XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž M0RGAN ... 17.05.2010 02:17:10 ... (Strom/Strom)
Nevolím srdcem, ale hlavou
Letos to vidím na TOPku. Přece jen na mně studium ekonomie a financí zanechalo nějaké ty stopy, tak se mi líbí jejich program a že konečně má někdo tu "drzost" říkat i nepopulární pravdu, například že státní dluh není nějaký virtuální, ale je to skutečný dluh jednoho každého z nás.
Vládní koalici bych si přál ODS+TOP09 s aspoň 105 poslanci, abychom se jako stát posunuli konečně někam kupředu a tím kupředu nemyslím směrem k bankrotu - nevyhnutelnému to důsledku politiky "dluhy se přece nesplácí".
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 11:47:49 ... (Strom/Strom)
Re: Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od M0RGAN z 17.05.2010 02:17:10:

A co třeba svobodní?
guest Muž Joe73 ... 17.05.2010 12:39:00 ... (Strom/Strom)
Re (2): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 11:47:49: Tvé sympatie ke stranám majícím v názvu SS mě nepřekvapují:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 14:18:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 17.05.2010 12:39:00:

Myslíš třeba mé sympatie k čSSd ?
guest Muž Joe73 ... 17.05.2010 16:22:54 ... (Strom/Strom)
Re (4): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 14:18:41: Tvou reakci jsem čekal:) Zrovna tu jsem nemyslel.Protiunijní je DSSS i SSO,což je taková soft DSSS napojená na Klause,ten ji ovšem kritizoval coby amatéry neschopné oslovit víc voličů a sbližuje se zas s ODS,která se zbavila dle něho falešného a prázdného Topola.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.05.2010 17:01:51 ... (Strom/Strom)
Re (5): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 17.05.2010 16:22:54:

Bohajeho a já si myslel, že sis předtím dělal srandu a tys to přitom myslel s tím SS vážně.....no tak to už je moc....
guest Muž Joe73 ... 18.05.2010 16:20:20 ... (Strom/Strom)
Re (6): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 17.05.2010 17:01:51: Ať jsem to myslel vážně nebo ne,tak to nemění nic na pravdivosti onoho mého výroku,že máš sympatie k stranám majícím v názvu SS.Jednu takovou hodláš volit a myslíš to vážně,což je na mě už moc:) Teď jsem četl skvělej rozhovor s Landovským v Babylonu,který si nebere servítky vůči komunistům,a do prdele by poslal i všechny Haidery a podobné lemply.O sobě Lanďák říká,že je od konce druhé světové Žid,což je mi taktéž sympa tické.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 01:13:51 ... (Strom/Strom)
Re (7): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 18.05.2010 16:20:20:

No, ale to sis pěkně naběhl, protože stejně jako sympatizuju s DSSS, protože je radikální a s SSO, protože je zase rozumná, tak pořád tady máš třeba ČSSD, které nenávidím. Snažíš se tam vidět něco, co tam není. To je prostě shoda písmen, nic víc. Ty se mi ale skrz tu shodu snažíš podsouvat nacismus a to je kravina.
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 07:42:52 ... (Strom/Strom)
Re (8): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 01:13:51: Včera Schwarzenberg v rozhlase říkal,že ho na studentských volbách mrzí ta podpora DSSS-šašků napodobujících nacisty.Jsem tedy v dobré společnosti ohledně toho podsouvání nacismu jim a jejím voličům.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 14:22:39 ... (Strom/Strom)
Re (9): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 07:42:52:

Nj, já zapomněl, že Schwarzenberg má patent na pravdu, tak sis ji teďka nechal patentovat taky, viď? Navíc ty tady mluvíš o mě, nebavili jsme se o žádnejch cizích neonacistech či tak něco a mě tady podsouváš naprostý nesmysly s obyčejnou povrchní snahou na mě naházet špínu skrz pavlačový drby a hledání souvislostí tam, kde nejsou. Smutné. Čekal bych od tebe víc. Proto jsem si taky původně myslel, že to byl jen další z tvejch žertíků a proto jsem taky čuměl, když se ukázalo, že to jsi schopnej myslet naprosto vážně....
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 16:05:53 ... (Strom/Strom)
Re (10): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 14:22:39: Vážně myslím to,že mi DSSS připomíná nácky.Dnes na ČT24 od 20h bude mít dle tebe silně diskriminovaná strana hodinový prostor stejně tak jako ho mají jiné malé a dle mě co se prostoru v médiích týká stejně diskriminované strany.Včera tam byl šéf Pirátů a opět se odmítl jasně vyjádřit ke komunistům,prý je proti stavění se proti komukoli.Asi by zas zavedl Národní frontu,kde se proti komunistům ti ostatní taky nestavěli...Dnes se tam předvede Vandas.A co se týká osobně tebe,tak tvé názory na židy či tvrzení,že Hitler,koho nemusel,nechal být,mi taky přípomínaj nácky.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 19.05.2010 18:14:46 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 16:05:53:
To mě mrzí, že to neuvidím, budu na tréninku.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 18:15:53 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 16:05:53:

Jinejm malejm stranám neposílaj na mítingy policajty, co tam lustrujou lidi, co si to chtěj poslechnout....

A nepřekvapuje mě, že ve mě vidíš nácka. Vytrhat moje názory z kontextu a hodit mi nálepku, to ti jde ze všeho nejlíp....hlavně tady příště nezapomeň psát o nějakým démonizování....A pardon, že jsem o Hitlerovi napsal i něco, co není jen totálně negativní. Jsem úplně zapomněl, že dneska se na něj smí jen nadávat, a kdo dokáže použít i mozek, tak je hnedka nácek...
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 20:42:15 ... (Strom/Strom)
Re (12): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 18:15:53: Teď dostal Vandas podmínku a pokutu za svý řeči a dělá ze sebe oběť režimu.Pokud se nepletu,tak ty jsi kdysi volil ODS v čele s Klausem,dnes je nejvyšší představitel tohoto režimu a coby premiér v 90.letech letech navrhl zvýšení trestů za rasově motivované zločiny,což kritizuješ.Na tom dnešním stavu máš tedy podíl i ty,ne?O Hitlerovi jsi nenapsal něco pozitivního nebo negatitvního,ale pitomost.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 20:53:29 ... (Strom/Strom)
Re (13): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 20:42:15:

Ano, je obětí režimu. A ti ostatní taky. Nebo podmínku za řeči typu: "Hrozí nám imigrantská vlna tsunami." považuješ za naprosto adekvátní? Ano, volil jsem dříve ODS a na spoustě názorů se s Klausem shodnu. Dokonalej zdaleka není, ale z toho, co se nabízelo, to byla jediná rozumná volba. Ano, mám jistý podíl na dnešním stavu. Ale zase jsem volil proti tomu, aby to tady bylo ještě mnohem horší, takže to je diskutabilní. A můžeš mi nějak vyvrátit, co jsem napsal o Hitlerovi?
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 22:43:27 ... (Strom/Strom)
Re (14): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 20:53:29: Tak je samozřejmě směšné,že dostal trest za větu,že nás smetla přistěhovalecká tsunami.Zeman by musel dostat minimálně totéž za výrok,že po vládě Klause zbyla spálená zem.On téměř každý řekne něco v nadsázce apod.Takových nesmyslných a nespravedlivých rozsudků padlo za posledních 20let spousta.Neuznávám kolektivní vinu,ale v případě českých soudců mám pocit,že bych nebyl daleko od pravdy nazvat je partou imbecilů.Nazval jsem se pravdoláskařem,ale v 90.letech jsem byl velký kritik Havla i třeba kvůli soudcům.Že dnešní režim převzal např.soudkyni,která v podstatě zabila 1988 Wonku a dodnes soudí lidi ,je hnus.Režim podle Vandase ho chtěl potrestat,že mu roste podpora.Soud mu ale spíš udělal skvělou předvolební reklamu,po níž mu poroste podpora ještě víc...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 19.05.2010 23:19:46 ... (Strom/Strom)
Re (15): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 22:43:27:
Ty mas pocit, ze soudci jsou parta imbecilu? Asi si neslysel o te afere na pravech, kde studenti dostavaji tituly vselijak. Nebo drive v Olomouci, kde zase nebyli kvalifikovani vyucujici, apod. Nebo je to podle Tebe zase jen medialni kampan proti nim, jak to tvrdis o afere knezi s pedofilii, a podobne afery?
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 10:43:58 ... (Strom/Strom)
Re (16): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 19.05.2010 23:19:46:
Kauza Plzeň dle tebe vylučuje,že jsou soudci imbecilní.A to jako proč?Že tvrdí,že nejde vzít falešné tituly kolegům právníkům apod?To spíš dokazuje,že jsou nejen imbecilní,ale pokud jde o vymáhání a dodržování práva,i neschopní a zkorumpovaní
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 20.05.2010 12:44:21 ... (Strom/Strom)
Re (17): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 10:43:58:
DLE me nevylucuje, prave dokazuje. ty jsi v minulem prispevku hloupe psal, ze soudci maji divne
rozhodnuti. proto pisi zda o tom vis neco. ale i tak zvlastni ze kauza plzen neco dle tebe dokazuje, zatimco kauza pedofilnich kněží a jejich dalsich hrichu uz je jen medialni kampan.
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 14:43:37 ... (Strom/Strom)
Re (18): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 12:44:21: Já netvrdím,že nejsou někteří kněží pedofilové,dělat ovšem z celé církve a papeže kvůli tomu partu pedofilů je kampaň.Zrovna mi do schránky přišel komunistický leták,že chce Kalousek vrátit církvi známé bohulibou činností s mládeží majetek.Jo,jasně,proto je lepší ho nechat komunistům,kteří děti klidně i zabíjeli... Stejně dementní by bylo,kdybych na základě zkušeností s mnoha českými soudci tvrdil,že celý soudcovský stav všude po světě jsou imbecilové.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 16:06:48 ... (Strom/Strom)
Re (19): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 14:43:37:

Pokud církev kryla pedofilii svých kněží a je dokázáno, že to byla a zřejmě i ještě je její běžná praxe, pak to není žádná kampaň, ale církev za to nese odpovědnost. Kdyby dejme tomu někdo tobě blízkej znásilnil spoustu dětí a ty bys ho naprosto vědomě kryl a bránil zákonu, aby ho ztrestal a navíc bys ho stěhoval i po mnohonásobném opakování těchto činů na stále nová místa a neinformoval nikoho a dával mu tím možnost v činnosti pokračovat. Tím byses choval stejně jako církev a uznej sám, že tohle už je sakra velká odpovědnost za ty zločiny...
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 17:22:53 ... (Strom/Strom)
Re (20): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 16:06:48: Někteří kněží zneužívali mladistvé a někteří biskupové je přeložili jinam,snažili se to ututlat apod-viz třeba Irsko.Nedělal to ale papež ani celá církev.A v tom Irsku s tím nic neudělala ani policie či soudy,což je taky dokázáno,že to oběti hlásily nejen nadřízeným kněží ale i světským úřadům a byly odbyty.Přece i na kněze a biskupy platí zákony a když je porušují,má je stát zavřít.Zrušíme tedy církev a stát,že selhaly?Budem házet špínu na někoho,kdo to nedělal a nikoho nekryl,což je taky dokázáno,že to někteří novináři dělaj?Maj zavřít ty,co se provinili.A kampaň mi to přijde být,neboť se ohledně těch případů i lže,vytahují se i případy desítky let uzavřené a odsouzené jakoby se to nestalo atd.Hlavně se však věnuje pozornost jen kněžím a jiným, třeba učitelům a trenérům,kteří páchají pedofilie více,nikoli.Např. v USA v roce 2008 bylo 64%těchto případů spácháno v rodinách,10%ve školách a 0,03%kněžími.Obdobné statistiky jsou v Německu a jinde.Média vytváří přesně opačný obraz.Že pedofilii páchaj hlavně kněží,ne otcové rodin a jejich manželky,které to často kryjí!Zakažme tedy rodiny,ne? Podle tebe za to může papež?A Kristus mohl za Jidáše,že ho přijal mezi apoštoly?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 17:35:14 ... (Strom/Strom)
Re (21): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 17:22:53:

Právě že pokud vim, tak papež v jednom tomhle skandálu lítá taky, ne? :) Ano, církev bych klidně zrušil. Beztak je to akorát služka současný multikultury, podlejzačka židům a arabům a ochránkyně pedofilů, tak k čemu jsou? Ano, maj zavřít ty, co se provinili, ale tohle se táhlo na nejvyšší církevní místa, takže jistě pochopíš, proč kvůli tomu utrpěla celá organizace a proč si to právem zaslouží.
A ty máš nějaký případy trenérský a učitelský pedofilie? Občas samozřejmě někde nějakej je, ale nevšiml jsem si, že by to byl tak masovej jev jako v církvi a už vůbec jsem si nevšiml, že by je pak ministerstvo školství krylo a přesouvalo jinam, aby mohli zneužívat jiný děti. To je přesně ten důvod, proč se to hází na celou církev. Protože tisíce případů zneužívání ochotně kryla a to až z nejvyšších míst!
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 19:42:27 ... (Strom/Strom)
Re (22): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 17:35:14: http://wpx.seznam.cz?_sznurl=http://w...=415&_sznmpgnr=2 To je další shoda s nacisty,těm církev taky ležela v žaludku.A další ta,že své zločiny zlehčovali jako ty jejich. K čemu jsme?Třeba k tomu,abychom upozorňovali na nebezpečí neonacismu,když ho jiní zlehčují. Z Čech znám třeba případ Kulínského,který učil náctileté zpívat.Nejprv soud tohoto státu řekl,že na tom vlastně nic špatného není osahávat apod.mladý holky.Mohly prý jezdit do ciziny,poznávat svět atd,takže převažují vlastně pozitiva.Teprv po nevoli veřejnosti a odvolání byl odsouzen.Ty znáš nějaký případ kněze? A co se tvého srovnání se státem týká,tak k tomu jsem se už vyjádřil:prošlo jim to i díky státním institucím a jejich ignoranci!
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 00:19:17 ... (Strom/Strom)
Re (23): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 19:42:27:

Církev leží v žaludku i ateistům, znamená to, že každej ateista je nacista? Zase hledáš spojitosti tam, kde nejsou. Ale už jsem to řekl. TAdy nejde o Hitlera nebo nacisty. Tady jde o to, že ty za každou cenu potřebuješ všude vidět Hitlera i nacisty a s tím já nic neudělám. I kdybych tady hájil Santa Clause, tak za tím najdeš nacisty.
Jinak já jejich zločiny nezlehčuju. To je další tvoje lež nebo neschopnost pochopit, co říkám. Já jen říkal, že je totální kravina na nacisty nebo kohokoliv jinýho pohlížet pouze jako na ztělesněný zlo a za tím si stojím. Ale je pro mě celkem pochopitelný, že pravdoláskovec toto pochopit schopen není. Pravdoláskovec, stejně jako církevník, potřebují absolutního nepřítele, na kterého mohou svést všechno,co jim vadí.
Ano, v Irsku jim to prošlo i díky státním institucím, protože je to tam samej černoprdelník, tedy příznivec církve. A kde to šlo až k církvi, tam to církev bránila. Není jedinej případ, kdy by to církev zveřejnila a svojeho člověka vydala světský moci....A na to, že těch případů byly tisíce, to taky o něčem vypovídá....Holt padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina, že? :)
A ze své blízkosti tady neznám žádného kněze, který by byl obviněn z něčeho takového, ale zato mám dva metry za sebou knihovnu, kde mám o tomhle celou knížku :) A že neznám žádného takového kněze osobně? A co jako? Důkazů, že nekecám, se na veřejnost dostalo až až....A když už tady mluvíš, že Kulínskej s hambini di praga byl odsouzenej až po nevoli veřejnosti, tak mi to připomíná, že bejt jenom na církvi, tak se o pedofilních kněžích taky nikdy nedozvíme a ta taky až po nevoli veřejnosti začla lehce ustupovat....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 08:59:05 ... (Strom/Strom)
Re (24): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 00:19:17: že církev žádný případ nezveřejnila a nikoho nevydala spravedlnosti je lež.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 09:14:59 ... (Strom/Strom)
Re (25): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 08:59:05:

Možná někde, ale evidentně to v mnohem více případech kryla až na nejvyšší místa.
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 13:17:35 ... (Strom/Strom)
Re (26): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 09:14:59: Hodím sem pár odkazů,tak si je přečti a hlavně se nad nimi zamysli. I ti tví euroskeptici,kteří o EU mluví někdy hůř než ty,jako třeba poradce Klause a příznivec SSO Jakl říkají,že je to levičácká kampaň plná nesmyslů.Tys tu psal,že je lepší stará křesťanskožidovská Evropa než ta levičácká multikulti,přitom bys nejradši církev zakázal jako ti levičáci...Je nesmysl prezentovat církev jako zastánce politické korektnosti,islámizace Evropy apod.Třeba Vlk několikrát upozorňoval na chování muslimů vůči jiným a jejich netoleranci,teď v Katolickém týdeníku komentovali výsledky celosvětového průzkumu ohledně náboženské tolerance a politicky nekorektně se vyjádřili v tom smyslu,že to asi nebude náhoda že v první desítce nejméně tolerantních zemí je 9islámských zemí a jedna se silnou muslimskou menšinou...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 15:04:58 ... (Strom/Strom)
Re (27): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 13:17:35:

Rád si ty články přečtu, ale to, že mám s někým v mnohém podobné názory, ještě neznamená, že s ním budu souhlasit se vším.....A to, že je stará židokřesťanská Evropa lepší než multikulti neznamená, že musím mít rád církev....já tu nechci popravdě ani jedno, to byla otázka, na kterou jsem ti odpovídal ve stylu buď a nebo a ne ve stylu, že tohle bych bral....jinak bych církev nezakázal, narozdíl od tebe nepotřebuju zakazovat opoziční názory a to ani ty, se kterejma nesouhlasím.....ale nevadilo by mi, kdyby se rozsypala.....
Kde církev může, tam islamizaci brání a leze multikulti do zadku.......a ano, občas se tam najde i někdo chytřejší, komu se tohle nelíbí.....ale od druhýho Vatikánskýho koncilu to jde holt s církví z kopce v tomhle směru....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 23:05:21 ... (Strom/Strom)
Re (28): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 15:04:58: Zítra to najdu a dám to sem. Já taky nesouhlasím ve všem s církví. Třeba že instalovala na místo arcibiskupa pražského velkého příznivce Václava Klause Duku. Zakázal bych dělnickou stranu,ale jen v případě že by byli zakázáni i komunisti.Dělníci mi nacisty připomínaj,komunisti mi komunisty nepřipomínaj,ti jima jsou a byli...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.05.2010 18:08:56 ... (Strom/Strom)
Re (29): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 23:05:21:

Myslím, že tady bychom se shodli, že nejlepší je nezakazovat ani jedno....ať je svoboda slova a lidi se můžou projevit naplno, ne?
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 18:48:24 ... (Strom/Strom)
Re (30): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.05.2010 18:08:56:
Svoboda slova pro každého,ovšem komunisti prokázali,že si ji nezasloužej,měli je zakázat hned po revoluci.
guest Muž jahuhu ... 22.05.2010 22:06:51 ... (Strom/Strom)
Re (31): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 18:48:24: .... Ty se stále navážíš např.do církve,já jsem člen církve,takže to beru i na sebe. .... tím bych se moc nechlubil. Neboť stojíš na straně největších vrahů, co lidstvo existuje ... viz :http://www.blisty.cz/art/22867.html
...čti pozorně, co píše historie. Tolik lidské krve na svých rukou, neměli ani nacisti. A to byli darebáci ... kde se na ně hrabe církev !!
guest Muž Roboslav ... 22.05.2010 23:48:14 ... (Strom/Strom)
Re (32): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od jahuhu z 22.05.2010 22:06:51:
Díky za poslední odstavec.Svatá pravda
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 02:15:06 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Roboslav z 22.05.2010 23:48:14: Člověk,který tu nedávno odsuzoval Topola,že řekl,že církev vymývala lidem mozky,souhlasí s tím,že církev je horší než nacisti...Viděl jsem tiskovku,kde tvá ČSSD Topola výroky odsoudila,např.bývalý farář a teď váš volební lídr Bublan řekl,že tak jako Topol mluvili komunisti a že je to urážka věřících.Hochu,hochu,udělej si v té své straně pořádek.Je pro EU a ještě se zastala církve(sice to byla čirá faleš,ale udělala to).Nebo udělej něco sám se sebou.Kritizuješ tu neonacisty a jsi ve straně,která se zastává organizace,kterou máš za horší než byli nacisti...To jste tam všichni takoví idioti?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 10:14:50 ... (Strom/Strom)
Re (34): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 02:15:06:
NERIKAL jsi sam nahodou ze se vsim v polit. stranach, s kt. souhlasis, ne se vsim souhlasis?tak proc utocis na jine?
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 11:41:47 ... (Strom/Strom)
Re (35): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 10:14:50: Nesouhlasím,ale nejsem s nimi v tak zásadním rozporu jako Roboslav třeba ohledně EU. Neútočil jsem,jen jsem se zeptal,zda jsou tam všichni idioti jako on:) On se mě neptal,zda jsme všichni v církvi horší než nacisti.Napsal,že je to svatá pravda.Nenapsala jsi mu,že jsou v církvi i slušní lidé,zato mě tu stále něco vyčítáš.Jistě to není náhoda,že máš potrebu tu korigovat či komentovat hlavně mé příspěvky.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 11:56:10 ... (Strom/Strom)
Re (36): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 11:41:47:
Nazory kde jsou lidi v zasadnim rozporu, se vetsinou komentuji. Jiste neni nahoda, ze na jakekoliv forum jsem v posledni dobe napsala, na me cekalo vsude prekvapeni Tvych prispevku. Asi si hrajes na strazneho andela.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 12:32:50 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 11:56:10: To jsem rád,že tu přiznáváš,že třeba s Roboslavem či Nekrotrollem zásadní rozpor nemáš...Už víš,abych se držel tématu fóra,jestli budeš volit socdem nebo DSSS?:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:09:42 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:32:50:
Rozpor v cem? V prispevcich ktere psali tady ani ne, a co psali kdysi, na forum CSSDXODS nevím, necetla jsem ho*14*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.05.2010 00:00:31 ... (Strom/Strom)
Re (32): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od jahuhu z 22.05.2010 22:06:51:


Vida, na tenhle článek jsem už úplně zapomněl.....hned si ty informace někam uložím...děkuji :)
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 03:19:52 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 23.05.2010 00:00:31: Ulož,ulož!A napiš si k tomu,že se jedná o velice fundovaný rozbor dějin církve a že jako člověk zastávající názor,že židi si za pogromy a pronásledování mohli hlavně sami a navíc ho pořádně zveličují,oceňuješ,že se jím jako červená nit táhnou příklady nesprave dlivého utrpení a vraždění židů křesťany:):):):) Ten vysoce inteligentní soupis vrcholící názorem,že za holokaust nemůžou nacisti,nýbrž církev,nicméně koresponduje s tvým postojem,že Hitler zase tak špatnej nebyl,čímž si u tebe vedle množství špíny nakydané na církev zřejmě získal onu důvěru.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.05.2010 14:07:49 ... (Strom/Strom)
Re (34): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 03:19:52:

Ty jsi takovej kus idiota, že to už fakt není možný. Sorry, ale jakákoliv naše komunikace právě skončila. Když seš schopnej tady po tom všem napsat takovouhle kokotinu, tak to opravdu s tebou nemá nejmenší cenu.....sbohem a nepiš už. Fakt nevim jestli seš tak notorickej lhář nebo notorickej blbec, ale tohle už fakt překročilo veškerý meze.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 20:45:21 ... (Strom/Strom)
Re (35): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 23.05.2010 14:07:49: že nevíš,co jsem já,není důležité.Podstatné je,že nevíš,co byl Hitler za kurvu:) Naštěstí někdy stačí znechutit,není třeba ani zakazovat:) Už jsi kdysi psal,že definitivně končíš na všech fórech,takže tvůj konec tady beru asi tak vážně jako Vandasova slova,že není proti Romům:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 07:46:58 ... (Strom/Strom)
Re (36): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 20:45:21:
Znechucuje ale katolík*3* zatímco komunismus apod. k Tvému mínus nikdo dosud neznechutil dostatečně, aby uvěřil že to byla špatnost z takových důvodů. Nakonec budeme emigrovat ze znechucení demokracií, tak gratuluji*40*
K té otázce kdo stvořil zlo... To, co jsi mi poslal, mi opět nejde otevřít, tak mi to prosím napiš jako minule, já si to najdu :-)
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 13:34:46 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 07:46:58:
Zkus si tedy na Googlu najít článek Původ zla (autoři Daniel Duda a Jiří Moskala),který srozumitelně rozebírá pohled církve na zlo a ďábla a můj pohled je obdobnÝ.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 14:09:32 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 13:34:46:
OK. Děkuji.
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 18:48:34 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 07:46:58: že jsem ho znechutil víc než třeba Roboslav jen dokazuje,že neonacistům vadí víc katolíci než komunisti,s kterýma maj leccos společného,ačkoli se tváří jako antikomunisti.že je někdo znechucen víc demokracií než totalitou vypovídá hlavně hodně o něm.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 18:49:52 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 18:46:19:
:-) možná, ale teď srovnáváš náboženské názory s politickými. Ale je pravda, že to nelze zcela oddělit, souvisí to spolu také *52*
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 01:32:51 ... (Strom/Strom)
Re (32): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od jahuhu z 22.05.2010 22:06:51: Když jsem se dobrovolně přiznal k tomu,že stojím na straně největších vrahů,tak to mám už jednu polehčující okolnost k dobru:) Navíc mě těší,že na tvé straně je takový lidumil jako Roboslav,který tu oslavoval masové vraždy,genocidy atd. Ten článek je směsice pravdy,lží a totálních nesmyslů. Pobavil mě třeba rok 1789:církev označila franc.revoluci za dílo ďábla.Takže kritika masových zvěrstev vůči nevinným,kterými ta revoluce oplývala,patří do výčtu největších obludností církve.V tom případě i ty se dopouštíš obludnosti,když totéž kritizuješ u církve. Nebo období 2.světové,kdy papež zachránil tisíce a tisíce židů,neboť nařídil,aby se jim otevřely italské kláštery a unikli tím deportaci,zmíněné větou popisující papeže v podstatě jako vraha židů. Že se v historii spousta lidí včetně věřících chovala hůř než dobytek,je mi známo.K lidem patříš i ty,tak si nad sebou odplivni,třeba se ti uleví a přestaneš kydat špínu jen na druhé,a to ještě jen na některé.Proč sem nedáš třeba i seznam zvěrstev dnes a denně páchaných ve světě na křesťanech muslimy,ateisty a dalšími?
guest Muž M0RGAN ... 23.05.2010 02:13:52 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 01:32:51:
Na to, že cokoliv, psané na Blistech, je směsí lží, spekulací, polopravd a konspiračních teorií, jsem přišel už před nějakými třemi lety. Od té doby vidím v odkazu "Blisty" a nemusím to ani otevírat. Co tam dlouhodobě píšou za sračky, to se jinde skutečně nevidí.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 10:48:03 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 01:32:51:
Proc by tady musel hazet odkaz o muslimech, kdyz si vybral krestany? chtel poukazat na jejich vrazdy. za 2. svetove valky i pred ni a po ni existovali klerofasisticke staty, kt. meli krestanstvi zavedeno primo v politice, fasismu. a ze cirkev podporovala a mlcela behem vyvrazdovani nejen zidu, ale i jinych je pravda o nic mensi tim ze se nasel nekdo kdo pomahal.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 12:23:05 ... (Strom/Strom)
Re (34): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 10:48:03: Ten soupis začíná tím,jak byli první staletí po Kristu křesťané pronásledováni.Ale už nezmiňuje,že byli masově a brutálně pronásledováni třeba i ve 20.století a mnohde jsou i dnes. Nedávno jsi dala na chat odkaz,že křesťané jsou v dnešním světě nejvíce pronásledovanou skupinou. Proč je tam jen o tehdejším a ne i dalším pronásledování?Nejspíš proto,že by to pak vyznělo tak,že církev se chovala mnohdy velice hnusně,když byla u moci,ale že když ji ztratila,tak bezpráví,vražd a bestialit ve světě mnohonásobně přibylo...A obzvlášť díky soukmenovcům kritiků církve,kteří v jejím oku vidí každou třísku,zatímco ignorují trámy v očích jiných či svých...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 12:32:05 ... (Strom/Strom)
Re (35): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:23:05:
Pribylo? Srandujes? v dobe 2.sv. valky byly u moci a byly i krestanske POLITICKE fasisticke rezimy. Podle te tve teorie chces aby bylo u moci mensi zlo jo?
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 13:18:39 ... (Strom/Strom)
Re (36): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 12:32:05: 2.světové války,sovětské gulagy atd.atd.Ve středověku ani tolik lidí na zemi nežilo,kolik jich bylo ve 20.století zabito.Za prvé církev za zlo nemám a za druhé nechci,aby vládla.Církev je tu k něčemu jinému.Směšuješ doby,kdy církev měla i světskou moc s dobou,kdy někde byl u moci křesťan či farář jako třeba Tiso na Slovensku.Tiso poslouchal Hitlera,ne papeže! Dle Nekrotrolla světu dodnes vládnou židé,dle tebe donedávna světu vládla církev:) A kdy dle tebe její vláda skončila?Vítězným únorem 1948?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:51:48 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 13:18:39:
V tom pripade si uz neber do huby muslimy, protoze ti take poslouchaji polit. vudce a zadnou centralizovanou moc nemaji*14* za 2.sv. valky byla cirkev kdo dal souhlas vybijeni tolika lidem. za stredoveku tolik lidi nezilo... asi proto ze jich tolik krestane behem mirumilovnych krizovych vyprav vyhubily
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 14:29:07 ... (Strom/Strom)
Volit
Volit budu Českou Pirátskou Stranu, protže ruší dost biokracie, ruší nesmyslné "autorské" poplatky ze kterých předem dělá se spotřebitele zloděje (a peníze jdou jen vyvoleným autorům), atd..




-- aspon je o dost dál od vyzdvyhovaných pedofilní skandálů , převážně lidmi kteří se zastávají muslimů (tedy zastánců skupiny co pedofilii mají zakotvenou přímo ve své tradici, podle svého proroka) a kteří kritizují svatou válku ve středověku a zastávají se těch co vedou svatou válku dnes (muslimů), at jim to nakoukali političtí vůdci, nebo jednají i sami za sebe.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 16:10:39 ... (Strom/Strom)
Re: Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 14:29:07:
Na neprimou reakci na me mam pouze odpoved, ze je zbytecne diskutovat s nekym kdo nezna ani Toru, bibili ani Koran a jen argumentuje necim o cem moc nevi*40* reagovat opravdu nemusis*40* Zvlastni ze kdyz slo o svatou valku v Afghanistanu proti Sovetskemu svazu, kterou pomohli organizovat USA, tak se Ti do kramu hodila, kdezto ted ne. Zalezi totiz v jakem smyslu ji chapeme, takze mi tady PRESTAN KONECNE PODSOUVAT TVE VYMYSLY Z PROTIMUSLIMSKEHO zalozeni.
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 19:06:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 16:10:39:

Já sem někde psala jestli souhlasím nebo nesouhlasím se svatou válkou v Afghánistánu proti Sovětům ?

Hlavně ty si odborníce na všechno *3* I na to podsouvání nesmyslů.
Dobře aishe nebylo devět bylo jí asi deset *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 19:30:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 19:06:55:
Jj psala. A ja jsem nekde psala ze jsem odbornice na vsechno, nebo se jen snazis opet trapne rejpat? To, ze ty knihy moc neznas, jsem usoudila z forum o tech knihach, kde jsi nevedela pribeh o Abrahamovi spolecny pro vsechna nabozenstvi, a jeste odvetila, ze Te to nezajima*14*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 19:45:23 ... (Strom/Strom)
Re (4): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 19:30:05:

Mě stačí vědet něco o Mohamedově životě a to že ho muslimové napodobují.

Ty se snažit rejpat ani nemusíš, tobě to jde samo *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 20:10:19 ... (Strom/Strom)
Re (5): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 19:45:23:
Coz je lepsi nez Tve papouskovani. Staci neco vedet, co ani poradne neznas, tak to radsi no comment. Jeste ze o dulezitych vecech nerozhodujes.*369* a staci Ti jen jedna verze a zaujatost k tak hodnotnym
Tvym
nazorum. Ocekavam reakci: za to Tve nazory jsou ty nejhodnotejsi, apod.*3* jen si to uzij, kdyz Te to tak bavi*14*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 20:33:41 ... (Strom/Strom)
Re (6): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 20:10:19:

Když někdo něco tvrdí a muslimy tak to je hned zaujatost. ale jakákoliv špína na křestany a židy je prot tebe svatá pravda
Mimochodem tu pedofilii mi nechtěně potvrdil i Said5 *3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 05:19:15 ... (Strom/Strom)
Re (7): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 20:33:41:
A co jako ze neco potvrdil i nejaky Tvuj oponent, to z toho automaticky dela svatou pravdu?*369* jestli Ty si myslis, ze nekdo kritizuje zidy a mysli si, ze se nemuze mylit, tak je to jen Tvoje domyslivost. Takže mi to tady opět NEPODSOUVEJ ty svoje vymýsly*47* Krestanem jsem navic byla, ale to mi nebrani mit oci otevrene a kritizovat cirkev a nektera pravidla. V Tvem pripade zaujatost, priznala jsi to i na forum A-I valky. Tak ted nekecej a nelzi tady.
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 24.05.2010 16:15:19 ... (Strom/Strom)
Re (8): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 05:19:15:

Koukám že podle tebe zainteresovaný člověk má nahled jen když se ti hodí. Když přiznává špínu na muslimy tak ne, když se můžeš tím sebechválit tak jo.


Naštěsti díky sekularnosti isalmu v některých zemích se podaří tyto zvrhlosti potlačit. Nejpikantnější je ovšem že svatby se zůčastnilo tisíce lidí.
http://zpravy.idnes.cz/indonesie-zatr...90154_zahranicni_zra

Někdy ani stát nepomůže

http://zpravy.idnes.cz/osmileta-jemen...20707_zahranicni_mia

http://zpravy.idnes.cz/v-afghanistanu...54306_zahranicni_mad
"Podle toho, co ti lidé říkají, je v této kultuře islámu povoleno, aby dívka normálně vstoupila do manželství po první menstruaci, ale nikdy před osmým rokem života.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 18:45:15 ... (Strom/Strom)
Re (9): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 24.05.2010 16:15:19:
Myslím, že v případě Tebe, by sis měla nejdříve zamést před svým oblíbeném státem Izrael*47*
Izraelec si udelal harem z 23 manzelek
a nemusíš mi tady zase trapně argumentovat demagogií. Tyhle věci se dějí všude na světě. Někdo se snaží nezákonně oženit, jinému stačí se jen ukájet i bez svatby tajně*14*
Naštěstí u muslimů mají povoleny jen 4 manželky co*3* V izraeli mají mnohoženství neomezené*3* V Tvých příspěvcích se ty ženy aspoň i celkem dokáží obhájit, zatímco v tomhle případě (z článku:)Úřady o Ratzonově počínání věděly už asi deset let. Teprve před půl rokem se jim však podařilo jednu z manželek přesvědčit, aby sepsala stížnost. Teprve pak mohla policie muže zatknout.
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 24.05.2010 19:56:24 ... (Strom/Strom)
Re (10): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 18:45:15:

Izraelci si ale uklidily před svým prahem když ho zatli. Zatímco muslimové sexuálně zneužívaní dětí ne.

Zajívavé je že ti problém s pedofilii v církví nedělá problémy, ale mkdyž něco takového něco napíše na muslimy tak začneš křičet že na ně házím špínu.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 20:00:56 ... (Strom/Strom)
Re (11): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 24.05.2010 19:56:24:
JJ, házíš, protože jak si sama příznala na A-I války, jsi proti nim zaujatá*52* Jinak by sis dala do parády i třeba ateisty, židy, apod.
Jo zatkli po 10 letech*3*
Ne? Takže z Tvého článku: Indonéská policie zadržela muslimského duchovního, který se v srpnu loňského roku oženil s dvanáctiletou dívkou. Viní ho z porušení zákona na ochranu dětí.
Si oni před svým prahem nezametli?*9**3**3**3*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 24.05.2010 20:06:08 ... (Strom/Strom)
Re (12): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 20:00:56:

Přečty si i další odkazy tam píšou že soud rozhodnul v prospěch dítěte až když se to celé medializovalo a taky hrozí vážná obava že nakonec potrestání ani nebudou.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 20:12:14 ... (Strom/Strom)
Re (13): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 24.05.2010 20:06:08:
Jo, obava, tak to jo no, toho muže v Izraeli taky zatím "jen" zatkli*40*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 24.05.2010 20:57:00 ... (Strom/Strom)
Re (14): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 20:12:14:

Jenže oni to maj zakotveno přímo v Islamu že můžou.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 09:51:35 ... (Strom/Strom)
Re (15): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 24.05.2010 20:57:00:
Tady Tě nechápu. Kde to mají zakotveno? Můžeš mi to přesně ukázat? Kvůli té Ajše? Vypíši Ti všechny manželky proroka Muhammada: Chadídža ibn Chuwajlid, Sawda bint Za'mma, Aiša bint Abú Bakr, Hafsa Bint Omar, Zajnab bint Chuzajma, Umm Salma bint Zad al-Rakb, Zainab bint Džahš, Džuwajrija bint al-Hárith, Safia bint Hujaj, Umm Habiba bint Abú Sufjan, Maria Koptská, Majmúna bint al-Harith. Byl to prorok, tedy něco vyjímečného, stejně jako Ježíš Kristus, jedním z proroků i pro muslimy. A muslimům dal přikázání mít max. 4 manželky, a musí mít k tomu důvod a podmínky. Žena to také musí odsouhlasit. Takže co měl on, neznamená, že mají povoleno všechno i ostatní muslimové. Tak kde to vidíš zakotveno, že "můžou"? :D
Více si můžeš přečíst tady: Proč měl Muhammad tolik manželek
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 25.05.2010 15:30:39 ... (Strom/Strom)
Re (16): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 09:51:35:

Mě nezajímá kolik měl manželek , a v zpoměn si co si napsala na adresu toho Izraelce co jich měl taky tolik.

Muslimové si manželství a sex s nezletilou obhajují tím že napodobudují proroka Mohameda a její vztah k Ajše.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 15:42:10 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 25.05.2010 15:30:39:
*3* ale DŮVOD snad byl jiný*3* nebo on měl děti i se svými dětmi? Tak to dady nesrovnávej dvě naprosto odlišné věci. No a co, že ho napodobují? Víš kolik lidí si vykládá věci z Bible a Tóry podle svého?*3*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 17:03:47 ... (Strom/Strom)
Re (18): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 15:42:10: Takže ti nevadí,když má někdo spoustu žen?Tak to bys měla kritizovat to muslimské omezení mít maximálně čtyři:) A když i muslimové uznávaj Bibli,tak by mohli vědět,že na počátku stvořil Bůh muže a ženu a ne muže a 4ženy:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:16:51 ... (Strom/Strom)
Re (19): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 17:03:47:
Napsala jsem, že mi to nevadí? Ty si odpovídáš sám? Proč se mě pak ptáš?*3*
Ty myslíš, že to neví?*3* ale vždy se najde někdo, kdo musí někoho urážet, aby si doplnil pocit sebedůvěry, viď?*3*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:29:55 ... (Strom/Strom)
Re (20): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:16:51: Nevšiml jsem si,že bys kritizovala Mohameda...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 18:50:51 ... (Strom/Strom)
Re (21): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 18:29:55:
Já jsem ho nekritizovala. Byl pro muslimy prorok, tudíž něco vyjímečného, a důvod tolika žen, byl taky vyjímečný a povolen mu Bohem. Ale to je prostě můj názor.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 19:22:05 ... (Strom/Strom)
Re (22): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 18:50:51: Dle mě by prorok měl jít druhým příkladem a mít tolik žen mi jako dobrý příklad nepřijde...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 19:25:26 ... (Strom/Strom)
Re (23): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 19:22:05:
Mě nepřijde dobré, dělat si úsudek aniž by jsi znal důvody a vysvětlení*52* ale už jsem na to odpovídala, a opravdu se mi nechce opakovat. Tak se mám inspirovat Ježíšem Kristem a všichni se jít nechat ukřižovat?*369*
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 00:11:49 ... (Strom/Strom)
Re (24): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 19:25:26: Vysvětlení bude,že mu jedna nestačila.Ani dvě,tři,...:) A Ježíš nebyl prorok,ale Bůh,který svou smrtí vykoupil naše hříchy.Kdo si myslí,že 3.den vstane z mrtvých jako Ježíš,ať to ukřižování zkusí:) Ale zas vážně:bylo dost křesťanů,kteří ho následovali i v mučednické smrti.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 06:21:44 ... (Strom/Strom)
Re (25): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 00:11:49:
BUH to byl pro Tebe, ne pro mne!! A je videt, ze zivot Muhamada vubec neznas, jinak bys takovou blbost nemohl placnout.*3* ale jak jsem psala, kdo nema charakter, bude urazet jine, a sam tady pak nefnukej, nedokazes bez urazek obejit jina nabozenstvi, tak se nediv ze Ti nekdo urazi papeze*3* hodne lidi se krizuje, Filipiny,apod. Kde mimochodem byli vybijeni muslimove a nasilim obraceni na Krestanstvi. A kdo to tady hlidal kdyz Buh umrel?*3* ono to jde i bez neho*3*
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 09:53:28 ... (Strom/Strom)
Re (26): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 06:21:44: Kdybych uznával Mohameda,tak nejsem křesťan,ale muslim:) A jelikož jsem křesťan,tak je pro mě Mohamed člověk jako každý jiný. Benedikt XVI. na rozdíl od Mohameda žije v celibátu a nevede dobyvačné války proti jiným. Bůh je trojjediný,ale chápu,že ani takové základní věci neznáš,ačkoli žiješ v zemi,kde je křesťanství rozšířené už přes 1100 let. Když Said opakovaně urážel křesťany,tak ti to nikdy nevadilo,ale jak se tu někdo otře o muslimy,tak je oheň na střeše.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 10:16:13 ... (Strom/Strom)
Re (27): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 09:53:28:
Ty jsi urážel taky muslimy*47* a urážení máš už asi ve svém charakteru, viz. ty na moji adresu níže, které jsi setřel s tím, že se staráš o bližního svého, no jestli to dělají všichni katolíci takhle, tak se nedivím, že Bůh pořád posílá na naše území hromy a blesky :-) Papež taky není žadný prorok*47* já myslela, že Bůh může cokoliv, být i čtyřjediný, ale to už bude asi tím, že je tahle země, silně ateistická. Jo a kolik má tajných milenek, kolik mají všichni kněží bokem dětí, pokrytci*3**3* a kolik dalších kryjí, aby nepřišly o svůj "job"*3*
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 14:54:43 ... (Strom/Strom)
Re (28): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 10:16:13: Jestli na nás Bůh sesílá blesky,to nevím,mně bohatě stačí,že mi do cesty seslal tebe.Jak správně říká Schwarzenberg-nejhorší je srážka s blbcem:) Papež není prorok,tys tu ale žačla srovnávat Mohameda a Ježíše a Mohameda a papeže. Každý kněz má 10dětí a papež padesát,tos nevěděla?A víš aspoň,proč kardinál Vlk nosí červenou čepičku?Je to to jediné,co mu zbylo z Karkulky,když ji sežral.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 18:05:54 ... (Strom/Strom)
Re (29): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 14:54:43:
Jestli Ti tohle bohatě stačí, tak to Tě lituji. Nevím, co budeš dělat, až Tě potká v životě skutečně vážný problém, když si nedokážeš poradit s nějakým diskuterém, virtuální entitou na xchatu. Radši no comment.
Ne, nevěděla. A radši to ani nechci vědět, kolik toho pod albami a klerikami schovávají.
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 18:06:44 ... (Strom/Strom)
Re (30): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 17:24:31: že si s tebou neumím poradit,je jen tvá další pohádka,které tu trousíš. Na virtuální entitu mi příjdeš dost přízemní:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 18:28:37 ... (Strom/Strom)
Re (31): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 18:06:44:
*3*tak dále šiř svoji pravdu, na kterou sis dal mandát sám. Tu poslední větu beru, že se bez urážek neobejdeš u nikoho, s kým nesouhlasíš*47* vidím, že jsi odoborník na lidi přes internet*3**1175*
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 26.05.2010 18:30:12 ... (Strom/Strom)
Re (32): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 18:28:37:
Svatá pravda:-D
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 19:05:32 ... (Strom/Strom)
Re (32): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 18:28:37: šířím zde jen své názory a dojmy z jiných diskutujících.Ty tu děláš totéž.Tvůj postoj,že katolík má pokorně držet hubu a nereagovat na lži a napadání,zatímco jiní si mohou otvírat hubu a lhát,nesdílím.Křesťan nemá k nepravostem mlčet.Kristus i svému nástupci Petrovi řekl:odstup,satane.Proč bych já nemohl říct nějaké virtuální realitě,že mi přijde pitomá?Nebo tu mám farizejsky psát,že mi tvé ubohé a trapné poznámky přijdou inteligentní?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 19:33:04 ... (Strom/Strom)
Re (33): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 19:05:32:
*3*Přestaň mi tady PODSOUVAT svoje lži, viz. druhá věta, kterou jsi napsal. Já píši o urážkách, a Ty se dají rozeznat ze stromu příspěvků. Už jsem to tady napsala, k těm tvrdým výrazům, urážet člověk může i normálním jazykem. Pokud jsi už na to zapoměl, nedivím se, vzhledem k Tvým švihlým příspěvkům.
I tak se to dá nazvat - názory, pro mě jsou však ty Tvé lži. A pokud se Ti to nelíbí, tak se přestaň do mě navážet, že tady šířím pohádky*3* radši si zaměť před svou vlastní inteligencí, a pak tady piš svoje názory na druhé*40*
guest Muž Joe73 ... 26.05.2010 20:35:26 ... (Strom/Strom)
Re (34): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 26.05.2010 19:33:04: Takže je lež,že tu šíříš své názory a hodnotíš třeba mě?:) Opakuješ mi stále dokola,že urážet můžeš jen ty,zatímco já na to nemám reagovat,neboť mé reakce považuješ za urážlivé.To je směšné. Podívej se ty na své příspěvky a na spoustu invektiv,které jsi v nich použila! Přestaň kázat vodu a pít víno!
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 26.05.2010 20:48:48 ... (Strom/Strom)
Re (35): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2010 20:35:26:
*3*No comment radši.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 09:03:05 ... (Strom/Strom)
Re (10): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 18:45:15:
V Izraeli maj povoleno mnohoženství???
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 09:49:50 ... (Strom/Strom)
Re (11): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 09:03:05:
Jj, pokud neumíš číst :D a potřebuješ to ještě potvrdit. Také trest smrti. A neexistuje tam ani civilní rozvod, rozvody se řídí náboženským právem komunity, k níž manželé patří. Ještě něco?*3*

Israel
Israel has made polygamy illegal, but in practice the law is not enforced, primarily so as not to interfere with Bedouin culture, where polygamy is common. Provisions were instituted to allow for existing polygamous families immigrating from countries where the practice was legal. Furthermore, former chief rabbi Ovadia Yosef and Israeli columnist Greer Fay Cashman have come out in favor of legalizing polygamy and the practice of pilegesh (concubine) by the Israeli government
http://en.wikipedia.org/wiki/Polygamy

Mnohoženství bylo právně sankcionováno v Izraeli (viz biblické příběhy o králích Davidovi a Šalamounovi). Některé osobnosti dokonce - jako např. velekněz - byly zákonem povinné mít dvě manželky. Polygamní praxe však zřejmě nikdy nebyla provozovaná v větším měřítku a posléze byla mezi aškenázskými Židy (snad pod nátlakem křesťanských církevních autorit) v r. 1000 zakázána (edikt rabína Geršoma ben Jehudy). Ojediněle se dnes polygamie vyskytuje ve společnostech etiopských a jemenských židů.
Puvod monogamie
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 11:27:12 ... (Strom/Strom)
Re (12): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 09:49:50: Podle této logiky a argumentace je tedy v Česku povolena vražda z politických důvodů nebo vlastizrada,neboť český stát za 17let své existence nepotrestal téměř žádného komunistického vraha a vlastizrádce,kteří sem v roce 1968 pozvali Sověty a pak s nimi 21let kolaborovali.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 11:50:12 ... (Strom/Strom)
Re (13): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 11:27:12:
Jaké argumentace? To odpovídáš na můj příspěvek o Izraeli?*369* A proč do toho taháš ČR?
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 12:04:31 ... (Strom/Strom)
Re (14): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 11:50:12: Psalas,že v Izraeli je mnohoženství ilegální,ale tolerují ho nebo trestají jen výjimečně,z čehož vyvozuješ,že je tam povolené.U nás jsou komunistické vraždy a vlastizrady taky tolerovány nebo se trestaj jen výjimečně,takže z toho jde vyvodit,že jsou povolené,ne?Nebo zase jako obvykle máš dvojí metr na Izrael a ostatní?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 12:24:16 ... (Strom/Strom)
Re (15): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 12:04:31:
Ne, nemám, vystihl jsi to naprosto přesně, a jako příklad se dá také použít Izrael, který teroristické židovské organizace jako Haganu a Irgun dosadil do své armády, takže místo teroristické organizace se stala oficiální Izraelská armáda :-) bez jakéhokoliv potrestání :-)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 13:22:35 ... (Strom/Strom)
Re (16): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 12:24:16: Jo jasně,izraelská armáda je teroristická organizace a Palestinci jsou armáda spásy:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:36:22 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 13:22:35:
To tvrdíš Ty, ne já. Když je to Tvůj názor, tak prosím*6* http://en.wikipedia.org/wiki/Irgun
nemusíš mi to zase trapně argumentovat, že wikipedii nepovažuješ za důvěrýhodný zdroj na všechno co se Ti nehodí, ale sám si s ní v minulosti argumentoval. Když už tak to vyvrať.

Irgun members were absorbed into the Israel Defence Forces at the start of the 1948 Arab-Israeli war. In present-day Israel, the Irgun is commonly referred to as Etzel (אצ"ל), an acronym of the Hebrew initials.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 14:26:30 ... (Strom/Strom)
Re (18): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 13:36:22: Tak to jsi trapná i ty,když jsi psala,že ani ty ji nepovažuješ za bezchybnou. Proč to mám vyvracet?Nejsem odbornik na jejich armadu. Já nikdy netvrdil,že je Izrael bezchybný,jen tvrdím,že je mi stokrát milejší než Palestinci.Teď si pravidelně čtu Vlkovy zážitky z Izraele,pobývá tam teď,skoro se mi chce napsat,že se mu nedivím,že z Klausodukovska hned po předání úřadu vypadl.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 14:41:12 ... (Strom/Strom)
Re (19): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 14:26:30:
"Klausodukovska" je co? Já si zase pravidelně píšu s reportérem v Jeruzalémě a co? Který navíc navštívil i okupavaná místa, nejen ty "pro spojence"*3* V poho, dál se starej o svého "milého"*40**6*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 16:07:28 ... (Strom/Strom)
Re (20): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 14:41:12: Míněno Česka,to je stát ve střední Evropě:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:03:04 ... (Strom/Strom)
Re (21): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 16:07:28:
Aha*6* No myslím, a teď to opravdu nemyslím špatně, že Ty by jsi měl taky emigrovat, vzhledem k tomu, jaké máš názory na ČR*3* Ale Ty asi rád jen na někoho nadáváš, jen skutek Ti utek :-) mě by jsi tady rozhodně nechyběl*40*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 17:26:57 ... (Strom/Strom)
Re (22): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:03:04: No ve státě,kde se nepočká na rozhodnutí Ústavního soudu,ale o dalším vlastnictví katedrály ukradené komunisty rozhodnou v parlamentni demokracii prezident a primas,mě už překvapí máloco.S emigrací počkám,až jak dopadnou volby:) Ba ne,zůstanu tu,takže buď to tu se mnou vydržíš nebo můžeš odjet do Libye:) Mám jít třeba za Rathem a říct mu,že nejsme muslimská země?Myslíš,že to pomůže?:)
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:39:12 ... (Strom/Strom)
Re (23): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 17:26:57:
Ty se rači seber a táhni už teď, aspoň tě tu nebudem muset poslouchat. A ty tvoje ubohý a trapný názory obzvlíšť.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:41:29 ... (Strom/Strom)
Re (24): Volit
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:39:12: Vy musíte?Tak to vás lituju,že se bez mých příspěvků neobejdete:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 12:35:09 ... (Strom/Strom)
Re (15): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 12:04:31:
*3* Když už reaguješ na nějakou diskusi, tak si přečti ji celou!! Píšu, že oni ho mají oficiálně ilegální, ale normálně se tam lidí žení vícekrát. A za určitých podmínek je tam legální*52* Viz. Izraelec si udelal harem z 23 manzelek
Takže policie čekala 10 let na co?*3* Až si více užije se svými dětmi a nadělá s nimi více dětí? Když je to nepovolené, tak na co čekali*3* A proč dokonce museli přemlouvat manželku, aby sepsala stížnost*1175*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 12:46:31 ... (Strom/Strom)
Re (16): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 12:27:54: U nás Ratha taky nezavřeli za bigamii,i když se s ní dokonce veřejně chlubí.Mít několik žen zároveň je nemorální,nicméně pokud se s dalšími nežení,tak to není trestné.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:06:39 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 12:46:31:
To je mi novinka*369*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:14:20 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 12:46:31:
Promiň, ale že se někdo nechá znechutit, neznamená, že to musí něco vypovídat automaticky o něm, ale i o Tobě. Ve smyslu jak tu demokracií a slovo Boží, kterému věříš podáváš. Čímž můžeš lidi naopak odradit, no naštěstí farář nejsi. Asi by moc lidí do kostela nechodilo :)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 14:00:24 ... (Strom/Strom)
Re (18): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 13:14:20: V Čechách beztak do nich chodí málokdo,takže by jich ani moc ubýt nemohlo:)A věřící chodí do kostela kvůli Kristu a nikoli faráři.Mně je třeba Duka lezoucí do řitě Klausovi a rezignující na vrácení katedrály církvi silně nesympatický,ale do kostela kvůli němu chodit nepřestanu.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 14:02:56 ... (Strom/Strom)
Re (19): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 14:00:24:
Ale v kostele to organizuje kněz. Takže na jeho pravidelné bohoslužby se chodí. A reprezentuje církev.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 16:02:11 ... (Strom/Strom)
Re (20): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 14:02:56: Já farář nejsem,takže se nemusíš bát,že mě uvidíš vést mši,a můžeš klidně chodit do kostela:)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 13:42:40 ... (Strom/Strom)
Re (16): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 12:35:09: Třeba jí vyhovovalo,že má velkou rodinu:) A proč mluvíš jen o tom chlapovi?Ty ženský na tom nemaj vinu,že žili s proutníkem a rodili mu děti,které zneužíval,místo toho,aby ho udali?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:48:11 ... (Strom/Strom)
Re (17): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 13:42:40:
Udali za co?*9* Když úřady o všem věděli a nemohli zasáhnout. Já pouze o něm nemluvím, mluvím o celém případu. Vinu, pokud se prokáže, že měl dcery se svými dcerami, tam nesou všichni. S proutníkem, no u mě to je něco horšího, ale Tobě to asi stačí. To se spíš zeptej Izraelské policie, proč zatkla pouze jeho.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 15:51:29 ... (Strom/Strom)
Re (18): Volit
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 13:48:11: Za incest.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 15:56:26 ... (Strom/Strom)
Re (19): Volit
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 15:51:29:
K tomu všemu jsem se vyjádřila v tom minulém příspěvku.
guest Muž M0RGAN ... 23.05.2010 17:00:04 ... (Strom/Strom)
Re: Volit
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 23.05.2010 14:29:07:
Co je to "biokracie" ?
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 23.05.2010 19:15:42 ... (Strom/Strom)
Re (2): Volit
Odpověď na příspěvek od M0RGAN z 23.05.2010 17:00:04:

byrokracie samozřejmně :)
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 20:21:26 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 13:51:48: Psalas Adrianě kdysi,ať se vyjadřuje slušně,že jsi na to citlivá.Ani bych neřekl,když místo ústa píšeš huba.To že poslouchaj různé fanatické vůdce svých států nebo fanatické imámy,tak proto si je nemám brát do huby?NAOPAK,TÍM SPÍŠ JE DŮVOD JE KRITIZOVAT! Za 2.světové církev dala souhlas s likvidací lidí?Hitler zavolal papeži,zda může vyvraždit židy a vtrhnout do cizích států a ten souhlasil?Pěkná pohádka.Přečti si vyjádření tehdejšího papeže kritizujícího nacisty,jejich koncept nadřazené rasy atd.Církev Hitlerovi ležela pořádně v žaludku. O vývoji počtu obyvatel na Zemi víš asi tolik co o 2.světové...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 05:23:13 ... (Strom/Strom)
Re (39): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 20:21:26:
*3* psala jsem o tvrdych vyrazech. Takových, jaké píšeš v příspěvku 286. Měla jsem za to, že je to i hřích, ale asi není, když se tak chvástáš, jaký nejsi křesťan. Takže se příště nauč pořádně číst, a až pak mě obviňuj z toho, co mi vadí a nevadí*3*
Vidim, ze jsi dost mimo. Takze klerofasisticke staty byly taky jen pohadka viď? *3* To nebyli žádní katoličtí fanatici*3* Píšeš, ať odděluji fanatiky od církve, ale v příspěvku to motáš zase dohromady*3* takže to je u Tebe důkaz měření dvojím metrem, protože v Islámu žádné vůdce jako je u křesťanů papež nemají, a křesťanské fanatiky teda mám nechat stranou, pak Ty nech stranou muslimské fanatiky*14* pochybuji ale že jsi natolik fér, aby jsi tohle udělal.

A jak tady píšeš, že není podstatné, co Ty jsi zač, tak pak je úplně mimo, aby jsi u ostatních vyzvídal kdo jsou odkud jsou apod.*3* jako jsi u některých uživatelů vyzvídal a lezl jim do profilu*3*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 09:24:42 ... (Strom/Strom)
Re (40): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 05:23:13: Říct,že byl Hitler kurva,je hřích?Jsi úchylná?Nebo taky neonacistka?Klerofašisti mezi křesťany byli,ale jak už jsem psal,tak ti u moci poslouchali např.Hitlera a ne papeže.Nepsal jsem,ať je odděluješ od církve,psal jsem,že když takový fanatik vládne,že to nevládne církev!My totiž jednotné vedení máme,tak to na rozdíl od muslimů lze s jistotou tvrdit!!!Vedení církve totiž s chováním těch klerofašistů nesouhlasilo!Muslimové žádnou centrální autoritu nemaj,což je dle mě velká slabina islámu.Psal jsem,že je jedno,že Nekrotroll neví,zda jsem blbec nebo lhář,že podstatné je,že neví,že Hitler byl kurva.Jak toto souvisí třeba s tím,že jsem se Saida zeptal na národnost?Nijak!Tys můj profil navštívila několikrát.Copak tam hledáš?Předpověď počasí?Podle tebe se nelze podívat na profil jiného?Nebo to může dělat jen někdo a když to udělám já,tak je to fuj?Dvojím metrem jsi tu už proslulá:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 09:35:39 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 09:24:42:
To je naopak dobře, že nemají autority, kteří vydělavají a berou peníze za svoje bohoslužby*3* aby pak zneužívali svoji funkci zneužíváním jiných*40*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 18:56:40 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 09:35:39: To říká občanka státu,který si už 60let užívá majetek církve,které ho ukradl a ten majetek využíval např.i k mučení a zavírání lidí.To tu ale nekritizuješ...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 09:40:32 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 09:24:42:
MLUVÍM O SPROSTÝCH VÝRAZECH, KTERÉ MI OBECNĚ VADÍ A NA KTERÉ MĚ NAPOMÍNÁŠ, TAK SE VZPAMATUJ!!!!!!!!!!!!!!! Příspěvek 286 jsem uvedla jako příklad takového sprostého slova, ty jsi úchylný? Že hledáš argumenty mimo mísu*3*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 19:05:29 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 09:40:32: O některých lidech se slušně mluvit nedá:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 19:07:34 ... (Strom/Strom)
Re (43): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 19:05:29:
OK. Já to beru*52* však jsem na to poukázala jen jako příklad, nekritizovala jsem Tě za to, o kom jsi to napsal :-) ani že jsi to napsal. Jen příklad těch ostrých výrazů, taktéž beru, že můžeš psát v rámci spisovné češtiny a někoho urážet.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 09:41:39 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 09:24:42:
Víš kolik lidí s něčím nesouhlasí a co?*3* Víš kolik muslimů taky nesouhlasí s nějakým politickým rozhodnutím jejich země, a koho to zajímá? Klerofašistický stát nevznikl jen tak a nikdo se mu nijak zvláště nepostavil. Co proti němu udělala církev?*14**3*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 21:06:59 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 09:41:39:
když s tím nesouhlasí,tak by s tím neměl být spojován! Já taky netvrdím,že jsou všichni muslimové špatní. Vznik klerofašistických států je třeba vidět v souvislostech.Např.Slovensko vzniklo po nátlaku Hitlera,že buď si sami vytvoří stát,který vezme "pod ochranu"nebo nechá Slovensko připojit k Maďarsku.Vatikán např.na Slovensko během války napsal představitelům státu:Svatý stolec s velkým žalem přijal zprávu,že v zemi,kde téměř veškeré obyvatelstvo se hlásí k nejlepším tradicím katolictví,bylo přijato vládní nařízení ustanovující rasové zákony odporující katolickým principům. To je dle tebe asi příklad toho,že papež vydal židy nacistům...Papež nemá armádu,takže může jen apelovat,nesouhlasit apod.Nemůže někam přijet a strhnout tamní režim,což bys navíc asi kritizovala ještě víc než to,že dle tebe nic nedělal.Ostře se proti holokaustu veřejně nevyjádřil hlavně proto,neboť se domníval,že židům by tím stejně nepomohl a navíc by poté Hitler zvýšil útlak církve a katolíků.Můžem to kritizovat jako špatný přístup,ale rozhodně to neznamená,že byl pro likvidaci židů.Správný katolík by dle mě měl vědět,že se nemají jiní lidé zabíjet jen proto,že maj jinou víru či národnost,i bez vyjádření papeže!A ostatní lidé typu Hitlera by jistě nezměnili své chování,i kdyby je papež veřejně kritizoval několikrát denně.. . .
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 21:30:03 ... (Strom/Strom)
Re (43): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 21:06:59:
No já vím, četla jsem i o tom, že je osobně skrýval apod. Kdyby Hitler nebral kritiku vážně, tak se pak mohl ozvat více. CO? Papez nemuze nesouhlasit? *9*Píšeš pouze o Slovensku.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 09:23:25 ... (Strom/Strom)
Re (44): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 21:30:03:
Jak už jsem psal,obával se,že Hitler by pak zvýšil útlak církve a mstil se za tu kritiku např.likvidací některých katolíků.Bylo jich v koncentrácích dost.Např.náš arcibiskup pražský a primas český Beran.Dost možná by byl popraven a mnozí další jako odveta. Vezmu-li jiný tebou zmíněný stát-Španělsko,tak proti Frankovi stáli komunisté,kteří v tamní občanské válce hromadně likvidovali věřící,např.přepadali kláštery,jeptišky znásilnili a pak podřízli atd.Měla církev snad podporovat tyto vrahy,aby byl svržen Frank?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 13:44:08 ... (Strom/Strom)
Re (45): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 09:23:25:
A pak tady někdo odsuzuje, že někdo volí podle menšího zla. Takže aby uchránili sebe, odsoudili k mnohaletému trápení jiné. Tomu říkám církev*47*
Ve Frankově režimu hrál důležitou roli katolicismus, z jehož morálních požadavků přímo vycházely některé státní zákony. A tak byly anulovány občanské sňatky z doby předchozího režimu, a lidem byla nabídnuta jediná možnost, jak ho obnovit - v katolickém kostele. Nadále tedy byly úředně platné pouze sňatky požehnané katolickou církví. Ve Frankově režimu neexistovala možnost rozvodu, razantně byly omezeny interrupce i antikoncepce. Frankistický režim svými zákony i sociální politikou prosazoval velmi konzervativní roli ženy ve společnosti - závislá nejprve na otci, následně na manželovi, její místo tu bylo hlavně v rodině, péči o děti. Tato vize byla podporována též oficiální vládní kampaní. Hned po vyhrané občanské válce bylo zrušeno mnoho zákonů, které měnily roli žen ve společnosti liberálním směrem. Ženy se tak opět nemohly stávat soudkyněmi a jejich právní status i finanční situace měla záviset zejména na otci nebo manželovi. Za mimomanželské vztahy mohli být lidé odsouzeni do vězení. Až do 70. let potřebovala žena ke zřízení bankovního účtu souhlas svého otce nebo manžela. K posunům v těchto záležitostech začalo docházet až ke konci Frankovy vlády ve Španělsku. V roce 1954 byl přijat zákon, který definoval jako trestné činy pedofilní i homosexuální chování, a také prostituci. Aplikace těchto zákonů v praxi nebyla příliš důsledná a dopadala především na chudé lidi.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 15:32:55 ... (Strom/Strom)
Re (46): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 13:44:08: Kdyby u nás ve volbách kandidovali jen frankisti a komunisti,tak volím Franka.Dnes máme naštěstí větší výběr,tak nespojuj nesrovnatelné!Já kritizuju,že někdo volí menší zlo za situace,kdy lze volit i jiné než tzv.zlé. Církev odsoudila židy???Vidím,že s tím nesmyslem nepřestaneš.Jsi asi upadla na hlavu,což je mi líto.Asi to dost bolí.No co se dá dělat.Nacisti,NEPLEŤ SI JE STÁLE S CÍRKVÍ,to je jiná organizace pro tvou informaci,vycházeli z myšlenek lidí typu Nietzcheho,kteří církev považovali za velké zlo,prostě s nacisty by sis v tomto náramně rozumněla,by tě poslali coby postiženou na onen svět,já se za tebe mohu modlit,aby ses uzdravila:) Že mi jako příklad špatností frankistů píšeš,že trestali pedofilii,beru jako důkaz,že ses do hlavy uhodila několikrát,neboť si tu doteď vystupovala jako kritik netrestání pedofilie.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 15:41:37 ... (Strom/Strom)
Re (47): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 15:32:55:
No já jsem se možná aspoň uhodila, kdežto Ty máš hlavu naprosto prázdnou, a pokud ne, tak s hooooodně dlouhým vedením. O CÍRKVI JSI PSAL TY!!!!!!! Takže si přečti svůj příspěvek, a pak se oprav*40* a něco mi pak vyčítej. Kde jsem napsala, že církev odsoudila židy*9* Ty asi neumíš číst. Napřed přestaň se svými nesmysly, a pak až poučuj druhé*3* Netrestání? Ty jsi úchyl nebo to jen hraješ? Ty jsi tady prohlásil za mediální kampaň, počet pedofilních kněží v církvi ne já, tak se VZPAMATUJ.
A když už v těch Tvých lží beru jako důkaz, že opravdu neumíš číst, nebo si to překrucuješ podle svého, tak je tam napsáno, že ve skutečnosti se to nedodržovalo*3*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 16:50:42 ... (Strom/Strom)
Re (48): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 15:41:37: Cituju tvá slova:Takže aby uchránili sebe,ODSOUDILI k mnohaletému trápení jiné.Tomu říkám církev. Chápu,žes to zapomněla,když jsi praštěná:) Píšeš možná,takže už ani to nevíš:) Ano,kritizovala jsi netrestání a krytí pedofilie kněží. I to si nepamatuješ? Já vím,co jsem psal a stojím si za tím. Kde jsem lhal? Takže bylo správné,že za trestnou označili pedofilii a homosexualitu a špatné,že pak byli nedůslední?Ty si myslíš,že teplí by měli být trestáni za svou orientaci?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 16:56:17 ... (Strom/Strom)
Re (49): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 16:50:42:
JSI TY NORMÁLNÍ, nebo měl Indiges pravdu, když o Tobě psal, že to děláš schválně, aby jsi lidi urážel? KRITIZOVALA jsem, že se mezi kněží vyskytuje pedofilie, Ty snad ne? Podle Tebe je to tak nějak fajn ne? Nejsi náhodou taky pedofil?*3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 16:59:01 ... (Strom/Strom)
Re (50): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 16:56:17:
Přečti si po sobě svoje příspěvky, pak Ti to možná někdy dojde.......vzhledem k Tvému vedení....... počítám za xxx let a pak napiš. Sbohem*3*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:12:16 ... (Strom/Strom)
Re (51): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 16:59:01: Sama sobě dáváš sbohem?Tak to nebude úderem do hlavy,to bude schizofrenie:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 18:16:31 ... (Strom/Strom)
Re (52): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 18:12:16:
Ne, to jsem dopsala ještě Tobě... needitovala jsem to, ale psala zvlášť, ať si znovu přečteš svoje šibnuté příspěvky. Hraješ si na doktora?*3* Tvoje věštění co mi je, je spíše důkazem Tvojí imbecility*3* a že jsi nepochopil, že to bylo Tobě, taktéž.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 19:07:49 ... (Strom/Strom)
Re (53): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 18:16:31: Nehraju,jen se jako správný křesťan zajímám o bližního svého:) To mě nenapadlo,že mně dáváš sbohem,když tu stále jsi:)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:21:57 ... (Strom/Strom)
Re (50): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 16:56:17: Jo,pedofil,který odsoudil židy.Nebo podle tebe jsou snad v církvi i nějací jiní?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 17:06:58 ... (Strom/Strom)
Re (49): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 16:50:42:
*369* PŘESTAŇ SE MĚ SNAŽIT URÁZIT!! STEJNĚ SE TI TO NEPODAŘÍ*3* Tohle máš taky z Bible?*3* JÁ JSEM PSALA, REAGOVALA JSEM NA TVŮJ PŘÍSPĚVEK, na ten jsi už zapomněl?*3* Nebo ho teď záměrně ignoruješ*3* Tak si udělej pořádek se svými šibnutými příspěvky, a pak se začni navážet do druhých, jestli jsi na tolik "inteligentní". O církvi jsi psal v úvodním příspěvku Ty, já na to pouze reagovala. A za tím, co jsi citoval, si stojím*52*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:00:23 ... (Strom/Strom)
Re (50): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 17:06:58: Takže když je hnusná a sprostá lež reakcí na něčí příspěvek,tak přestává být hnusnou a sprostou lží???A urážet můžeš jen ty,jo?Máš nějaké povolení od Kaddáffího k tomu,že?:) Nejprv napíšeš,žes to nepsala a pak,že si za tím stojíš:):):):):)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 18:12:10 ... (Strom/Strom)
Re (51): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 18:00:23:
a kde jsem napsala, že jsem to nepsala? :)))))) vysvětluji, jak jsem to myslela, ale Tvoje vedení opět zabralo :) Vidím, že urážky Tě nepřestaly bavit*52* já žádné povolení nepotřebuji, žijeme snad v demokratické zemi, nebo se to snažíš potlačit?*3*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 18:49:18 ... (Strom/Strom)
Re (52): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 18:12:10: Ve svém příspěvku:):):) Vím,jak si to myslela!Tak jak jsi to napsala:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 09:49:46 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 09:24:42:
*3* Na Saida jsi narážel, ať prozradí svoji národnost, a pořád do něho hučel*40**3* Já ale nekritizuji za to, že se někdo podívá na něčí profil, ale za to, že sám vyzvídá od jiných, takže jsi trochu mimo
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 21:50:18 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 09:49:46:
Zeptal jsem se ho 2x,to je neustálé hučení? Mimo nejsem,neboť jsi kritizovala,že jsem se díval do profilů,cituju:"a lezl jim do profilu".
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 06:04:21 ... (Strom/Strom)
Re (39): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 20:21:26:
"TÍM SPÍŠ JE DŮVOD JE KRITIZOVAT"

Takže kdyby měli svoje náboženské centrum, tak už by nebyl?*9*

Prolínání katolické a fašistické ideologie bylo poměrně rozšířené i v Československu třicátých let 20. století, přinejmenším na rovině publicistické. Je spojeno se jmény Jaroslava Durycha, Jana Scheinosta, Bohdana Chudoby, Rudolfa Iny Malého, ale také tehdejšího knížete Karla Schwarzenberga, píšícího pod jmény "Jindřich Středa" a "Bojna". V části případů šlo o vnímání fašismu jako "spásné" třetí cesty mezi liberální demokracií a komunismem. Cesty, která má zachránit katolickou civilizaci

Klerofašismus je fašismus řízený klérem, nebo ideologický konstrukt kombinující prvky fašistické s katolickou náboženskou tradicí (pokud pořád jsi mimo a nevíš co to je). Slovenský štát Jozefa Tisa, ustašovské Chorvatsko Ante Paveliće, vláda Engelberta Dolfusse v Rakousku, ale také Španělsko pod vládou Francisca Franca. Franco učinil tzv. národní katolicismus (nacionalcatolicismo) jedním z pilířů své ideologie.

Toho Karla Schwarzenberga jsem zdůraznila, ať se držíme téma fóra*3**3*

Papež připustil problémy mezi katolíky a židy
Papežova návštěva synagogy, provázena přísnými bezpečnostními opatřeními, se ale neobešla bez napětí. Několik předních židovských představitelů, včetně hlavního italského rabína Giuseppeho Larase, se totiž podle agentur rozhodlo událost bojkotovat, protože se koná v době, kdy židovská obec kritizuje papežovo loňské rozhodnutí otevřít cestu ke svatořečení Pia XII.
Pius XII. byl hlavou katolické církve za druhé světové války a nepostavil se proti nacistickému vyhlazování Židů. Papeži židé vyčítají také to, že loni zrušil exkomunikaci tradicionalistického biskupa Richarda Williamsona, který veřejně popíral existenci plynových komor.
Předseda židovské obce v Římě Riccardo Pacifici dnes papežovi řekl, že Pius měl holokaust veřejně odsoudit. "Mlčení Pia XII. stále
bolí, protože něco mělo být učiněno. Možná, že by to nezastavilo transporty smrti, ale vyslalo by to signál, slova podpory, lidské solidarity našim bratrům odvážených do komor v Osvětimi," pronesl Pacifici.

Papež ve svém projevu reagoval, že Vatikán během
druhé světové války často Židy podporoval "skrytým a nenápadným způsobem". Piovo jméno ale v této souvislosti přímo nezmínil. Holokaust označil za "nejextrémnější bod na cestě nenávisti" a podotkl, že "bohužel mnozí (vůči němu) byli lhostejní".


Ale to je přece jenom mediální kampaň*3* encyklopedie lžou, pravdu mají jen katoličtí pedofilové*3*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 10:05:26 ... (Strom/Strom)
Re (40): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 06:04:21: Nikdy jsem ti neříkal,že nemáš kritizovat fanatiky.Naopak ti opakovaně říkám,aby ses jich přestala zastávat! Táta Schwarzenberga nebyl fašista!A obzvlášť ne ve smyslu,jak se tu hojně to slovo užívá,totiž fašista=nacista.Tématem tohoto fóra je otec knížete???Nebo snad rodiče politiků?V tom případě sem patří napsat třeba i to,že Klause oba rodiče byli komunisti a také jeho žena Livia.Všichni byli v KSČ,což je na rozdíl od tvého obvinění otce knížete z fašismu pravda.Napsala jsi mi,co je klerofašismus.Napíšu ti,co říká o KSČ náš právní řád:KSČ byla organizace zločinná a zavrženíhodná.Klausova rodina tedy byla ve zločinné a zavrženíhodné organizaci,na což tu neupozorňuješ.Přestaneš ho snad teď respektovat coby prezidenta?Nebo si myslíš,že člověk za rodiče nemůže?A pokud nemůže,tak ani Schwarzenberg nemůže za svého otce,který byl velký vlastenec a slušný člověk! Že nějaký žid kritizuje církev,nemám za kampaň.Čtu katolický týdeník,kde prohlášení toho žida bylo zmíněno stejně jako spousta jiných vůči církvi kritickým názorům.Názor kritický není kampaň.Kritický vůči církvi je i papež sám,z kampaně proti církvi ho ale rozhodně neobviňuju:) Najdi si někde,co je kampaň.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 11:54:12 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 10:05:26:
Vidím, že Ti straší ve věži, a dost*47**3**3* Píšu, ať se držím tématu fóra, nevíš proč, tak mě tady neobviňuj. Hele, Ty jsi úplně mimo*3**3* Klerofašismus a Schwarzenbergr na wiki mýlí se i wikipedie, a můžeš ji napravit. Tématem fóra je politika, a vše kolem ní, jestli sis to za ty roky co chodíš na fórum nevšimnul*1175* Takže ty knihy jsou vymyšlené*9* Tak mi to prosím vyvrať, doteď jsou to jen Tvé spekulace, ničím neopřené*40*
Ne, nepřestanu, je to prezident České republiky a tak ho budu respektovat*40* Však si tady ppiš co chceš, sám se tím pořád oháníš, že tady můžeme psát co chceme*3*

PS: ten modrý název Klerofašismus... je odkaz na wikipedii, odkud jsem to vycetla*6*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 23:32:09 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 11:54:12:
A kdo mi v té věži straší?Snad ne nějaký klerofašista:) Tys mi kdysi psala,že se nedržím tématu,tak proto ty mé narážky,že nepíšeš k tématu.Mně je to fuk,že se píše i mimo téma či je spojitost dost malá.Wikipedie pro mě není Písmo svaté:) Ty snad věříš všemu,co někdo někde napíše?Dle mě fašista nebyl,mnozí Češi,kdyby znali jeho názory,by ho měli za protičeského.Dle mě psát pravdu a nastavit nám nepokřivené zrcadlo,je záslužná věc Hlavně se mi líbí jeho úvahy co by kdyby.Že měl sympatie např.k rakouskému klerofašistovi Dollfusovi zabitém nacisty a neměl sympatie k nacistovi Hitlerovi,který např.zakázal výuku náboženství,tak mě by byl Dollfuss taky rozhodně bližší.A že neměl rád proticírkevního a protihabsburského Masaryka?Ani já ho nemám moc v lásce.Nemyslím si ale,že bych kvůli tomu měl být fašista.Přečti si od něj nějakou knížku a udělej si názor sama o něm.Nenapsalas žádný příklad,proč by měl být fašista,a já to mám vyvracet?Není co.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 25.05.2010 07:33:21 ... (Strom/Strom)
Re (43): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 23:32:09:
Třeba Ty sám. Ano, já jsem to psala a Tys mi odvětil, že si tady můžeme psát co cheme, tudíž jsem to vzdala s takovými typy jako Ty*52* tak si svoje narážky nech od cesty.
Ne? Takže až budu s něčím příště nesouhlasit napíši Ti, že wikipedie není hodnověrný zdroj*3* No, určitě nevěřím pokryteckým katolickým webům*52*
Ať Ti je bližší kdo chce*3**369* OK. Přečtu si knížku, pak Ti napíši, a Ty mi ji tady budeš vyvracet jo? Už vidím, jak si ji sháníš. Co si myslíš Ty je jedna věc, názor druhých další věc.
guest Muž Joe73 ... 25.05.2010 11:05:13 ... (Strom/Strom)
Re (44): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 25.05.2010 07:33:21: To je mi novinka,že věříš jen pokryteckým promuslimským webům:) Já nikdy netvrdil,že wikipedie je bezchybná. Já chtěl,ať mi napíšeš nějaký příklad,proč by měl být Schwarzenberg klerofašista.Žádný nepíšeš.Proč bych si nemohl nějakou knihu sehnat?Myslíš,že v Česku je hodně klerofašistů a tak bude vyprodaná?:)
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 25.05.2010 12:21:58 ... (Strom/Strom)
Re (45): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2010 11:05:13:

Já taky věřím hlavně kavkazcenter.com. Je to výborný zdroj informací. ;-)
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 10:18:06 ... (Strom/Strom)
Re (40): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 06:04:21: Pravdu nemaj jen katoličtí pedofilové,ale i tebou respektovaný téměř sedmdesátiletý prezident nevěrný své ženě s dvacetiletou letuškou:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 10:20:56 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 10:18:06:
Pravdu v čem? Nevím proč tady píšeš o jeho nevěře, ale tak asi nějakou souvislost v tom vidíš, tak mě je to jedno. Psala jsem, že ho taky nemám ráda, ale respektovat jako prezidenta ho budu*52*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 14:03:08 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 13:18:39:
Ja jsem nerekla, ze donedavna vladla svetu cirkev, tak mi to NEPODSOUVEJ
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 20:24:39 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 14:03:08: Když ji podle tebe poslouchal i diktátor Hitler,tak asi dle tebe vládnout musela,ne?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.05.2010 23:18:29 ... (Strom/Strom)
Re (31): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 18:48:24:

Jenže tenhle druh svobody slova, kterou tady prosazuješ, jsme tu měli právě za komunistů....
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 01:52:34 ... (Strom/Strom)
Re (32): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.05.2010 23:18:29: Za komunistů museli slušní lidé držet hubu,někteří byli zabiti či emigrovali.Já chci,aby teď drželi hubu ti gauneři,co to měli na svědomí.A nesměšuj 2věci-zákaz strany,kterou náš právní řád označuje za zločinnou a zavrženíhodnou se svobodou slova pro všechny.Členové té zakázané strany by tu dál žili a mohli říkat své názory. Dnes si ale zapnu televizi,rádio,otevřu noviny a kdejaký bývalý či současný komunista mi odtud káže o morálce a shnilých poměrech.Že je mi z toho šoufl,že maj větší prostor než jejich oběti a že si myslím,že to není správné a že by měli držet hubu a lézt kanály,tak si myslím,že mám na takový postoj právo a neznamená to,že jsem jako oni.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 10:39:49 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 01:52:34:
NE, ale jak se pak ridis bibli, ktera rika ty me kamenem, ja tobe chlebem? ne jim hazet jak sis domyslel. tvuj prispevek tomu moc neodpovida.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 12:05:51 ... (Strom/Strom)
Re (34): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 10:39:49: Komunisti tu během své vlády zabili či utýrali minimálně 1biskupa,2kanovníky,28kněží,14řeholníků, 2jeptišky a spoustu běžných katolíků.Já nezabil žádného komunistu,akorát bych je s chutí vypráskal z parlamentu jako kdysi Kristus kupčíky z chrámu,ani to jsem ale neudělal,takový jsem to já velkorysý křesťan:) A kdybych je vypráskal,tak bych dostal nejspíš pár let natvrdo,zatímco vrazi výše zmíněných a dalších,pokud se dožili roku 1989,nebyli potrestáni vůbec či zcela výjimečně.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 12:21:33 ... (Strom/Strom)
Re (35): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:05:51:
A cirkev za 2.sv.valky v ostatnich zemi evropy byla potrestana dostatecne?
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 12:49:25 ... (Strom/Strom)
Re (36): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 12:21:33: Jak tu otázku myslíš?Které země máš na mysli a kdo v nich nebyl potrestán dostatečně?A ty máš ty nevinné z řad církve zabité za komunistů za potrestané za středověk?Dávej si tedy pozor,aby tě někdo nezabil za to,že Eva utrhla kdysi jablko přes zákaz.Jsi žena,ne?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:04:12 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:49:25:
*3* Nevinne? Proc se tady ohanis nevinnymi, zatimco vinni Ti nejak unikli?
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 17:16:40 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 13:04:12: Kteří vinní mi unikli?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 17:27:05 ... (Strom/Strom)
Re (39): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 17:16:40:
Myslim, ze vsichni.
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 23:13:28 ... (Strom/Strom)
Re (40): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 17:27:05:
Všichni,ale nenapadá tě ani jeden:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 04:37:45 ... (Strom/Strom)
Re (41): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 23:13:28:
Tady nevim o cem mluvis. Kdo ani jeden?
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 08:50:25 ... (Strom/Strom)
Re (42): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 04:37:45: Ani jeden viník,kterého jsem opoměl.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:05:45 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:49:25:
Rekni mi jako krestan, kdo stvoril zlo a dabla? kdyz na pocatku vseho byl dobrotivy BUH
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 17:44:20 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 13:05:45: Sice je ta otázka mimo téma,ale odpověď si přečti zde: http://www.google.cz/gwt/x?gl=cz&...%2Fstudium%2Fepd_htm
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 17:52:38 ... (Strom/Strom)
Re (39): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 17:44:20:
A to rikas Ty, kdo tvrdi, ze si psat muzeme co chceme?*3*
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 23.05.2010 13:13:55 ... (Strom/Strom)
Re (37): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 12:49:25:
Clovek aby se mel na pozoru stale*14* A proc si mam davat pozor, kdyz zduraznujes, ze se to stalo za komunistu*3*
guest Muž Joe73 ... 23.05.2010 20:02:38 ... (Strom/Strom)
Re (38): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 23.05.2010 13:13:55: Zase si nepoznala,že to byla ironie?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.05.2010 14:00:26 ... (Strom/Strom)
Re (33): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 23.05.2010 01:52:34:

A já chci, aby konečně nastala doba, kdy člověk smí říct, co si myslí aniž by mu za to hrozilo popotahování médiama, vyhazov z práce nebo kriminál....A bohužel - v tomhle jsi stejný jako oni. Prosazuješ částečnou svobodu slova, tedy takovou, kterou určí režim. A ta tady přesně platila za bolševika. Pak bylo pár let, kdy člověk mohl říkat, co chce a pak se to začlo zase utužovat...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 22.05.2010 00:21:19 ... (Strom/Strom)
Re (27): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 13:17:35:
Nekrotroll napsal použe, stará dobrá Evropa, to "křesťanskožidovská" jsi napsal pak Ty :DDDD
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 01:25:18 ... (Strom/Strom)
Re (28): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 22.05.2010 00:21:19:
Paní chytrá se ozvala.Chybělas mi:) On na mé rýpnutí odepsal,pokud se nepletu,že lepší i taková než multikulti.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 22.05.2010 10:19:12 ... (Strom/Strom)
Re (29): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 01:25:18:
Na Tvůj "inteligentní" příspěvek o ničem radši no comment*14* Radši tady konečně hoď ty odkazy, co se jimi taky oháníš, i když už teď je sporné to, že sis "oprávnění" na pravdu a lež dal tady sám.

Doufám, že vyhovíš mému požadavku, a ty Tvé věčně trapné poznámky na moji osobu si příště necháš od cesty*14*
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 17:49:40 ... (Strom/Strom)
Re (30): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 22.05.2010 10:19:12:
Nevím,proč jsi tak netrpělivá,beztak tvuj názor těžko ty články změní.Neříkám,že mám patent na pravdu,jen říkám,že se ohledně církve pravda míchá s dost velkým množstvím lží a vubec je na tom leccos podivného.Proč teď si např.najednou všichni vzpomněli na kauzy z 90.,80.,70.,60.či 50.let?

Trapné přijdou tobě,mně zas přijdou někdy trapné tvé příspěvky.Ať si každý píše,co chce a kritizuje koho chce,ne?Chtěl jsem to napsat jinak,ale asi by ti to přišlo trapné,tak jsem si to nechal od cesty:)
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 15:00:55 ... (Strom/Strom)
Re (18): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 12:44:21: A ty jseš jako chytrá,když se ti rozsudky našich soudců nezdaj divný?A ještě navíc jejich správnost dokládáš kauzou Plzeň...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 20.05.2010 18:02:36 ... (Strom/Strom)
Re (19): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 15:00:55:
*369**92* Píšu, že mě některé "překvapivé" rozsudky naších soudců vůbec nepřekvapují, vzhledem ke kauzám, jako na škole v Plzni nebo v Olomouci*3* ale vidím, že pořád nejsi schopen to pochopit.
Píšu, zajímavé že kauze Plzeň věříš, kdežto kauza o kněžích je jen mediální kampaň. Protože se Ti očividně nehodí do krámu. Není to jen o papeži.
A ohledně těch rodin to není pravda. Existuje spousta novinových a televizních článků, kdy byla zdokumentována pedofilie i v rodinách.
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 21:17:29 ... (Strom/Strom)
Re (20): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 18:02:36: žes to myslela takto mě z tvých vět fakt nenapadlo.Je to už skoro pravidlo,že tě nepochopím. Já mám české soudce za imbecily bez ohledu na kauzu Plzeň,takže vůbec nevím,proč si ji do toho zamotala.Zřejmě jen proto,abys vytvořila zcela absurdní konstrukci,že mám soudce za imbecily,neboť jsem uvěřil novinářům ohledně právnické fakulty v Plzni,zatímco novinářům ohledně církve nevěřím. O případech pedofilie v rodinách se píše,ale ta disproporce vzhledem k počtu případů spáchaných v rodinách a kněžími je obrovská.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 20.05.2010 21:25:08 ... (Strom/Strom)
Re (21): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 21:17:29:
A kde se to píše?
papež se prý podílel na zamlčo...ání pedofilních afér
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 22:57:34 ... (Strom/Strom)
Re (22): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 21:25:08: Co se kde píše?Na co se ptáš? A co se týká papeže,tak prý neznamená že to skutečně dělal. Viz odkaz,co jsem sem dnes dal,kde je příklad novinářských nepravd.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 20.05.2010 23:32:24 ... (Strom/Strom)
Re (23): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 22:57:34:
Kde se píše, kolik skutečně zneužili dětí? Z čeho čerpáš "pravdu" ?
Prý neznamená, ani že to "nedělal" :DD že teda nechránil pedofilní kněze*3*
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 02:51:20 ... (Strom/Strom)
Re (24): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 20.05.2010 23:32:24: Informace čerpám z různých zdrojů,kterým věřím. Hodím ti sem nějaké odkazy. Ta kauza Kiesly,kterou jsi tu teď vytáhla,byla překroucená jako jiné vinící papeže z krytí pedofilie.Takže to tvé či jejich prý rovná se určitě ne.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 00:33:48 ... (Strom/Strom)
Re (21): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 21:17:29:

Disproporce? Já mám takovej pocit, že kněžích je mnooooooooooooooohem míň než rodin. A z tohodle hlediska v procentuálním porovnání by jistě vyšlo podstatně zajímavější a pro církev podstatně méně příznivé číslo ohledně toho zneužívání....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 12:23:14 ... (Strom/Strom)
Re (22): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 00:33:48: Mnoooohem víc se hlavně lže v médiích a mnooohem víc než je zdrávo,tomu lidi věří.Viz i tvůj případ.Na celém světě je přes 400tisíc katolických kněží.V USA,kde na církvi nezávislá organizace provedla komplexní šetření ohledně pedofilie,zjistila,že 1950až2002 bylo obviněno 4392kněží a přes 100bylo odsouzeno,katolických z toho počtu bylo obviněno 958 a 54odsouzeno.V USA je 109tisíc kněží různých církví,převažují protestanti.V USA žije 300miliónů lidí a na začátku 21.století tam bylo za rok obviněno z pedofilie asi 90tisíc lidí.Když vydělím 4392obvinění kněží 53lety,tak ročně je to průměrně 83případů.Mužů je asi polovina,tedy 150milionů osob.Vydělím 150miliónů mužů 90tisíci obvinění a 109tisíc farářů 83obviněními.Obviněn je každý 1666.muž a každý 1313.farář,ovšem mezi muže jsem počítal i kojence a děti,kteří jak jiste uznáš pedofilii nepáchaj a budou jich desítky miliónů,takže procento pedofilů mezi kněžími bude obdobné jako v zbylé populaci.Takže ani tato tvá dedukce neodpovídá realitě!
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 15:00:31 ... (Strom/Strom)
Re (23): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 12:23:14:

Což nic nemění na tom, že to církev mnohde prokazatelně kryla a to až ze sakra vysokejch míst.....V tom je ten problém...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 23:50:50 ... (Strom/Strom)
Re (15): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 22:43:27:

Ne, to není směšné, to je průšvih a totální, když za tohle můžeš v tomhle režimu jít do kriminálu. A ano, je to režímní šikana, přesně jak říkal Vandas......
Ano, soud mu udělal skvělou reklamu a má díky tomu větší podporu a je to tak jen dobře.
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 10:52:19 ... (Strom/Strom)
Re (16): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 23:50:50:
To jsem rád,že tě jeho potrestání těší:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 13:28:23 ... (Strom/Strom)
Re (17): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 10:52:19:

Tohle byl doufám jen hodně hloupej vtip......
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 14:51:48 ... (Strom/Strom)
Re (18): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 13:28:23: Sis ještě nevšimnul,že jiný neumím?:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 15:43:44 ... (Strom/Strom)
Re (19): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 14:51:48:

No já si právě nejsem jistej, co myslíš a nemyslíš jako vtip, protože kolikrát jsem si myslel, že jen žertuješ a ty jsi to myslel vážně....
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 10:29:58 ... (Strom/Strom)
Re (14): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 20:53:29:
11.5.jsi napsal:Co se týká kapitalismu za Hitlera,tak ho podřídil státním zájmům,ale kde nemusel,tak nikomu do ničeho nekecal. To tedy kecal a hodně a všude:židům ukradl všechno a spoustě dalších jakbysmet.U nás např.byly nucené správy na zámcích a statcích patřících jemu nepřátelské šlechtě a dalším,na Benešovsku vysídlil spoustu vesnic,neboť si tam vytvořili nacisti vojenský prostor,mnohé podniky se musely přeorientovat na zbrojní výrobu,mnozí museli odejít na nucené práce atd.To vše musel?Asi stejně jako musel obsadit skoro celou Evropu,vraždit židy,Romy,mentálně postižené,politické odpůrce atd.a pokračovat ve válce i tehdy,kdy by i ty desetitisíce retardovaných,co zabil,pochopili,že válka je ztracena,posílat děti do války,proměnit spoustu německých měst v trosky,zatáhnout sem bolševiky atd. A co se včerejšího vystoupení Vandase týká,tak nevyvrátíš,že maj dost s nacisty společného-viz jejich levicový program ohledně ekonomiky či zdravotnictví-chce mnohem větší vliv státu na vše.Hitler vystupoval z mezinárodních organizací,paktoval se s SSSR,Itálií a Japonskem,Vandas chce taky kdeco opustit a paktovat se s Čínou a Ruskem,.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 13:35:45 ... (Strom/Strom)
Re (15): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 10:29:58:

Ano a za tím si stojím...já mluvil o říšský ekonomice, ne o jeho zabírání v zahraničí nebo boji proti židům :D :D :D...opět jsi to totálně nepochopil....A co se týče Vandase - bohajeho, jak můžeš tohle srovnávat? :D Hitler vycházel z tehdejší dobový situace, Vandas vychází z tý dnešní. Ty už seš z toho hledání ďáblů za každým rohem opravdu zblblej....vidíš sociální politiku, hned vytáhneš Hitlera. Jako sorry, ale to už přeháníš trošku, ne? Nemá rád EU, je za tím Hitler. A co že se jmenuje Vandas? To je na šest písmenek, stejně jako Hitler, takže to je jasný, musí to bejt nácek :D
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 16:45:54 ... (Strom/Strom)
Re (16): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 13:35:45: že člen dělnické strany Vandas je na 6písmen jako byl člen dělnické strany Hitler mně ještě nenapadlo,zatím jsem vnímal ty podstatnější shody:) Jo,v samotném Německu si mohl podnikat každý podle svého gusta bez omezení-třeba prodávat zlaté zuby židů nebo dělat pokusy na postižených...Akorát musel mít průkazku dělnické strany,árijský původ apod. Když ty můžeš srovnávat EU se Sovětským svazem,proč bych já nemohl někoho srovnávat s nacisty? Jako zastánce názoru,že za názory se nemá trestat,mě doufám budeš bránit,kdyby se DSSS dostala k moci a začla by tu dělat "pořádek"typu jedna banka,jeden národ a jeden vůdce a jedinci mého typu by to kritizovali.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 20.05.2010 17:27:36 ... (Strom/Strom)
Re (17): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 16:45:54:

Jo, jasně, Německo bylo plné démonů a prodávaly se tam jen kusy lidských těl. BU BU BU BU BU!!! A EU se sovětským svazem nesrovnávám, srovnávám ji s RVHP, protože funguje prakticky stejně a zatímco já srovnávám na základě reality, ty si to prostě vymejšlíš a naprosto nepokrytě lžeš a to si myslím je docela podstatnej rozdíl. A bránit tě rozhodně nebudu. Tvý právo říkat nesmysly, co mi tady podsouváš, bránit budu, ale ne nesmysly samotný. Ale neboj, za Vandase by ti nikdo ty nesmysly říkat nebránil a přesně z toho bys pak možná i poznal, že to byly skutečně nesmysly....
guest Muž Joe73 ... 20.05.2010 19:08:04 ... (Strom/Strom)
Re (18): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 20.05.2010 17:27:36: RVHP = totalitní SSSR plus jeho satelity nucené ho poslouchat. Ještě napiš,že za Hitlera to bylo lepší než teď za EU:) Že bych za Vadase poznal,jak to bylo opravdu za Hitlera,to věřím:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 00:12:53 ... (Strom/Strom)
Re (19): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.05.2010 19:08:04:

Tomu věřit můžeš, ale je to blbost, no :) ... A pokud to chápeš takhle, tak ano, EU je nenárodní (tedy cizí) nevolenej byrokratickej prvek, kterýmu je totálně putna, co jsme zač, a kterej nám chce vnutit vlastní hodnoty, direktivy, atd.....v tomhle je to to samý jako SSSR....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 08:47:18 ... (Strom/Strom)
Re (20): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 00:12:53: Zatímco "demokrat"Hitler,který se po volbách 1933 dostal k moci,postupně druhé zlikvidoval a pak už nebyl důvod dělat volby,když zbyli jen nacisti...V EU volíme do europarlamentu a můžem z ní vystoupit.Když chtělo Maďarsko vystoupit ze socialistického tábora,tak Sověti rozstříleli Budapešť a předsedu vlády popravili...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.05.2010 09:16:05 ... (Strom/Strom)
Re (21): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 08:47:18:

A když my budeme chtít vystoupit z EU, tak to EU demokraticky přijme a určitě nebude dělat problémy, viď? :D
Co sem zase cpeš Hitlera? Ajooo, von je vlastně na šest stejně jako Vandas, tak to budou určitě stejní.....
guest Muž Joe73 ... 21.05.2010 23:31:04 ... (Strom/Strom)
Re (22): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.05.2010 09:16:05: Až to tady Paroubek a spol.dovedou do situace Řecka,tak myslím,že už dnešní chování EU a obzvlášť Německo,které teď na Řeky posílá nejvíc peněz,nezopakuje a s radostí nás nechaj odejít:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 22.05.2010 09:16:09 ... (Strom/Strom)
Re (23): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2010 23:31:04:
Kéž by. Když V. Klaus nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu, pěkně z EU vyhrožovali, že nám odeberou počet lidí v různých radách, apod. apod. Klause chtěli někteří experti (jako Ty bys určitě rád) za velezradu. Apod. Švýcarsko a jiné bohaté státy, se lidé vyjádřili pro nevstup do EU a je to jen dobře. Vedou si skvěle a za to že se připojili k Schengenskému prostoru akorát doplatili. Jako ve sporu s Libyí, kde se celá EU na Švýcarsko vykašlala a dokola se omlouvala, a Itálie ještě obvinilo Švýcarsko, že vyhledává spory.
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 17:36:10 ... (Strom/Strom)
Re (24): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 22.05.2010 09:16:09:
Koukám, že jsem tu proevropskej asi sám...Nikdo nám nevyhrožoval.Máš-li dukaz,napiš ho.Odvolat Klause navrhovali jen zelení,což jim nezapomenu a možná právě je i dík tomu budu volit,jakkoli mi i u nich leccos vadí.Nešlo o to,že Klaus má averzi k EU či Lisabonu, šlo o to, že máme parlamentní a nikoli prezidentský systém!!!Senát i parlament plus vláda většinou Lisabon schválili a Klaus ho tedy MĚL ratifikovat.Až budem mít prezidentský systém,tak ať si rozhoduje,ale zatím ho nemáme,tudíž by měl dodržovat naše zákony a ústavu!!!Nemáme ani diktaturu,aby jeden člověk ignoroval vuli většiny!Když mu tak nevoněla a tvrdil,že jejím podpisem ztrácíme suverenitu,tak měl odstoupit a ne ji podepsat,tím jen dokázal,že jsou to jen kecy a že mu jde akorát o moc a funkci a zachová se i proti svému dlouhodobě proklamovanému postoji viz i třeba před rokem 1998 jeho tvrzení,že by nespolupracoval se socany a po volbách s nimi uzavřel opoziční smlouvu.Ano,třeba Island si vedl tak skvěle,že takřka zbankrotoval a najednou do EU chtěl...Až budem tak bohatí jako Švýcaři a budem mít za sebou tolik let demokratického vývoje,tak nám muže být taky jedno,zda jsme či nejsme v EU.Ve světě,kde i celá EU nestačí naUSA,Čínu a další je aburdní si myslet, že by rozdrobená měla větší sílu a životaschopnost.Co máš porád s tou Lybií?Ten tvuj muslim je odtamtud?A ty jsi proti režimu v Lybii nebo pro?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 22.05.2010 18:22:27 ... (Strom/Strom)
Re (25): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 17:36:10:
"Toho mého muslima" si příště taky nech od cesty. Nic Ti po tom není. Díky*14*
Vidím, že na to nejsi schopen reagovat. Nikdy jsi na to nereagoval. Já si snad můžu psát co chci .. takže bych Tě tady klidně mohla urážet a do Tebe se navážet, jako to děláš Ty, ale tak nějak mám jiné vychování, a nepotřebuji ani patřit do nějaké církve, abych ho narozdíl od Tebe měla. A tomu, že jsi to chtěl napsat jinak nevěřím.
No ale on ji podepsal*40*
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 19:03:00 ... (Strom/Strom)
Re (26): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 22.05.2010 18:22:27:
Jen jsem se zeptal. Ty se stále navážíš např.do církve,já jsem člen církve,takže to beru i na sebe. A tvoji narážku,že nemám vychování,mám brát jako příklad toho,že se do nikoho nenavážíš?:)

Podepsal,takže mu poděkuj za ztrátu suverenity:) A hlavně toto rozhodnutí respektuj,neboť je to prezident a ten se má respektovat,což tu opakuješ.
A ještě dodám,že ji podepsal až poté,co vytáhl zatuchlé a nedemokratické Benešovy dekrety,které do civilizované Evropy 21.století rozhodně nepatří a které považuje za posvátné.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 22.05.2010 19:14:40 ... (Strom/Strom)
Re (27): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 19:03:00:
*3* Jde vidět, že si nedokážeš udržet nadhled, aspoň jsi to přiznal*52* Narážku si vysvětli jak chceš, nejsem typ člověka na poučování :D Za to mu poděkuj Ty. Kde to opakuji?*3*
No a co Ty máš pořád s tím Klausem? Ne, já to nepotřebuji vědět, ale mohla bych taky tak reagovat.
guest Muž Joe73 ... 22.05.2010 19:27:10 ... (Strom/Strom)
Re (28): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 22.05.2010 19:14:40:
Kde jsem to přiznal?
Psalas mi to několikrát,že s Klausem nesouhlasíš,ale je třeba ho respektovat jako prezidenta.
Co s ním pořád mám? Společnou zem, v jejímž čele stojí,bohužel...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 07:12:12 ... (Strom/Strom)
Re (25): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 22.05.2010 17:36:10:
K Tvému EU.. Evropsky parlament chce staty ... prijimani uprchliku*52*
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 10:21:51 ... (Strom/Strom)
Re (26): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 07:12:12: EU je i tvoje:) Co znamená věta EU chce státy...?
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 10:23:07 ... (Strom/Strom)
Re (27): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 10:21:51:
To je odkaz*369* je modrý je to odkaz na internetovou stránku. V rámci obhajoby a souhlasu s EU je Tvoje.
guest Muž Joe73 ... 24.05.2010 22:30:14 ... (Strom/Strom)
Re (28): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 24.05.2010 10:23:07:
Jsem překoukl,že to byl odkaz.Aspoň jsem tě pobavil:) Koukl jsem na něj nyní a co jako,že EU podporuje příjem uprchlíků?Já to schvaluju,pokud je útěk sem z důvodů politického či náboženského pronásledování v zemích jejich původu.Od nás za nacistů a komunistů emigrovali statisíce lidí a cizí země je přijali a pomohli jim.Měli je poslat zpět jako vracelo Švýcarsko židy do Říše nebo Československo židy do Rakouska,když ho obsadil Hitler? To vrácení rovnalo se cesta do plynu.,takže mnozí na té hranici spáchali sebevraždu...
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 24.05.2010 22:36:46 ... (Strom/Strom)
Re (29): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2010 22:30:14:
Jako ani ne. Tak ja nevim, zda se Ti to na mobilu ukazuje modre je to stejne jak tady, ale tak asi to bude jine.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 18:16:31 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 16:05:53:

Každopádně si toho Vandase velice rád poslechnu.....a po těch řečích, co si tady na mě vymejšlíš, budu DSSS volit s ještě mnohem větší radostí....
feainne Muž feainne ... 19.05.2010 11:46:54 ... (Strom/Strom)
Re (8): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 01:13:51:

Nechapu srovnavani tech tri stran. Je tam strana, ktera ma svobodu obcanu primo v nazvu, strana ktera si se svobodou obcanu uspesne vytira zadek a pak strana, ktera je jasne autoritarska a potlaceni svobody je fakticky jejim hlavnim programem.

Svobodni jsou podivny mix libertarianstvi, konzervatismu a populismu. Prave ten populismus a nekdy az prilis konzervativni nazory muzou byt varovanim, ze mohou sejit z cesty a to libertarianstvi u nich nebude tak horke.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 14:28:01 ... (Strom/Strom)
Re (9): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od feainne z 19.05.2010 11:46:54:

Jak ty definuješ ten populismus? Krom toho, že to je oblíbená multikulturalistická nadávka pro každého, koho lze jen velmi těžko označit za nácka a kdo zpravidla vyjadřuje, co si lidi skutečně myslej a sype tak písek do soukolí totalitou nasáklé politické korektnosti.....
feainne Muž feainne ... 19.05.2010 15:05:22 ... (Strom/Strom)
Re (10): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 14:28:01:

*3**3**3*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 18:11:57 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od feainne z 19.05.2010 15:05:22:

Zdá se ti snad, že to není tak jak jsem popsal?
feainne Muž feainne ... 19.05.2010 18:37:25 ... (Strom/Strom)
Re (12): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 18:11:57:

Napsal jsi mi jako píča, tak jsem ti jako píča odpověděl ...

Když budeš chtít rozumnou odpověď, tak se zeptej jako člověk.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 20:47:18 ... (Strom/Strom)
Re (13): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od feainne z 19.05.2010 18:37:25:

A jako člověk znamená tak, abys mi tu odpověď milostivě odsouhlasil, co? Nech se vyšetřit, demente. *3**3**3*
feainne Muž feainne ... 19.05.2010 15:13:15 ... (Strom/Strom)
Re (10): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 14:28:01:

- multikulti - ordskrtnuto
- politicka korektnost - odskrtnuta
- totalizace - odskrtnuta
- nackove - odskrtnuti

Prosim dopln prispevek o:

- arabizaci Evropy
- homosexualizaci
- fasisty (kazdy kdo nesouhlasi je obvinen ...)
- cikany

Volitelne muzes pridat:

- eurohujery
- oteplovace
- vyvoleny narod
- Bilderberg group
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 15:40:33 ... (Strom/Strom)
Re (9): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od feainne z 19.05.2010 11:46:54: No když už to chcete brát vážně,tak společné maj ty tři to,že určité skupiny občanů démonizují-jedni třeba Romy a přistěhovalce,druzí ekologicky a proevropsky smýšlející,no a třetí TOP a ODS.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.05.2010 18:13:15 ... (Strom/Strom)
Re (10): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 15:40:33:

Jo, jasně a všichni ostatní se maj vzájemně rádi, držej se za ručičky a zpívaj halelůja....to jen tihle zlí nemaj někoho rádi...
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 19:02:27 ... (Strom/Strom)
Re (11): Nevolím srdcem, ale hlavou
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.05.2010 18:13:15: To netvrdím,komunisti,Suverenita a další jsou na tom obdobně.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: