XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevěra

Nevěra

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o lásce a/nebo nevěře?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 735 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž u519 ... 09.04.2009 18:36:18 ... (7244/7344)
Re (8): Re
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 09.04.2009 07:49:07:
Ale ano, ovládáš se také jen si to nepřipouštíš. Viděl jsem za život spoustu krásných a svůdných žen, že bych se neudržel a mnohé i z takových poměrů, že by mi na sex s nima stačil dolar nebo nějaká čokoláda a tady je právě řeč o tom rozumu. A neříkej mi, že se ti něco takového taky nepřihodilo. Pokud mluvíš o věrnosti a chceš od druhých vědět rozdíl mezi tím jestli je člověk věrný protože musí (tady tomu nerozumim) nebo protože chce, měl by jsi taky specifikovat čemu říkáš "být věrný" ale to jsme tu už probírali. Ale pokusím se ti odpovědět. Pokud kdokoliv slíbí prtnerovi, že on je ten jediný a ještě k tomu na celý život měl by to splnit............................. Co když se však najde někdo třetí? Jsme jen lidi, že? Mám to svému partnerovi říct a zklamat ho kvůli svému "štěstí" byť třeba krátkému? Nebo mám milovat se vším všudy toho současného i toho nového a tak aby o tom ten současný nevěděl? Nebo se do toho druhého vztahu nemám pouštět byť mne šíleně přitahuje a zase jsme u toho rozumu že?
guest Muž bes-tie ... 09.04.2009 18:08:01 ... (7243/7344)
Re (7): nevěra..
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 09.04.2009 10:38:02:

Já žádné tajemství před svým partnerem nemám,ale to neznamená,že se mi bude hrabat v mobilu apod.Mi se to prostě hnusí,já svému partnerovi důvěřuji a i kdybych nedůvěřovala,tak bych se na rovinu zeptala jestli je mi nevěrný.Nesnažila bych se na to přijít tak,že bych se mu hrabala ve věcech,to je ubohé...
Mohl by to třeba zapřít,ale ono se všechno dřívě nebo později provalí,tím,že se mu budu hrabat ve věcech,tomu stejně nezabráním...akorát se ponížím....
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 09.04.2009 10:52:46 ... (7242/7344)
Re (8): nevěra..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 09.04.2009 08:40:0 I ja s tebou souhlasim kdyz je verny proc tedy tajit? A penize tak u nas je to tak,ze ja mam sve a on take domacnost platime na pul a kdyz jednomu dojdou penize vezme si od toho druheho ale vzdy si to reknem. Ale mela jsem uspory docela vysoky castky a take jsem zjistila,ze mi tam penize bere aniz bych o tom vedela a byl to podraz,ktery si myslim vztah nici. Vicemene vzdy je moznost vysvetleni a podle toho je pak opatreni.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 09.04.2009 10:38:02 ... (7241/7344)
Re (6): nevěra..
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 09.04.2009 05:46:4 No tak pro me je prave duvera to,ze vime o tom druhem vse. Nerikam,ze hledat nejake veci,abych si potvrdila to,ze je mi neverny na zaklade toho,ze si to ona mysli jelikoz ma nizke sebevedomi to si myslim neni fer. Souhlasim s tim,ze ani jeden neni otrokem a nemusi byt ta otevrenost,ale podle meho nazoru,kdyz ta druha polovicka nevi o me vse tudiz ja mam tajemsvi a tajit neco pred tim druhym je neduvera. Ale to je asi vec nazoru.
guest Muž standoslav ... 09.04.2009 10:01:37 ... (7240/7344)
Re (9): nevěra..
Odpoved:obe mate trochu pravdy: Ale psal jsem,ze to bylo pred 5ti lety!!! To jsme byli 17let manzele a byl jsem ji verny!!! Ted je jina epocha,mel jsem milenku,ale to ze mne jeste nedela k.......a,to je ten kdo lovi,strida a soustavne hleda zeny. A ty penize:kdyz podnikas musis mit stale prachy u sebe a kdyz ti mizi tu 200 jindy 500 atd.,clovek si ani nevsimne.Vim brala PRO RODINU,ale i tak se to nedela.
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 09.04.2009 08:58:15 ... (7239/7344)
Re (8): nevěra..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 09.04.2009 08:40:09:

Souhlasím s nedirou, ty jí zahybas a divíš se že ti cte mobil?? a co ma dělat když má doma ku.evníka?

A s pěnezma? my to mame tak že mame oba svojí kartu, ale pujcujeme si jí (hih:D) a oba mame intern. bankovnictví kam víme na obě dvě oba přístup, takže když chci vím všechno o nasich financich...a nneí to takovy to že se doprošuju aby mi manžel dal peníze. a to on nás oba živý. Když chci, řeknu mu co chci a on mi penízky dá, jeste nikdy se nestalo že by měl keci...

A ano, myslím že my ženy poznáme když nás chlapy podvádí. Oni jsou tak sladce naivní že nic nevíme *47*,


---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 09.04.2009 08:40:09 ... (7238/7344)
Re (7): nevěra..
Odpověď na příspěvek od standoslav ( mailto:Stanley.t@sez.cz ) z 09.04.2009 08:12:07:..

No taky jí vesele zahýbáš Stando..........tak se nedivím , že ti vadí, že ti leze do mobilu ............myslíš, že je dobrý jí za zády zahýbat ??A proč ti kradla peníze ??My měli dycky peníze společný .............společná hromada a kdo šel ten si vzal , společný hospodaření..............oba o tom věděli ..........pokud si uléváš svoje prachy ...............dobrý teda ............ty jsi partner na pytel ........

Já myslím, že ta slečna možná má i nějaký jiný podezření, intuici.. ......v takový situaci bych se jukla i já .............proč bych neměla ukázat partnerovi mobil, když nic nedělám .......ať si z něj klidně zavolá ..........

Moje ségra taky hrozně věřila ...........když jsem naznačovala, tak mi s babičkou nadávaly , že jí závidím manžela , hihi................a když už se do toho mobilu nakonec jukla, tak po scéně odešel k paní se kterou měl několikaletý vztah.......druhý domov............a je tam dodnes ........*1*....
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 09.04.2009 08:12:07 ... (7237/7344)
Re (6): nevěra..
-Kdyz jeden z part.podezriva druheho muze to byt pro oba dost tezke.Asi pred 5ti l.mi zena lezla do mobilu a kradla penize.Nevim kolik ji to hodilo,ale jako zena a matka dela vse pro rodinu,na 110% ja ji i chapu ale byl to hnus. Jak to ted resim? Penize nechavam v aute a tenkrat kdyz jsem zjistil ze hrabe do telefonu mi ujely nervy a muj i jeji se proleteli a zhasli o zed!A vylecilo ji to.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 09.04.2009 07:49:07 ... (7236/7344)
Re (7): Re
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 08.04.2009 22:20:27:

No hezky si tu notujete... Jen by mě zajímalo jestli vidíte nějaký kvalitativní rozdíl mezi tím když je člověk věrný protože musí a protože chce. Díky ale já se ovládat nepotřebuju :)

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž bes-tie ... 09.04.2009 05:46:49 ... (7235/7344)
Re (5): nevěra..
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 08.04.2009 16:42:07:

Ale no tak Pájo,proč ne soukromí ve vztahu? Tím chceš říct,že mi prostě partner bude lézt do mobilu,číst mou poštu atd.? To snad ne! Vztah nevztah,znovu opakuji,to se nedělá.

Neumím si představit,že bych neměla žádné soukromí,na to má každý člověk právo a nemusí přitom dělat nic špatného. V tom právě NENÍ ta důvěra,když někomu lezu do věcí a podezřívám ho,je to ponižující...A "najít" nějaké číslo,ani netušit,zda patří muži či ženě a hned z toho vyvozovat takové závěry...můj bože,to je ale těžká přeháňka:-)

Kdybych měla přemýšlet nad každým číslem,které měl můj muž napsané na papírcích,tak nic jiného celé dny nedělám:-) Je mi po tom houby,komu ta čísla patří,on není vězeň a já nejsem bachař,aby mi musel vysvětlovat komu které číslo patří.A platí to i naopak,já můžu mít v mobilu sto čísel svých kamarádů a nikdo mě nebude vyslýchat,proč je tam mám,komu konkrétně patří atd.,to je moje věc...a TO je právě o DŮVĚŘE.....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 735 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: