XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Konec s XChatem

 

Konec s XChatem

Konec s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste někdy měli chuť pověsit XChat na hřebík? Pochlubte se :))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 39 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž havajSky_doMoVNiK ... 14.05.2012 23:34:35 ... (356/386)
Re: zrušení přezdívky
Odpověď na příspěvek od REBELKA-XY ( mailto:v.janka@centrum.cz ) z 13.05.2012 15:51:50:
řekni červené ať ti odmaže hodiny a pak ti nick pujde smazat :))) Ale musíš hezky, on bude určo dělat drahoty *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 13.05.2012 16:17:59 ... (355/386)
Re: zrušení přezdívky
Odpověď na příspěvek od REBELKA-XY ( mailto:v.janka@centrum.cz ) z 13.05.2012 15:51:50:

nač mazat pžezdívku? nestačí smazat obsah?
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 13.05.2012 15:53:32 ... (354/386)
Re: zrušení přezdívky
Odpověď na příspěvek od REBELKA-XY ( mailto:v.janka@centrum.cz ) z 13.05.2012 15:51:50:

Smazat vše z něj a zapomenout, že kdy nějaký profil byl... :)

*4835* Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení *2204*
*938* Pišme Nekonečný příběh
guest Muž REBELKA-XY (v.janka@centrum.cz) ... 13.05.2012 15:51:50 ... (353/386)
zrušení přezdívky
Poraďte mi někdo, jakým jiným způsobem můžu trvale zrušit svojí přezdívku? V nastavení to nejde-nelze smazat uživatele s 300 a více nachatovanými hodinami...
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 21.07.2011 02:23:01 ... (352/386)
Re: můj konec...
Odpověď na příspěvek od cernyOKO z 13.07.2011 03:09:16:
Ano, jsem rád, že máme stejnou zkušenost...*1*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 13.07.2011 08:39:32 ... (351/386)
Re (6): Závislost
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 13.07.2011 00:49:13:

Díky... *1*
Co se týče fóra Vylepšení Xchatu, nebyl jsi to právě ty, kdo ho chtěl smazat, když to "nešlo", tak že chceš odebrat jako zakladatel? *712*
A co se týče MOD, tak je přeci normální, že jsou všechna fóra moderovaná, mimo Osobní a Soukromá, nebo ne...? *105* Jen teď nevím, které je to tvé a které to duplicitní... *174*

Nedozvěděl? A ani nedozvíš... *3* Ale tak to chodí u čím dál více společností, že jediný kontakt je na jakýsi sekretariát, který to pak předává "kompetentním" osobám a člověk vůbec neví za kým jít přímo... bohžel... *71* Ovšem pouze pokud se nedostane přímé odpovědi... a faktem je, že to tady zřejmě nehrozí... *2*
Jak to tehdá bylo s tou černou nevím, takže těžko soudit... :))
Tak... o přátelství to všechno je... mmm, mělo by být.... *1*

Hezký den, Honzo... :)

*4835* Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení *2204*
*938* Pišme Nekonečný příběh
guest Muž cernyOKO ... 13.07.2011 03:09:16 ... (350/386)
můj konec...
to já skončil už dávno, 19.02.2006, je to tedy už 5 let...ze dne na den jsem přestal xchat navštěvovat, sem tam jsem si přišel přečíst vzkazy, postupně nechal odebrat SSko, pak certifikátora, pak jsem se omezil na fora, která jsem tu četl a teď? teď sem přijdu jen tak na kukandu, čas od času... našel jsem tu hafec přátel, s některejma jsem v kontaktu skoro denně, s jinejma zajdem na pivko, někam na pokec apod., ale už to není pro mě, člověk postupem času (věkem) najde i jiné priority, navíc hodně lidí odešlo ke konkurenci, takže ten odchod byl možná i lehčí *6* icq mi stačí, tam ty lidi mám stále

(schválně by mě zajímalo, kolik jsem za posledních 5 let nachatoval hodin *3* resp.minut)
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 13.07.2011 01:01:07 ... (349/386)
Pro kompetentní:
Kdo prosím vybírá moderátory místností a podle jakého klíče? Proč je mezi moderátory jen jedna žena?

Laik i odborník se diví a žasnou.....
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 13.07.2011 00:49:13 ... (348/386)
Re (5): Závislost
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 12.07.2011 10:38:02:
Jo a abys nevyšel zkrátka, tak ti také odpovím, lépe než editovat (sic!)*1*. Narážím na to, že jsem se nikdy nedozvěděl, kdo je přímým placeným nadřízeným zdejších tupců. Má příští stížnost, bude-li k ní důvod (jako třeba smazání mých příspěvků), bude adresována přímo majiteli serveru, někdo mu mou česky psanou žádost jistě přeloží. I když je je X-chat evidentně na jednom z posledních míst jeho zájmu.Statistiky a trendy návštěvnosti srovnatelných serverů mám uloženy rovněž. Systém padajícího lejna nepochybně podle fyzikálních zákonů zafunguje. Já mám času dost.
Zde je ta moje narážka: nabídku na Černou hvězdičku učiněnou cca před rokem jako pokus o korupci jako odměnu za můj přechod do režimu "maulhaltcajt" jsem samozřejmě odmítl. Dostatečnou odměnou za zde strávené hodiny je mi trvalé a osobní přátelství několika osůbek bez rozdílu věku, vyznání, rod.stavu, bydliště, pohlavi atd. Za to všem děkuji, ostatně si to s nimi řekneme osobně.....

Honzo, dobrou.

Honza
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 12.07.2011 22:48:41 ... (347/386)
Re (4): Závislost
Odpověď na příspěvek od Elliie z 11.07.2011 20:46:51:
Ahoj, je to opravdu přitakání, nikoliv ironie. Z letitého znechucení zdejšími trvalými žabomyšími poměry, zejména nadutostí a tupostí momentálních "nadřízených" (jako ze Švejka) jsem si nejprve loni v říjnu zakázal AS, poté na čas přestal zcela chodit a letos jsem požádal o zrušení 3 svých for v kategorii Soukromá, která blíže rozebírala zdejší situaci. Mé žádosti bylo administrací v čele již s Pav.m laskavě obratem a s díky neprodleně vyhověno, až jsem se té rychlosti podivil, protože v případě nouze se člověk admina zhusta nedovolá.
Takže sem již jen občas kouknu, jak se to mění k horšímu.
Ale nezoufám, nedávno jsem zjistil, že mi zde ještě jedno forum zbylo: Uživatelská fóra/Xchat/Vylepšení X-chatu. Založil jsem ho svého času já, text preambule je od prvního do posledního písmena můj a jmenoval jsem si tam dva moderátory po projednání s nimi. Ejhle, dnes je jako zakladatel uveden GYMJWM a přidali mi tam 4 moderátory, o které jsem nežádal. Poté bylo založeno duplicitní forum, kde je dnes 10x méně příspěvků než na tom mém, stále funkčním.....
Vše mám zálohováno, dokonce i tiskem.
Jen bych rád jako životní poučení dodal, že internet umí být daleko užitečnější než jen chatovat........
Tož tolik na vysvětlenou.

PS. Ahoj Džony.

Mějte se fajn a pozdravujte šípky......*1*
Zdraví skeptik, podpis jsem již také smazal....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 39 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: