XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 z 230 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | » | Poslední

 

guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 26.07.2006 22:20:32 ... (68/2298)
Re (9): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2006 22:14:28:

Když máš problem = běž ho řešit, jestli chceš....

Ale nechápu lidi co se v těchto ,,řešeních'' vyživaj a myslej si že změní celej xchat a svět.... *40*

*63* Daves *249*
feainne Muž feainne ... 26.07.2006 22:14:28 ... (67/2298)
Re (8): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 22:08:33:

Takže to má být o tom, že si lidé mají nechat srát na hlavu a nemoci si aspoň zanadávat, když to je to jediné, co můžou dělat?
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 26.07.2006 22:08:33 ... (66/2298)
Re (7): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2006 21:27:42:

Myslím, že je občas lepší nad něčím mavnout rukou a říct si že o nic nejde... než si ještě dělat problemy NA XCHATU.... kurna toto nemá byt server, kde se ostatní pomlouvají...a hadají se o nake blbosti... toto slovní k normálnímu POKECU... škoda že to někteří nechápou... tka to beru já....

*63* Daves *249*
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 26.07.2006 21:40:52 ... (65/2298)
Re: můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od loving.hate z 26.07.2006 09:41:27:
Naprosto souhlasím, to že admin se netají tím, že volný čas tráví tím, že šmiruje jiné uživatelé a provokuje je k reakcím viz. jeho vyjádření:
Prisel jsem k ni, pozdravil. Mel jsem dotaz, co to je neco za neco, zda sex a za co. Chytla se.
Tady bych chtěla podotknout, že jsem dostala spousty sexuálních nabídek, ale prostě jsem to neventilovala, nemám tu potřebu práskat někoho, kdo mi napíše, žeby se mnou něco chtěl mít. Prostě nevidím důvod trestat někoho, když mi napíše, že se mu líbím a jestli by z toho něco nemělo vzejít, ovšem pochopitelně jsem vždy odmítla i když v tom lítaly peníze. Myslím si, že takových nabídek ženy na xchatu dostávají spousty a ráda bych podotkla, že prvotní impuls vzešel od admina, nikoli od dotyčné uživatelky. To je závažný a pádný argument myslet si o něm, že se nabízí a pak dělá, že v zájmu potlačení takových aktivit spravedlivě zasahne.
Asi byl odmítnut, protože by jinak uživatelku nevyhodil a nepsal o ní viz.

Mno, zeny... Muj vkus je na mladsi rocniky, ale co, ojety kombajn je take kombajn
Je zde otázka, když žena je pro něj starý, ojetý kombajn, tak proč jí nabízel sex a to první? A pak tohle jeho konstatování svědčí o podstatě věci. Je to tak, je to arogantní, namyšlený deviant, který se prostě baví a sexuálně vzrušuje, když může obtěžovat kdejakou ženu. Zřejmě je na starší ročníky, protože by jinak nebyly od straších žen na něj stížností. Sama jsem měla dojem, že když mu vyhovím, tak bude chrochtat blahem, nečekal, že na jeho hru nepřistoupím.
feainne Muž feainne ... 26.07.2006 21:27:42 ... (64/2298)
Re (6): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 21:14:47:

A co ve chvíli, kdy máš problém s adminem? To ho pak nemůžeš použít jako poslední možnost.
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 26.07.2006 21:19:37 ... (63/2298)
Re: Vyjadreni
Odpověď na příspěvek od Waistnex ( mailto:waistnex@centrum.cz ) z 26.07.2006 00:06:49:
Myslím si, že mi není líto, že jsem s Tebou naštěstí nepřišla do takové fáze, žebych Tě chtěla. Vím od začátku, že nejsi zcela psychicky v pořádku, vede mě k tomu skutečnost, viz. bezdůvodné klíče v místnosti "A jede se dál". Nechodila jsem tam vůbec, ani pod guestem ne, neobtěžovala jsem nikoho, přesto jsi trval na kličích a bezdůvodně jsi mě trestal a trápil. Jsou o tom důkazy, psala jsem na stížnosti, stěžovala si, ale Ty jsi měl z toho úchylnou radost, proto Tě mám za psychicky narušenou osobu, která neumí ovládat své pocity. Spíše naopak, Ty jsi mě obtěžoval bezdůvodným trestem a vymáhal sis něco protislužbou. To, že jsem se Ti nepodřídila je můj plus. *4*
P.S. Neurážím Tě, pouze mám na Tebe názor, že jsi psychicky narušená osobnost, sexuální deviant, učebnicový typ, jak svojí moc využívaš na nevinných uživatelích a uzurpuješ si něco, na co nemáš právo.
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 26.07.2006 21:14:47 ... (62/2298)
Re (5): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 26.07.2006 19:52:04:

Né, já nechodím po špičkach, ale když mám na xchatu problem, považuju že admin je fakt až to POSLEDNÍ.....

Je to tak jako když někdo kopne někoho za každou blbost... a někdo raději uživateli vysvětli co dělá dobře a co špatně...

*63* Daves *249*
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 26.07.2006 21:09:59 ... (61/2298)
Re (2): Pokračování ze stížnosti ;-)))
Odpověď na příspěvek od feainne z 25.07.2006 23:01:19:
To neznamená, že když se ví o jeho sexuální deviaci, že se mu to bude tolerovat. Je to klasický, učebnicový příklad zakomplexovaného jedince, který z nedostatku sexuálních příležitostí, v rámci své funkce zneužívá svého postavení a obtěžuje. *1*
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 26.07.2006 19:52:04 ... (60/2298)
Re (4): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 26.07.2006 19:16:46:

Takže jenom kvuli tomu, že ty chodíš kolem adminů po špičkách aby náhodou neměli při své blbé náladě důvod vzít si tě na mušku, tak ti ostatní, co odmítají stejný přístup k problému sou blbečci?

Já sem nikdy netvrdil, že jim tu práci závidím a veřejně tu prohlašuju, že nechci dělat admina (hlavně teda proto, že mám pocit, že by se změnil náhled starých známích z místnosti na mě a taky bych byl vytržený z prostředí místnosti, kde se cítím dobře) a taky (i pro ty méně chápavé) opakuju, že si myslím, že mezi adminy je spousta fajn lidí, ale taky sou tam někteří, kteří (možná proto, že sou tam dlouho -> snad syndrom vyhoření) to přehání a zřejmně by bylo záhodno je poslad do "důchodu"

Dokonce ani nemám žádný nápad kým je nahradit, ale nějaká změna by asi nebyla od věci *4*

*1367*
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 26.07.2006 19:16:46 ... (59/2298)
Re (3): můj názor na Waistnexe :o)
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2006 16:15:17:

ne, podle mě není špatně. :))

Já osobně se chovám na xchatu myslím standartně ... slušně... opravdu neřeším s admini věci které nemají cenu řešit... nehadam se s něma o pikovinach, které jim znepřijemnují život... někteří na to čas prostě mají, aby řešily tyhle věci nekonečně na forech pořad dokolečka dokola (ale sladké tajemství je, že stejně to nevyřeší....) ...

Ano můj příspěvek byl trochu mimo mísu ( byl spíše poměrně dost obecný) ... ale mě to už prostě nebaví... každej druhej blbeček co má X hodin si myslí že může na admini uplně v pohodě házet špínu, mluvit o tom jak jsou neschopní, zatímco on sám si v klidu lomítkuje a v klidu se u toho dívá na film. *40*

A to už nemluvím o tom, že se na xchatu točí skoro vše kolem adminů.... *40*

*63* Daves *249*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 z 230 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: