedostane ji každý, podmínky nejsou jen tak ahoj ja jsem hodnej tak mi ji dejte,, Luke cz ji ma třeba za to že v dobách kdy se pořádali velké srazy dělal fotografa akcí a vytvořil fotoalba xgallery, spoustu lidí si ji zaslouží protože čas neni zadarmo a oni jej xchatu věnovali.

a když už jsme u toho, xchat je soukromý majetek, tudíž to co tu píšeš je ti k ničemu, protože zaleží jen na majiteli jak to bude dál, a vzhledem k tomu že majitel jede podle zakona, nemusí si s vedením týmu a dalšími lamat hlavu zda vybral jeho pověřený tým dobře. další věc je že když ti vadí zavedený systém, nikdo tě sem nenutí chodit, Nepoužíváš hlavu ani selský rozum, take mi přijde že jsi bud uplakanek nebo rozdvojena osobnost, xchat je o pokecu a ne o volební agitaci. a maš jedinou kliku že nejsem majitelem já, už by jsi měl zablokovanou mac masku počítače pro přístup na server.nezaložil by jsi ani nick.

Jinak třeba SS si navrhují stalí navštěvníci místnosti, pak trvá zhruba měsíc kdy je ss sledováno a pokud sledovaním projde funkci získá pokud neprojde nezíská, Admini se taky vybírají dle jistých kriterii, vše ma svou posloupnost. Dale Adminem se nemuže stat člověk, který si o tu funkci řekne. další věc je že tohle je jen xchat, jen o pokecu, to že tu sou lidi co obchazí pravidla a tím prudí, zakladají si nové přezdívky a provokují jine uživatele... bvt ja za poslední tři měsíce poslal do bloku přez 300 prudících fejků, udělal jsem screen a ten jsem odeslal adminum, a ti je blokli, to že si blokovaný najde zpusob jak blok obejít, je věc jiná. Kick zakladatelů nevhodných místností, tam je to danné víc než jasně, Uživatel který založí místnost v rozporu s providli dostane kill a místnost se smaže, pokud založí místnost která je tematem v rozporu se zákony země, kde je portál provozován, muže být trest trvalejšího řádu, protože to muže ohrozit i provozovatele. Je hezké politické smýšlení, ale neznalost zakonů je k tomu podmínkou, jsou prostě nastolená pravidla, proti kterým bojuješ, ale uvědom si že jsi podepsal souhlasem s podmínkama smlouvu, která podléhá právnímu systému, v důsledku tím že zde vyvolaš nějakej radoby protest, porušuješ smluvní podmínky užívání xchatu. A taky zde bez prukazných materialu obvinuješ a očernuješ posty a tím i dle ujednání pravnickou osobu. a zajimavé je že nařknutí z kamaradíčkování..no za ty leta co sem chodím tak znam většinu adminu co se zde vystřídala, většina z nich se s vedením a adminama bavili jen jako sska při žadosti o pomoc s tím na co ss nemá práva, dale z logiky vyplývá že se bavili jen na urovni mist s vedoucim který ma vyšší prav trestu, když si myslíš že kamaradičkování tu něco znamená mýlíš se, ale to je lidské, přijde mi že ti nejde o to jak to funguje, ale že nemáš žadnou moc, ale nedělaš nic pro to aby jsi si zasloužil ji mít ...

nic ve zlém,
danlop1Modrá hvězdička Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:05:20 ... (6566/6569)
Re (20): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od lovec_lebek z 21.11.2018 15:22:08:
fejky nelze vyřešit, bude to věčný problém, a ne jen na xchatu. bohužel sou nějake směrnice, vzhledem k tomu že je xchat něco jako veřejna služba, nelze blokovat fejk hned po jeho založení ale až po jeho provinění, dale fejk nicky si zakladají hlavně lidé s chorou myslí a ti co si myslí jak naštvou vícero lidí, je to stale do kola už od roku 99
danlop1Modrá hvězdička Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:00:59 ... (6565/6569)
Re (21): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od forele z 21.11.2018 16:12:44:
nereaguji jen na tebe ale i na ty schyzofrení jedince, kteří tu řeší nesmysl. Dvojí metr zde neplatí, adminé jsou jen lidé ne storje bez emocí, Pokud se stala chyba je to zhlediska lidského naprosto normální, definice o zneužití prav SS, tak o tom vím své, a taky vím že ssko za porušovaní pravidel je trestáno stejně jako každý jiný. admini nemohou být u všeho, někdy, spíš mnohdy řeší samé žabomyší valky. to narušovaní chodu místnosti se bere třeba hadka, nadávaní si jmenovitě, tapetace textem, smajliky či jiná tapetace, dale se řeší i to v jake kategorii se to stane. za místnost ma zodpovědnost DS (dočasný správce) pokud nefunguje tak je tam vyšší entita jako ss, až potom tu jsou admini. Pokud maš problem s SS je tu Giggo který je má na starost, mužeš mu poslat screen s dukazem o pochybení či provinění, pokud maš screen z šeptu tak to je jen a jen mezi tebou a dannou osobou, Dále vadí li ti někdo svim chováním, existuje ignorace, ignorace zamezí to že bys viděl ty co ti vadí,,
Mythos Muž Mythos ... 21.11.2018 17:40:21 ... (6564/6569)
Ohlášení protestu
Na vědomost se dává že dne 17.12.2018 se v sekci pokec a klábosení založí protestní místnost.
Protestní místnost může být zakládána kýmkoliv ale musí být přístupná všem.

Protest bude proti celkovému vedení Xchatu.

Požadavky: celkové zrušení funkcí všem SS. Zrušení dosavadních černých hvězdiček pro exadminy. Zrušení všech VIP vybraných osobního fora.
zavedení volby SS v délce hlasování 30 dní a každý hlas se počítá nejen stále osazenstvo. Smazání dosavadních místností které jasně už dlouho nesplňují pravidla pro ustálení místností. Revoluční zavedení systémů definice požadavků na funkci SS a adminů žlutých hvězdiček. Rudé hvězdy klidně ať se vybírají dle dosavadního kamarádské domluvy na pivu. Systém výběru adminů ... dotyční se přihlásí na forum - proběhne veřejné hlasování 30 dní konec prvního kola pro užší výběr po kterém mají zelenou hvězdu ... po zkušební lhůtě se hlasuje tak že pokud je shoda většiny adminů s většinou ostatních lidí na postupu do žlutého stavu tak je to ideální, pokud budou admini proti ostatním vybere se kompromis výběru dle předchozích hlasů a postoupí 50% favoritů adminů a 50% favoritů veřejnosti do počtu potřebném do party žlutých.

Když už se vybírá doposud z řad obyčejných uživatelů tak proč né volebním systémem? Že by to nahrávalo pravdě xchat kamarádů kteří doporučují další kamarády?
forele Muž forele ... 21.11.2018 16:12:44 ... (6563/6569)
Re (20): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od lovec_lebek z 21.11.2018 15:22:08:
Ja bych se rad zeptal na nize popsane "narusovani chodu mistnosti", co si pod tim predstavit? Pokud nekdo dostane ban za to ze si na skle povida s jinym, zatimco jina dvojice, ktera mluvi o lidech jako o alkoholicích, debilech, ze jsou v deliriu apod. nedostane ban, prijde mi to divne. Neda mi to ale mam pocit ze na xchatu mají admini dvoji metr a to je velice spatne.
guest Muž lovec_lebek ... 21.11.2018 15:22:08 ... (6562/6569)
Re (19): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od Mythos z 20.11.2018 21:04:07:
Máš pravdu,fér to tu moc není:( Pokzd někoho vykopnou nebo bloknou tak si přece dotyčný(á) zvládne během několika vteřin založit jiný účet ze kterého může vesele prudit a fejkovat do nekonečna..Mně tu vadí spíš falešný profily.V BF a Průša cimrách povětšinou jen samá "spící" pamela,která hodí jednou za půl hodiny na sklo pipismajl nebo primitivní holou větu na kterou může reagovat jen jinej fejk nebo hlupák a když na to člověk upozorňuje tak se to většinou obrátí akorát proti němu.Opifku neřeším,jen jí nevěřím,nechci jí urážet a ani nesouhlasím s tím co o ní píšeš.Asi je zbytečný se v tom tady pitvat,stejně to k ničemu nevede a jak je vidět tak tento trend místním "hvězdám" nejspíš vyhovuje.Za mě tady konečná kačer off*4581*
GiggoŽlutá hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 21.11.2018 14:14:01 ... (6561/6569)
Re (19): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od Mythos z 20.11.2018 21:04:07:


doposud žádný admin neposoudil SSku zneužití jeho práv a šikanu některých uživatelů. Díky pravidlu které nemá pevně danou definici jako je nenarušuj zaběhnutý chod místnosti. A na Screeny se spoléhat nejde jako důkaz jak to bylo.


Ale ano, já už hodněkrát :)

Naposledy asi před 14 dny

*44*
Mythos Muž Mythos ... 20.11.2018 21:04:07 ... (6560/6569)
Re (18): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od ZdenekHQ, opiFka.

Poslední příspěvek od lovec_lebek 19.11.2018 v 14:42h .... poslední věta opravdu definuje realitu pravdivého tvrzení o xchatu. Že né? A co jasný důkaz dle návštěvnosti a zaplněnosti místností? Na pár místností v ostatních sekcích mimo kategorie sex dominuje bezva flirtík. Bezva flirtík jasně definuje úroveň lidí na xchatu a fungování místnosti i fungování adminů a xchatu celkově. Pár starých kamarádů pod ochranou adminů většina z nich je SSko. Ale najdou se i další nové mladé blbé tváře k obrazu svému. Občas jde o praxi kde dominuje přísnost nebo úplná benevolence záleží jak se SSko cítí k dané zábavě a utahování a šikaně jednotlivce či menšiny lidí v místnosti. Všímejte si jaký typ lidí se vybírá mezi adminy. Xchat je taková jiná pražská kavárna *47* *3*

doposud žádný admin neposoudil SSku zneužití jeho práv a šikanu některých uživatelů. Díky pravidlu které nemá pevně danou definici jako je nenarušuj zaběhnutý chod místnosti. A na Screeny se spoléhat nejde jako důkaz jak to bylo.

opiFku neřešte ... je zbytečná k zabývání se jejími argumenty které jsou na úrovni vtipů o blondýnkách. Lituji dotyčné které posuzuje vyhazuje a blokuje. To je jasný důkaz úrovně výběru jak málo stačí *3*

Takže Zdeňo HQ upozorňuj na blbce *3* piš blbce co napíše dalšímu blbci *161* než zjistíš že pro blbe je každý blbec. A vlastně každý když nedokáže ignorovat největší blbce kteří opravdu porušují pravidla a obtěžují. Vše klidný a rozumný člověk umí řešit diskuzí kde dokáže umírnit či argumentačně přebít prudiče. Vyhazov či klíče nebo dokonce blokace svědčí a nedozrálosti v mentálním a psychickém stavu jedince který v mnoha případech na xchatu dostane práva. *1*

Schválně se zkuste zeptat a zjistit na oficiální konkrétní a konečnou definici pravidla: Nenarušuj zaběhlý chod místnosti ...

Ono pravidlo jestli i má nějakou definici je hooodně moc flexibilní a každý admin SSko ho chápe svým vlastním originálním způsobem. V podstatě jde o univerzální pravidlo na ochranu SS nebo zaběhlé většiny která si může psát a dělat co chce ...

A o partičce kamarádů se každý může přesvědčit v přehledu právě osobních fór *47* nebo dle čeho se schvaluje osobní fórum? Divím se že tito uživatelé nemají černou hvězdu. *105* VIP uživatelé stejně jako SS na které se nedá reágovat stejně jako když oni si z někoho dělají srandu ale v reakci na ně je to považováno za urážku a navážení se. A také narušení zaběhlého chodu místnosti ... teda pokud tá banda VIP se v dané místnosti nachází. Jakékoliv požadování proč někdo z nich jako obyčejný správce někoho vyhodil je navážení se do správce. V případě ale že dostane správce někdo kdo je nezná a vyhodí VIP uživatele kamaráda/ku SS adminů nebo říkejme pražské kavárny Xchatu tak čekejte následky že se do místnosti už nějakou dobu nedostanete *3*

Nebo další kauza vyhazovu ve které se v praxi jednotně neshodnou SSka ani admini je vyhazování za šept. Co na tom že si ten kdo je otravován může kliknout na ignor? Nezájem někdo mi píše urážlivé příspěvky na zeď facebooku tak ho nahlásím a dotyčného zablokují za mou blbost *1*
Ale samozřejmě tohle se oficiálně neděje *3* jde o lež kterou šíří jen víc a víc uživatelů pořád dokola několik let i když nejde o stejné lidi. *3* *3* a tomu se musí věřit když to napíše admin a nejvíce tomu né že můžeme ale dokonce už ani nemusíme ale prostě věříme tomu co napíše admin co má rudou hvězdu. *47* *161* Prostě proti tomu nesmíme mít nic dalšího proti jako ve veřejno právních médiích. Prostě pravda je tá co si myslí Národní menšina v Praze a pražská většina Národa. *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 657 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 
Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: