XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Dotazy

 

Dotazy

Dotazy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy ohledně služby XChat.cz
Pozor   *90* Než přispějete:

► Před přispěním zkuste nejprve hledat v nápovědě.
► Ujistěte se, zda nemáte zapnuto Greasemonkey, Stylish nebo jiné rozšíření ve svém prohlížeči, které může způsobovat Váš problém.
► Pokud se vám něco nezobrazuje, jak má, zkuste nejprve vymazat cache prohlížeče.
► Pokud máte potíže s místností a tamními java skripty, na LITE verzi můžete v místnosti snadno přeskočit, pokud na konec URL (řádek s adresou stránky) připíšete: &js=0&nonjs=1 Problémy se mohou nejčastěji vyskytovat u starších verzí internetových prohlížečů (Internet Explorer 5 ve Windows 98, 2000 apod.).

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž SLAd ... 15.10.2013 15:33:33 ... (Strom/Strom)
místnosti
Může mi někdo prosím vysvětlit z jakého důvodu nebo záměru si někdo zakládá a ustaluje místnosti? Jako mimo toho že to působí směšně a kde kdo uvažuje o co jde tak je to ukázka toho že spousta lidí si už nemůže rezervovat místnosti natož z nestálé udělat stálou že je kolem toho keců že tá místnost musí to a tamto někdo čeká třeba rok a něco a teď to zakládání stupidních názvů má znamenat co?? Jo aha on cosi končí lide.cz *3* víc místností kde nikdo nechodí nebo jen pro 4 lidi už najednou není problém *369* *3* hej lidi já už fakt nevím na čem jedete? *161* je to na recept nebo se to dá sehnat i bez *3*
Jard01 Muž Jard01 (jard01@volny.cz) ... 15.10.2013 19:02:30 ... (Strom/Strom)
Re: místnosti
Odpověď na příspěvek od SLAd z 15.10.2013 15:33:33:
vitej v klubu kamarade, jeste se tu budem divit az to tu cele predelaji k obrazu svemu prebehlici z lide.cz*901*a mi co jsme zdejsi nejsme nejspis jiz v kurzu*901*jinak si ty nahle a bleskurychle zmeny vysvetlit nedovedu*901*takze buhvi jaka prekvapeni nas jeste vubec cekaji*901*




Největším vzrušením není zabíjet, ale nechat žít !!
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 15.10.2013 20:18:12 ... (Strom/Strom)
Re (2): místnosti
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 15.10.2013 19:02:30:
seznam si tu připravuje půdu k vpádu do našich vod a odkup chatu to je přece jasné :-)

můžeš mi říct nějaký rozumný důvod proč vadí že se zde zvýší návštěvnost že tu bud víc lidí atd...?? je to snad smysl celého chatu ne ?
a že dostanou stálé místnosti ? mají nachatováno dost jinde přece proč z toho děláte takovou kovbojku jen zase hledáte problémy tam kde nejsou ...
Jard01 Muž Jard01 (jard01@volny.cz) ... 15.10.2013 20:56:24 ... (Strom/Strom)
Re (3): místnosti
Odpověď na příspěvek od Pav.m ( mailto:pav.m@centrum.cz ) z 15.10.2013 20:18:12:
no ja sem rad ze se zvysi navstevnost a vrati se doby kdy tu bylo 3k az 10k lidi*367*teda je pravda ze sem tu jako rekord zazil i 14k lidi jednou ale to byl pro me horror pac jako clovek s pomalym pripojenim sem se sem uz nedostal*369*jinak to ze maji naxchatovano na lide.cz mi nevadi sam tam mam take naxchatovano ale mam obavu zda i me tu schvali forum o ktere tam jisto jiste prijdu abych tu pak nemusel slozite hledat lidi kteri mi tam chodili psat a zajimali se o severska tazna plemena*901*sem tam byl moderator a spravce fora jejich*1*
tedy hlavne na forum aljassky malamut nebot to je srdcova zalezitosz*5151**18*

Největším vzrušením není zabíjet, ale nechat žít !!
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 15.10.2013 22:05:55 ... (Strom/Strom)
Re (4): místnosti
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 15.10.2013 20:56:24:
díky díky díkyyyy přesně nato jsem se ptal *3*

dobrou noc

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: