XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevěra

Nevěra

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o lásce a/nebo nevěře?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 735 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž mina ... 18.07.2009 09:37:56 ... (7284/7344)
Re (2): zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od market30 z 11.07.2009 18:24:15:
to je jasný když jsou děti tak je to fakt jinde..a vůbec se mi nelíbí jak dnešní taťkové lehkomyslně odcházejí od rodin-za hlasem svého srdce..to je zrada..ale myslim si že vědět na čem jsi nebudeš stejně nikdy..i kdyby ti manžel dokonce přísahal-ujistil tě že nic nikdy nebylo a kdyby bylo tak by to přiznal..může to říkat jen aby tě uklidnil..protože tě má rád a nechce ti ublížit..život je prostě nejistota!:)
guest Muž market30 ... 11.07.2009 18:24:15 ... (7283/7344)
Re: zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od mina z 11.07.2009 09:06:21:
No, ono to někdy není jen o tom, jestli je to pan pravý, komu bys nikdy nevěrná nebyla. Ale také o tom, jak dlouho jste spolu. Po čase prvotní zamilovanost vyprchá, a když přijdou děti, běháš spíš kolem nich než kolem partnera. V dnešní době mám pocit, že je nevěrný kde kdo, spousta z lidí to bere jako okořenění vztahu, po letech manželství třeba jako zpestření sexu atd.
S manželem jsem si o tom všem promluvila, sice tvrdí, že se nic nestalo, ale když jsme se bavily, tak mi potvrdil, že i kdyby se "někdy" stalo, že by mi nevěrný byl, stejně by mi to nepřiznal. Takže zase vlastně nevím, na čem jsem.
Ale máme dítě, pořád se milujeme, tak se s tím budu muset srovnat. Ono se ti to totiž hodnotí jinak, když už máš rodinu nebo když jsi jen s partnerem.
guest Muž mina ... 11.07.2009 13:09:14 ... (7282/7344)
Re (2): zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 11.07.2009 12:16:02:
jj jednoduchý to vlastně je..pokud člověk nedělá tu chybu že se snaží partnera změnit k obrazu svému místo aby šel o dům dál..nevěra je shit..ale bylo by naivní věřit na věrnost až za hrob..prostě občas i když je člověk spokojenej může ulítnout nebo pocítit touhu po dobrodružství-dokázat si něco..pak pokud jde jen o fyz.sex o kt. nikdo neví , to nemusí vůbec uškodit..naopak třeba pomoci-budu mít černé svědomí a budu na partnera podvědomě hodnější+znovu si uvědomím jeho cenu atd..:-))
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 11.07.2009 12:16:02 ... (7281/7344)
Re: zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od mina z 11.07.2009 09:06:21:

Souhlasím že nevěra pramení z toho že jsme se špatnym člověkem. Ale tak je to jednoduchý ne, když vidím že chci něco jinyho, tak se s nim rozejdu a jdu dal a je to...

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž mina ... 11.07.2009 09:06:21 ... (7280/7344)
zatloukat a z...
mým osobním vývojem jsem došla k poznání že když už nevěra-tak kurva si musim všechno posychrovat do detailu aby šance prozrazení byla 0, když na to nemam-tak to nedělam ne..další rada-nikdy se nepřiznávat a to za žádných okolností - prostě co oči nevidí..partner se to nesmí nikdy dozvědět to je jediná šance na záchranu..taky extra nepátrat-spousta věcí vypadá hůř než je tak proč se stresovat..a poslední věc-s miláčkem se kt.jsem ted vůbec nejsem schopná nevěry-moc si ho vážím a nemůžu..jiná by byla ovšem situace kdyby začal zlobit-pomsta je pak sladká-a může dost pomoct hlavně napravit sebevědomí:))myslim si ale že problém je často ve špatné osobě partnera-něco mi s ním chybí-proto nevěra..když jsem s tim pravym nic jinýho nehledam..so easy!:-)
guest Muž mina ... 11.07.2009 08:42:34 ... (7279/7344)
Re: ___
Odpověď na příspěvek od idontliketheworld z 12.05.2009 13:09:48:
znam to z vlastní zkušenosti nejhorší je když už s tim nic neuděláš, nevrátíš moment poznání a bolesti druhého člověka a cokoliv řekneš, uděláš už víš že mu nepomůže když už to jednou ví! já trpěla strašně lítostí nad svym činem člověk jako by byl omámenej a nevěděl co dělá zato vystřízlivění z takový povrchní zamilovanosti je hnus a hlavně ze sebe-čeho jsem byla schopná..radim jít pryč od sebe a poučit se z chyb a v dalším vztahu neopakovat..já už dneska jsem uplně jinde a některý věci prostě ze zásady nedělam..ale chudák můj ex to celkem vyžral nicméně nakonec mě nejvíc vochcal on a vyměnil mě za jinou což mi patřilo a nemohla jsem mu ani nic vyčítat..dneska to berem že jsme si kvit a kamarádi nejlepší..:)
guest Muž standoslav ... 11.07.2009 07:08:02 ... (7278/7344)
Re (8): :-)
Odpověď na příspěvek od market30 z 10.07.2009 14:13:29:
-ať to bylo jak bylo máš to za sebou a teď na to pozapomenout.Ty víš jak by Tě jeho nevěra ranila a on ví jak by jsi asi reagovala. (jak bych viděl svou manželku).
guest Muž market30 ... 10.07.2009 14:13:29 ... (7277/7344)
Re (7): :-)
Odpověď na příspěvek od standoslav z 10.07.2009 12:42:49:
ahoj, dusila jsem to v sobě 2 dny a stejně na mě manžel poznal, že se něco děje. za těch asi 7 let, co jsme spolu se už dost známe. Koupil mi kytku, aby mě rozveselil. No, já mu ji div neomlátila o hlavu, protože jsem si myslela, že se mi jde přiznat.
Vše jsme si vyříkali, on tvrdí, že je to stará fotka, a že mi nevěrný nebyl. Nicméně to nahlodalo moji důvěru k němu. Pořád nevím, co si o tom myslet. každopádně je to poučení i pro mě, na vztahu se musí pracovat a je fakt, že poslední dobou jsme na sebe moc času neměli, tak mě ta celá situace donutila k zamyšlení.
guest Muž standoslav ... 10.07.2009 12:42:49 ... (7276/7344)
Re (6): :-)
Odpověď na příspěvek od market30 z 09.07.2009 19:37:51:
-máš možnost si s ním o tom promluvit, nebo to sice v sobě dusit, být ve střehu a hlídat si ten stav.Mohl to u něj být jen románek, může to být vážnější a milence slibuje rozvod.Někdy počkat se vyplatí, slečna se okouka a život jde dál.Máš s ním dítě a to potřebuje rodinu.
guest Muž market30 ... 09.07.2009 19:37:51 ... (7275/7344)
Re (5): :-)
Odpověď na příspěvek od standoslav z 09.07.2009 15:03:59:
PC je společné, vlastně jsem to našla úplnou náhodou, i když v manželově složce. Normálně mu do věcí ani do telefonu nelezu, přijde mi to nedůstojné, ale složka byla otevřená a najednou na mě kouká nějaká slečna.
Jasně, nemůžu říct, jestli i za pár let budu svému manželovi věrná, můžu být taky rozvedená, s dítětem a řešit úplně jiné věci. Tak to někdy v životě chodí.
Nicméně si budu muset s manželem promluvit, je potřeba to rozlousknout.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 735 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: