XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Konec s XChatem

 

Konec s XChatem

Konec s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste někdy měli chuť pověsit XChat na hřebík? Pochlubte se :))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Jalvice (Jalvice@centrum.cz) ... 06.11.2008 21:09:46 ... (Strom/Strom)
už nemůžu
Jsem tu řadu měsíců pronásledována lidmi, svými nepřáteli, dávají si sprosté nicky a napadají mě neustále, ačkoliv jsou to nepřátelé dávají si mě do přátel s nějakým hnusným komentářem, blokace nicku vůbec nepomáhá, už několik měsíců mám třeba v profilu Jápiču a nikdo ji nedokáže vymazat, i když je to vulgární nick, když si stěžuji na fóru, akorát si z toho všichni dělají prču, ale já vidím, že to tady nefunguje a že jakmile si ho vyhlédne nějaký prudič, tak mu nikdo nepomůže, už fakt dál nemůžu, chtěla jsem si tu jen v klidu chatovat, ale kdyby admini dělali svou práci včetně stálých správců, jenže možná se taky bojí, že si jich nějaký debil dá do přátel nebo jim začne nadávat.
feainne Muž feainne ... 06.11.2008 21:29:56 ... (Strom/Strom)
Re: už nemůžu
Odpověď na příspěvek od Jalvice ( mailto:Jalvice@centrum.cz ) z 06.11.2008 21:09:46:

Ono si za to stejně určitě můžeš sama jako většina těch pronásledovaných chudáků tady, takže není důvod ti pomáhat.
guest Muž Jalvice (Jalvice@centrum.cz) ... 07.11.2008 02:18:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.11.2008 21:29:56:

no koukám, že tady na centrumu může být správcem fóra kde kdo ...........
feainne Muž feainne ... 07.11.2008 09:21:47 ... (Strom/Strom)
Re (3): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od Jalvice ( mailto:Jalvice@centrum.cz ) z 07.11.2008 02:18:30:

Samozřejmě, dokonce si tu moderátor může dovolit mít i svůj vlastní názor.

Ono je lepší, když to dělá někdo, kdo je a byl schopný řešit své problémy sám a nemusí tu plakat, že mu nikdo nepomůže. Dokonce si můžu i sám dojít na záchod bez toho, abych musel brečet, že mi žádný admin ani správce nepomůže.

Navíc nevěřím, že sis tu chtěla "jen tak v klidu chatovat". Kdyby tomu tak bylo, tak si tě nikdo nevšímá a nikdo tě neuráží.
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 09.11.2008 12:34:22 ... (Strom/Strom)
Re (4): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.11.2008 09:21:47:
Navíc nevěřím, že sis tu chtěla "jen tak v klidu chatovat". Kdyby tomu tak bylo, tak si tě nikdo nevšímá a nikdo tě neuráží.

V tom bohužel nemáš pravdu. Chodí sem lidé,kteří rádi chatují,jiní se chtějí seznámit či potkat kamarády,ale jsou tady i lidé,kterým dělá dobře rozeštvat ostatní. Zažil jsem to i já na jaře roku 2006 a nakonec jsem odešel z místnosti do jiné. A bohužel proti skupině lidí,kteří tuto kampaň vedli jsem byl bezmocný. Neměl jsem šanci se dám bránit. V té místnosti byli tři SS,jeden byl na straně této skupiny a druzí dva raději mlčeli. A pro všechny adminy to byli důvěryhodní lidé,chatovali déle než já a měli podporu SS. A dokonce i po odchodu jinam se pokušeli tam pronikat jako čerstvě registrované nicky či kopírovali vše co se řeklo a hledali něco,čím mi uškodit.

Dost mi to překvapilo,nebyla to místnost mladých a byli to lidé středního a vyššího věku. Ale bohužel řešení pro Jalvici neznám. Tady obvykle pomůže jen odchod do jiné místnosti a čekat až to provokatéra přestane bavit. On zná slušně pravidla a obvykle se pohybuje na takové hraně, že ani příchod admina nic nevyřeší
guest Muž Screeamgirl (Screamgirl@seznam.cz) ... 09.11.2008 13:52:54 ... (Strom/Strom)
Re (5): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 09.11.2008 12:34:22:
Jedna věc pomůže ... ignorace ... prostě si toho člověka nevšímat a v žádném případě nereagovat a nevyjadřovat se :)) A ne z toho dělat ještě větší telenovelu :))
________________________________________

*2637*hmmm *2637* nááájs *2637* óóóóó *2637*
*3673**3497* Mám arogantní podpis a neváhám ho použít*3497***3673*
*5207*sALvE
*5207*
guest Muž Piwonka696 ... 01.03.2009 12:02:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 09.11.2008 12:34:22:
Jo tak to vím jaký to je, nedávno jsem měla ten samí problém. Bohužel ten dotyčnej má co chtěl. Poškodil místnost tak že tam dost poklesla návštěvnost. A to si ti uživatelé hráli na ooobrovský kamarády. A jsou fuč *105* Od té doby je klid, ale až se zvedne návštěvnost tak to začne od začátku *369* bohužel zná dobře pravidla a tak žádná neporušuje. Blokace jeho nových nicku taky nepomohla. A to že v minulosti vyhrožoval bordelem už ani neřešim. Hold blbci se najdou všude . . . *711*
guest Muž Cert_Bertik ... 09.03.2009 12:51:28 ... (Strom/Strom)
Re (6): už nemůžu
Odpověď na příspěvek od Piwonka696 z 01.03.2009 12:02:37:
bohužel zná dobře pravidla a tak žádná neporušuje.

Ano,to je největší neštěstí. Není takový problém s prudičem,kteří porušuje pravidla a třeba i zákony této země. Neštstí je s chatařem, který má radost z toho,že škodí ostatním,ale zná natolik pravidla,aby v nich uměl kličkovat. A dokáže přesvědčit admina,že škodiči jsou ostatní. A pak místnost padá.
guest Muž Piwonka696 ... 10.03.2009 10:34:42 ... (Strom/Strom)
Re prudiči
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik z 09.03.2009 12:51:28:
jojo bohužel, pak se člověk spravedlnosti nemá šanci dovolat. Nesnášim když prudiči zneužívají pravidel ve svůj prospěch. Ale tak je to asi všude *105*
guest Muž Cert_Bertik ... 10.03.2009 10:42:43 ... (Strom/Strom)
Re: Re prudiči
Odpověď na příspěvek od Piwonka696 z 10.03.2009 10:34:42: Bohužel a myslím,že proti tomu není lék. Buď udělat taková pravidla,že by přesně stanovovala co chatař může (zbytek by nesměl - konečně už překonaná právní norma), nebo dopustit,aby prudči mohl přetvářet pravidla k obrazu svému. Konečně pamatuji se na své chatové začátky, kdy bylo rozhodující, kdo přivolá první admina. Zda já jako AS nebo prudič. Ten už si vybíral admina- kamaráda a podal mu situaci i s navrženým řešením.

Ale to už je jistě xchatová historie - dnes již zcela nemožná *3* *3* *3*
guest Muž Piwonka696 ... 10.03.2009 11:24:46 ... (Strom/Strom)
Re (2): Re prudiči
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik z 10.03.2009 10:42:43:
to se mi taky jednou stalo, prudič dostal key a po chvili přišel admin jen se zeptal co se stalo, než mu někdo stačil odpovědět tak key zrušil a zmizel. *105* tak taky doufám že už je něco takového minulostí
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 10.03.2009 11:58:56 ... (Strom/Strom)
Re (3): Re prudiči
Odpověď na příspěvek od Piwonka696 z 10.03.2009 11:24:46: Doufat musíme,co jiného nám zbývá. I když jen jednou jsem byl na VIP srazu, to bylo v roce 2006. Sice byl počátkem hodně špatného co mně na chatu potkalo (i když ten sraz je v tom nevinně,spší lidská závist) , ale když jsem tam viděl jak běžní uživatelé (no možná SS-to tam nepoznám) obskakují adminy a snaží se jim zalichotit, docela jsem se bavil. Asi ví proč
guest Muž Piwonka696 ... 10.03.2009 14:14:12 ... (Strom/Strom)
Re (4): Re prudiči
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 10.03.2009 11:58:56:
tak na to uz se neda nic rict *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: