XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Islám

Islám

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O islámu,muslimech, otázkách víry, náboženství i společnosti...Osobní spory sem nepatří, na to jsou vzkazníky. Respektujte to, prosím.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 z 81 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 02.11.2012 15:20:27 ... (68/808)
Re (5): Uz testuji nove zvyky a tradice pro Evropu
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.11.2012 01:52:54:
Psal jsem tu o zákoně zmiňujícím KSČ, nikoli KSČM. A zastáncem zákazu komunistické strany jsem již od roku 1990. Prdlajs tu velebím. Dnešní vláda se mi nelíbí (i když souhlasím s Frýbortem, že lepší tu od sametu asi nebyla, stačí si vzpomenout třeba na tu Zemanovu, kdy ministr neodstoupil, ani když měl afér 8 za týden), ale řešením pro mě není, že to tu místo ní povede placený udavač Filip s usvědčeným korupčníkem Dolejšem. To je mi milejší ta současná parta.
Nachytal jsi mě, voliče pravicových zelených, kterak bych s chutí lidem rozhazoval peníze. Sypu si popel na hlavu, nechápu, jak mě, odpůrce pastelkovného, pohřebného a dalších levičáckých hovadin, mohlo něco takového napadnout. Lidský život mi byl milejší než pravicové ideály. Hanba mi. Tluchořova parta strážců pravicových ideálů nechť mě třikrát prokleje:)
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 05:14:48 ... (67/808)
Re (15): Kazdodenni zivot
Odpověď na příspěvek od said5 z 02.11.2012 03:07:58:

No, mi jenom přišlo líto, že on se tě na něco zeptal a ty jsi odpověděl úplně na něco jiného *3*
guest Muž said5 ... 02.11.2012 03:07:58 ... (66/808)
Re (14): Kazdodenni zivot
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.11.2012 00:08:49:
Zapomel jsem te zeptat o co mam psat. :-)
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 01:52:54 ... (65/808)
Re (4): Uz testuji nove zvyky a tradice pro Evropu
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 02.11.2012 01:35:07:

KSČM je regulérní demokratická strana, stejně tak jako ODS a nebo ČSSD a nebo Zelení. Právo založit politickou stranu má každý dospělý a svéprávný člověk, takže si klidně založ svoji stranu. Problém je ten, že máš problém se vyrovnat s volebním úspěchem KSČM po krajských volbách a proto by jsi KSČM nejraději zakázal, stejně tak jako se to udělalo s Dělnickou stranou. Výrazem zakázat myslím "rozpuštění strany". Tam se taky někomu nelíbilo že po volbách do evropského parlamentu se dostala na více než jedno procento a proto musela být rozpuštěna *3*
Tomuto my říkáme demokracie, je to úplně stejné jako před 25 lety, jen ty tady ten režim velebíš *3*

A jak jinak by jsi chtěl řešit populační explozi, než politikou jednoho dítěte? Tím že budeš rozdávat peníze? To u nás měla v plánu ČSSD s důchodcema *3*
guest Muž Joe73 ... 02.11.2012 01:35:07 ... (64/808)
Re (3): Uz testuji nove zvyky a tradice pro Evropu
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.11.2012 00:07:17:
Jistě bys stejně vehementně obhajoval i Norimberské zákony, kdyby ještě platily. Česko má zákon, který KSČ označuje za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci, ten asi obhajovat nebudeš:) Naštěstí pro tebe je tak jako spousta jiných našich zákonů zcela bezzubý, neuvádí žádné sankce. Jinak by ses nedoplatil s tím tvým velebením politiky KSČ:)
Řešit populační explozi masovou likvidací těch nejslabších, kteří se nemohou bránit, mi přijde barbarské. A to, že  bohatí mohou ten zákon obejít tím, že zaplatí pokutu, je zřejmě ta proklamovaná rovnost všech lidí za komunismu:) Včera říkali ve zprávách, kolik miliard si nakradl čínský premiér. Náš Standa Gross může jen tiše závidět:) Když má Čína díky vykořisťování dělníků a bezohlednosti vůči přírodě tolik peněz, že může půjčovat obrovské sumy i kapitalistům z USA a dalších zemí, tak proč nezmění svou politiku jednoho dítěte třeba tak, že by každému zaplatila určitý obnos, kdyby měl jen jedno dítě? Lidé by si spočítali, že se jim vyplatí nemít pohlavní styk nebo si kupovat kondomy. A místo cenzury a masáží komunistické propagandy by mohla lidem vysvětlovat, že zdánlivě logická úvaha rodičů, že když budou mít víc dětí, tak je větší naděje, že se o ně ve stáří některé z nich postará, by v Číně mohla vést k tomu, že staří i mladí umřou hlady.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 00:08:49 ... (63/808)
Re (13): Kazdodenni zivot
Odpověď na příspěvek od said5 z 01.11.2012 23:23:56:

Ptal se tě na to, co říkáš na ty vaše zvyky leptat ženy kyselinou, ne na farmaceutický průmysl. *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 00:07:50 ... (62/808)
Re (12): Kazdodenni zivot
Odpověď na příspěvek od Indiges z 01.11.2012 21:22:55:

O dva příspěvky níže jsem to již vložil já *40*
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 00:07:17 ... (61/808)
Re (2): Uz testuji nove zvyky a tradice pro Evropu
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.11.2012 22:37:20:

Pokud nevíš, tak v číně je zákon, který omezuje počet dětí. A to celé plyne z toho, že porušila něco, co stanovuje zákon, mohla zaplatit pokutu, ale neměla na ni. Kdyby se udělala výjimka, tak pak pochopitelně těch výjimek musíš udělat 2 miliardy.

Čína si alespoň narozdíl od Afriky uvědomuje problém populační exploze a s tím spojené komplikace.
guest Muž said5 ... 01.11.2012 23:23:56 ... (60/808)
Re (12): Kazdodenni zivot
Odpověď na příspěvek od Indiges z 01.11.2012 21:10:14:

Zločiny farmaceutického průmyslu
Boris Cvek
Jak píše časopis Nature ve svém editorialu „Take a stand“ z 12. července tohoto roku,
farmaceutický průmysl překonává poprvé v historii vojenský průmysl v objemu pokut, které musí
nějaký průmysl platit vládě USA. Editorial je reakcí na případ londýnské společnosti
GlaxoSmithKline (GSK), která zaplatila v rámci vyrovnání 3 miliardy dolarů, aby odvrátila žalobu
ze strany americké vlády v případě zneužívání léků na dětech (ano, na dětech!).
Tato farmaceutická společnost, podle editorialu časopisu Nature, korumpovala lékaře luxusními
pobyty na konferencích a platbami za přednášky, které dosáhly výše 12 tisíc dolarů (asi 240 tisíc
korun) za dva dny. Cílem bylo dosáhnout toho, aby tito lékaři předepisovali léky, vyrobené GSK,
mimo jejich indikaci (tzv. „off-label“ využití) a bez řádného zdůvodnění. Jeden z přednášejících
si prý vydělal 1,5 milionu dolarů (asi 30 milionů korun) mezi roky 2001-2003. Nature píše:
„Some observers told Nature that drug companies might write down financial penalties as a
cost of doing business. If so, nothing short of jail time will be an effective deterrent.” (Někteří
pozorovatelé tvrdí, že farmaceutické společnosti mohou pokuty, placené vládám, brát jako
náklady na podnikání. Pokud je tomu tak, pomůže pouze vězení a nikoli pokuty.)
Myslím si, že to je další z mnoha svědectví o tom, že farmaceutický průmysl a produkce
nových léků tak, jak fungují dnes, jsou v koncích. Kdyby měl farmaceutický průmysl opravdu
nové invence a účinné léky, nemusel by dělat zločiny a vydělal by si poctivou prací. Jenže tohle
nedokáže. Nedokáže to přes nesmírný růst prostředků, které plynou do vědy za posledních 30
let, a přes nesmírný nárůst vědecké produkce, která je zjevně k ničemu . Díky tomu nejenže
nemocní lidé nemají léky, ale dokonce jsou zneužíváni v nekalém byznysu. Jinou reakcí, než
podvádět, je rušit farmaceutický výzkum a propouštět výzkumníky. To se děje teď ve velkém
měřítku a bude se to dít zřejmě v rozměrech, keré si dnes nedovedeme ani představit.
guest Muž Joe73 ... 01.11.2012 22:37:20 ... (59/808)
Re: Uz testuji nove zvyky a tradice pro Evropu
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 20:15:22:
V tvé oblíbené Číně rodiče odhazují děti do popelnic.
http://www.sledujeme.eu/andel-z-ciny-...-30-deti-z-popelnic/
A každoročně komunisti v Číně donutí milióny žen k potratu.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/...anek.phtml?id=748739

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 z 81 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: