XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hubnutí a cvičení

Hubnutí a cvičení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatnímy o poznatky kolem hubnutí a cvičení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 24 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž ts.caravana (janapolivkova@centrum.cz) ... 22.04.2009 16:04:35 ... (191/231)
Ukázkové hodiny tance 27.4. a 28.4.
Dobrý den, ráda bych vás pozvala na ukázkové hodiny orientálního tance (začátečnice a mírně pokročilé) v centru Prahy a navazující kurzy. Více na http://www.orient-tanec.cz/kurzy.html Přeji hezký den
guest Muž Spanik.Starek (Spanik.Starek@centrum.cz) ... 20.04.2009 10:50:35 ... (190/231)
Kurzy hubnutí a přibírání a pod dohledem odborníka a zaručený úspěchy
Dobrý den vážení dámy a pánové kdo by chtěl přibrat či zhubnout 10 a více kilo tak pište na můj mail (Spanik.Starek@centrum.cz) a když přiložíte ještě své tel. Číslo tak se s vámi ozvu a domluvíme se na termínu bezplatné konzultaci v našem prestižním studiu v České Lípě a vše je zadarmo a domluvíme se na vašem řešení.MARTIN ŠPÁNIK 25 LET ČESKÁ LÍPA ptejte se na cokoli.
guest Muž alanis855 (alanis85@seznam.cz) ... 04.02.2009 17:27:50 ... (189/231)
Výzkum nadváha u žen
Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová
guest Muž TheDarkFairy (alena.juhasova@omicrone.net) ... 04.01.2009 19:52:25 ... (188/231)
Výživové poradenství (hubnutí, přibírání svalové hmoty, zlepšení zdrav. stavu, péče o pleť)
Nabízím výživové poradenství - chcete-li zhubnout, přibrat na váze, zlepšit svůj zdravotní stav, zdraví své pleti. Pracuji pod záštitou Centra Regenerace, Praha. Analýzy rizikových faktorů a životního stylu ZDARMA. Kdo má zájem, pište do vzkazů a nebo na mail :O)
Děkuji
guest Muž or_si (orsiny@seznam.cz) ... 07.10.2008 02:39:23 ... (187/231)
Zdravá výživa a péče o pleť
Možno i poradenství přes net....(e-mail, icq atd...) rovněž možnost spolupráce více na webu:
http://www.sanceprovas.wgz.cz
nebo možnost výměny názorů v diskusi jenž je vytvořena pro Vás co už nevíte kudy kam a nevyznáte se co je fáma a co opravdu pomůže....
guest Muž or_si (orsiny@seznam.cz) ... 07.10.2008 02:35:52 ... (186/231)
Zdravá výživa a péče o pleť
čau lidi, pževážně holky, kdo chcetem zhubnout, nebo přibrata zároveň si nechat vyčistit pleť hloubkovou čistící masku, která je čistě přírodní, všechno české značky a tudíž icenově přijatelné ozvěte se mi do vzkazu....rád Vám poradím a pokud jste z moravy, nejlépe okr Vsetín, Opava, Ostrava, Přerov, rád se s Vámi setkám osobně a můžeme to pořešit...
PS.: neřešil bych nic co nemám vyzkoušené na sobě dokonce sem se zbavil pivního břicha a akné z obličeje....
mrkněte na :
http://www.sanceprovas.wgz.cz
je to osobní web kde mám i diskusi zatím se tam nediskutuje, ale rád bych to změnil....tak dík a držím palce při všem co je pro Vás důležité...
guest Muž Smrdiruka (smrdiruka@seznam.cz) ... 09.09.2008 18:15:32 ... (185/231)
Orientální tanec
Ahojte hlavně holky. Chtěla bych založit taneční skupinu, tak jesi některá z vás tancuje orientální tance jakýhokoli druhu, dejte vědět na ICQ 198-825-508. Jo a nejlíp dyž budete z Prahy. :-)
guest Muž Janikxz ... 22.08.2008 16:47:03 ... (184/231)
Poradte
Chtela bych začit chodit do fitka,ale nevim jesti muzu,je mi 14,nejsem jeste moc mladá?
guest Muž Midosek ... 07.08.2008 22:25:48 ... (183/231)
Syrovatka
Ja mam dobre zkusenosti se syrovatkou a samozrejme pohyb a vhodna strava
guest Muž Drazer (x.pavelx@atlas.cz) ... 19.06.2008 16:39:14 ... (182/231)
hmm...
moje manzelka je spokojena s sim co nabizej tadyhle:
www.zdrava-vyziva.mysteria.cz

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 24 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: