XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž M0RGAN ... 17.05.2010 02:17:10 ... (Strom/Strom)
Nevolím srdcem, ale hlavou
Letos to vidím na TOPku. Přece jen na mně studium ekonomie a financí zanechalo nějaké ty stopy, tak se mi líbí jejich program a že konečně má někdo tu "drzost" říkat i nepopulární pravdu, například že státní dluh není nějaký virtuální, ale je to skutečný dluh jednoho každého z nás.
Vládní koalici bych si přál ODS+TOP09 s aspoň 105 poslanci, abychom se jako stát posunuli konečně někam kupředu a tím kupředu nemyslím směrem k bankrotu - nevyhnutelnému to důsledku politiky "dluhy se přece nesplácí".
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 11:47:49 ... (Strom/Strom)
Re: Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od M0RGAN z 17.05.2010 02:17:10:

A co třeba svobodní?
guest Muž Joe73 ... 17.05.2010 12:39:00 ... (Strom/Strom)
Re (2): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 11:47:49: Tvé sympatie ke stranám majícím v názvu SS mě nepřekvapují:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 14:18:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 17.05.2010 12:39:00:

Myslíš třeba mé sympatie k čSSd ?
guest Muž Joe73 ... 17.05.2010 16:22:54 ... (Strom/Strom)
Re (4): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 14:18:41: Tvou reakci jsem čekal:) Zrovna tu jsem nemyslel.Protiunijní je DSSS i SSO,což je taková soft DSSS napojená na Klause,ten ji ovšem kritizoval coby amatéry neschopné oslovit víc voličů a sbližuje se zas s ODS,která se zbavila dle něho falešného a prázdného Topola.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 17:01:51 ... (Strom/Strom)
Re (5): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 17.05.2010 16:22:54:

Bohajeho a já si myslel, že sis předtím dělal srandu a tys to přitom myslel s tím SS vážně.....no tak to už je moc....
guest Muž Joe73 ... 18.05.2010 16:20:20 ... (Strom/Strom)
Re (6): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 17:01:51: Ať jsem to myslel vážně nebo ne,tak to nemění nic na pravdivosti onoho mého výroku,že máš sympatie k stranám majícím v názvu SS.Jednu takovou hodláš volit a myslíš to vážně,což je na mě už moc:) Teď jsem četl skvělej rozhovor s Landovským v Babylonu,který si nebere servítky vůči komunistům,a do prdele by poslal i všechny Haidery a podobné lemply.O sobě Lanďák říká,že je od konce druhé světové Žid,což je mi taktéž sympa tické.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 01:13:51 ... (Strom/Strom)
Re (7): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 18.05.2010 16:20:20:

No, ale to sis pěkně naběhl, protože stejně jako sympatizuju s DSSS, protože je radikální a s SSO, protože je zase rozumná, tak pořád tady máš třeba ČSSD, které nenávidím. Snažíš se tam vidět něco, co tam není. To je prostě shoda písmen, nic víc. Ty se mi ale skrz tu shodu snažíš podsouvat nacismus a to je kravina.
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 07:42:52 ... (Strom/Strom)
Re (8): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 01:13:51: Včera Schwarzenberg v rozhlase říkal,že ho na studentských volbách mrzí ta podpora DSSS-šašků napodobujících nacisty.Jsem tedy v dobré společnosti ohledně toho podsouvání nacismu jim a jejím voličům.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 14:22:39 ... (Strom/Strom)
Re (9): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 07:42:52:

Nj, já zapomněl, že Schwarzenberg má patent na pravdu, tak sis ji teďka nechal patentovat taky, viď? Navíc ty tady mluvíš o mě, nebavili jsme se o žádnejch cizích neonacistech či tak něco a mě tady podsouváš naprostý nesmysly s obyčejnou povrchní snahou na mě naházet špínu skrz pavlačový drby a hledání souvislostí tam, kde nejsou. Smutné. Čekal bych od tebe víc. Proto jsem si taky původně myslel, že to byl jen další z tvejch žertíků a proto jsem taky čuměl, když se ukázalo, že to jsi schopnej myslet naprosto vážně....
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 16:05:53 ... (Strom/Strom)
Re (10): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 14:22:39: Vážně myslím to,že mi DSSS připomíná nácky.Dnes na ČT24 od 20h bude mít dle tebe silně diskriminovaná strana hodinový prostor stejně tak jako ho mají jiné malé a dle mě co se prostoru v médiích týká stejně diskriminované strany.Včera tam byl šéf Pirátů a opět se odmítl jasně vyjádřit ke komunistům,prý je proti stavění se proti komukoli.Asi by zas zavedl Národní frontu,kde se proti komunistům ti ostatní taky nestavěli...Dnes se tam předvede Vandas.A co se týká osobně tebe,tak tvé názory na židy či tvrzení,že Hitler,koho nemusel,nechal být,mi taky přípomínaj nácky.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 18:15:53 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 16:05:53:

Jinejm malejm stranám neposílaj na mítingy policajty, co tam lustrujou lidi, co si to chtěj poslechnout....

A nepřekvapuje mě, že ve mě vidíš nácka. Vytrhat moje názory z kontextu a hodit mi nálepku, to ti jde ze všeho nejlíp....hlavně tady příště nezapomeň psát o nějakým démonizování....A pardon, že jsem o Hitlerovi napsal i něco, co není jen totálně negativní. Jsem úplně zapomněl, že dneska se na něj smí jen nadávat, a kdo dokáže použít i mozek, tak je hnedka nácek...
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 20:42:15 ... (Strom/Strom)
Re (12): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 18:15:53: Teď dostal Vandas podmínku a pokutu za svý řeči a dělá ze sebe oběť režimu.Pokud se nepletu,tak ty jsi kdysi volil ODS v čele s Klausem,dnes je nejvyšší představitel tohoto režimu a coby premiér v 90.letech letech navrhl zvýšení trestů za rasově motivované zločiny,což kritizuješ.Na tom dnešním stavu máš tedy podíl i ty,ne?O Hitlerovi jsi nenapsal něco pozitivního nebo negatitvního,ale pitomost.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 20:53:29 ... (Strom/Strom)
Re (13): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 20:42:15:

Ano, je obětí režimu. A ti ostatní taky. Nebo podmínku za řeči typu: "Hrozí nám imigrantská vlna tsunami." považuješ za naprosto adekvátní? Ano, volil jsem dříve ODS a na spoustě názorů se s Klausem shodnu. Dokonalej zdaleka není, ale z toho, co se nabízelo, to byla jediná rozumná volba. Ano, mám jistý podíl na dnešním stavu. Ale zase jsem volil proti tomu, aby to tady bylo ještě mnohem horší, takže to je diskutabilní. A můžeš mi nějak vyvrátit, co jsem napsal o Hitlerovi?
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 22:43:27 ... (Strom/Strom)
Re (14): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 20:53:29: Tak je samozřejmě směšné,že dostal trest za větu,že nás smetla přistěhovalecká tsunami.Zeman by musel dostat minimálně totéž za výrok,že po vládě Klause zbyla spálená zem.On téměř každý řekne něco v nadsázce apod.Takových nesmyslných a nespravedlivých rozsudků padlo za posledních 20let spousta.Neuznávám kolektivní vinu,ale v případě českých soudců mám pocit,že bych nebyl daleko od pravdy nazvat je partou imbecilů.Nazval jsem se pravdoláskařem,ale v 90.letech jsem byl velký kritik Havla i třeba kvůli soudcům.Že dnešní režim převzal např.soudkyni,která v podstatě zabila 1988 Wonku a dodnes soudí lidi ,je hnus.Režim podle Vandase ho chtěl potrestat,že mu roste podpora.Soud mu ale spíš udělal skvělou předvolební reklamu,po níž mu poroste podpora ještě víc...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 19.05.2010 23:19:46 ... (Strom/Strom)
Re (15): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 22:43:27:
Ty mas pocit, ze soudci jsou parta imbecilu? Asi si neslysel o te afere na pravech, kde studenti dostavaji tituly vselijak. Nebo drive v Olomouci, kde zase nebyli kvalifikovani vyucujici, apod. Nebo je to podle Tebe zase jen medialni kampan proti nim, jak to tvrdis o afere knezi s pedofilii, a podobne afery?
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 10:43:58 ... (Strom/Strom)
Re (16): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 19.05.2010 23:19:46:
Kauza Plzeň dle tebe vylučuje,že jsou soudci imbecilní.A to jako proč?Že tvrdí,že nejde vzít falešné tituly kolegům právníkům apod?To spíš dokazuje,že jsou nejen imbecilní,ale pokud jde o vymáhání a dodržování práva,i neschopní a zkorumpovaní
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 20.05.2010 12:44:21 ... (Strom/Strom)
Re (17): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 10:43:58:
DLE me nevylucuje, prave dokazuje. ty jsi v minulem prispevku hloupe psal, ze soudci maji divne
rozhodnuti. proto pisi zda o tom vis neco. ale i tak zvlastni ze kauza plzen neco dle tebe dokazuje, zatimco kauza pedofilnich kněží a jejich dalsich hrichu uz je jen medialni kampan.
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 14:43:37 ... (Strom/Strom)
Re (18): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 12:44:21: Já netvrdím,že nejsou někteří kněží pedofilové,dělat ovšem z celé církve a papeže kvůli tomu partu pedofilů je kampaň.Zrovna mi do schránky přišel komunistický leták,že chce Kalousek vrátit církvi známé bohulibou činností s mládeží majetek.Jo,jasně,proto je lepší ho nechat komunistům,kteří děti klidně i zabíjeli... Stejně dementní by bylo,kdybych na základě zkušeností s mnoha českými soudci tvrdil,že celý soudcovský stav všude po světě jsou imbecilové.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 16:06:48 ... (Strom/Strom)
Re (19): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 14:43:37:

Pokud církev kryla pedofilii svých kněží a je dokázáno, že to byla a zřejmě i ještě je její běžná praxe, pak to není žádná kampaň, ale církev za to nese odpovědnost. Kdyby dejme tomu někdo tobě blízkej znásilnil spoustu dětí a ty bys ho naprosto vědomě kryl a bránil zákonu, aby ho ztrestal a navíc bys ho stěhoval i po mnohonásobném opakování těchto činů na stále nová místa a neinformoval nikoho a dával mu tím možnost v činnosti pokračovat. Tím byses choval stejně jako církev a uznej sám, že tohle už je sakra velká odpovědnost za ty zločiny...
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 17:22:53 ... (Strom/Strom)
Re (20): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 16:06:48: Někteří kněží zneužívali mladistvé a někteří biskupové je přeložili jinam,snažili se to ututlat apod-viz třeba Irsko.Nedělal to ale papež ani celá církev.A v tom Irsku s tím nic neudělala ani policie či soudy,což je taky dokázáno,že to oběti hlásily nejen nadřízeným kněží ale i světským úřadům a byly odbyty.Přece i na kněze a biskupy platí zákony a když je porušují,má je stát zavřít.Zrušíme tedy církev a stát,že selhaly?Budem házet špínu na někoho,kdo to nedělal a nikoho nekryl,což je taky dokázáno,že to někteří novináři dělaj?Maj zavřít ty,co se provinili.A kampaň mi to přijde být,neboť se ohledně těch případů i lže,vytahují se i případy desítky let uzavřené a odsouzené jakoby se to nestalo atd.Hlavně se však věnuje pozornost jen kněžím a jiným, třeba učitelům a trenérům,kteří páchají pedofilie více,nikoli.Např. v USA v roce 2008 bylo 64%těchto případů spácháno v rodinách,10%ve školách a 0,03%kněžími.Obdobné statistiky jsou v Německu a jinde.Média vytváří přesně opačný obraz.Že pedofilii páchaj hlavně kněží,ne otcové rodin a jejich manželky,které to často kryjí!Zakažme tedy rodiny,ne? Podle tebe za to může papež?A Kristus mohl za Jidáše,že ho přijal mezi apoštoly?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 17:35:14 ... (Strom/Strom)
Re (21): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 17:22:53:

Právě že pokud vim, tak papež v jednom tomhle skandálu lítá taky, ne? :) Ano, církev bych klidně zrušil. Beztak je to akorát služka současný multikultury, podlejzačka židům a arabům a ochránkyně pedofilů, tak k čemu jsou? Ano, maj zavřít ty, co se provinili, ale tohle se táhlo na nejvyšší církevní místa, takže jistě pochopíš, proč kvůli tomu utrpěla celá organizace a proč si to právem zaslouží.
A ty máš nějaký případy trenérský a učitelský pedofilie? Občas samozřejmě někde nějakej je, ale nevšiml jsem si, že by to byl tak masovej jev jako v církvi a už vůbec jsem si nevšiml, že by je pak ministerstvo školství krylo a přesouvalo jinam, aby mohli zneužívat jiný děti. To je přesně ten důvod, proč se to hází na celou církev. Protože tisíce případů zneužívání ochotně kryla a to až z nejvyšších míst!
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 19:42:27 ... (Strom/Strom)
Re (22): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 17:35:14: http://wpx.seznam.cz?_sznurl=http://w...=415&_sznmpgnr=2 To je další shoda s nacisty,těm církev taky ležela v žaludku.A další ta,že své zločiny zlehčovali jako ty jejich. K čemu jsme?Třeba k tomu,abychom upozorňovali na nebezpečí neonacismu,když ho jiní zlehčují. Z Čech znám třeba případ Kulínského,který učil náctileté zpívat.Nejprv soud tohoto státu řekl,že na tom vlastně nic špatného není osahávat apod.mladý holky.Mohly prý jezdit do ciziny,poznávat svět atd,takže převažují vlastně pozitiva.Teprv po nevoli veřejnosti a odvolání byl odsouzen.Ty znáš nějaký případ kněze? A co se tvého srovnání se státem týká,tak k tomu jsem se už vyjádřil:prošlo jim to i díky státním institucím a jejich ignoranci!
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 00:19:17 ... (Strom/Strom)
Re (23): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 19:42:27:

Církev leží v žaludku i ateistům, znamená to, že každej ateista je nacista? Zase hledáš spojitosti tam, kde nejsou. Ale už jsem to řekl. TAdy nejde o Hitlera nebo nacisty. Tady jde o to, že ty za každou cenu potřebuješ všude vidět Hitlera i nacisty a s tím já nic neudělám. I kdybych tady hájil Santa Clause, tak za tím najdeš nacisty.
Jinak já jejich zločiny nezlehčuju. To je další tvoje lež nebo neschopnost pochopit, co říkám. Já jen říkal, že je totální kravina na nacisty nebo kohokoliv jinýho pohlížet pouze jako na ztělesněný zlo a za tím si stojím. Ale je pro mě celkem pochopitelný, že pravdoláskovec toto pochopit schopen není. Pravdoláskovec, stejně jako církevník, potřebují absolutního nepřítele, na kterého mohou svést všechno,co jim vadí.
Ano, v Irsku jim to prošlo i díky státním institucím, protože je to tam samej černoprdelník, tedy příznivec církve. A kde to šlo až k církvi, tam to církev bránila. Není jedinej případ, kdy by to církev zveřejnila a svojeho člověka vydala světský moci....A na to, že těch případů byly tisíce, to taky o něčem vypovídá....Holt padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina, že? :)
A ze své blízkosti tady neznám žádného kněze, který by byl obviněn z něčeho takového, ale zato mám dva metry za sebou knihovnu, kde mám o tomhle celou knížku :) A že neznám žádného takového kněze osobně? A co jako? Důkazů, že nekecám, se na veřejnost dostalo až až....A když už tady mluvíš, že Kulínskej s hambini di praga byl odsouzenej až po nevoli veřejnosti, tak mi to připomíná, že bejt jenom na církvi, tak se o pedofilních kněžích taky nikdy nedozvíme a ta taky až po nevoli veřejnosti začla lehce ustupovat....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 08:59:05 ... (Strom/Strom)
Re (24): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 00:19:17: že církev žádný případ nezveřejnila a nikoho nevydala spravedlnosti je lež.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 09:14:59 ... (Strom/Strom)
Re (25): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 08:59:05:

Možná někde, ale evidentně to v mnohem více případech kryla až na nejvyšší místa.
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 13:17:35 ... (Strom/Strom)
Re (26): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 09:14:59: Hodím sem pár odkazů,tak si je přečti a hlavně se nad nimi zamysli. I ti tví euroskeptici,kteří o EU mluví někdy hůř než ty,jako třeba poradce Klause a příznivec SSO Jakl říkají,že je to levičácká kampaň plná nesmyslů.Tys tu psal,že je lepší stará křesťanskožidovská Evropa než ta levičácká multikulti,přitom bys nejradši církev zakázal jako ti levičáci...Je nesmysl prezentovat církev jako zastánce politické korektnosti,islámizace Evropy apod.Třeba Vlk několikrát upozorňoval na chování muslimů vůči jiným a jejich netoleranci,teď v Katolickém týdeníku komentovali výsledky celosvětového průzkumu ohledně náboženské tolerance a politicky nekorektně se vyjádřili v tom smyslu,že to asi nebude náhoda že v první desítce nejméně tolerantních zemí je 9islámských zemí a jedna se silnou muslimskou menšinou...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 15:04:58 ... (Strom/Strom)
Re (27): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 13:17:35:

Rád si ty články přečtu, ale to, že mám s někým v mnohém podobné názory, ještě neznamená, že s ním budu souhlasit se vším.....A to, že je stará židokřesťanská Evropa lepší než multikulti neznamená, že musím mít rád církev....já tu nechci popravdě ani jedno, to byla otázka, na kterou jsem ti odpovídal ve stylu buď a nebo a ne ve stylu, že tohle bych bral....jinak bych církev nezakázal, narozdíl od tebe nepotřebuju zakazovat opoziční názory a to ani ty, se kterejma nesouhlasím.....ale nevadilo by mi, kdyby se rozsypala.....
Kde církev může, tam islamizaci brání a leze multikulti do zadku.......a ano, občas se tam najde i někdo chytřejší, komu se tohle nelíbí.....ale od druhýho Vatikánskýho koncilu to jde holt s církví z kopce v tomhle směru....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 23:05:21 ... (Strom/Strom)
Re (28): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 15:04:58: Zítra to najdu a dám to sem. Já taky nesouhlasím ve všem s církví. Třeba že instalovala na místo arcibiskupa pražského velkého příznivce Václava Klause Duku. Zakázal bych dělnickou stranu,ale jen v případě že by byli zakázáni i komunisti.Dělníci mi nacisty připomínaj,komunisti mi komunisty nepřipomínaj,ti jima jsou a byli...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.05.2010 18:08:56 ... (Strom/Strom)
Re (29): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 23:05:21:

Myslím, že tady bychom se shodli, že nejlepší je nezakazovat ani jedno....ať je svoboda slova a lidi se můžou projevit naplno, ne?
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 18:48:24 ... (Strom/Strom)
Re (30): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.05.2010 18:08:56:
Svoboda slova pro každého,ovšem komunisti prokázali,že si ji nezasloužej,měli je zakázat hned po revoluci.
guest Muž jahuhu ... 22.05.2010 22:06:51 ... (Strom/Strom)
Re (31): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 18:48:24: .... Ty se stále navážíš např.do církve,já jsem člen církve,takže to beru i na sebe. .... tím bych se moc nechlubil. Neboť stojíš na straně největších vrahů, co lidstvo existuje ... viz :http://www.blisty.cz/art/22867.html
...čti pozorně, co píše historie. Tolik lidské krve na svých rukou, neměli ani nacisti. A to byli darebáci ... kde se na ně hrabe církev !!
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 01:32:51 ... (Strom/Strom)
Re (32): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od jahuhu z 22.05.2010 22:06:51: Když jsem se dobrovolně přiznal k tomu,že stojím na straně největších vrahů,tak to mám už jednu polehčující okolnost k dobru:) Navíc mě těší,že na tvé straně je takový lidumil jako Roboslav,který tu oslavoval masové vraždy,genocidy atd. Ten článek je směsice pravdy,lží a totálních nesmyslů. Pobavil mě třeba rok 1789:církev označila franc.revoluci za dílo ďábla.Takže kritika masových zvěrstev vůči nevinným,kterými ta revoluce oplývala,patří do výčtu největších obludností církve.V tom případě i ty se dopouštíš obludnosti,když totéž kritizuješ u církve. Nebo období 2.světové,kdy papež zachránil tisíce a tisíce židů,neboť nařídil,aby se jim otevřely italské kláštery a unikli tím deportaci,zmíněné větou popisující papeže v podstatě jako vraha židů. Že se v historii spousta lidí včetně věřících chovala hůř než dobytek,je mi známo.K lidem patříš i ty,tak si nad sebou odplivni,třeba se ti uleví a přestaneš kydat špínu jen na druhé,a to ještě jen na některé.Proč sem nedáš třeba i seznam zvěrstev dnes a denně páchaných ve světě na křesťanech muslimy,ateisty a dalšími?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 10:48:03 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 01:32:51:
Proc by tady musel hazet odkaz o muslimech, kdyz si vybral krestany? chtel poukazat na jejich vrazdy. za 2. svetove valky i pred ni a po ni existovali klerofasisticke staty, kt. meli krestanstvi zavedeno primo v politice, fasismu. a ze cirkev podporovala a mlcela behem vyvrazdovani nejen zidu, ale i jinych je pravda o nic mensi tim ze se nasel nekdo kdo pomahal.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 12:23:05 ... (Strom/Strom)
Re (34): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 10:48:03: Ten soupis začíná tím,jak byli první staletí po Kristu křesťané pronásledováni.Ale už nezmiňuje,že byli masově a brutálně pronásledováni třeba i ve 20.století a mnohde jsou i dnes. Nedávno jsi dala na chat odkaz,že křesťané jsou v dnešním světě nejvíce pronásledovanou skupinou. Proč je tam jen o tehdejším a ne i dalším pronásledování?Nejspíš proto,že by to pak vyznělo tak,že církev se chovala mnohdy velice hnusně,když byla u moci,ale že když ji ztratila,tak bezpráví,vražd a bestialit ve světě mnohonásobně přibylo...A obzvlášť díky soukmenovcům kritiků církve,kteří v jejím oku vidí každou třísku,zatímco ignorují trámy v očích jiných či svých...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 12:32:05 ... (Strom/Strom)
Re (35): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:23:05:
Pribylo? Srandujes? v dobe 2.sv. valky byly u moci a byly i krestanske POLITICKE fasisticke rezimy. Podle te tve teorie chces aby bylo u moci mensi zlo jo?
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 13:18:39 ... (Strom/Strom)
Re (36): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 12:32:05: 2.světové války,sovětské gulagy atd.atd.Ve středověku ani tolik lidí na zemi nežilo,kolik jich bylo ve 20.století zabito.Za prvé církev za zlo nemám a za druhé nechci,aby vládla.Církev je tu k něčemu jinému.Směšuješ doby,kdy církev měla i světskou moc s dobou,kdy někde byl u moci křesťan či farář jako třeba Tiso na Slovensku.Tiso poslouchal Hitlera,ne papeže! Dle Nekrotrolla světu dodnes vládnou židé,dle tebe donedávna světu vládla církev:) A kdy dle tebe její vláda skončila?Vítězným únorem 1948?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:51:48 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 13:18:39:
V tom pripade si uz neber do huby muslimy, protoze ti take poslouchaji polit. vudce a zadnou centralizovanou moc nemaji*14* za 2.sv. valky byla cirkev kdo dal souhlas vybijeni tolika lidem. za stredoveku tolik lidi nezilo... asi proto ze jich tolik krestane behem mirumilovnych krizovych vyprav vyhubily
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 14:29:07 ... (Strom/Strom)
Volit
Volit budu Českou Pirátskou Stranu, protže ruší dost biokracie, ruší nesmyslné "autorské" poplatky ze kterých předem dělá se spotřebitele zloděje (a peníze jdou jen vyvoleným autorům), atd..




-- aspon je o dost dál od vyzdvyhovaných pedofilní skandálů , převážně lidmi kteří se zastávají muslimů (tedy zastánců skupiny co pedofilii mají zakotvenou přímo ve své tradici, podle svého proroka) a kteří kritizují svatou válku ve středověku a zastávají se těch co vedou svatou válku dnes (muslimů), at jim to nakoukali političtí vůdci, nebo jednají i sami za sebe.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 16:10:39 ... (Strom/Strom)
Re: Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 14:29:07:
Na neprimou reakci na me mam pouze odpoved, ze je zbytecne diskutovat s nekym kdo nezna ani Toru, bibili ani Koran a jen argumentuje necim o cem moc nevi*40* reagovat opravdu nemusis*40* Zvlastni ze kdyz slo o svatou valku v Afghanistanu proti Sovetskemu svazu, kterou pomohli organizovat USA, tak se Ti do kramu hodila, kdezto ted ne. Zalezi totiz v jakem smyslu ji chapeme, takze mi tady PRESTAN KONECNE PODSOUVAT TVE VYMYSLY Z PROTIMUSLIMSKEHO zalozeni.
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 19:06:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 16:10:39:

Já sem někde psala jestli souhlasím nebo nesouhlasím se svatou válkou v Afghánistánu proti Sovětům ?

Hlavně ty si odborníce na všechno *3* I na to podsouvání nesmyslů.
Dobře aishe nebylo devět bylo jí asi deset *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 19:30:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 19:06:55:
Jj psala. A ja jsem nekde psala ze jsem odbornice na vsechno, nebo se jen snazis opet trapne rejpat? To, ze ty knihy moc neznas, jsem usoudila z forum o tech knihach, kde jsi nevedela pribeh o Abrahamovi spolecny pro vsechna nabozenstvi, a jeste odvetila, ze Te to nezajima*14*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 19:45:23 ... (Strom/Strom)
Re (4): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 19:30:05:

Mě stačí vědet něco o Mohamedově životě a to že ho muslimové napodobují.

Ty se snažit rejpat ani nemusíš, tobě to jde samo *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 20:10:19 ... (Strom/Strom)
Re (5): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 19:45:23:
Coz je lepsi nez Tve papouskovani. Staci neco vedet, co ani poradne neznas, tak to radsi no comment. Jeste ze o dulezitych vecech nerozhodujes.*369* a staci Ti jen jedna verze a zaujatost k tak hodnotnym
Tvym
nazorum. Ocekavam reakci: za to Tve nazory jsou ty nejhodnotejsi, apod.*3* jen si to uzij, kdyz Te to tak bavi*14*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 20:33:41 ... (Strom/Strom)
Re (6): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 20:10:19:

Když někdo něco tvrdí a muslimy tak to je hned zaujatost. ale jakákoliv špína na křestany a židy je prot tebe svatá pravda
Mimochodem tu pedofilii mi nechtěně potvrdil i Said5 *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 05:19:15 ... (Strom/Strom)
Re (7): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 20:33:41:
A co jako ze neco potvrdil i nejaky Tvuj oponent, to z toho automaticky dela svatou pravdu?*369* jestli Ty si myslis, ze nekdo kritizuje zidy a mysli si, ze se nemuze mylit, tak je to jen Tvoje domyslivost. Takže mi to tady opět NEPODSOUVEJ ty svoje vymýsly*47* Krestanem jsem navic byla, ale to mi nebrani mit oci otevrene a kritizovat cirkev a nektera pravidla. V Tvem pripade zaujatost, priznala jsi to i na forum A-I valky. Tak ted nekecej a nelzi tady.
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 24.05.2010 16:15:19 ... (Strom/Strom)
Re (8): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 05:19:15:

Koukám že podle tebe zainteresovaný člověk má nahled jen když se ti hodí. Když přiznává špínu na muslimy tak ne, když se můžeš tím sebechválit tak jo.


Naštěsti díky sekularnosti isalmu v některých zemích se podaří tyto zvrhlosti potlačit. Nejpikantnější je ovšem že svatby se zůčastnilo tisíce lidí.
http://zpravy.idnes.cz/indonesie-zatr...90154_zahranicni_zra

Někdy ani stát nepomůže

http://zpravy.idnes.cz/osmileta-jemen...20707_zahranicni_mia

http://zpravy.idnes.cz/v-afghanistanu...54306_zahranicni_mad
"Podle toho, co ti lidé říkají, je v této kultuře islámu povoleno, aby dívka normálně vstoupila do manželství po první menstruaci, ale nikdy před osmým rokem života.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 18:45:15 ... (Strom/Strom)
Re (9): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 24.05.2010 16:15:19:
Myslím, že v případě Tebe, by sis měla nejdříve zamést před svým oblíbeném státem Izrael*47*
Izraelec si udelal harem z 23 manzelek
a nemusíš mi tady zase trapně argumentovat demagogií. Tyhle věci se dějí všude na světě. Někdo se snaží nezákonně oženit, jinému stačí se jen ukájet i bez svatby tajně*14*
Naštěstí u muslimů mají povoleny jen 4 manželky co*3* V izraeli mají mnohoženství neomezené*3* V Tvých příspěvcích se ty ženy aspoň i celkem dokáží obhájit, zatímco v tomhle případě (z článku:)Úřady o Ratzonově počínání věděly už asi deset let. Teprve před půl rokem se jim však podařilo jednu z manželek přesvědčit, aby sepsala stížnost. Teprve pak mohla policie muže zatknout.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 09:03:05 ... (Strom/Strom)
Re (10): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 18:45:15:
V Izraeli maj povoleno mnohoženství???
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 09:49:50 ... (Strom/Strom)
Re (11): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 09:03:05:
Jj, pokud neumíš číst :D a potřebuješ to ještě potvrdit. Také trest smrti. A neexistuje tam ani civilní rozvod, rozvody se řídí náboženským právem komunity, k níž manželé patří. Ještě něco?*3*

Israel
Israel has made polygamy illegal, but in practice the law is not enforced, primarily so as not to interfere with Bedouin culture, where polygamy is common. Provisions were instituted to allow for existing polygamous families immigrating from countries where the practice was legal. Furthermore, former chief rabbi Ovadia Yosef and Israeli columnist Greer Fay Cashman have come out in favor of legalizing polygamy and the practice of pilegesh (concubine) by the Israeli government
http://en.wikipedia.org/wiki/Polygamy

Mnohoženství bylo právně sankcionováno v Izraeli (viz biblické příběhy o králích Davidovi a Šalamounovi). Některé osobnosti dokonce - jako např. velekněz - byly zákonem povinné mít dvě manželky. Polygamní praxe však zřejmě nikdy nebyla provozovaná v větším měřítku a posléze byla mezi aškenázskými Židy (snad pod nátlakem křesťanských církevních autorit) v r. 1000 zakázána (edikt rabína Geršoma ben Jehudy). Ojediněle se dnes polygamie vyskytuje ve společnostech etiopských a jemenských židů.
Puvod monogamie
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 11:27:12 ... (Strom/Strom)
Re (12): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 09:49:50: Podle této logiky a argumentace je tedy v Česku povolena vražda z politických důvodů nebo vlastizrada,neboť český stát za 17let své existence nepotrestal téměř žádného komunistického vraha a vlastizrádce,kteří sem v roce 1968 pozvali Sověty a pak s nimi 21let kolaborovali.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 11:50:12 ... (Strom/Strom)
Re (13): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 11:27:12:
Jaké argumentace? To odpovídáš na můj příspěvek o Izraeli?*369* A proč do toho taháš ČR?
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 12:04:31 ... (Strom/Strom)
Re (14): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 11:50:12: Psalas,že v Izraeli je mnohoženství ilegální,ale tolerují ho nebo trestají jen výjimečně,z čehož vyvozuješ,že je tam povolené.U nás jsou komunistické vraždy a vlastizrady taky tolerovány nebo se trestaj jen výjimečně,takže z toho jde vyvodit,že jsou povolené,ne?Nebo zase jako obvykle máš dvojí metr na Izrael a ostatní?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 12:24:16 ... (Strom/Strom)
Re (15): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 12:04:31:
Ne, nemám, vystihl jsi to naprosto přesně, a jako příklad se dá také použít Izrael, který teroristické židovské organizace jako Haganu a Irgun dosadil do své armády, takže místo teroristické organizace se stala oficiální Izraelská armáda :-) bez jakéhokoliv potrestání :-)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 13:22:35 ... (Strom/Strom)
Re (16): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 12:24:16: Jo jasně,izraelská armáda je teroristická organizace a Palestinci jsou armáda spásy:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:36:22 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 13:22:35:
To tvrdíš Ty, ne já. Když je to Tvůj názor, tak prosím*6* http://en.wikipedia.org/wiki/Irgun
nemusíš mi to zase trapně argumentovat, že wikipedii nepovažuješ za důvěrýhodný zdroj na všechno co se Ti nehodí, ale sám si s ní v minulosti argumentoval. Když už tak to vyvrať.

Irgun members were absorbed into the Israel Defence Forces at the start of the 1948 Arab-Israeli war. In present-day Israel, the Irgun is commonly referred to as Etzel (אצ"ל), an acronym of the Hebrew initials.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 14:26:30 ... (Strom/Strom)
Re (18): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 13:36:22: Tak to jsi trapná i ty,když jsi psala,že ani ty ji nepovažuješ za bezchybnou. Proč to mám vyvracet?Nejsem odbornik na jejich armadu. Já nikdy netvrdil,že je Izrael bezchybný,jen tvrdím,že je mi stokrát milejší než Palestinci.Teď si pravidelně čtu Vlkovy zážitky z Izraele,pobývá tam teď,skoro se mi chce napsat,že se mu nedivím,že z Klausodukovska hned po předání úřadu vypadl.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 14:41:12 ... (Strom/Strom)
Re (19): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 14:26:30:
"Klausodukovska" je co? Já si zase pravidelně píšu s reportérem v Jeruzalémě a co? Který navíc navštívil i okupavaná místa, nejen ty "pro spojence"*3* V poho, dál se starej o svého "milého"*40**6*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 16:07:28 ... (Strom/Strom)
Re (20): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 14:41:12: Míněno Česka,to je stát ve střední Evropě:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:03:04 ... (Strom/Strom)
Re (21): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 16:07:28:
Aha*6* No myslím, a teď to opravdu nemyslím špatně, že Ty by jsi měl taky emigrovat, vzhledem k tomu, jaké máš názory na ČR*3* Ale Ty asi rád jen na někoho nadáváš, jen skutek Ti utek :-) mě by jsi tady rozhodně nechyběl*40*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 17:26:57 ... (Strom/Strom)
Re (22): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:03:04: No ve státě,kde se nepočká na rozhodnutí Ústavního soudu,ale o dalším vlastnictví katedrály ukradené komunisty rozhodnou v parlamentni demokracii prezident a primas,mě už překvapí máloco.S emigrací počkám,až jak dopadnou volby:) Ba ne,zůstanu tu,takže buď to tu se mnou vydržíš nebo můžeš odjet do Libye:) Mám jít třeba za Rathem a říct mu,že nejsme muslimská země?Myslíš,že to pomůže?:)
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:39:12 ... (Strom/Strom)
Re (23): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 17:26:57:
Ty se rači seber a táhni už teď, aspoň tě tu nebudem muset poslouchat. A ty tvoje ubohý a trapný názory obzvlíšť.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:41:29 ... (Strom/Strom)
Re (24): Volit
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:39:12: Vy musíte?Tak to vás lituju,že se bez mých příspěvků neobejdete:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: