XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Češi

Češi

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
co si myslíte o češích o jejich národnostním smýšlení, tradicích, náboženství, způsobu oblékání..?
Je naše národní sebevědomí mrtvé? Jste na svůj národ hrdí nebo se za něj stydíte? Jací jsme vlastně my češi?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž sexazposvatbe (sexazposvatbe@gmail.com) ... 30.11.2011 08:05:31 ... (Strom/Strom)
Odpoved
Zdravim!Osobne se stydim za to ze jsem Cech.Ve svete o nas rikaji,ze jsme narod hlupaku,zlodeju,spindiru... Zkratka Cesi to je nejvetsi ostuda na svete.Jsme jen vsem pro smich.
Ebisek Muž Ebisek ... 08.05.2012 14:31:28 ... (Strom/Strom)
Re: Odpoved
Odpověď na příspěvek od sexazposvatbe ( mailto:sexazposvatbe@gmail.com ) z 30.11.2011 08:05:31:

Češi jsou posránci. Vedou hospodské řeči a jak se má rozhodnout, tak se nic nekoná. Viz neustálé nadávání na romy. A když jim řekne někdo "tak volte ultrapravici, Vandas problém s cikány vyřeší, tak to najednou zesmutní očička a zase jenom naříkají "Hej to ale nemůžeš, nejsou všichni tak špatní, jsou to lidi, nemůžeš je mlátit pendrekama za to, že jenom něco ukradou." *3*
Proto se tento národ nikdy na nic nezmůže *18*
Stačí se podívat jak si necháme srát na hlavu s reformama. Udělat tohle ve Francii, Řecku, Itálii, tak je rozbitá půlka Paříže, škody za miliardy, hořící auta. Češi na politiku nadávají v hospodě, k volbám nejdou a na poklidnou demonstraci přijde 1000 lidí a 500 lidí na to kouká jen tak nenápadně z protějšího chodníku *3*
guest Muž Syn.Izraele ... 01.03.2014 21:39:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): Odpoved
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 08.05.2012 14:31:28:
Já to říkám pořád že je lepší být "Synem Izraele" než být ateistickým čechem *367*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: