XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 z 249 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | » | Poslední

 

feainne Muž feainne ... 20.08.2005 13:05:02 ... (110/2490)
odpovědi ...
Rop:
Já vím a nevím o nikom, kdo by veřejně dával najevo svůj zájem stát se stálým správcem a povedlo se mu to. Dokonce jsme si na nějakém foru přečetl, že je to spolehlivá cesta, jak stálým správcem nestát.
Stejně je to s funkcí admina. V nápovědě je přeci přímo napsáno jak se jím nestat a když ve foru Diskuze přišla otázka, zda by se chtěl někdo stát adminem. On to pak prostě popřít musel i kdyby se jím stát ve skutečnosti chtěl (většina lidí IMHO chce) ...
Proto jsme to pojal jako výzvu. Normálním způsobem, se dokáže stát stálým správce skoro každý, ale soustředěnou propagandou, to už chce něco umět a já se o to prostě pokouším. A když to nedopadne, tak to nedopadne *1*.

Mr.Daves:
Víš, to pročištění potřeba bylo. To, co napsal Sojuz tu viselo na každém druhém foru a opravdu jde o kydání špíny, nikoliv o snahu změnit situaci. Pročištění for od tohoto spamu, jsem domluvil s Vidzewem, kterému tímto opět děkuji. Myslím, že úplně postačí, když to budeme řešit ve Trvdém sexu a možná i tady, i když to moc smyslu nemá. Navíc nehodlám postupovat stejně jako Sojuz a postovat každou svou reakci všude tam, kam on nakopíruje své naprosto stejné příspěvky.
Navíc Sojuz se staví do pozice chudáka uživatele, bojujícího proti zlým stálým správcům, přesto že to neodpovídá realitě. Ale tato pozice prostě budí sympatie a obzvláště od lidí, kteří nepoznali situaci a informace mají právě z příspěvků pana Sojuze.
Nedá se říct, že jsou to kecy, ony to ve skutečnosti jsou spíše vhodně použité polopravdy, pomluvy a jedno velké kydání hnoje, který by se měl kydat na domácím dvorku a né na všech forech této kategorie, jen proto, že se to Sojuzovi hodí. Prostě si tu s námi hraje svou politickou hru a snaží se o svou malou osobní pomstu za pomoci lidí, kteří ho ještě nestačili poznat.
Megie dobře věděla, co dělá a za ní jako stálou správkyni se rád postavím. Máme sice na některé věci ohledně fungování v místnosti rozdílné názory, ale právě díky tomu vím, že pokud je kritika rozumně podána, umí k ní přistoupit s rozvahou. Pokud bys viděl, co na forech i jinde předváděl Mjr.Sojuz, nedivil by ses jejím přehnaným reakcí. Prostě to nezvládla a není se čemu divit, že nedokázala reagovat s klidem.
A ty bys měl přeci jako zkušený moderátor vědět, že to, co je psáno, ještě nemusí znamenat úplnou pravdu a nepohlednou tak snadno tomu, co se tu snaží někteří předhazovat.
guest Muž megie (megie-megie@seznam.cz) ... 20.08.2005 12:27:59 ... (109/2490)
Re (7): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 20.08.2005 12:10:19:a víš co ať to tu zůstane,jde o to že to co jsem dělala nebo nedělala špatně by měl taky doložit*4*
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 20.08.2005 12:10:19 ... (108/2490)
Re (6): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od megie ( mailto:megie-megie@seznam.cz ) z 20.08.2005 09:04:13:
fórech,nemohl by jsi pročistit příspěvky od pana Sojuze // najednou podle mě má pravdu a mělo by to tu zůstat *47* a ty by ses neměla hádat že to sou kecy a raději se starat o něco jiného na to si měla myslet dříve, že když děláš něco špatně tak se to proti tobě otočí .......... *47*
guest Muž megie (megie-megie@seznam.cz) ... 20.08.2005 09:04:13 ... (107/2490)
Re (5): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 20.08.2005 02:07:29:
já s Tebou souhlasím,že kdo chce moc nemá nic*1*když už jsi tak mocný na fórech,nemohl by jsi pročistit příspěvky od pana Sojuze*85*,stačí že ty bláboly napsal sem a k nám na fóra....já už se k ěnmu vyjadřovat nebudu,protože bych měla asi doživotní zákaz snad i čtení fór*3*

hezký den....
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 20.08.2005 02:07:29 ... (106/2490)
Re (4): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od megie ( mailto:megie-megie@seznam.cz ) z 20.08.2005 00:10:13:

kdo chce funkci nejmíň si ji zaslouží .... dokud jsem chtel byt SS tak jsem ji nedostal .... az to prislo z cista jasna v jine room ..... moderator uzivatelskejch .... to samy .... moderator kontaktu .... jeste veci bomba ....
guest Muž megie (megie-megie@seznam.cz) ... 20.08.2005 00:10:13 ... (105/2490)
Re (3): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od feainne z 20.08.2005 00:02:28:
hezké.....budem o tom uvažovat*88*
feainne Muž feainne ... 20.08.2005 00:02:28 ... (104/2490)
Re (2): chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od megie ( mailto:megie-megie@seznam.cz ) z 19.08.2005 23:55:31:
Jáááááááááááááá *85*
guest Muž megie (megie-megie@seznam.cz) ... 19.08.2005 23:55:31 ... (103/2490)
Re: chyba u stálých správců ...
Odpověď na příspěvek od feainne z 19.08.2005 20:49:06:
jmenuj,některé další krom Tebe*4*kteří by byli vhodní na SS ....
guest Muž ADAGiO (A.D.A.G.I.O@seznam.cz) ... 19.08.2005 22:11:59 ... (102/2490)
Přesun
Mjr.Sojuz
Co Admini nevidí aneb Odchod lidí z TS...
Jistě si pamatujete na Nick Arabela a BigBlackCat....ano byl sem to já Zubatej *40* Toto už stačilo k poznání SS ve Tvrdym Sexu!!!
Každej ví...Nějak jsem to přehnal *78* Key SS mrMufa skoro každý den,který neunese pravdu a nápor hezké internetové slečny co si dělá srandičky,výsměchy a ignorace SS Dity a ubohé stěrky SS Karolíny, která jen pozorovala zájem kluků o můj krásný "dívčí Nick" atd.... Ano, nikdo mě neodhalil, byl(a) jsem totiž DOKONALÁ "pitomá"internetová holka! Navedl mě na to America - můj kamarád (Nic nebude *70*),který měl samozřejmě ze začátku taky dívčí Nick a vzal mě na XChat, jaká je to prdel, když mi budo všichni psát jak jsem úžasná a já je budu stírat a budu mít z toho prdel....Ano bylo to tak, ale jenom chvilku, do té doby co Amerika přišel s tím, že Opravdovost je lepší.Tak sem si založil opravdový Nick Sojuz.Jako dívku mě mělo rádo spoustu lidí mimo Dita-Teamu SS.Například uvedu Marinádku, Odouše, Klenota,Mrtvapocurana opice atd., kteří už jsem ani nezavítaj...(pravda SS Klenota beru a je tu furd - ale asi ví proč je tu taky jenom v noci)A WildBery mě nezajmá, je to loutka v divadle.Odoušek, je super kluk a jsem rád, že jsem ho i osobně poznal!!Naučil mě plno Xchatovej věcí, tak jako každého začátečníka... No a pak nastal sraz TS v Hradci, vyzvedl sem Mufa, který je omotaný kolem SS Dity (nic osobního proti tobě Mufe,taky sem byl mledej....) a jeli za Amerikou, no a na sraz....Zubatej *40* Pak jsme se připojili chvilku dobrý, ale jak si někdo vystřelí trochu s kopýtka je hned nenáviděn!No a jsme u jádra věci a to je Odoušek a jeho vyhazov s SS!!Byl to Hnus, opravdový kamarádský podraz-Začal to zbloudilý America to je fackt, protože nevěděl jaký Odu opravdu je!!Jsem rád, že tam už Odu neni a Amerika už ví jaký Odu je...Prostě jsem odešel kůli Vám (a ne jen já...)Ale nebojte, mám i jinde spoustu jinejch a dobrejch X Chatařů kamarádů a zabíjím tak můj velmidobřeplacený pracovní čas!!Nic nebude *70*
S pozdravem Váš SojuzSuperAdmin *373* VIDZEV SORRY, ale pravda vítězí!!!
P.S.:Víte, že Zdeněk Burian maloval portrét svoji ženy k desátým oslavám svatby a já ho budu mít?!!

megie
Re:Co Admini nevidí aneb Odchod lidí z TS...
téma tohoto fóra,a své poblouzněné výlevy a urážky piš jinam......

feainne
Re:Co Admini nevidí aneb Odchod lidí z TS...
Teda ... čtu to teprve potřetí :) Za tohle si zasloužíš ohodnocení spamera měsíce.
Pravda vítězí, ale čí pravda? Vážně si myslíš, že ten, kdo víc křičí má pravdu? Nebo jen zkoušíš novou hru a bojuješ o virtuální moc?
Přesun z Administrátoři / A vše kolem nich.

◄*140*λÐλGιO*140*►
feainne Muž feainne ... 19.08.2005 20:49:06 ... (101/2490)
chyba u stálých správců ...
IMHO je nedobře, že stálého správce dostávají lidé, kteří chodí do místnosti sotva pár měsíců.
Nemám nic proti těm, kteří se jimi v tvrdém sexu stali v posledním v poslední době, ale byli by tu jiní vhodní a služebně starší kandidáti, jako třeba já *85* Tedy téměř jakákoliv jiná volba mimo mne byla špatná a do budoucna špatnou bude ...
A klidně bych i kvůli dosažení svého cíle někoho o*64* ...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 z 249 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: