XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hubnutí a cvičení

Hubnutí a cvičení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatnímy o poznatky kolem hubnutí a cvičení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 24 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 17.02.2008 22:15:36 ... (161/231)
Re: Na téma...
Odpověď na příspěvek od Donn ( mailto:Donnik@centrum.cz ) z 14.02.2008 22:07:40:

Zajímalo by mě, jak jíš teď...? Už si dáš "normálnější jídlo" nebo pořád držíš dietu?
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 16.02.2008 15:13:19 ... (160/231)
Re (3): stravování
Odpověď na příspěvek od scorpioLacky: a jseš si jistá, že to tak mají všichni? *1*

______
fragnatic
guest Muž Donn (Donnik@centrum.cz) ... 14.02.2008 22:07:40 ... (159/231)
Na téma...
Patřím mezi lidi,kterým stačí se kapának trochu více nanapkat a už jim lezou špéčky *1* Chodil jsem s holkou a tak nějak už jsem fotrovatěl,nikam nechodil ven.Jen do práce a doma...s tím přibývala i kila.Začal jsem sito uvědomovat,ale chuť k jídlo a gurmáství byla strašně silná závislost.S pocitem plného břicha a doslova přežrání,jsem nemohl usnout.Najednou má váha při mé výšce 188 cm byla 115 kg.No byl jsem pěkný chlapák *3* Ale co dál....chtěl jsem džíny,nebyly,pěkná trička měli jen v menší velikosti.Pocit že mám kolem sebe 25 kilo tuku navíc bylo hrozné. STOP !!! Šel jsem do sebe.Změnil jsem jídelníček.Šel jsem skoro až do exktrémů.Kuřecí a rybý maso vařené ve vodě,jako příloha rýže,vař.brambory,nebo jen zelenina.Do toho všeho jsem se stal 4 krát do týdne pravidelným návštěvníkem fitcentra.Měsíc,dva...se nic nedělo.Mé tělo bylo asi v pěkném šoku.Ale i tak výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.Tuk mizel a ramena,prsa,ruce...se mi měsíc od měsíce plnily svalovalou hmotou.Ještě jsem zapoměl dodat,že po každém cvičení ve fitku,následovalo 30min.šlapání na stacionárním rotopedu.Jdeto,ten kdo tvrdí že zhubnout nejde nemá pravdu.Chce to jen vydržet a dbát i opradu na maličkosti ohledně stravy.Nééé...že dnes si trošku více dopřeju a zítra už zase nebudu nic jíst.Hodně lidí ve fitcentru mi složilo poklonu,že jsem udělal takový kus práce.Vlastně behem 6 měsíců jsem zhodil 25 kg,což je cca 4 kg za měsíc.Dnes jsem ze sebou spokojený,nechci se vychvalovat...ale postavu mám hezkou a jsem na ní i právem hrdý.
Všem kdo chtějí zhubnout přeji hodně štestí,jeto makačka,ale makačka kde na jejim konci jsou opravdu vidět výsledky.

S pozdravem Donn *582*
guest Muž scorpioLacky (scorpioLacky@seznam.cz) ... 12.02.2008 04:44:31 ... (158/231)
Re (2): stravování
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:pavelkubelka@centrum.cz ) z 10.02.2008 17:55:14:

hm, chlapy mají daný v genech , že mají rychlejší metabolismus a méně tuku v podkoží :((
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 10.02.2008 17:55:14 ... (157/231)
Re: stravování
Odpověď na příspěvek od scorpioLacky: no takže *1* Já jím pořád, a jím velký porce, dá se říct, že se přejídám , ale není to na mě absolutně vidět, asi mám nějaký zázračný spalování *1*

______
fragnatic
guest Muž scorpioLacky (scorpioLacky@seznam.cz) ... 10.02.2008 12:01:38 ... (156/231)
stravování
jak pak se stravujete? třeba 3 velké porce denně a konec? nebo po 3 hodinách malé kousíčky? nebo kdy vás napadne? a jaké porce? a co sladké? jíte během dne? jaký styl na vás nejvíc byl vidět? vaše postava se rýsovala díky čemu?
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 28.01.2008 00:08:37 ... (154/231)
Re (4): trénink
Odpověď na příspěvek od scorpioLacky: jsem myslel plavání k tomu, co jíž děláš, samotný plavání určitě ne *4**5*

______
fragnatic
guest Muž scorpioLacky (scorpioLacky@seznam.cz) ... 27.01.2008 18:42:56 ... (153/231)
Re (3): trénink
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:pavelkubelka@centrum.cz ) z 27.01.2008 16:10:54:

plavání, je dobré pokud se mu věnuješ 5x týdně minimálně, aby se tělo navyklo na tu teplotu vody, ve které trénuješ.Stává se, že pokud ti co chodí plavat 2x týdně pro redukci váhy, tak se stává to, že tělo je přizpůsobené chladnější vodě v bazéně a tudíž své tukové rezervy uzavře a nechce je pustit, cítí se ohrožené a příště udělá to samé....Je opravdu dobré na ztrátu energie, fakt skvělý výdej kj, ale na redukci tuků, to není dobrá cesta...Budto chodit 5x týdně a jen plavat, nebo 2x týdně + aerobní činnost, kde těm tukům ukážete co jste zač...samotné plavání by bylo učinné pokud by byla teplota vody v bazéně vyšší než vaše tělní teplota. Na odstranění tuků je opravdu dobrý spinnig, já osobně začínám chodit 3x týdně chodit a nebo budu raši sexovat? jednoho týpka znám, u toho se spotím, hned při prvním tempu...:-))) i to je dobrá cesta...:p
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 27.01.2008 16:10:54 ... (152/231)
Re (2): trénink
Odpověď na příspěvek od sasanka011: a plavání ne? *1*

______
fragnatic

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 24 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: