XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž DonLaFontaine ... 06.01.2021 20:03:32 ... (Strom/Strom)
Vážení,
po stížnostech od (anonymního) uživatele mirrek jste svorně hlasovali pro můj zákaz správce. Zákaz správce certifikovanému uživateli, který za den vykope více botů a felových nicků než někteří z vás za měsíc.

A jak mirrek projeví svůj vděk za to, že jste jej poslechli a správce mi zakázali? Pohleďte sami:

18:42:59 Rebel: mirrek: a Ty sháníš covid19? ..seženu dobrej matroš..kolik toho chceš , *3*
18:44:02 mirrek: Rebel: spočítej xchat i adminama a objednej tolik kusů, nakazím je a budu doufat že polovina vychcípá

Už vůbec nemluvím o tom, jak kdekoho podezřívá z toho, že jsem to já v převlečení, naposledy třeba nick UjakoOndatra (vy moc dobře vidíte, které nicky mi patří). Ta byla napadána, že je "muslim Don" apod., vyhazována z místnosti. Na svou obranu dala tel. číslo uživateli Czech_Harley_man, který číslo předal dál uživateli mirrek, který ji pak obtěžoval urážlivými SMS zprávami. Potom se tím ještě chlubil ve 30 a více:

19:18:13 mirrek: Czech_Harley_man: tak jsem tedy volal a myslíš že to doník zvednul nezved !!!!!! ale okamžitě šátral na internetu kdo mu volá a našel můj inzerát na dvoulitr za 18 tisíc co jsem prodal a byl doníček

A co další slušný uživatel z toho trojlístku, Czech_Harley_man? Jeho první věta 3. ledna po vstupu do 40 a více zněla takhle:

13:34:57 <Czech_Harley_man> zdaaar dementni zavislaci *pivo*(89)
(…)
13:41:27 <Czech_Honda_man> biroga: ne ale mimo jine jsem zdravil DonLaFontaine opravarzenskychdusi MyNameIsNobody007-77 Jitrocel UjakoOndatra a samozrejme tebe *hihihi*(47)

Ale tak hlavně, že podlézavě napsaný "otevřený dopis" se četl dobře... :)
guest Muž mirrek ... 16.01.2021 11:14:08 ... (Strom/Strom)
Re: Vážení,
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 06.01.2021 20:03:32:
Že lžeš a manipuluješ, no tak to je v pohodě, že vytrháváš věty z kontextu, je tvá velmi ceněná dobrá vlastnost. Elitě xchatu, jak sami o sobě tvrdíte, se nedá odporovat.
Oháníš se tvrzením že jsi muslim, pokud dovedeš napsat že jsi budhistický muslim, tak to znamená že jsi bezvěrec který neví o náboženstvích zhola nic. Že se hlásíš k muslimům, to jen pro to, aby jsi měl koho obviňovat.
Na závěr,
mám rád kabaret a ty jsi protagonista kabaretu xchatu.cz, sláva ti za výkony které tady podáváš. :-) :-) :-)

S přáním mnoha úspěchů

Miroslav.

PS: Mám dotaz, kdy mě přijde zatknout policie, jak s elitou mi vyhrožujete, s využitím svých známostí u policie.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: