XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 z 230 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | » | Poslední

 

guest Muž loving.hate ... 27.07.2006 13:44:02 ... (78/2298)
Re (11): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:mates@mattysek.com ) z 27.07.2006 12:17:34:

Napsal jsem zde svůj názor a dál k tomu nemám, co bych řekl.
Vy s Waistnexem souhlasíte, já ne.
Dál k tomu nemám co dodat.

Jen drobnost: proč pytel pšenice? Co třeba lásku za lásku? Sex za sex? Rozkoš za rozkoš? Orgasmus za orgasmus?

Tvoje reakce není třeba. Moje otázky v závěru tohoto příspěvku byly stejně jen řečnické.
Mates Muž Mates (mates@mattysek.com) ... 27.07.2006 12:17:34 ... (77/2298)
Re (10): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 27.07.2006 11:05:43:
Souhlasím s Tebou *52*. Když jsem na chatu začínal a posléze byl dosazen na SS, tak jsem se snažil řešit co nejvíc věcí sám případně s kolegama SS. Ať se ejdnalo o bordel v místnosti či jiné věci spojene s roomem. Admini byli psoeldní za kým jsem šel. Admin key jsem nechal první dát snad před rokem (SS jsem od jara 2002).

loving.hate: Ohledně chování "sexařů". Pokud přijdu v sexu do místnosti něco za něco, tak logicky uvažuju v první řadě o sexu za peníze (pochybuju že by někdo *64* za pytel pšenice). Potom je logické objasnění toho tím že se zeptám třeba za kolik. Pokud mi odpoví kladně tak to považuju za sex za peníze. Je na tom něco nepochopitelného. Srandu a ftipkování můžu naznačit smajlíkem *148*.

Když se vrátím ke stížnosti kterou tohle všechno začalo. Nevím jestli jsi četl všechny její stížnosti (mám je zálohované), ale vulgarita a agresivita, s jakou psala "stížnosti" spíš dokreslovala její osobnost. Nevím jestli jsem moc slušný ale ani v největším bodě naštvání bych nepsal o jiném člověku slova která psala ona *105*
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 27.07.2006 11:05:43 ... (76/2298)
Re (9): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 27.07.2006 05:55:41:

A celkem mě vadí takoví jako ty, co tu operujou z názorem, že když jde admin po virtuální ulici, tak raděj přejdu na druhou stranu, abych ho náhodou nenaštval a proto se všema vycházím perfektně... // No já jsem to myslel poněkud jinak ... je rozdíl se adminům vyhýbat... a ptát se adminů jenom když to je nutné... ..... Já jsem byl SS... a když jsem na některých uživatelích viděl kolikrát použily větu ,,jdu za adminem...'' ... nebo ,,asi zajdu za adminem'' ... kvůli věcem, které jsem mohl v pohodě vyřešit já, jenomže jim to nerozmluvíte, pak přišel admin a říká: ,,Proč mě voláte, když tu máte SS?'' ... a ono to tak prostě je a já jenom říkám, že opravdu nejsem ten typ, který by admini neustále volal, který by je nějak sledoval, který by musel pořad a pořad je na forech hanit.....

Toť můj názor.:)

*63* Daves *249*
guest Muž MarinakOFF (Dj.Marinak@seznam.cz) ... 27.07.2006 09:16:13 ... (75/2298)
Re (11): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od P.A.N.D.O.R.A. ( mailto:P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz ) z 27.07.2006 01:33:26:
Ja si pamatuji jeden trest pro jednoho admina - byl to mili *49* Ten prisel o YS snad na tyden nebo 10 dnu ted si to nepamatuji *49*
guest Muž MarinakOFF (Dj.Marinak@seznam.cz) ... 27.07.2006 09:12:13 ... (74/2298)
Re (10): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od MoceLaUmbra ( mailto:mocela@karneval.cz ) z 26.07.2006 23:05:03:
Hele ja jsem si te do huby nevzal, tak si neber me *148* Co se tyce tebe, odesla jsi z funkce sama (asi pravdepodobne) jak si psala, tak si vsimej sveho...*6* A nesmyslne stiznosti?? (*3*) bohuzel jen pravdive... *86*
guest Muž loving.hate ... 27.07.2006 09:04:32 ... (73/2298)
Re (3): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2006 16:15:17:

Souhlasím s tebou.

Ano, dělají to bez nároku na odměnu a zcela dobrovolně.
Administrace není veřejně prospěšná práce (myšleno alternativa trestu při menších deliktech třeba v USA).
Dělají to proto, že je to baví.
Já když byl malý, sbíral jsem známky. Také mi za to nikdo nic nedal.
Teď rád fotím. Rovněž jen tak, pro radost.
Takže pokud je admin adminem, je to pro něj hlavně koníček (= potěšení a zábava), tedy proč by za to měl něco mít?
Samozřejmě jim nebudeme schválně házet klacky pod nohy, to ne, ale proč si nechat srát na hlavu?

Pro lidi typu Mr.Daves:
Hlavně mi nepiš, že to není koníček a zábava, ale že to je poslání :o)
To bych mohl smíchy možná i umřít na vnitřní krvácení z protržené bránice :o)
guest Muž loving.hate ... 27.07.2006 08:56:16 ... (72/2298)
Re (2): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 11:49:04:

Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 11:49:04:

Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 11:49:04:

Pro tebe je můj příspěvek možná trapný, pro mě tvůj maličko úsměvný :o)

Já jsem nenapsal, že mi vadí, že by někdo na chatu odstraňoval zoofilii a podobně.
Já jsem napsal, že prevence a následná represe jsou zcela v pořádku (pokud jsou pro tebe slova jako represe či prevence neznámým pojmem a proto jsi můj příspěvek nepochopil, pokusím se je nahradit jinými), tedy mi nevadí a schvaluji je.

Vadí mi jen to, že se v případě Waistnexe podle mě nejedná jen o odstraňování závadných věcí, ale spíše o jejich záměrné paranoidní vyhledávání a následnou zvrhlou radost, pokud uspěje.

Ale hlavně je třeba si uvědomit jednu věc!
I člověk, který se tu bezproblémově baví, si občas udělá legraci z jiného uživatele, ne?
Pokud by tedy za mnou přišel fake nick (třeba převlečený Waistnex) a půl hodiny mi spammoval sklo tím, za kolik mu vykouřím, tak mu prostě z legrace odpovím, že za 500Kč a že se na toho jeho ptáka moc těším :o)
Jistě, já to beru tak, že z něj mám legraci.
Ale on by to bral tak, že mě nachytal, udělá si screen a pak mě killne.
A to v pořádku není.

Pochopils? Nebo ještě pořád ne?
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 27.07.2006 05:55:41 ... (71/2298)
Re (8): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 22:08:33:

Víš co mi vadí? Že virtuální realita kopíruje ten čurbes ze skutečné, deš po ulici, zmlátí tě ožralý policajt a pomoci se nedovoláš, protože ti ostatní, střízliví s ním pochopitelně drží...

Hele nejsem snílek a pochybuju, že se něco změní, ale mám pocit, že zatím co ve skutečném životě jde něco měnit hodně těžko, tak tady je situace jednodušší, tak to aspoň zkouším, ostatně někde se začít musí...

A celkem mě vadí takoví jako ty, co tu operujou z názorem, že když jde admin po virtuální ulici, tak raděj přejdu na druhou stranu, abych ho náhodou nenaštval a proto se všema vycházím perfektně...

...a zase doplním: Nenavážím se do adminů obecně, dělají důležitou práci, řeším jen tu část, na které sou co chvíli stížnosti

*1367*
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 27.07.2006 01:33:26 ... (70/2298)
Re (10): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od MoceLaUmbra ( mailto:mocela@karneval.cz ) z 26.07.2006 23:05:03:
Ale musím Ti oponovat Mocelko, admin má moc, všechny nadávky, které na něj směřují a některé jsou oprávněné, tak jsou prostě ignorovány, smetou se ze stolu a jede se dál, jak by se nechumelilo. To se mi vůbec nelíbí. Právě proto jsem běžnou uživatelkou, abych věděla, že mohu být, za své oprávněné prohřešky potrestaná, admini se netrestají. *4*
MocelaUmbraČerná hvězdička Žena MoceLaUmbra (mocela@karneval.cz) ... 26.07.2006 23:05:03 ... (69/2298)
Re (9): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2006 22:14:28:

Hmm, a pokud si zanadává admin, co se stane? Strhne lavina stížností rádoby moralistů, kteří ví nejlépe co by měl a neměl admin dělat, ale sami nad svým chováním se zamyslí až v poslední řadě, né-li vůbec.

Pokud je udělování desítek (spíše stovek) killů za roznos reklam nebo řešení nesmyslných stížností alá Mariňák (který je toho živým důkazem, jeden za všechny) či čištění sexu od "plevelu" (rozuměj pedofily, zoofily a jim podobné..) opíjení se mocí ze strany adminů, tak buďte rádi, že jste střízliví uživatelé a záviďte si tu volnost a svobodu moci aspoň zanadávat, protože admin ji nemá.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 z 230 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: