XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 z 230 | 227 | 228 | 229 | 230 | » | Poslední

 

feainne Muž feainne ... 25.07.2006 23:41:46 ... (48/2298)
Re (2): Tak to je bomba ;-)))
Odpověď na příspěvek od mak ( mailto:spacesnake@centrum.cz ) z 25.07.2006 23:39:50:
Když ono to jde snadno. Smažte stížnost bez důkazů, protože dotyčná si nemůže pořídit screen potom co byla killnutá. Obzvášť když šlo třeba o screen šptání :))
guest Muž MarinakOFF (Dj.Marinak@seznam.cz) ... 25.07.2006 23:40:35 ... (47/2298)
Waistnex
Waistnex (waistnex@centrum.cz) ... 25.07.2006 23:37:10 ... (16/17)
Konec diskuzi
Ja uz bych tu nediskutoval, prosim presunte se na "reakce na stiznosti", i moderator je jen clovek (kdyz ja ne:)) ).

- mno kdyz je stiznost na tebe tak proc ji neukoncit, ze? *18*
- a po domluve s mazacem moderatorem to vse radsi smazat :)
guest Muž mak (spacesnake@centrum.cz) ... 25.07.2006 23:39:50 ... (46/2298)
Re: Tak to je bomba ;-)))
Odpověď na příspěvek od P.A.N.D.O.R.A. ( mailto:P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz ) z 25.07.2006 22:51:02:

2 Waistnex: Možná tu hodně lidí čeká na nějakou tvoji reakci, protože jsme si to ani nestihli přečíst, když tam máme hypermazače.
guest Muž loving.hate ... 25.07.2006 23:18:10 ... (45/2298)
Re (2): Pokračování ze stížnosti ;-)))
Odpověď na příspěvek od feainne z 25.07.2006 23:01:19:

To nesouvisí s paranoiou...
Spíše se asi jedná o nějaký blok z dětství...
Za vším vidí sex za úplatu, chudák malá...
feainne Muž feainne ... 25.07.2006 23:01:19 ... (44/2298)
Re: Pokračování ze stížnosti ;-)))
Odpověď na příspěvek od P.A.N.D.O.R.A. ( mailto:P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz ) z 25.07.2006 22:59:40:

Klid ... to, že je Waistnex paranoidní se ví dávno.
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 25.07.2006 22:59:40 ... (43/2298)
Pokračování ze stížnosti ;-)))
jemipadesat (alanka@email.cz) ... 25.07.2006 22:48:20 ... (!!! NOVÝ !!! 18/20)to je vrchol
tak tento vzkaz mi posílá admin Waistnex, který mě hrubě obtěžoval ve zcela neškodném zábavném auditku, kam přišel jako falešný nick. nabízel mi peníze když ho vykouřím. když jsem ho odmítla, tak mě vyhodil z xchatu a následně mi zablokoval vstup, neustále mi nadává a hrubě a vulgárně mě uráží.
To jste to tedy dopracovali. nejen že tento chat je rejdištěm úchylů a deviantů ale úchylové se vyskytují mezi adminy a pronásledují slušné a dlouhodobé uživatele. Stačí se jen podívat kolik mám nachatováno. jsem zde od roku 1998, ale toto jsem fakt nezažila, to nemá obdoby....
AH

"""Treba si jdi zatelefonovat, nenech si to libit, pro tebe jsem prase, ty pro me prostitutka, prima, je to 1:1
A dalsi vzkazy od tebe mazu jak ja, tak ostatni, bez precteni.
Krasny den """
Tak takhle vypadá úchylný admin, který se dožaduje sexuálních služeb, je hrubý, vulgární a navíc obtěžuje a zneužívá své adminské funkce. Hanba, ostuda tomu adminovi, doufám, že mu to opět projde. Jsem přesvědčená, že mu to projde, takového úchyláka a sprosťáka aby xchat si hýčkal.*1*
P.S. Vím od jiných nejmenovaných osob, které se bojí vyjádřit, že waistnex zneužívá svého postavení už delší dobu a vyhlédne si nějakou oběť, a vyžaduje, ten prasák jeden, sexuální služby, ať se jde léčit uchylák jeden.
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 25.07.2006 22:51:02 ... (42/2298)
Tak to je bomba ;-)))
Převzáto ze stížností:
jemipadesat (alanka@email.cz) ... 25.07.2006 22:18:06 ... (!!! NOVÝ !!! 16/16)stížnost na admina Waistnex
tento admin mě pronásleduje, obtěžuje a zablokoval mi zcela bezdůvodně přístup na xchat. Tvrdí, že nabízím sex za peníze. To je naprostý nesmysl. Chodím sem víc než 8 let, jsem tu prakticky od založení xchatu, kdy ho spravovali Franci a Bizi. Mohu doložit, že patřím k nejslušnějším uživatelům xchatu. Nikoho neobtěžuju, nezakládám sprosté místnosti, nemluvím vulgárně, bavím se lidmi vždycky slušně. Obvinění zmíněného waistnexe je směšné a sprosté. Co si dovoluje vůči o generaci starší ženě to nemá obdoby!!!!!!
Zodpovědně prohlašuju, že jsem nikomu sex za peníze nenabízela natož poskytla. S ním jako testnickem jsem se bavila obecně a velmi slušně. bavili jsme se o přírodě. To on se mě ptal, zda bych ho vykouřila a za kolik. JÁ JSEM MU NIC NENABÍZELA !!!! jeho obvinění není ničím podložené, jedná se o účelovou lež. Zakládám zde místnost V Praze zralá žena, pouze za účelem pokecu. Tento admin to zřejmě nemá v hlavě v pořádku a má velmi zkreslené představy a slušném jednání. Pokud mé žádosti nevyhovíte, nenechám si to líbit, poženu to třeba až k řediteli netcentra.
Tak tomu říkám bomba, osobně jsem zvědavá, jak se tento spor vyřeší. Je to sprosté, že se stává, že admini rádoby testují nějaký nick, nabízejí se sami a nabízejí sexuální služby, aby vzápětí mohli terorizovat a trestat vskutku nevinné uživatelé, kteří jim na to naletí. Neříkám, že se nenajdou výjimky, ale osobně mám s waistnexem neblahé zkušenosti.
To když jsem byla nevinně pomlouvaná a trestaná jen proto, že si to dotyčný admin umanul. Ačkoli jsem nic neprovedla, tak mně blokoval přístup do místnosti A jede se dál, přičemž já tam nevkročila, nedělala jsem nepořádek, ale nestačilo to.
Nevěřím tomu adminovi ani za mák, i když se za mě prý přimlouvá, na to mu kašlu. Když vím, že se na něj nemohu spoléhnout, tak je mi to k ničemu. *6*
guest Muž Wenca (xwenca@centrum.cz) ... 13.07.2006 18:49:35 ... (41/2298)
Re: Mariňák
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 13.07.2006 17:12:10:

Krásný to je no *47*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 13.07.2006 17:13:22 ... (40/2298)
Re: Mariňák
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 13.07.2006 17:12:10:

ze by se hádali dva botaři který z nich je větší hajzl *3*

jezis kdyz jsem si to četl tak jsem se skoro slozil smíchy pod stůl ... jedna perla vedle druhý *3*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 13.07.2006 17:12:10 ... (39/2298)
Mariňák
Muž MarinakOFF (Dj.Marinak@seznam.cz) ... 13.07.2006 13:23:17 ... (12/13)
Smazané / shrnuté stížnosti by Prazdroj
Smazana stiznost ode me na kluky s RSky ( Prazdroj + Bacteriss )
- timto se omlouvam, za sve chovani jak jim, tak jeste vice Jesterce_J ktera tady neni a jeste par tydnu nebude
- svym chovanim ohledne vytvoreni nicku Jesterka.J a napadem ulovit botare s alarm botem nick Rambo3 se omlouvam vsem
- napad byl zpusobeny screenem za administratora Feeda, ktery poridili kluci a ja jsem se snazil o to same taky.
- 2x jsem to zkousel z toho 1x mi odpovedel jo jsem tu kdo me zase naprasil a po druhe mi neodpovidal, protoze u PC zrovna dana osoba nesedela.
- mel jsem dojit za nejakym z adminu a rict mu to, nez se stane to co se stalo *716*
- za sve prohresky co jsem tady kdysi udelal pod nickem Dj.Marinak, Infinity a ted uz i jako Marinak omlouvam vsem, kteri byli poskozeni a napadeni mnou tj. Jesterka_J, Bacteriss a Prazdroj...
- myslim, ze uz k tomu neni co dodat a ze svou chybu uznavam a stiznost byla smazana na mou zadost po domluve o smazani Prazdrojem *22*

Krasny den preji Marinak *1581*

---------------------------------------- ---

Platící uživatel Muž Rambo3 (Rambo3@centrum.cz) ... 13.07.2006 16:57:59 ... (!!! NOVÝ !!! 13/13)
Re: Smazané / shrnuté stížnosti by Prazdroj
Odpověď na příspěvek od MarinakOFF ( Dj.Marinak@seznam.cz ) z 13.07.2006 13:23:17:

*3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

teda tys mě dokázal pobavit......
tak za:
1) Pokud já vím, s pitomím nápadem že mám alarm bota přišel t.o.m.a.s.- a ty ses toho hned chytil a začal si prudit
2) jak můžeš vědět že sem u PC neseděl??
3) to že sem ti tenkrát poprvé odpověděl, páč sem netušil že to byl admin, ale na to podruhý, sem tě už fuckoval a naprášil sem tě Prazdrojovi....měl sem toho dost a on taky..
4) proč tě ses najednou o mě začal starat že botuju....co ti je vůbec do toho?? ( nato budu rád, když mi odpovíš )
5) a když sis teda myslel že mám toho "údajnýho" alarm bota...cos čekal?? že bych ti ho poslal?? FU
6) teď ohledně tvejch trapnej omluv: každej ví (nejspíš celej xchat nebo jen admini + pár lidí ) že nejseš žádnej svatoušek a hlavně jak řekl Prazdroj, máš jen bobana jen když ti teče do kalhot!!!
jo a jak sem psal tenkrát, jak sis mě zval před Prazdoje do té místnosti Bílý tygři....a tam ses před ním mě omluvil, tak je bylo krásně vidět jak seš jen a jen ubohej!!! tvoje omluva mě ani Prazdroje vůbec nezajímala!!!
sice sem tě neznal moc dlouho ale za tu chvíly sem stačil poznat jakej seš parchant (omlouvám se, že to tak píšu, ale jinak to nejde).

a ještě ohledně mýho botování:
Takže pro tvoji informaci...byl sem chycen 4x.......2x officiánlě a 2x to bylo na tebe našitý!!!
takže tady neplácej kraviny, když ani nevíš jaká byla skutečná pravda!!! *4*

s pozravem Rambo3 *1001*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 z 230 | 227 | 228 | 229 | 230 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: