XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 z 249 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | » | Poslední

 

feainne Muž feainne ... 21.08.2005 12:18:09 ... (120/2490)
Re (3): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 21.08.2005 09:46:50:
Už toho začínám mít z tvé strany docela po krk. Tohle je další příspěvek, kde opět vyloženě účelně lžeš!
Situace se ve foru TS řeší, ale máš tam příliš mnoho oponentů, kteří vědí jak se věci mají a proto zbaběle utíkáš. Reakcím Megie se nemůžeš divit, protože holt: Jak se do lesa Baník, tak se z lesa pičo. Opravdu si je zasloužíš a nic z toho, co bylo napsáno slušně a já jsem čtetl, smazáno nebylo, jenom tvé vulgární výlevy.
Nevím za koho nás máš? Za nesvéprávné osoby, které umí jenom přikyvovat? Rozhodně nemůžeš říct, že by se většina stálých návštěvníků místnosti bála vyjádřit svůj názor. To, že s tebou nesouhlasí, ještě neznamená, že jsou to loutky v rukou stálých správců.
Každého stálého správce v jakékoliv místnosti můžeš obvinit z toho, že si hraje na majitele místnosti a když to vhodně podáš, lidé tomu budou věřit. Navíc začínám mít podezření, že tady útočíš s nějakou sadistickou zlomislností na ty, které se tvým lžím budou nejhůře bránit.
Nevím, co tu mluvíš o zdravení, ale zdravit osobně každého, kdo přijde a vítat nově příchozí v místnosti, ve které je 150 lidí by asi byl pěkný masakr. A pokud někdo někoho slušně pozdraví, tak pokud vím je mu slušně odpovězeno. Sám dobře víš, že je to místnost, kam si velké procento lidí nechodí pokecat, ale hledat partnera k nejrůznějším věcem *64* *85* *64* a také dost lidí přichází jentak prudit.
Pokud jde o vysvětlování, bylo ti snad už dostatečně odpovězeno ve foru TS a všechny ostatní, které to zajímá, tam tímto odkazuji.
Pokud vím, tak často jsi byl správce kvůli tomu, že jsi podlézal stálým správcům, proti kterým teď brojíš, ve chvílích, kdy bylo potřeba někomu správce předat. O tvém správcování víme všichni své, rozhodně nebylo špatné, ale nebylo ani tak nadliské a ideální, jako tady tvrdíš. Tvé hlášky jako: "piště malejma nebo vás čeká gulag" a "chovejte se slušně holoto" si pamatujeme a nejsem si jistý, jestli jsou vrcholem slušnosti a vysvětlování, jak to tady popisuješ.
Odoušek byl odejit po aféře, kterou rozpoutal právě tvůj kamarád a pamatuju si, že jste to byli ty a původce všeho Cpt.America, kdo měl v tu dobu nadávání Odouškovi jako sport. Stálý správci mají funguvat jako tým a jak se ukázalo Odu měl příliš rozbrojů s ostatními z tohoto týmu.
K odvolání došlo po anketě vypsané administrátory a každý, kdo chce vědět, jak kdo hlasoval, si to může najít na foru TS. Hlasoval jsme proti jeho odvolání, ale poté kam pak zašla situace, si myslím, že je dobře, že byl odvolán. Je to v pohodě člověk a dobře se mi s ním kecalo i kecá, ale pokud se nedokázal shodnout s ostatními lidmi v týmu, nemohl být jeho součástí. Prazdroj v příspěvku s výsledky ankety napsal toto: "Jinak část z těch, co hlasovali pro odvolání také poznamenala, že Odu je fajn kluk, ale na stálého správce v Tvrdém sexu se nehodí." Ono to opravdu nemělo nic společného s podrazy, kamarádstvím, ale s další fungováním místnosti.
Prostě si tu plácáš, to co seti hodí a se skutečným stavem to nemá společného nic. Klidně si tu dál argumentuj svým věkem, ale pokud se chováš jako puberťák, nic to neznamená.
Jo a já vím, že bych měl být stálým správce :)
guest Muž Mjr.Sojuz (adinrubl@centrum.cz) ... 21.08.2005 09:46:50 ... (119/2490)
Re (2): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 20.08.2005 18:57:09:
Ono je těžké Rope řešit tuto situaci v jejich Foru, když Tě tam akorád kritizujou a megie vyhrožuje, jak mi to stejně všechno smaže *199* Prostě, kdo pořád chodí do TeSka a nechce si pohoršit SS, musí jít do první linie a bránit svoje SS.Jak toto neučiní, už si s SS neškrtne.Chtěl sem jenom objasnit situaci SS v TeSku, nic víc. Prostě jen at se nad sebou NĚKTEŘÍ SS zamyslí a aspoň odpověděj na pozdrav nováčků kteří přijdou a řeknou Dobrý Den nebo Ahoj a neohrnujou nos a nehrajou si na MAJITELE místnosti *199* Tak aspoň má vypadat slušné chování SS.To, že jsem tam Správcoval každý den a nikdo mi funkci Správce z online SS neodebral asi svědčí o tom, že jsem Správcovství nedělal špatně.Akorád, že než jsem někomu něco vysvětlil (nemyslím Kick za tel.čísla, odkazy a pod.svinstvo) byl dávno vykopnut SS megii, ditakytkou nebo Mufem.(Asi jejich soutěž kdo je rychlejší...)Odousek s Klenotem byli opravdu SUPER SS(Klenot a Kuba pořád jsou!)Nebejt totiž Odouše, tak asi neumim (jako začátečník-začátečnice..)ani lomítko s infem atak.Prostě se postavil jako opravdový SS a začal vysvětlovat - toto tam ted už nikdo neumí a proto mě vadilo, že podkopli Odouše a odstranili ho A hlavně jakym způsobem) - vysvětlení NEZAPADL mezi ně!A proto jsem odešel jak já tak i ostatní co mají stejný názor (nechci je tu jmenovat, to se nehodí) Málokdo je takový, že napíše svůj názor jako já, protože na to kašlou a vědí, že nad tim každý mávne rukou...Mysli si omě co chceš, jak Ty tak i ostatní - NIKDO mi neublížil a ani neublíží, funkci v TeSku nechci a hlavně jednu funkci na XChatu mám(svoji, co mě zajímá)Mě jen vadí jejich chování,přetvářky a hraní si na KAMARÁDSTVÍ- zeptej se sám Oduše kdo proti němu hlasoval aby ho zbavili funkce.Ano, byli to lidi, co se snim JAKO kamarádili....*317* Odouš je na XChatu 5000 hodin, tak asi ví o co tady GOU...
No vidim zase, že jsem se rozepsal, ale ještě jedna věc:PROČ sem toto vůbec ZAČAL??!!Jednou mi přišla na mobil SMS - po srazu v Hradci totiž nás všichni s Americou měli nějak za KAMARÁDY a chtěli mobilní čísla - OK dali sme jim je..
Pak sesadili Odouše a začalo to...Mám číslo jak na Mufa tak na Ditkukytku, WillBery...Co v té SMS bylo???Hele vy uchyláci dva (já a Odouš) sundejte negližé a bud te si v milenkách...nebo nějak tak to bylo.(nebudu jmenovat majitele díla)
No a pak se kontaktovala na Forech TeSka Megie s Gen.Ameriku (měli spolu nějaký rozbroje) a řekla mu at řeknu proč sem odešel....Konec Tečka už mě to neba....Věřte tomu nebo ne, ale je mi dost let, abych něco vymejšlel a řešil nesmysle - já mám XChat pro ubíhání času v mé firmě....*199*
Odpověd PANDOŘE - Nikdo mi neublížil, funkci mám a jdi do TeSka na měsíc at pochopíš-ikdyž ted se asi budou TROCHU snažit...
S pozdravem Váš Sojuz *60* Jo a fainne by měl být SS!!! Je sice proti mě, ale nedivim se, když je oporou SS.A jeho názory nejsou špatný.
P.S.:Americo, to s Tvoji Tloušťou byl Fór.......*3**3* Bylo to asi jenom 15 kg, vid??Mám Tě Rád...
guest Muž megie (megie-megie@seznam.cz) ... 20.08.2005 20:15:53 ... (118/2490)
Re (2): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 20.08.2005 18:57:09:já s tebou souhlasím moje neschopnost se nemá řešit Tu ale na našem fóru,ale co takhle aspoň pokárat toho jednoho BU ať to nekdáka sem,ale na naše fórum,kde se s nim lehce vypořádáme....já si taky myslim,že stav Tvrdého sexu nikoho nezajímá*3*ale jeho stupidní nadávání mě celkem sejří.....*5*


PS:nevim jak někdo může soudit Tvrdý Sex...........když ani neví kdo tu rómku založil.....woe... Sojuzkej*3*
doufám že woe neni nadávka nebo dokonce urážka,páč já to vidím na skle v TS denodenně a nikdy jsem nikoho za to nikoho nevyhodila
*1037*

možná že pana Mjr:Sojuze sejří TO.....ale to se doví ve svém vzkazu*3*

děkuji za trpělivost pana Ropa
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 20.08.2005 18:57:09 ... (117/2490)
Re: Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 20.08.2005 14:42:57:

co takhle stav SS v TS probírat na foru TS .... ono to moc lidí nezajímá *18*
guest Muž BlackViper (blackviper@centrum.cz) ... 20.08.2005 18:56:33 ... (116/2490)
Re: Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 20.08.2005 14:42:57:
Ty wogo.. Kam ty na to chodis.. ? Generale bo co to ses.. Co wubec ses,... ? *88*

Jo a rkeni generalowy, at to zase schodi ;o))

*601*

*169*BlackViper*169* & 4UP*89**44*
feainne Muž feainne ... 20.08.2005 15:20:36 ... (115/2490)
Re: Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 20.08.2005 14:42:57:
Právě ten, kdo chodí doTvrdého Sexu, se snadno postaví proti tobě, protože takový člověk ví, jak to tam vypadá a umí si udělat vlastní obrázek.
Pořád se oháníš odchodem lidí, ale kolik jiných za tu dobu přišlo? Opravdu si myslíš, že hlavní důvodem odchodu nebo omezení chatování je špatná práce stálých správců? Nebude za tím spíš něco jiného? Pořád se tu oháníš počtem lidí, kteří odešli, ale lidi, kteří chodí do místnosti déle nepozorují nic neobvyklého, jen normální pohyb lidí ...
guest Muž Mjr.Sojuz (adinrubl@centrum.cz) ... 20.08.2005 14:42:57 ... (114/2490)
Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Bylo jasný, že kdo chodí stále do TS bude proti mě a neuzná neschopnost SS megie.Já vím, že to co sem tady napsal bylo ostřejšího koření, ale je to hold pravda.*40*Věřte, nevěřte.Dále jsem psal, že SS Klenot a freedtrough jsou dobří SS, ditkakytka a Muf nejsou špatní, ale ne nejlepší, no a WillBerry-no to raději nic...A nezáleží jak dlouho tam budu střádat hodiny - mě stačí měsíc a vim co a jak..*44* Hlavně mě je to Buřt, protože já už tam nechodim a ostatní lidi co tam byli denně a pochopili situaci taky ne.*317*Prostě nejsem sám co jsem odešel a to je to Jádro Pravdy!Ano, kdybych odešel jenom já potom máte pravdu, že lžu, jsem chudák co bojuje s SS a něco dokazuje atd atd atd....blá blá blá...
S pozdravem Váš malý Sojuz *60**373**60*
P.S.:Víte, že Gen.America přibral 20kg*3**3**3*
feainne Muž feainne ... 20.08.2005 14:36:51 ... (113/2490)
Re (2): odpovědi ...
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 20.08.2005 14:23:34:
Mno pokud máš příští tejden čas a dokážeš si sehnat historicky vypadající kostým, rád tě pozvu na jednu výbornou akci, kde se sice místo rozkopávání báboviček bude šermovat dřevěnými mečíky, ale díky kostýmům a fantasii si ty souboje, politické hry a divadlo okolo užiješ mnohem více. *107* A pokud se bojíš meče, můžeš se stát na pár dnů třeba mocným mágem ...
Podle mě je trapné neumět si hrát a ztratit tuhle schopnost se skončením dětských. Pravda, možná se trošku roztahujeme a pleteme své hry tam, kde by být neměli, ale nás to prostě baví a ve výsledku zas o tolik nejde. To kolik nám je nám právo na hraní si nikterak nebere. Jsme ve virtuální světě a co zde vlastně není hra? Jen ji někteří vedou příliš vážně. A co bych to byl za hráče, kdybych se tu nebránil útoku.

Ju a killu se vyhnout umím a za post stálého správce si pivo nekoupím, ta o co jde. Klidně se přidej a také nasaď svojí figurku .)
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 20.08.2005 14:23:34 ... (112/2490)
Re: odpovědi ...
Odpověď na příspěvek od feainne z 20.08.2005 13:05:02:

za soustavnou propagandu se tady dává kill tuším *3* .... a né SS *3*

a co se týče vašich "politických her" ..... tak si běžte rozkopat bábovičky na píseček .... uvidíte jak se vám budou lidi smát .... pač tady neděláte nic jinýho *3* a je to ve vašem věku docela trapný *40*

*109*
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 20.08.2005 13:21:00 ... (111/2490)
Re: odpovědi ...
Odpověď na příspěvek od feainne z 20.08.2005 13:05:02:
A ty bys měl přeci jako zkušený moderátor vědět, že to, co je psáno, ještě nemusí znamenat úplnou pravdu a nepohlednou tak snadno tomu, co se tu snaží někteří předhazovat. // looooooool

Popravdě jsem nedávno /včera/ se soudruhem majorem sojuzem mluvil o tom ať to nestrká všude *47* taky mi to přijde divný ale myslím že je chyba na obou stranách *47* i když to já nemůžu posoudit *40* ale přesto to posuzuju *40*

,,Zkušený moderátor'' Daves *249*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 z 249 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: