XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 660 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Rbk (fanda.auticek@seznam.cz) ... 04.12.2019 07:37:24 ... (6570/6600)
Re (2): zvůle adminů
Odpověď na příspěvek od Mish.ka ( X.Mish.ka@seznam.cz ) z 01.12.2019 23:38:32:
Ban a blokace bez důkazů je teda běžné??...když jsem požádal o důkaz tak mě žádný nepředložil s odkazem že ON není povinnen..ale od jistých lidí vím v čem tkvý tahle jeho ,,nedotknutelnost"...za chvíli tímhle chováním jen docílite toho že xchat přestane být zajímavý a návštěvnost půjde rapidně dolů jen díky chování takových to adminů...přeji hezký den
P.S. doba udavačů už doufám není a práci za druhé nedělám...když ani fotka dítěte na profilu mu nestačí k BANu ale vyhodit jiné ano
guest Muž op_pirate_warrior ... 02.12.2019 07:38:16 ... (6569/6600)
Re (2): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 01.12.2019 14:26:19:

Jak se maj kluci tam dole? *3* *3* *3* *111*
guest Muž op_pirate_warrior ... 02.12.2019 07:36:49 ... (6568/6600)
Re: zvůle adminů
Odpověď na příspěvek od Rbk ( fanda.auticek@seznam.cz ) z 01.12.2019 14:24:36:

Tomu co píšeš bych aj věřil *712* jelikož Hatikva , kdysi Ss roomky Bůh tě má rád byl známej jako senilní katolický důchodce který vyhazoval lidi jen za to že rekli slušně svůj názor na to že " bůh není " *36*
Jasné že nebýt jeho mormonského kamaráda Bogemana ,tak si u administrativy xchatu ani neškrtne, drív sem měl za to že se do A-teamu dostaneš nějakou zásluhou ne přes bff kontakty *112*
Mish.kaČerná hvězdička Žena Mish.ka (X.Mish.ka@seznam.cz) ... 01.12.2019 23:38:32 ... (6567/6600)
Re: zvůle adminů
Odpověď na příspěvek od Rbk ( fanda.auticek@seznam.cz ) z 01.12.2019 14:24:36:

Pokud víš o někom komu je méně jak 16 let nebo méně jak 18let v mistnostech 18+, tak potom se obrať na administrátory s důkazy ,když se tím tady teda oháníš . Děkuji *4594*
guest Muž Jeice02 ... 01.12.2019 17:36:12 ... (6566/6600)
Re (2): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 01.12.2019 14:26:19:

Jsi úplně posedlý tím kdovíjakým někým M***h
*3* *261*
Překlad:
Příklady(některé):
Saint Sayan: "...Vatikán, zastávající své lživé praktiky..." ( random anonym co vlastně napsal pravdu )
Masopp: "...sexuální praktiky jsou katolíkům opium..." ( taky pravda )
ales15: "Jen skrze Ježíše můžeš být spasen v království erotiky..." ( stálý uživatel který prostě něco napsal )
btw : nebreč a jdi raději spytovat svědomí. *6* *3189*
Also, víš kolik midí na světě píše stejným rukopisem jako ten tvůj blázen? A že se může najít hodně trollů co se snaží napodobit styl aby se maskovali?, vaše logika pane slami je jako hurvínkova válka. *3189*
guest Muž Jeice02 ... 01.12.2019 17:31:07 ... (6565/6600)
Re (2): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 01.12.2019 14:25:10:

Jde o to že nikoho už dnes nezajímá nějaké moderátorství mrtvých for, na které se nepíše už cca 4 roky, žádná aktivita a i kdby nikoho kromě pár lidí jako ty o nebude zajímat, když tak horlivě toužíš diskutovat o voře, jdi tam kde je to aktivní, tay se zbytečně omáháš spravedlnosti
U admina Giggo který je ateista a určitě ti nevyhoví
Ebisek se na to vybodl, všichni se n to vybodli, možná kvuli spamům o bohu který tu píšeš ty
*105*

Also, dej hmatatelný důkaz,že to všechno dělá tvůj kamarád mach, protože ty a jard01 nebo co jste, s tím jste už hodně trapní
Xchat tu vidí brečet jen vás, nikdo jiný než jen vás dva. *34*
slami990h Muž slami990h ... 01.12.2019 14:26:19 ... (6564/6600)
Re: PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 30.11.2019 23:02:07:

Když je křesťanské fórum bez vlastního moderátora, obracím se tímto k administrátorum zde přítomným.
Křesťanské fórum je zablokováno příspěvky, které nesouvisí s tématem fóra a blokují diskuzi, obecně působí dojmem osobních útoků proti křesťanství i proti účastníkům diskuzí. Na tomto fóru se lze samozřejmě bavit i o kontroverzních tématech, ale ať je to konstruktivní smysluplná debata, ne
neustálé opakování urážek.

Poslední příspěvek na téma křesťanství je tu 15.6. a dnes je začátek prosince, za celého téměř půl roku tam nenajdeš jiný, jen řadu příspěvků, mnoha nicků, za kterou je jedna osoba napadající jak křesťanství, tak diskutující. Dříve to byl praetorian, dnes ateista, obojí obsahuje rukopis stejného blázna, hádej koho.
Jsou tam i příspěvky Jard01, ale ty ho jen parodují.

Příklady(některé):
Saint Sayan: "...Vatikán, zastávající své lživé praktiky..."
Masopp: "...sexuální praktiky jsou katolíkům opium..."
ales15: "Jen skrze Ježíše můžeš být spasen v království erotiky..."
Mám pokračovat, nebo se půjdeš podívat sám?
Teď můžeš vybrat, buď zase smažeš tento můj příspěvek tady, nebo ty jeho tam.
slami990h Muž slami990h ... 01.12.2019 14:25:10 ... (6563/6600)
Re: PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 30.11.2019 23:02:07:

Tak přeci někdo?
Myslíš si, že si tu na něco, jen tak, z dlouhé chvíle hraju? Všechno jsi vymazal, shrnul jsi problémy, takže tím přestaly existovat, takhle jsi to myslel?

Jistě si pamatuješ nestora xchatu Ebiska, jestli na něho máš kontakt, zeptej se jeho, on ti řekne kdo je MacCh, ani by jsi mu nevěřil. Ebisek byl moderátorem na fóru křesťanství, a byl to on, kdo ze zoufalství kvůli MacChovi založil fórum Preatorians aby toho šílence nějak odklidil z křesťanského fóra.

Když ti leží na srdci pořádek na xchatu, dobře.
Na zmíněném fóru (Křesťanství..) je jako moderátor uveden makrela4, co tam jeho nick dělá? Když jsem ho kontaktoval, tak mi napsal, že moderátorem není už celé roky. Celé roky tu chybí moderátor a nikdo si toho ani nevšimne? Tím oznamuji tuto skutečnost a žádám o dosazení aktivního moderátora.

Je tu ještě jedna věc, pokusím se o ni v samostatném příspěvku.
guest Muž Rbk (fanda.auticek@seznam.cz) ... 01.12.2019 14:24:36 ... (6562/6600)
zvůle adminů
příjemný den....nikdy by mě nenapadlo že bych se přidal do diskuze na téma admini...ale to co se poslední dobou děje od jistých adminů viz Hatikva kdy ruší místnosti aniž by na skle cokoliv bylo závadného a nebo blokování mého nicku za údajné bavení o dětech už je šikanující...pokud se ozvu at mě doloží kdy jsem se bavil o dětech tak jeho argumentace je nulová a jestliže někoho upozorním že děti na sklo nepatří tak jsem stejně blokován...jsem vyhozen z odůvodněním : děti...to už si nepřečte smysl věty nebo ho to tolik zatěžuje???....že tady jsou děti věkem 12-13-14 let které se tady denně!!! objevují tak ty jsou ponechávány bez povšimnutí což mě hlava a zdravý rozum nebere....nemluví ze mě ukřivděnost ale zvůle adminů že zneužívají svou funkci...těch příkladů bych mohl uvést více...jestliže někoho zatěžuje přemýšlet u významu věty či při ,,práci" admina tak at to nedělá...jen otravuje svým jednáním lidi co xchat navštěvují...apropo myslím si že majitelé by měli mít zájem na návštěvnost a koho to sem bude bavit chodit když vidí jak se tady admini chovají podle toho jak se vyspí nebo jakou mají náladu...beru že platí pravidla, omezení, zákony....ale i ty hvězdičky co admini mají je také k něčemu zavazují...a zvůle dělat si co se mě zamane to určitě není.
pěkný den
guest Muž gigant_pistol ... 01.12.2019 07:53:28 ... (6561/6600)
Re: PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 30.11.2019 23:02:07:

Aspoň svatý Giggo má rozum
že promazal ty děsný plky a pomluvy
Od jard01 a slami990h kteří si chtěli u adminů šplhnout
Ale nikoho ty kecy nezajímaji
jejich smýšlený kamárad tu zjevně nechodí

*642* *449*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 660 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: