XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Konec s XChatem

 

Konec s XChatem

Konec s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste někdy měli chuť pověsit XChat na hřebík? Pochlubte se :))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 39 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž HardBoy (hardboy@centrum.cz) ... 04.03.2020 09:50:58 ... (386/386)
Ordnung musst sein
*550*
Aspoň je tam klid konečně.
guest Muž Aoi ... 03.03.2020 08:30:30 ... (385/386)
Re (2): Zákaz vstupu v 16 +
Odpověď na příspěvek od Bogeman ( xBogeman@seznam.cz ) z 03.03.2020 01:34:02:

Wtf? A ty jsi kdo?
My se známé?
Nemyslím si, nikdy sem o tobe na xchatu neslyšel. *7*
BogemanČerná hvězdička Muž Bogeman (xBogeman@seznam.cz) ... 03.03.2020 01:34:02 ... (384/386)
Re: Zákaz vstupu v 16 +
Odpověď na příspěvek od Aoi z 02.03.2020 12:28:32:
Kéž bys konečně skončil, ano tento filtr je přesně pro lidi jako jsi ty a je to jen náznak toho co přijde později. Btw. smažeš si zas nick abys odepsal dalším jak máš ve zvyku ? :-)
guest Muž Aoi ... 02.03.2020 12:28:32 ... (383/386)
Zákaz vstupu v 16 +
Dobrý den.-
Jsem tu opět po několika letech, kdysi sem chodil do 15 a vice které se ted jmenuje 16 a vice, a to opravdu nevím proč a jaký má vliv o rok starší teenager? Ale to není vse co mě trapi
Pamatuju si kdy byl v teto roomce ještě SS Nes_Mysl a když sem tam chtěl včera zazevlit , system me tam nepustil, prej si musim neco overit pres tel. Číslo , což mne přijde osobne jako pekna sprostarna a zbytecnost, dříve tam chodilo hodně holek a bylo to easy, teď tahle hovadina každého odradi..a ja si rikam ze na takovou zvrácenou podmínku nepristoupim !! Z xchatu se stal portál jako na sex seznamkach kde smíte psát vzkazy jen když máte dostatek kreditu nebo VIP členství.. které si zaplatíte. Teď je xchat jen hanbou a dost mě tyhle nové funkce zklamaly. Jste na dne tak vymyslite blbosti. Takže moje doporučení rovnou to tady zrušte tohle nemá cenu, i ten kecal.cz ma lepsi reputaci nez současný Xchat.cz ja to tady zabalím a jdu někam jinam kde neni ostuda a nicota. *5* *70*
guest Muž lovec_lebek ... 30.10.2018 17:18:12 ... (382/386)
Re (2): Konec XChatu? Ani bych se nedivil.
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jard01@centrum.cz ) z 30.10.2018 13:38:48: Souhlasím, bavit se tu dá jen vyjímečně s někým,ale k sociologické analýze poslouží xchat dokonale,na žádném jiném serveru není tak velká koncentrace lhářů,křiváků a fake profilů. Holt asi jaký pán takový krám:)
Jard01 Muž Jard01 (jard01@centrum.cz) ... 30.10.2018 13:38:48 ... (381/386)
Re: Konec XChatu? Ani bych se nedivil.
Odpověď na příspěvek od JerryMarkMeel75-777 z 30.10.2018 03:07:38:

Já bych to tak černě zas neviděl, sice se tu radikálně snížil počet uživatelů kvůli FB ale i tak je xchat naše srdcovka. Lidí je tu stále dost, na pokec tu nikoho skoro neseženeš a můžeš si povídat leda tak sám se sebou díky schizofrenii pod několika různými nicky v zamčené nestálé místnosti nejlépe, ale život jde dál. Osobní fotku ti neschválí a ty si v duchu říkáš proč? že tam jsi s hafíkem? že nejsi ten chlápek co na tebe kouká z tvého OP? trochu si tu připadám jako hlavní hrdina Matrixu který hledá legendárního pana M. jednu z největších osobností xchatu.





*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*
guest Muž JerryMarkMeel75-777 ... 30.10.2018 03:07:38 ... (380/386)
Konec XChatu? Ani bych se nedivil.
Stačí se podívat, copak to sem leze za uživatele-lky. Samozřejmě nemíním házet všechny do jednoho pytle, ale bohužel sem čím dál častěji lezou ti, kteří nejenže trapně mění nicky a naivně si myslí, že je nikdo nepozná, ale především sem leze sebranka hulvátů, plebejců, nízkotvorových žump, které si tu dávají dostaveníčko, likvidují dobře zaběhnuté místnosti svým ubohým chováním pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
Bezdůvodně kopají a klíčují původní uživatelé-lky, napadají je proto neb jsou natolik ubozí, že jím samotným nedochází, že se s takovými primitivy nikdo nebude zahazovat a co je od nich ještě ubožejší, chodí brečet na rameno adminům a svádí na uživatele to, co sami oni dělají. Je smutné, že se takoví jedinci, a že jich poslední dobou přibývá, neumí normálně bavit, lžou tu o sobě, jsou schopní krást fotky druhým z profilů a vydávat se za ně, napadají a urážejí druhé a uboze do nich rýpou, pak si dělají screeny a běží žalovat adminům, jak je jím ubližováno. Bohužel jím v jejich vzduchoprázdnu na krku nedochází, že ztrapňují jen a pouze sami sebe a ne ty, které se snaží ztrapňovat. Jo alkoholicko-toxická demence je svinstvo a mám dojem, že těmto ubožákům-čkám už nikdo nepomůže. Oni-ony se sami-samy zahubí. A dobře jím tak, bude jím to jedině patřit. Na každou svini se vaří voda a je na ní připravený řezník. A o tom to je. Takže pokud se tu někdo nevzpamatuje a to ještě, dokud je čas, tak to tady díky takovým dopadne jako u konkurence. Ostatně si tak říkám, jestli člověku nebylo lépe bez netu, než potkal takováto svinstva, čeho jsou tyhle nízkotvorové žumpy mdlého rozumu schopny. A to mě ještě tací napadají a obviňují z toho, že si nevážím lidí a zejména těch starších. Už nevědí, co sprostého si vymyslet. Já si vážím jen těch lidí, kteří jsou bytostmi, osobnostmi a je jedno jaké věkové kategorie. Osobně 3x v týdnu se chodím bavit s důchodci, nemám s tím žádný problém, ale opravdu se nemíním zahazovat s nízkotvorovými žumpami výše zmiňovanými, to je pod mojí úroveň. Když se najde rozumný jedinec, který si tu na nic nehraje, nelže a nedělá ta svinstvá výše popisovaná, tak klidně s ním pár řádek prohodím, ale rozhodně nejsem z těch, abych tu trávil od rána do večera a od večera přes noc do rána a honil tu hodiny, jestli budu TOP apod. nesmysly. Je vidět, jaký mají lidi smysl života, hltají nesmysly z netu a věří tomu a jsou schopny se s vámi kvuli tomu do krve pohádat. Holt jak říkaval můj profesor: Papír snese kdejakou hovadinu, lež, výmysl a já dodávám, že internetové sklo jakbysmet! Než trávit volný čas s lidmi mdlého rozumu, to ho radši využiju sebevzděláváním se! A tím bych toto téma uzavřel. Ono kdo chce kam, ne pomožme mu tam, ale pomůže si tam sám a komu není rady, tomu není pomoci. Howgh!
kol.kol.pet Muž kol.kol.pet ... 29.10.2018 18:26:47 ... (379/386)
Nevím, kdo by to měl zabalit...
... zda uživatelé nebo celý xchat. Dvojí metr, buzerace adminů, kteří vědí všechno nejlíp, poučování, arogance a hlavně - ZÁBAVA JAKO V MÁRNICI! Zakládání vlastních místností je naprosto zbytečné a bezpředmětné, když člověk ve své místnosti stráví x hodin a nevleze tam za celou dobu ani noha.
Bohužel už na českém internetu neexistuje chat, na ktarém by se člověk seznámil. Takže by to měl na hřebík pověsit celý xchat.
guest Muž ReditelZemekoule ... 29.06.2014 12:04:10 ... (378/386)
Konec všech chatů-Problém sociálních sítí.
Z hlediska mravního je možnost aby všechny chatovací portály zkončili, důvodů proč chaty nejsou už IN je mnoho. Např nikoho nebavilo se nechávat poučovat rádoby Arogantními Stálymi Správci*18*,, ten další je že se díky anonymitě mohla plně projevit zloba lidí, a to je špatné, tito lidé anonymitu milují, ale neví že chat jim otevírá bránu ke zkaženosti mysli. Vím co píšu jsem psycholog, a již sem se s podobnými anonymními útoky setkal, no a tak se lidi naverbovali do sociálních sítí jako Facebook, twitter, myspace atd. Kde se vystavují dalšímu stalkingu a kde o sobě jedinec prozrazuje světu co má rád a co dělá, kde byl na dovolené atd, je to jako kdybyste šli na pole a měli na sobě desku se všemi osobními údaji. To je zásah do soukromí, a za tuhle šarádu můžou tajné spolky jako svobodní zednáři, illumináti. Anonymous, NSA apod ohavnosti.*94**44*
Lingali Muž Lingali ... 25.04.2014 01:54:18 ... (377/386)
Další duše..
Já to tady balím zrovna dneska,..nikdy v životě sem se neztotožnil s dvojím metrem a stejně tak ho nesnesu tady..
Už půl hodiny žádám všemocného admina gooryka o blokaci,ae zatím se stydí odepsat..člověk asi musí začít dělat bordel,aby si ho někdo všimnul a alespoň odpověděl.. *3880* Zlatá Lora,s tou šlo všechno hned *18*

Mějte se tu jak chcete *18*


*924*______________________

(Ne)ubližujte Ebískovi *924*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 39 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: