XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Aktuality

 

Aktuality

Aktuality

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se stalo dnes nebo i v blízké minulosti
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 234 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 03.10.2015 09:21:43 ... (2191/2331)
Re (5): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 03.10.2015 07:42:07:
Jo jo, buďme rádi, že svět je plný diktatur, bude kam utíkat. :-) Od Asada bych chtěl, aby si vpálil kulku do hlavy, chtít od něj demokracii by měl nenapadlo ani ve snu.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 03.10.2015 08:07:49 ... (2190/2331)
Re (4): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.10.2015 01:02:05:
Mylně se domníváš, stejně jako mnozí jiní že problém uprchlíků je v tom, že mezi nimi jsou budoucí teroristé. Je jisté že jsou, bylo by velmi podivné kdyby nebyli. To je ale vedlejší problém který způsobí jen několik tisíc možná i desítek tisíc povražděných lidí a obrovské prostředky na eliminaci teroristů. Hlavní problém je obyčejných muslimech. Ti se nezačlení do společnosti a v takovém množství způsobí její rozklad.
To že přesouvání takového množství muslimů do Evropy vyhovuje vůdcům muslimských fanatiků je snad zřejmé, oni se tím ani netají, že jejich prostřednictvím ovládnou Evropu.
http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-ro...sek.php?itemid=25745
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 03.10.2015 07:42:07 ... (2189/2331)
Re (4): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.10.2015 01:12:36:

Svou naivitou mi hodně připomínáš komunisty (pár jich takových bylo) kteří v ideály komunismu skutečně věřili a říkali, že je to v lidech, že ten komunismus nefunguje tak jak byl naplánovaný. Měli pravdu on ten komunismus nefungoval proto že nepočítal s tím jací lidé jsou ale počítal s úplně jinými lidmi s takovými, jací nejsou. Ty bys chtěl aby Bašár al Asad zavedl v Sýrii demokracii Evropského střihu. A nejen Asad ale aby ji zavedli i v Líbyi, Afghanistánu, Iráku, Číně, Rusku atd. Bohužel se ukazuje, že ta nynější Evropská demokracie se hroutí i v Evropě, (a to už sama o sobě bez přičinění uprchlíků). V těchto zemích by nefungovala ani těch několik desítek let co tady a zhroutila by se okamžitě. Pokusy o její zavedení byly neúspěšné v Kosovu, Iráku, Afghánistánu ani Líbyii.

Takové uspořádání společnosti funguje pouze na papíře, v Evropě jen omezenou dobu a v těchto zemích vůbec. Buďme rádi, že se o něco podobného nepokoušejí ani v Rusku ani v Číně. Já už se toho snad nedožiju, ale možná do těchto zemí bude směřovat nová uprchlická vlna, tentokrát z Evropy.
guest Muž Joe73 ... 03.10.2015 01:12:36 ... (2188/2331)
Re (3): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 02.10.2015 20:39:36:
Ůchvatný argumenty říkal včera v Událostech komentářích Šarapatka: že uprchlíci můžou být teroristi, když nemají doklady, tak je OK je okrást a zavřít do lágru. Předpokládám, že třeba 11. září nastoupili do letadel teroristi díky tomu, že doklady měli. A komunisti a nacisti taky nosili doklady s sebou, takže to určitě byli spořádání občané, kteří by nikomu nic neudělali. :-)
guest Muž Joe73 ... 03.10.2015 01:02:05 ... (2187/2331)
Re (3): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 02.10.2015 20:39:36:
Argumenty? Ty by snad měli říkat ti exoti a doložit svý úchylný nápady. Třeba když je to řízená invaze, tak kdo ji řídí? Merkelová nebo židozednáři? Jinak chápu, že Klaus a spol. se nebojí, že je umučí Putin nebo Asad, kteří mají na svědomí mnohem více obětí než islámský stát. Proč by Putin vraždil jemu nejoddanější, že?
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 02.10.2015 20:39:36 ... (2186/2331)
Re (2): Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 02.10.2015 15:30:57:

A což tak nějaké argumenty, ty by nebyly? Vtípky si nechej na dobu, až budeš v kleci, jako ten Jordánský pilot, pod nohy Ti nalejí benzin a za řevu Alláh akbar jej zapálí, nebo až ta muslimská sběř Ti bude masakrovat rodinu jako to udělali většině těch kteří mají jiné náboženství. Potom ocením, že i za takovéto situace máš náladu na vtípky.
guest Muž Joe73 ... 02.10.2015 15:30:57 ... (2185/2331)
Re: Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 02.10.2015 10:21:40:
Měl by o tom natočit nějakej klip. Třeba, jak Zeman objímá strom a najednou na něj začnou padat z větví nabušený islamisti. A pak přijede na koloběžce Putin a všechny nás zachrání tím, že Česko prodá Číně. :-)
guest Muž Joe73 ... 02.10.2015 15:30:19 ... (2184/2331)
Re: Bez komentáře.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 02.10.2015 10:21:40:
Jak tak čtu názory Renče a dalších a poslouchám Klause, Zemana, Okamuru, Fialu, Chovance apod., tak ačkoli jsem dost protiislámsky zaměřenej, tak bych radši konvertoval k islámu než být ve shodě s těma exotama. Myslim ale, že kdyby se naplnily jejich žvásty, že by k islámu konvertovali mezi prvníma oni, takže bych si nepomohl. Už vidím Klause, jak kamenuje satana a představuje si u toho EU. :-)
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 02.10.2015 10:21:40 ... (2183/2331)
Bez komentáře.
Režisér Renč: Nejsou to uprchlíci. Je to koordinovaná muslimská invaze a pokus o dobytí Evropy. A my jim za to ještě zaplatíme

Prezident Miloš Zeman prý režisérovi Filipu Renčovi hovoří z duše, pokud jde o imigranty. „Já jim ´uprchlíci´ rozhodně neříkám. Jde z jejich strany o vojenskou invazi a pokus o dobytí Evropy podle mapy Islámského státu... Než se v EU rozhoupají k akci, tak to už budeme obsazení,“ tvrdí Renč. Umělec, který v prezidentských volbách 2013 veřejně podporoval Miloše Zemana, prozradil i to, proč je prezidentova aktivita v zahraničí pro Čechy přínosná.

Líbí se vám třeba Zemanův přístup k imigrantům? On totiž poměrně jasně dává najevo, že přijímání muslimských uprchlíků není zrovna dobrá věc.
Ano, v tomto směru mi mluví Zeman z duše. Já s jeho názory a náměty, které se vztahují k imigrantské vlně totiž vcelku souhlasím. Ovšem už nevím, do jaké míry se jeho návrhy dají realizovat. Já mám ale na uprchlíky docela jasný názor a „uprchlíci“ jim rozhodně neříkám. Beru to jako vojenskou invazi, alespoň tak to na mne působí.
Já si především myslím - jako mnozí další -, že tady jde o zcela koordinovanou muslimskou invazi do Evropy. Je to podle mne pokus o dobytí Evropy podle mapy, kterou ostatně podle jednoho anglického novináře snad ukazoval sám Islámský stát. Z té mapy je ale patrné, že IS chce Evropu dobýt a zabrat tak, aby se stala muslimskou. Pokud si dobře pamatuji, tak IS chce půlku Afriky, západní Asii i jižní Evropu. Je to proto podle mne vojenská intervence v tričku a v džínách a my na takovou intervenci přitom nejsme vůbec přichystaní. Navíc si nemyslím, že by každý z těch všech jakoby uprchlíků – jsou to migranti a mnohdy to ani uprchlíci nejsou – měl peníze na to, aby mohl zaplatit převaděčům. Tolik lidí takové peníze nemá, takže už z toho se dá usuzovat, že jde o chytře řízenou invazi. Mrazí mne ale i z dalších věcí. Když se totiž dívám na fotografie a na záběry z těch uprchlických akcí, jak překračují hranice v Řecku a v Itálii a v Maďarsku, tak tam je vidět, že jde o takové dobře vypadající mladé muže s mobilními telefony, kteří jsou dobře živení a kteří rozhodně nevypadají jako podvyživení uprchlíci. Spíše vypadají jako dobře cvičení lidé, kteří jsou vcelku i v dobré fyzické kondici. A aby to všechno navenek dobře hrálo, tak se pak do kamerových záběrů zaimplantuje pár žen s dětmi a pár zoufalých rodin...Jenže soudě podle té agresivity, o které jsem četl a slyšel, že se tak projevují, tak to nejsou žádní mírumilovní uprchlíci, kteří potřebují pomoc. Mně z toho všeho vyplývá, že jejich exodus sem opravdu někdo organizuje a jde tak o plošné zabrání Evropy.
Tak nějak to bude. Na to se totiž všichni díváme každý den v televizi a nikdo přitom neví, co má dělat, neví to ani celá Evropská unie.
Co ale říkáte na to, že máme - a dokonce je to prý i naše povinnost - uprchlíkům pomáhat? Takto totiž hovoří i mnoho umělců, mnoho lidí z vaší branže.
Ale my jim pomáháme a to přes různé organizace jako jsou třeba Lékaři bez hranic. Pomáháme jim nejen humanitárně, ale různým zemím i vojensky. Ovšem kdo nemá pozvání, tak se přece nemůže jen tak do naší země navézt a myslet si, že dostane bez udání důvodu pomoc. To je jako by se půlka Evropy sebrala a jela někam do Tuniska a žádala Tunisko, aby je nakrmilo. Jejich ´Pomožte nám!´ je jenom rouška, zástěrka k tomu, aby se tady mohli trvale usadit a mohli tady pobývat legálně a mohli zde rozvíjet svoje muslimské a islámské aktivity. ´Pomozte nám´ je podle mne prostě takové citové vydírání, aby tady dostali legální pobyt. Ale když jim všem pomůžeme, tak pak tady každý z nás bude mít za chvíli za souseda nějakého islamistu, u kterého ale nebude vědět, co může od něj v budoucnu čekat. Vítat u nás takto tyto lidi, mezi nimiž mohou být i vycvičení bývalí vojáci, to je podle mne nyní pro Evropu osudová a zlomová věc, neboť když jsme pro ně bezvěrci a oni uplatňují džihád, tak pak nevím, zda se takovým lidem dá vůbec věřit. Ono to opravdu spíše vypadá na to, že jde o likvidaci Evropy. Bezbrannost a zároveň bezradnost Evropy, která na takovou fintu, na takovou intervenci v tričku a v džínách není vůbec připravená, je až neuvěřitelná! Já nechápu hlavně to, proč Italové, či Řekové nedokáží uchránit nijak své hranice. Na co mají armády a policii? Na co dávají tyto státy peníze, když pak armády nejsou schopny ochrany a to před lidmi beze zbraní? To je ten největší paradox!
Ono se ale čím dál častěji nahlas hovoří o tom, že Evropa není opravdu schopna bránit své schengenské hranice a že se možná bude muset kvůli tomu Schengen jako takový zrušit...
Ovšem než se něco v Evropě rozhodne, tak tady už všichni budou! Ale oni neutíkají do Evropy jenom ze Sýrie, jsou tady i Afghánci, Iráčané, Íránci, Pákistánci, prostě islámisté, muslimové. A ti neutíkají jen z válečných zón. Když se ale díváte na mládí a fyzickou formu těch utečenců, tak já osobně jim nějaká utrpení v jejich vlasti nevěřím. Ale než se Evropa rozhodne, než se v EU politici rozhoupají k akci, tak to už budeme obsazení.
Podle mnohých odborníků je problém i v tom, že Evropa imigrantům nabízí na talíři příliš mnoho – když třeba zavítají ilegálně do Německa či Rakouska, tak prý dostanou kartu sociální pojišťovny, přičemž pojištění za ně platí stát, mobilní telefon bez smlouvy, placený nájem, bezplatnou zdravotní péči, peníze bez potřeby důkazů na jaký účel, bezplatné jazykové kurzy, či volné lístky na dopravu. To je hodně, ne?
To je pravda. My jim za to, že nás tady okupují a budou okupovat, ještě zaplatíme, což je neuvěřitelné. A přitom to mnohdy ani nejsou ekonomicky progresivní lidé. Budou jenom od Evropy brát a přitom to nikomu z nás nebudou schopni splatit. Někde jsem dokonce četl, že oni v Německu dostávají takové sociální dávky, které jsou ještě vyšší, nežli je průměrný plat v Srbsku. Já si ale myslím, že bychom se tady měli starat o vlastní důchodce, o rodiny s dětmi, o chudé rodiny a nemocné a ne o nějaké „nabušené“ islamisty, kteří nebudou dělat nic a budou pobírat dávky, na které my jim ovšem vyděláme. To je ale na hlavu padlá věc! Nevím, já bych byl v tomto radikálnější. Jinak také můžeme naší sociální vstřícnosti a demokracie vůči nim za pár let hodně litovat. Možná za pár měsíců.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 01.10.2015 12:23:17 ... (2182/2331)
Ten se snad zbláznil.
Německý ministr vnitra Thomas de Maiziere

Musí podle něj ale dodržovat zákony, nesmí lhát úřadům a nesmí vyvolávat potyčky v ubytovnách. „Každý, kdo k nám přijde, musí přijmout a dodržovat náš systém hodnot a pravidel. To znamená, že každý řekne úřadům své pravé jméno i skutečnou zemi, odkud přichází. Patří k tomu i to, že se lidé nebudou prát a že budou respektovat ostatní lidi, bez ohledu na jejich víru a pohlaví.“

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/potycky-bezenc...10226_zahranicni_hro

Jenže uprchlíci kašlou na hranice i zákony, rvou se, zatím mezi sebou, systém hodnot jim určuje právo šaría a ne nějaký právní systém. Zahodí své doklady a jako zemi odkud přichází uvedou tu zemi u které je největší šance že dostanou azyl. Respektovat lidi jiného pohlaví a víry je pro ně něco s čím se doposud nesetkali a je jim to pro smích.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 234 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: