XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevěra

Nevěra

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o lásce a/nebo nevěře?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž mina ... 11.07.2009 09:06:21 ... (Strom/Strom)
zatloukat a z...
mým osobním vývojem jsem došla k poznání že když už nevěra-tak kurva si musim všechno posychrovat do detailu aby šance prozrazení byla 0, když na to nemam-tak to nedělam ne..další rada-nikdy se nepřiznávat a to za žádných okolností - prostě co oči nevidí..partner se to nesmí nikdy dozvědět to je jediná šance na záchranu..taky extra nepátrat-spousta věcí vypadá hůř než je tak proč se stresovat..a poslední věc-s miláčkem se kt.jsem ted vůbec nejsem schopná nevěry-moc si ho vážím a nemůžu..jiná by byla ovšem situace kdyby začal zlobit-pomsta je pak sladká-a může dost pomoct hlavně napravit sebevědomí:))myslim si ale že problém je často ve špatné osobě partnera-něco mi s ním chybí-proto nevěra..když jsem s tim pravym nic jinýho nehledam..so easy!:-)
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 11.07.2009 12:16:02 ... (Strom/Strom)
Re: zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od mina z 11.07.2009 09:06:21:

Souhlasím že nevěra pramení z toho že jsme se špatnym člověkem. Ale tak je to jednoduchý ne, když vidím že chci něco jinyho, tak se s nim rozejdu a jdu dal a je to...

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž mina ... 11.07.2009 13:09:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 11.07.2009 12:16:02:
jj jednoduchý to vlastně je..pokud člověk nedělá tu chybu že se snaží partnera změnit k obrazu svému místo aby šel o dům dál..nevěra je shit..ale bylo by naivní věřit na věrnost až za hrob..prostě občas i když je člověk spokojenej může ulítnout nebo pocítit touhu po dobrodružství-dokázat si něco..pak pokud jde jen o fyz.sex o kt. nikdo neví , to nemusí vůbec uškodit..naopak třeba pomoci-budu mít černé svědomí a budu na partnera podvědomě hodnější+znovu si uvědomím jeho cenu atd..:-))
guest Muž standoslav ... 22.07.2009 08:34:26 ... (Strom/Strom)
Re (3): zatloukat a z...
Odpověď na příspěvek od mina z 11.07.2009 13:09:14:
-přesně tak,když funguje vše až na sex je to problém,ale podle mne to není na rozchod.Potkal jsem kamarádku a měla vše mimo sex doma,stejně jako já. Párkrát jsme byli na kave, desítky smsek a byli jsme oba neverni svým partnerům.!Jen to chce zachovat si zdravý rozum a nezamilovat se!(to jsem nezvládl).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: