XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Konec s XChatem

 

Konec s XChatem

Konec s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste někdy měli chuť pověsit XChat na hřebík? Pochlubte se :))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Aoi ... 02.03.2020 12:28:32 ... (Strom/Strom)
Zákaz vstupu v 16 +
Dobrý den.-
Jsem tu opět po několika letech, kdysi sem chodil do 15 a vice které se ted jmenuje 16 a vice, a to opravdu nevím proč a jaký má vliv o rok starší teenager? Ale to není vse co mě trapi
Pamatuju si kdy byl v teto roomce ještě SS Nes_Mysl a když sem tam chtěl včera zazevlit , system me tam nepustil, prej si musim neco overit pres tel. Číslo , což mne přijde osobne jako pekna sprostarna a zbytecnost, dříve tam chodilo hodně holek a bylo to easy, teď tahle hovadina každého odradi..a ja si rikam ze na takovou zvrácenou podmínku nepristoupim !! Z xchatu se stal portál jako na sex seznamkach kde smíte psát vzkazy jen když máte dostatek kreditu nebo VIP členství.. které si zaplatíte. Teď je xchat jen hanbou a dost mě tyhle nové funkce zklamaly. Jste na dne tak vymyslite blbosti. Takže moje doporučení rovnou to tady zrušte tohle nemá cenu, i ten kecal.cz ma lepsi reputaci nez současný Xchat.cz ja to tady zabalím a jdu někam jinam kde neni ostuda a nicota. *5* *70*
BogemanČerná hvězdička Muž Bogeman (xBogeman@seznam.cz) ... 03.03.2020 01:34:02 ... (Strom/Strom)
Re: Zákaz vstupu v 16 +
Odpověď na příspěvek od Aoi z 02.03.2020 12:28:32:
Kéž bys konečně skončil, ano tento filtr je přesně pro lidi jako jsi ty a je to jen náznak toho co přijde později. Btw. smažeš si zas nick abys odepsal dalším jak máš ve zvyku ? :-)
guest Muž Aoi ... 03.03.2020 08:30:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): Zákaz vstupu v 16 +
Odpověď na příspěvek od Bogeman ( xBogeman@seznam.cz ) z 03.03.2020 01:34:02:

Wtf? A ty jsi kdo?
My se známé?
Nemyslím si, nikdy sem o tobe na xchatu neslyšel. *7*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: