XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 z 249 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | » | Poslední

 

LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 28.08.2005 13:01:45 ... (130/2490)
Re (3): Cistka
Odpověď na příspěvek od Vidzew ( mailto:vj.vidzej@post.cz ) z 28.08.2005 11:25:40:
Vždycky musí bejt někdo nespokojenej, jinak by to nebylo ono *3*
guest Muž Vidzew (vj.vidzej@post.cz) ... 28.08.2005 11:25:40 ... (129/2490)
Re (2): Cistka
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 28.08.2005 11:03:57:
Ahoj, mno tak to nevim, zda se ta debata vedla v ramci neciho zajmu pozornosti, ackoliv nekdy mi taky tyhle hadky pripadaji... *8* Vcera jsme si zvolili dva nove SS u nas a zatimco den predtim jsme jako stavajici SS byli super, v den jmenovani novych SS jsme byli Ti spatni, co si nevsimli kamarada. Samozrejme jini gratulovali. Tim chci rict, ze se vzdy najde nekdo, kdo stoji proti .)) Ale jinak by debata stala. Skoda jen, ze spousta lidi tato fora nenavstevuje - a pritom o nich je tu rec.

Pekny den *86*
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 28.08.2005 11:03:57 ... (128/2490)
Re: Cistka
Odpověď na příspěvek od Vidzew ( mailto:vj.vidzej@post.cz ) z 28.08.2005 00:51:45:
A pak jsou lidí kteří tu chtějí být centrem pozornosti :o) Nebudu jmenovat :o)
guest Muž Vidzew (vj.vidzej@post.cz) ... 28.08.2005 00:51:45 ... (127/2490)
Cistka
Smazany nektere prispevky ohledne uzivatelky, ktere se nelibilo, ze je tu o ni rec. Tedy smazano na jeji zadost.
Popravde, drbat nekoho na forech, zkuste si to vyresit online, jiste by se Vam to take nelibilo, kdyby nekdo drbal Vas *6**14*

Preji pekny den
guest Muž Gen.America (gen.america@centrum.cz) ... 23.08.2005 02:59:24 ... (126/2490)
wow
Diťule ten klystýr jsem tam posílal Já a byl jsem za to taky vyhozenej *1* A wild.berry ja jsem ti prece zavolal a dokonce se i omluvil za to co jsem nerekl viz ta smska cos mi poslala *1* Takže to povazuji za uzavrene a tys mi tenkrat taky rekla nejaky veci o dalsich SS a tak se jich drž bylo to docela smysluplný a nezapomen ja navrhl Mír . Tak už mě netahajte do svejch tancu okolo TSka protoze me to uz nebavi. Jestli si nekdo neco dokazuje nejakejma clankama o blbostech tak at to dela dal. Ja si jen myslim ze to je stejne zbytecny *1* Lepsi by bylo neodepisovat a ono se to zas nejak uklidni. A ty Feaine ja nemuzu poprit ze jsem se kolikrat nezasmal u tvejch komentaru ale myslim si ze tvoje vecn oponentura k cemukoliv je taky trouchu out . Pripadas mi ttrosku jako Rimmer z cervenyho trpaslika (bez urazky) .

Tak a ted me pomluvte jaky sem howado *1* feaine ty mi napis referat otom jak jsem ubohej a v podstate mi vsichni az na par vyjimek polibte prdel *1*

Vyjimky sou vyjimky a patri mezi ne vsichni ktere jsem poznal na srazu v hradci ale zas mimo jedne vyjmky :o)

Vas Gen.America
guest Muž ditkakytka (ditacz@centrum.cz) ... 21.08.2005 17:43:42 ... (125/2490)
Re (3): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 21.08.2005 09:46:50: Prostě jen at se nad sebou NĚKTEŘÍ SS zamyslí a aspoň odpověděj na pozdrav nováčků kteří přijdou a řeknou Dobrý Den nebo Ahoj a neohrnujou nos a nehrajou si na MAJITELE místnosti // mužu vědět jak mam zjistit kdo je novaček?Denně je v místnosti v pruměru 150 lidí,myslíš že si mam u každého vyjet info abych věděla,že to je novaček a hezky ho pozdravila?*3* Chlape už se prober,myslela jsem že seš inteligentní,ale to co všude předvadíš mi příjde,že nemaš ani krapatek rozumu.Vím seš uraženej,že si nedostal u nas SS a z těch příspěvku to je značně znat,ale uvědom si,že tvé tapetovaní posílaní odkazu s kristyrem z kterého sem se ne jednou malem pozvracela... a to žes prudil neustale to ti řekne každy v místnosti,tudíž myslím jako SS tě nikdo ani nenavrhnul.Nikdy bych nevěřila,že kvuli tomu udělaš takové zle a budeš na nas hazet špínu.Takže se ti omlouvam,za nas za všechny a až budem volit další ja tě navrhnu slibuji ti to*45* papa Milanku
feainne Muž feainne ... 21.08.2005 17:39:18 ... (124/2490)
Re (5): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 21.08.2005 14:15:49:
Ale notak, kdybych opravdu stál o to, co jsme napsal v té poslední větě, tak tu větu ani nenapíšu. A rozhodně to není záležitost, která by nějak měnila mé názory.
S tím, že to nemá smysl, naprosto souhlasím, ale na tvou demagogii se prostě nedá neodpovědět.
guest Muž wild.berry (monika.hexena@seznam.cz) ... 21.08.2005 17:37:58 ... (123/2490)
Re (3): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od Mjr.Sojuz ( mailto:adinrubl@centrum.cz ) z 21.08.2005 09:46:50:
Aby to bylo všem jasné, o co jde. Tu sms jsem psala já a týkalo se to Tebe sojuzi a generála... A bylo to jen reakce na ten nechutný drb, co jste vypustili po chatu... Máš dojem, že když někoho urazíš přijde a bude Ti líbat nohy. Twe ani ruský pohádky nebyly tak dementní tak kde jsi k tomuhle přišel. A že nechceš SS v TS? *3* nenech se vysmát, byl jsi první kdo dupal nožičkou, že to chce. A vůbec proč píšeš sem a nevyřídíš si to s náma na fórech TS, potřebuješ snad nějakou spešl ochranu? No nedivila bych se, že by na Tebe někdo za ty Tvoje nehorázný lži byl naštvanej *3* Ale my Tě přeci nekousneme, tak jen dál, jen dál *66*
guest Muž Mjr.Sojuz (adinrubl@centrum.cz) ... 21.08.2005 14:15:49 ... (122/2490)
Re (4): Uzavření druhé kapitoly Záhady hlavolamu...
Odpověď na příspěvek od feainne z 21.08.2005 12:18:09:
Tvá poslední věta je jasným důkazem, co chceš a proč si proti mě....nevadí,kopej do mě.*44*Budeš pak dobrej a věř, že já Ti to přeju.
Tvůj popisek "Pište malejma holoto" je nesmysl první třídy, protože bych za toto slovo byl už dávno v TS v klíčích!
Už Tě nebudu Nervovat, protože to nemá smysl-je to pořád dokola....Váš Sojuz*373*
P.S.:America ví co udělal a vyjasnil si to s Odoušem.
Joooo a víte, že Rychlonožka s Červenáčkem tancovali Rep???!!*707*
guest Muž skeptik (skeptik@xmail.cz) ... 21.08.2005 14:14:35 ... (121/2490)
návrh na zrušení institutu Stálých správců v roomu Kluci s kluky
Ahojky, právě byla zahájena diskuze na uvedené tema na Fora/Uživatelská fora/Soukromá/Stálí správci v KsK, ano či ne?*5*
Nepochybně nás zajímají názory co nejširšího spektra uživatelů, tekže kdo má čas a náladu,GO pls, a přispějte*4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 z 249 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: